Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Можна і лох ікс лоханути - Отзыв о OLX


Оценка автора: 1 из 5, просмотров: 3949

Рейтинг: 4.6, всего отзывов 3971

https://www.otzyvua.net/olx От Гость, опубликован 11 сентября, 2016 годГость 11 сентября, 2016 год не платив цим д...білам і не буду. можна і їх лоханути добавляти і не платити. Раніше все справно платив замовляв оголошення. а зараз продаю стару фару від Яви за 120 грн і 30 грн цим ганд...нм треба віддати. пішли на,,,
вас чекає болото а з болота не вилазятьраніше з авторіа таке було зажеррлися до наглості. прийшов лох ікс перейшли туди на авторіа зрозуміли опустилися зараз нормально і клієнти є.
лише лох ікс в тисячі разів нагліший.
в авторіа лохотронщиків менше
та й як хтось жаліється на оголошення з авторіа дзвонять виясняють а оголошення не видаляють
а на кончен ікс відразу видаляють
7 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву


Владимир Мельник (Украина, Вінниця) 14 сентября, 2016 год Шановний користувач!
Ми розуміємо, що зміни іноді змушують змінювати звичний підхід в користуванні сервісом, проте впевнені, що в кінцевому підсумку вони приведуть до ще більшої кількості успішних покупок, продажів, обмінів. На підтвердження цього хочемо відзначити, що OLX займає 6-у позицію, випереджаючи за охопленням соцмережі Facebook, Однокласники і відомий сайт Wikipedia.

Більш того, саме рекомендації наших користувачів стимулювали появу нового функціоналу.

Сервіс займає лідируючі позиції, тому кількість продавців і покупців велика і постійно зростає.
OLX вже надає площадку для продажу і дає вам можливість пропонувати свій товар величезній аудиторії - близько 2 млн покупців в день. У певний момент постало завдання задовольняти потреби як підприємцям, так і приватним особам.

Таким чином, якщо користувач ¬- приватна особа, завжди можна публікувати свої оголошення безкоштовно в рамках існуючих лімітів. Для бізнес-користувачів, які розміщують багато оголошень і заробляють за допомогою OLX гроші, є можливість придбати платні пакети. Ми бачимо, що сумлінні підприємці, які готові інвестувати в свій бізнес і розраховують на ефективність, і далі співпрацюють з OLX. Решта користувачів, які звикли безкоштовно створювати безліч дублів, тим самим засмічуючи оголошення OLX, йдуть. Для нас важливо - не кількість однакових оголошень, а якісні унікальні пропозиції.

Якщо у Вас є рекомендації, будь ласка, напишіть нам про них.
Можливо, саме вони допоможуть зробити сервіс комфортніше для багатьох українців.J
Дякуємо!


OLX

OLX (ранее Slando) — сервис объявлений №1 в Украине. Украинская база площадки ежемесячно пополняется более чем на 3 млн. новых предложений. В среднем новое объявление публикуется  каждую секунду. Сайт входит в топ-10 самых популярных...
,

Интернет-каталоги

Yozhik

Рейтинг: 5
1 отзыв
Томато (Tomato)

Рейтинг: 5
1 отзыв
Relax.ua

Рейтинг: 5
2 отзыва
Салви Групп

Рейтинг: 5
2 отзыва
Форум Open-Hide

Рейтинг: 5
16 отзывов
ovva.tv

Рейтинг: 5
1 отзыв
Зайцы-тут

Рейтинг: 5
1 отзывВам необходимо войти или зарегистрироваться