Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Розділяйте виробника вікон та монтажників і продавців. Це різні речі. - Отзыв об Окна Викнарев


Оценка автора: 5 из 5, просмотров: 1797

Рейтинг: 2.9, всего отзывов 81

https://www.otzyvua.net/okna-viknarev Тернополь, вул. Полесская, 13
От Ростислав23223https://www.otzyvua.net/user/23223, опубликован 12 апреля, 2016 годРостислав 12 апреля, 2016 год Знаю завод Вікнар'off дуже добре. Інформація про це підприємство доступна кожному. Впевнений, що жоден з тих, хто пише гнівні відгуки, не звертався на завод, хоча сайт знайти дуже легко, телефони гарячої лінії також ніхто не приховує, на сайті зазначено також контакти сервісної служби. Як може завод посприяти вирішенню проблеми з дилером, якщо ніхто навіть не зробив пів кроку щоб повідомити про неї сам завод.
По самих вікнах можу сказати наступне: асортимент Вікнар'off - дуже широкий. Завод використовує 11 профільних систем - від самих дешевих до елітних. Частина профільних систем є продуктами власного виробництва. Вікна комплектуються 4-ма типами фурнітури. Вибір склопакетів взагалі колосальний. Ясно, що якщо Ви вибрали вікна з простим однокамерним склопакетом, розраховувати на колосальне енергозбереження не вартує.
Наразі завод є найбільшим в Україні. Вікна продають на вітчизняному ринку, а також в Німеччину, Іспанію, Польщу, Молдову, Бельгію. Вікна сертифіковані в Україні, Білорусі та ЕС. І це факти, які можна перевірити. Також Вікнар'off - єдиний укріїнський виробник вікон, продукція якого була представлена на міжнародній віконній виставці у Нюрнберзі. Рівень автоматизації всіх процесів - найвищий в Україні. Наявність багаторівневого контролю якості також додає балів.
Звичайно дуже шкода, що непрофесійні дії деяких дилерів псують враження про завод. На якість обслуговування в торгових точках завод-виробник може впливати лише навчанням дилерів, підняттям рівня знань та навиків працівників дилера. Таких семінарів та тренінгів проводиться від заводу дуже багато. Передивіться новини від компанії на тому ж сайті.
У більшості зауважень, які я знайшов у відгуках, описаний неякісний монтаж та низький рівень обслуговування. Я би дуже хотів, щоб дописувачі вказували у яких конкретно магазинах чи фірмах вони замовляли вікна Вікнар'off. Ви ж не пишете у відгуках про Кока-Колу як Вам нахамила офіціантка кафе, що її принесла. Вдалих усім покупок!
1 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву


Валентин (Украина, Житомир) 29 марта, 2017 год Супер, я повністю погоджуюсь з Ростиславом. Не можна винити завод, якщо дилер лапух і команда його теж. Я є дилер цього заводу, в м. Новоград - Волинську Житомирської області, і офіційно можу сказати всім своїм замовникам в кого стоять вікна цього заводу і були замовлені у мене, якщо Вас не влаштовує якість вікон, монтаж моїх працівників чи я якісь проблеми які не виправлені мною вчасно, зверніться за адрессою Новоград - Волинський вул. Шевченка, 50, другий поверх...... Поверну гроші за все замовлення.... А виробника паплюжить не треба, розбирайтесь по місцю, а бо на те є тел гарачої лінії.... Дякую!!!!


Окна Викнарев

Компания "Окна Викнарёв" - производитель металлопластиковых конструкций различных типов (окна, входные двери, балконные стекления и т.д.) - плодотворно трудится на укранском рынке окон уже более 8-ми лет.

В производстве используются только высококачественные...
,

Адреса и контакты

Тернополь, вул. Полесская, 13
Телефон: 0 800 50 53 52

Строительство и ремонт

Ремонтная компания Domvremonte

Рейтинг: 5
2 отзыва
Компания RYTERNA

Рейтинг: 5
1 отзыв
Компания PREMIUM

Рейтинг: 5
1 отзыв
AISS GROUP (Аисс Групп)

Рейтинг: 5
1 отзыв
Компания АльбатросСтрой

Рейтинг: 5
4 отзыва
Компания BUR-S

Рейтинг: 5
1 отзывВам необходимо войти или зарегистрироваться