Оминайте цей магазин десятою дорогою - Отзывы о great-power.com.ua интернет-магазин

Аліна Отзыв написан 19 декабря, 2018 год 43 просмотра
Ніколи не зв"язуйтесь з цим магазином. Це лише псування нервів, часу та грошей.
Замовила батарею для свого ноутбука, менеджер вмовив взяти універсальну,але вона 100% мала підійти до моєї моделі. Зробила предоплату на карту, пообіцяли безкоштовну доставку, начебто все ок. Але коли прийшов товар, почалося: батарея не заряджалася. Тобто ноутбук бачить батарею, бачить 52% зарядки, які були на старті, але батарея не заряджається. ВИйняла зарядку, батарея розрядилась до 10% - вмикаю в розетку, те саме. Зарядка не йде. Звернулась знову до магазину, вони сказали відправити назад. На мої претензії щодо неякісного товару відповідали грубо, доставку НЕЯКІСНОГО товару мала оплатити я (хоча про це ніхто не попередив, та й завжи зламаний товар повертає за свій рахунок магазин). Після повернення товару відмовилися повертати гроші - почали розказувати, що це мій ноутбук винуватий, що товар якісний і взагалі гроші вони не повертають. Два тижні вони нічого не робили, потім нарешті зробили заміну (в мене була надія хоч якийсь товар отримати, щоб не втратити гроші). КОли приїхала друга батарея (за мій рахунок!!!), результат той самий. Вона не заряджається. Прийшлося знову відправляти товар назад (і знову оплачувати доставку). Але все ж таки після енної кількості дзвінків мені повернули гроші. Проте результат плачевний: витрачені гроші на доставку, неприємне спілкування з неадекватними менеджерами, відсутність потрібного товару.

Достоинства:
  1. немає
Недостатки:
  1. неякісна продукція, менеджери-хами, відмова повертати гроші

Добрый день Алина. Не ожидали от вас такого негатива. Проблема действительно в Вашем ноутбуке. Аналог у вас не заработал, вы согласились на доставку за свой счет. Мы всегда информируем клиентов, что транспортные расходы клиент всегда берет на себя.

Выслали вам оригинал перед отправкой мы тестировали его на оборудовании и на двух ноутбуках. У вас он не заработал вы попросили возврат средств и через 5 минут деньги были у вас.

Проблема Ваша не решена. Мы постарались ее решить, но вы отказались. Удачи вам в решении данной проблеме

Android: отзывы

Отзывы в разделе Android, рейтинги, обзоры и фото пользователей. Выберите лучшее в категории Android

Android

telefon-smartfon.pro интернет-магазин