Ортопедо-травматологическое отделение обласной клинической больницы

Ортопедо-травматологическое отделение обласной клинической больницы адреса и контакты

Черновцы

Рейтинг: 5/5 (2 отзыва), просмотров: 685

Саша (Украина) 6 декабря, 2016 год Хочу под'якувати колективу який прооперував мого сина і особисто лікуючому лікарю Василову Валентину Васильовичу. Справа в тому, що моєму сину два роки тому поставили діагноз деформуючий артроз кульшового суглоба з асептичним некрозом головки стегнової кістки з гострим перебігом і в нього був дуже важкий випадок - головка стегна була вже майже в тазу. В жодній клініці не брались за...  Читать отзыв Хочу под'якувати колективу який прооперував мого сина і особисто лікуючому лікарю Василову Валентину Васильовичу. Справа в тому, що моєму сину два роки тому поставили діагноз деформуючий артроз кульшового суглоба з асептичним некрозом головки стегнової кістки з гострим перебігом і в нього був дуже важкий випадок - головка стегна була вже майже в тазу. В жодній клініці не брались за наш випадок, окрім Киева, але там ціни були для нас не підйомні. Нам порадили звернутись в Чернівці до Валентина Васильовича, що ми і зробили. І ось нас вже прооперували і мій синочок вже знову ходить, на третю добу !!!! Надзвичайно вдячна Вам за вашу працю.

Тома М.М., м. Тернопіль

Черновцы