olx-rating.com.ua отзывы

Отзывы клиентов и пользователей
10 отзывов / 1053 просмотра

Сайт шахраїв

Гость Гость 23 октября, 2020 год
Шахраї розміщають на цьому сайті неправдиві ввідгуки, а також дані самих продавців. Дані продавців попадають не зрозумілим чином до шахраїв. Тоді ж за видалення цього неправдивого відгуку вимагають кошти. Будьте обережні!
Достоинства:
  1. Фальшивий сайт
Недостатки:
  1. Сайт шахраїв

Черговий лохотрон

Віталій Віталій 10 июля, 2020 год
Ніякий це не рейтинг, а спосіб нечесної наживи на рієлторах, які потрапили в цю базу. Не відображає справжніх шахраїв, яких достатньо як і в інших галузях. Натомість потрапляють туди випадкові люди невідомо яким чином.

Прекрасная площадка для недобросовестных коллег и неадыкватных клиентов

Гость Гость 9 июля, 2020 год
За 16 лет работы впервые столкнулась с, мягко говоря, неадыкватным клиентом. Он помимо угроз, шантажа уже использовал олх, подавая обьявления с указанием моего номера телефона, чтоб " испортить мне жизнь". Буду обращаться с заявлением в полицию. Представляю себе, как могут использовать ваш "рейтинг" такого рода клиенты.
И почему то вспомнился 1937 год... А вам?!

Полная бредятина

Гость Гость 9 июля, 2020 год
Скорее всего этот сайт разводилово. Работаю в г. Сумы. Всех риелторов, которых были контакты на олх оклеветали. 90% знаю лично людей. Не Ведитесь на громкие название данного никчемного проэкта.
Достоинства:
Недостатки:
  1. Одна клевета на всех. За свои слова могу ответить. Ответят ли эти разработчики хреновы.

Це сам сайт шахраїв.

Дмитро Дмитро 9 июля, 2020 год
Сайт безглуздий. Запхнули туди номера всіх продавців підряд і видають їх за шахраїв. В чому сенс? Краще б дійсно якимсь корисним ділом зайнялись, а не обманювали людей. Хтось же може вам й повіре, й втратить можливість вигідної співпраці.
Достоинства:
  1. Немає
Недостатки:
  1. Шахраї це самі творці сайту

Ресурс шахраїв

Олександр Олександр 9 июля, 2020 год
Запхали туди всіх підряд. Й взагалі до олх відношення не має. За подання самого OLX та АСНУ (рієлторської асоціації) до кіберполіції цей лівий ресурс було зачинено.
Достоинства:
  1. Немає
Недостатки:
  1. Брехливий "лівий" ресурс

отличный сайт, чуть не попал на мо-шенника риэлтора

Егор Егор 21 мая, 2020 год
отличный сайт, чуть не попал на мо-шенника риэлтора, а так сохранил время деньги и нервы. только сами мо-шенники могут тут писать плохие отзывы на этот сайт

Полезный сайт по поиску обманщиков олх

Олег Олег 19 апреля, 2020 год
Благодаря сайту смог понять, что общаюсь с обманщиком на олх. Спасибо разработчикам сайта, что создали такой полезный ресурс! Успехов Вам в развитии.
Достоинства:
  1. Постоянно обновляется информация
  2. Большая база обманщиков с олх

вымогатели

Гость Гость 15 апреля, 2020 год
требуют 1000 грн за удаление номера из мошеннических
хотя в базу он попал по наводке сайта, никаких отзывов никто не оставлял
проверьте сови данные, они уже там

Подяка за допомогу

Євген Євген 19 февраля, 2020 год
Продавав значить я макбук за 42 тисячі. Макбук хороший, стан взагалі ідеал, ціна адекватна стану. Виставив я його на олх і тут почалося. Шахраї почали дзвонити вже через 10 хвилин - підійди до банкомату, скажи номер картки я готовий оплатити (уявляєте 42 тисячі відразу на карту!), Дзвонили "типу з банку" що у мене карта заблокована. Загалом за перший день було... Читать отзыв Продавав значить я макбук за 42 тисячі. Макбук хороший, стан взагалі ідеал, ціна адекватна стану. Виставив я його на олх і тут почалося. Шахраї почали дзвонити вже через 10 хвилин - підійди до банкомату, скажи номер картки я готовий оплатити (уявляєте 42 тисячі відразу на карту!), Дзвонили "типу з банку" що у мене карта заблокована. Загалом за перший день було дзвінків штук 30 таких. Плюс ще 20 осіб писали повідомлення мовляв заберу за 20000, 25000 хоч прям зараз.

І так цілий тиждень одні перекупки і шахраї, жодного нормального покупця. І випадково знайшов сайт olx-rating.com.ua, коли пробивав по інету черговий номер абонента. Ну знайшов я його серед шахраїв то зрозуміло. Подивився сайт і побачив, що пропонують безпечно купити через них як посередників. OLX Доставка мені не підходила, тому що там тільки до 30 тисяч сума товару повинна. Зв'язався я з підтримкою сайту, все з'ясував (1% від угоди беруть вони, звичайно, жаба давила аж), ладно, мене влаштувало. Вирішив чекати нормального покупця.

Приблизно через тиждень з'явився нормальний чоловік, з яким сторгувалися за 41 тисячу і він був з Тернополя, а я Херсона. Дав йому посилання на сайт olx-rating.com.ua, щоб списався з ними і дізнався як провести операцію. На наступний день вже оформили покупку, він перевів їм гроші, мені підтвердили, що гроші вони отримали від покупця. Я відправив макбук йому, трохи все ж хвилюючись, так як раніше так не робив. Він через 2 дня його отримав, забрав, сам передзвонив, сказав мені що все нормально. А приблизно через півгодини мені на карту прийшли гроші від сайту. Радів я як мало дитя їй-богу))) Але головне що все пройшло нормально і продав за нормальною ціною і людина заощадив на наложке (по наложке було б 840 грн, а через сайт olx-rating.com.ua вийшло 410 грн). Вигідно для всіх, але коли перший раз користуєшся трохи стремновато все ж)) Добре все, що добре закінчується і сайту більше спасибі за оперативність і допомогу в продажу.
Достоинства:
  1. оперативні відповіді підтримки
  2. комісія всього 1% від ціни товару, коли наложка коштує 2% + 20 грн
  3. безпечно для покупця і продавця
Недостатки:
  1. коли перший раз так продаєш трохи незвично і стрьомно, а так все ок

Интернет-каталоги
Интернет - магазин makeup.com.ua