Оптимальне таксі (Львів) отзывы

Обрахування на оптимальному

Гость Гость пятница, 18 июня

Диспечери хамки

Олег 0673225359 Олег 0673225359 пятница, 11 июня
Хами які не знають ні міста ні культури спілкування таке враження що алко....Ки блокують не беруть трубки шкода що стільки років користувався і радив усім якщо керівництво нічого не змінить то прощай оптимальне п.с сьогодні перший раз їхав на болті від якого перед тим зарікався
Достоинства:
  1. Фу
Недостатки:
  1. Фу

Неадеквати

Олег 0673225359 Олег 0673225359 четверг, 10 июня
Дзвоню декілька разів не беруть трубки через сайт блокують через номер телефону шкода Що користувався майже 20 роківtongue
Достоинства:
  1. Колись було добре а тепер пішли ви....
Недостатки:
  1. Коз.....ли

жах просто в шоці від даної компанії

Роман Роман 13 марта, 2020 год
замовив таксі, очікував практично пів години бо була заміна авто. в ізозі приїхав не адекват на старому Форді ВС3961ІМ, а в мене перелом двох ніг, а він напевно зрозумів, що я п'яний і з таким форсом газанув, що чуть ноги мені не передавив
Достоинства:
  1. мінус 100%
Недостатки:
  1. мінус 100%

Шок!!!

Гость Гость 12 марта, 2019 год
Жахливе обслуговування!!!Замовила за одну вартість,а водій оголосив набагато більшу!Не раджу це таксі здирництво!

В мене шок!!!!!!

Гость Гость (Украина, Київ) 30 сентября, 2018 год
Я 5 рокiв користуюсь Вашим таксi. Тому що я працюю вночi. Але те що сталось сьогоднi зранку!!!!!! В головi не вкладаеться(перепрошую,рос. шрифт на тел) Сьогоднi мене i мою спiвробiтницю везла абсолютно неадекватна людина! Не завертаючи у двiр мого будинку вiн сказав менi щоб я виходила! Я говорю до тоi особи, що взагалi таксi пiдвозить пiд пiд'iзд! Нащо отой чоловiк менi... Читать отзыв Я 5 рокiв користуюсь Вашим таксi. Тому що я працюю вночi. Але те що сталось сьогоднi зранку!!!!!! В головi не вкладаеться(перепрошую,рос. шрифт на тел) Сьогоднi мене i мою спiвробiтницю везла абсолютно неадекватна людина! Не завертаючи у двiр мого будинку вiн сказав менi щоб я виходила! Я говорю до тоi особи, що взагалi таксi пiдвозить пiд пiд'iзд! Нащо отой чоловiк менi каже що взагалi надоiло йому всю дорогу слухати нащi розмови! Хоча ми iхали з роботи, нi про який алкоголь мови й не було! I взагалi яке право таксiст мае коментувати розмову замовника! Вiн настiльки фамiльярно поводився! Реально ображав!!! Людина пiсля нiчноi змiни хоче розслабитись, думками вiдiйти вiд всiлякого негативу,який трапляеться на роботi! А тут тобi на-псих таксiст!!! Шановнi адмiни сторiнки,чи хто там вiдповiдае за вiдгуки!!!! Звернiть увагу на мiй комент! 0938716155 Лена! Приймiть мiри до цього неадеквата!!!Opel Vectra ВС1152ЕН!!! Я цього так не лишу! Вiн мае вiдповiсти за свое хамство!!!

Повний непрофесіоналізм.

Гость Гость (Украина, Львів) 5 апреля, 2017 год
Була в шоці від наданих послуг,оператони не керують водіями,водії не рахуються з операторами.
При поїздці водій нарахував 8 км.за місто,хоча там було 3 км. по знакам та по всім відомій гугл навігації.
При нашому питанні чому так?! Оператори почали говорити що вони ні за що не відповідають-що вони лише оператори і почали переключати на водія,ніби-то виясняйте з ним ваші питання.Що він їм подав що там було 8 км за місто.Тобто вони взагалі не користуються картами .
При чому тут водій?
Смс присилае оператор.Невже так важко подивитись на карту і прорахувати кілометраж!!!
Це просто обурливо.
Користувались тим таксі біля двох років,були постійними кліентами.
Але ,думаю,що надалі будемо обирати інакше таксі.
З таксі проблем немае тепер,е купа інакших таксі які так себе не поводять.
Я не розумію як оператор не може впливати на своїх водіїв,які отримують замовлення та оплату від фірми яка їх бере на роботу!
Нонсенс!!!
Бажаю гарної і головне честної роботи Оптимальному таксі.
Сподіваюсь що вони переглянуть свої принципи роботи.
Зараз настільки велика конкуренція,що в цій ситуації треба берегти своїх кліентів бо їх стае все менше і менше з таким відношенням і брехнею водіїв і операторів.
А як же прорахування маршруту.А як же професіоналізм майстрів своеї справи.А як же новітні технології та інтернет.Жах.І це зараз ,коли усі мають на телефонах гугл мапс(гугл карти) та навігацію.
2 согласны

такси во львове Оптимальне таксі

Мария Мария 30 марта, 2017 год
Я во Львов приезжала на выходные и с вокзала в отель ехала на такси "Оптимальне таксі". Очень понравилось обслуживание. Заказ приняли быстро, машина приехала вовремя. Водитель очень приветливый. Мы с ним приятно пообщались , он мне рассказал куда еще можно сходить в городе (когда ты уже 3 раза была во Львове). Очень довольна службой такси Оптимальне таксі. Заказать авто... Читать отзыв Я во Львов приезжала на выходные и с вокзала в отель ехала на такси "Оптимальне таксі". Очень понравилось обслуживание. Заказ приняли быстро, машина приехала вовремя. Водитель очень приветливый. Мы с ним приятно пообщались , он мне рассказал куда еще можно сходить в городе (когда ты уже 3 раза была во Львове). Очень довольна службой такси Оптимальне таксі. Заказать авто можно используя короткий номер телефона службы - 579.
Оптимальне таксі (Львів)
Оптимальне таксі - служба такси в городе Львов. Компания заботится о каждом своем клиенте. Работники службы такси Оптимальное такси стараются быстро принимать и выполнять заказы при этом не теряя качества выполнения работы. Вы можете быть уверенны, что заказав автомобиль в компании оптимальное такси, вы 100% и быстро попадете на любую... подробнее

Службы такси
Bolt (Болт)