ООО ГРАНД-ПЕТРОЛ (Grand Petrol) отзывы

Отзывы владельцев, клиентов и автолюбителей
ООО ГРАНД-ПЕТРОЛ (Grand Petrol)
1.0 5
1 отзыв / 700 просмотров
Результаты отзывов

Невыносимые условия труда

Бильбао беггенс Бильбао беггенс 2 июня, 2019 год
Мова йде про те, що дійсний директор Синявський К.Є. повністю втратив довіру колективу та створив неприйнятний психологічний клімат в колективі ТОВ «Гранд-Петрол».
Замість команди однодумців – він створив «касту недоторканих» у кількості 5 людей – себе, головного бухгалтера Євтушенко Н.П., начальника відділу кадрів – Данильченко Н.С., начальника юридичного відділу – Макаренко І.Ю., заступника директора Чаєва А.О.
Раніше до... Читать отзыв
Мова йде про те, що дійсний директор Синявський К.Є. повністю втратив довіру колективу та створив неприйнятний психологічний клімат в колективі ТОВ «Гранд-Петрол».
Замість команди однодумців – він створив «касту недоторканих» у кількості 5 людей – себе, головного бухгалтера Євтушенко Н.П., начальника відділу кадрів – Данильченко Н.С., начальника юридичного відділу – Макаренко І.Ю., заступника директора Чаєва А.О.
Раніше до цієї «касти» належав ще тесть Синявського К.Є. – звільнений головний інженер Оніщак М.І., якого Служба Безпеки Корпорації викрила на гарячому, а саме – на крадіжці 60л палива, які він безоплатно залив у джип Синявського К.Є.
Під прикриттям Синявського К.Є. – він сам та його «каста» має особливі умови роботи відмінні від усіх інших членів трудового колективу, а саме – надхмарні зарплати (значно більші, чим навіть зарплати відповідних фахівців Корпорації), вільний графік відвідування роботи, в т.ч. можливість приходити та уходити з роботи будь-коли за власним бажанням та потребами, безлімітне право користування службовим авто та телефоном, можливість в робочий час без оформлення відпустки дозволяти собі розваги на свій смак та розсуд тощо.
«Каста» Синявського повністю захищає себе та свою непрофесійність шляхом створення фальшивих документів та наказів, натомість їх обов’язки розподіляються на інших працівників через «доручення» директора.
Наприклад юрист Макаренко хизується тим, що її брат - особистий друг Синявського, вона демонстративно звертається до Директора виключно на «ти», а до всіх інших колег (крім «касти») - виключно у презирливо-хамському тоні.
Юрист Макаренко дозволяє собі викликати службове авто на станцію метро «Героїв Дніпра», щоб після басейну (біля 11.00 ранку!!!) поїхати в Корпорацію (думка проїхати кілька зупинок на метро їй навіть не приходить в голову), а в цей час це авто та його водій конче необхідні для вирішення дійсно потрібних для роботи питань.
Також вона має право ходити на роботу за вільним графіком та в спортивному одязі, вона ніколи не записувалася у журналі відсутності на робочому місці, проте щоденно відвідує басейн та спа, і все це у робочий час.
При цьому всьому вона не соромиться в письмовому вигляді пропонувати директору Синявському давати доручення іншим фахівцям – не юристам виконувати і вирішувати суто юридичні питання (підготовка договорів, додаткових угод, листів, оформлення ліцензій та дозволів тощо) і Синявський це робить, бо це – «його каста»!
Також завдяки тому, що юрист Макаренко відвідує роботу за власним розкладом, жоден з договорів чи дозволів неможливо підписати у визначений термін. Це негативно впливає на відношення до нашої організації як зі сторони наших клієнтів так і зі сторони постачальників.
І питання, що потребують втручання юридичного відділу не вирішуються тижнями через її відсутність на робочому місці.
Начальник відділу кадрів Данильченко – головна по «кишеньковим» наказам не виконує навіть своїх прямих обов’язків (пошук кандидатів, співбесіди, створення кадрового резерву, заповнення робочих місць тощо) проте нещодавно отримала додаткову зарплату маркетолога, без будь-якого пошуку кандидатів, конкурсу серед співробітників та інше.
Після того, як вона кілька місяців отримала цю додаткову зарплату, хоча жодної дії в цьому напрямку не зроблено – було оформлено декретну відпустку (з максимальними виплатами за рахунок підприємства) і тепер Данильченко взагалі «працює» дистанційно, тобто з дому.
До речі – конче необхідні вакантні посади касирів, операторів, барменів, продавців та ін. – не заповнюються місяцями – це справжній показник роботи Данильченко та всієї «касти» в цілому. Кадрова текучка досягає 100% по деяких посадах!
Також треба зауважити, що через недбалість Данильченко виникла штрафонебезпечна ситуація у відділі бухгалтерії.
І щоб приховати провину Данильченко, учасник "касти" головний бухгалтер Євтушенко звинуватила у цьому інциденті свою підлеглу. В наслідок чого ні в чому не винний фахівець з більш ніж 40-річним досвідом був змушений звільнитись з посади одним днем.
Головний бухгалтер Євтушенко додатково створює кадрові проблеми своїм відвертим нахабством.
Відчуваючи свою безкарність вона дозволяє собі ображати не тільки підлеглих а й взагалі співробітників підприємства особисто (не зважаючи на посаду, вік та життєвий і професійний досвід) не добираючи слів – так останнім часом за причини особистих образ з боку Євтушенко, змушені були звільнитися два старших продавці з чотирьох та колишній провідний економіст підприємства – що працював на цій посаді з 2003-го року.
Крім того головний бухгалтер Євтушенко дозволяє собі махінації з зарплатами співробітників з метою їх зменшення, щоб створити ілюзію хороших економічних показників. Вона «догралася» до того, що за ці махінації простих робітників визивають до податкової.
Заступник директора Чаєв (раніше посада була відсутня) – отримує високу зарплату практично ні за що. За час його роботи показники продажів знизилися, ніяких ідей для отримання підприємством додаткового прибутку він не генерує – тобто його зарплата, це чистий збиток для підприємства і це, помножене на його бездіяльність та особисту недолугість, визиває питання доцільності роботи такого заступника на підприємстві.
Заступник директора Чаєв  (раніше регіональний менеджер мережі АЗС "SOCAR", з перших днів на посаді намовляв Синявського до зміни касового програмного забезпечення, від тих самих постачальників, що обслуговують мережу "SOCAR" (можливо там налагоджена схема), адже ціна міграції на нове програмне забезпечення більше ніж ОДИН мільйон гривень. 
В свою чергу директор Синявський повів себе таким нахабним чином, що наші закордонні партнери, що обслуговують діючу касову систему з 2007 року, відмовились від продовження співпраці з ТОВ "Гранд-Петрол", мотивуючи, що не мають бажання вести бізнес з брехливими і безвідповідальними керівниками.
Також по ініціативі Синявського, власні каво машини були замінені на орендовані, і разом з постачальником кави. Внаслідок чтого кава огидна, кавові зерна поставлялися у пакеті без жодної манкіровки і невідомо де розфасовані. Каво машини постійно ламаються, потребують постійного сервісу і пильного нагляду. Стосовно напою, що у нас називається «КАВА», є ряд скарг і від клієнтів і вад співробітників корпорації на гарячу лінію, в книгу скарг тощо.
Але замість зміни постачальника (також свої інтересі) Синявський звинувачує і штрафує персонал за недбале використання орендованої техніки. А в корпорації доповідає, що заходи прийняті.
Зусилля Синявського та його «касти» направлено виключно на те, щоб створити ілюзію успішної роботи підприємства перед Корпорацією, хоча насправді показники цієї роботи все гірше і гірше, а 95% працівників невдоволені зарплатою, умовами праці та насамперед психологічним кліматом створеним Синявським.
Перспектив розвитку у підприємства за такого директора та його «касти» не має! Колектив вже 5 років чує від куратора Лазарева та директора Синявського обіцянки про «ребрендінг», розміщення газових та електричних модулів, підвищення зарплати тощо. Останні обіцянки від них були завершити ребрендінг до кінця лютого 2019, проте на дворі вже кінець травня, а нічого не зроблено!
«Каста» отримує гроші від Корпорації на пришвидшення робочих процесів, на отримання дозволів тощо, проте ці гроші розкладаються по кишеням, а діло з мертвої точки не рухається. Наприклад:
- до сьогодні не отримано дозволи на цінові пілони, хоча Корпорацією на це було виділено величезну суму.
- на нову стелу нашої АЗК витрачені великі кошти, а наразі на 70 % її закриває білборд MacDonalds-у.
- підприємство отримало штраф у 260 000 гривень за незаконно працюючий телевізор на АЗС (юрист Макаренко навіть не знала про закон, що забороняє теле-радио трансляцію на підприємстві без дозволу)
Але головне, що не задовольняє весь трудовий колектив ТОВ «Гранд-Петрол» - це боротьба «касти» Синявського проти будь-якої іншої думки чи людини, яка має совість.
«Каста» здається отримує задоволення від нанесення працівникам особистих образ та приниження людської гідності. Основною метою для них – є де преміювання та штрафи. Усіх, крім себе.
На жаль на сьогодні – це система, створена Синявським – переслідувати та вчинювати максимальний тиск на працівників, які сміють критикувати чи бути незадоволеними його «правлінням».
Тому, в знак протесту, більше 60 працівників готові одночасно написати заяви про звільнення і не вийти на роботу.
ООО ГРАНД-ПЕТРОЛ (Grand Petrol)
ООО ГРАНД-ПЕТРОЛ (Grand Petrol)
Рейтинг 1 из 5 на основании 1 отзыва

АЗС
Neftek АЗС, Днепропетровск
Neftek АЗС, Днепропетровск

Рейтинг: 2.2
69 отзывов
SOCAR
SOCAR

Рейтинг: 2.3
444 отзыва
Сеть АЗС МОТТО
Сеть АЗС МОТТО

Рейтинг: 3.2
143 отзыва
Сеть АЗС «Параллель»
Сеть АЗС «Параллель»

Рейтинг: 2.2
68 отзывов
АЗС Glusco
АЗС Glusco

Рейтинг: 2.3
244 отзыва
АЗС КЛО
АЗС КЛО

Рейтинг: 2.2
580 отзывов
АЗС WOG
АЗС WOG

Рейтинг: 1.8
1737 отзывов
АЗС ОККО
АЗС ОККО

Рейтинг: 1.5
3014 отзывов
АЗС ШЕЛЛ
АЗС ШЕЛЛ

Рейтинг: 2.9
1152 отзыва
Маршал АЗС
Маршал АЗС

Рейтинг: 1.8
350 отзывов


Продолжая посещение, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности
Принимаю