great-power.com.ua надає неякісний товар - Отзывы о great-power.com.ua интернет-магазин

Гость Отзыв написан 20 декабря, 2018 год 41 просмотр
Замовили батарею до ноутбука Dell. Менеджер порекомендував замовити оригінальну дорожче, але якість і рік гарантії. Коли встановили, то батарея не заряджалась ( ноутбук бачить, але не заряджає, коли зарядне відключили, то % знижується). Коли звернулися до great-power.com.ua, то сказали прислати Новою поштою їм ( проте оплата туди і назад за мій рахунок). Прислали таку ж з такою ж проблемою. Коли знову їм на це вказали, сказали, що з батареєю все добре і порадили звернутися до сервісного центру ( там сказали, що з ноутом все добре і проблема певно саме в неоригінальності батареї ). Повідомивши в great-power.com.ua і попросили повернути гроші ( сказали, що гроші не повернуть, бо типу 14 днів минуло, хоча і цих 14 днів не пройшло. Сказали, що пересилайте нам і ми подивимося. Знову за мій рахунок. Далі сказали, що зв'яжуться, але продовжують ігнорувати). Тому не раджу з ними мати справу, ні грошей, ні нормального товару, куча нервів і негативу!
Достоинства:
  1. Немає
Недостатки:
  1. Неякісний товар
  2. Не хочуть виконувати гарантійні зобов'язання
  3. Морозяться, коли є проблеми
  4. Не повертають гроші за неякісний товар
  5. Все, що пишуть на сайті - суцільна брехня!

Android: отзывы

Отзывы в разделе Android, рейтинги, обзоры и фото пользователей. Выберите лучшее в категории Android

Android

telefon-smartfon.pro интернет-магазин