Шахрайська помийка - Отзывы о OLX

OLX
Отзыв написан четверг, 30 сентября 9 просмотров
Олх повидаляв більше половини позитивних відгуків на моїй сторінці. Рейтинг впав. Підтримка олх місяць не давала конкретної відповіді, а сьогодні відповіли, що видалили позитивні відгуки, тому що відгуки накручені. Жесть. От так то. Я старався, щоб покупці були задоволені, а олх просто взяв і знищив результати цих старань. Серед відгуків не було жодного накрученого або штучного або щось типу того. Окрім одного негативного відгука, який залишив перекуп, який у мене нічого не купляв і образився через те, що я не скинув ціну на 50 відсотків. Але цей несправедливий відгук олх не видалив. А позитивні відгуки від реальних покупців повидаляв.

У відповідь на це я видалив свою сторінку на олх. Не хочу мати справу з аферистами.

9 согласны 1 не согласен

Доски объявлений: отзывы

Отзывы в разделе Доски объявлений, рейтинги, обзоры и фото пользователей. Выберите лучшее в категории Доски объявлений

OLX
OLX доска бесплатных объявлений. На сайте вы сможете разместить объявление о продаже товара или сдаче дома, квартиры. При помощи сайта вы сможете найти клиентов и приобрести что-либо из первых рук.

Доски объявлений
OBYAVA.ua