Окна Викнарев отзывы

Тернополь, вул. Полесская, 13
компания Окна Викнарёв
Окна Викнарев
99 отзывов / 53593 просмотра

Жахливий сервіс і виконання!

Отзыв написан 23 декабря, 2019 год
Жахливо! Замовляли і двері і вікна. Ручка дверей почала дуже важко регулюватися, підвіконня просіли, є щілини, через які взимку задуває. На телефон відповідають через раз і кажуть що завтра приїдуть.... Чекаю вже майже місяць! Ані майстра, ані дзвінка! Жахливо! Замовляли і двері і вікна. Ручка дверей почала дуже важко регулюватися, підвіконня просіли, є щілини, через які взимку задуває. На телефон відповідають через раз і кажуть що завтра приїдуть.... Чекаю вже майже місяць! Ані майстра, ані дзвінка!

Развод по полной.

Отзыв написан 30 ноября, 2019 год
Заказал 10 окон 17 августа 2019г. привезли в конце октября и просто выкинули, завтра 1 декабря окна еще не установлены. По контактным телефонам дозвониться не реально, несколько раз пробивался в ответ полный мороз '' ждите вот-вот''.
Не связывайтесь ни в коем случае.
Не связывайтесь ни в коем случае.

Злобний клиєнт

Отзыв написан 2 ноября, 2019 год
Ці едарасти не відповідають своїм стандартам. Працюють одні дебіли. І це я можу обгрунтувати і довести.
Вікна чекали три місяці. Офіс на телефон не відповідає. 5 або 6 разів заходив в їхню шарашкину контору (пгт Немішаєво). А там розводили руками, обіцяли що передзвонять, але ніхто не дзвонив. І ці піда.... (інших слів немає) закривали постійно двері після мене. Типу іди на.. Чого приперся.
З трудом я і моя сім'я телефонними дзвінками та постійним відвідуванням цих долбо...., приїхали, розгрузили після трьох місяців. Потребували гроші за розгрузки. А встановлювати нікому. Тепер треба все починати знову. Аби за рукоприкладство не судили я б вже їм набив єбуш..... Пробачте за ругань. Але емоції мене переповнюють.
Думайте та робіть виводи друзі.

самі не звертайтесь і десятому закажіть

Отзыв написан 25 сентября, 2019 год
замовив двері. розрахувався. під час встановлення виявили дефекти. полотно дверей встановлено з перекосом відносно рами і не усувається регулюванням. замок не фіксує дверного полотна щоб щільно прилягали до рами, що також не усувається регулюванням.
звернувся до ділера. відправили двері виробнику. чекав 10 днів. двері приїхали в такому ж стані, що і були. їм взагалі нічого не робили. просто прокатали...  Читать отзыв
звернувся до ділера. відправили двері виробнику. чекав 10 днів. двері приїхали в такому ж стані, що і були. їм взагалі нічого не робили. просто прокатали туди-сюди.
звернувся безпосередньо до виробника. на їхній колл-центр. попросили скинути фотографії та номер замовлення. 5 днів - ні слуху ні духу. звоню на коллцентр - слухавки не беруть. інформації ніякої не надійшло.
гоп-стоп контора. ні в якому разі не звертайтесь до них. і нікому не радьте.
Достоинства:
  1. жоднісіньких
Недостатки:
  1. якість - нижче плінтуса
  2. клієнтоорієнтованість - 0
  3. ціна - завищена

окна викнарев

Отзыв написан 30 июля, 2019 год
поменяла окна(был тоже пластик).хотела шумоизоляцию.....фигня полная,как было слышно "детскую площадку"по вечерам так и есть...жаль,купилась на тишину☺☺☺ поменяла окна(был тоже пластик).хотела шумоизоляцию.....фигня полная,как было слышно "детскую площадку"по вечерам так и есть...жаль,купилась на тишину☺☺☺

Не раджу. Якість і сервіс ніяких

Отзыв написан 21 июля, 2019 год
Замовляла 2 вікна. Додатково замовляла послугу замірування вікон. Заміри зробили такі, що з вулиці отвори з кожного боку вікна на сірникову коробку. Звернулася зі скаргою, сказали що так має бути. Тепер треба думати як заробити отвори з вулиці, щоб не задувало і не заливав дощ. Не рекомендую "Вікнарев" в Стебнику. Шукайте кращих. Замовляла 2 вікна. Додатково замовляла послугу замірування вікон. Заміри зробили такі, що з вулиці отвори з кожного боку вікна на сірникову коробку. Звернулася зі скаргою, сказали що так має бути. Тепер треба думати як заробити отвори з вулиці, щоб не задувало і не заливав дощ. Не рекомендую "Вікнарев" в Стебнику. Шукайте кращих.
Достоинства:
  1. Плюсів немає
Недостатки:
  1. Сервісу немає.

Гірш не буває

Отзыв написан 7 июля, 2019 год
Дуже низька якість-профіль може навіть тріснути.фурнітура-гірше просто не буває,сервіс відсутній,просто не зв"язуйтесь - є багато інших,добросовісних виробників. Дуже низька якість-профіль може навіть тріснути.фурнітура-гірше просто не буває,сервіс відсутній,просто не зв"язуйтесь - є багато інших,добросовісних виробників.
Достоинства:
  1. Жодних
Недостатки:
  1. Дешеві паршиві вікна за надвисокою ціною.

Окна теплые и качественные.

Отзыв написан 24 мая, 2019 год
Я не экономил и поставил себе окна 5 кам,двокамерный стеклопакет,немецкую фурнитуру.Все супер получилось,очень тепло в доме.Советую! Я не экономил и поставил себе окна 5 кам,двокамерный стеклопакет,немецкую фурнитуру.Все супер получилось,очень тепло в доме.Советую!

Отличные окна по супер цене.

Отзыв написан 24 мая, 2019 год
Читаю отзывы и чего только не пишут,хорошо,что окна поставила до того как читала.У меня окна Викнарев уже 5 лет стоят и все отлично.Привезли вовремя,установили качественно.Молодцы! Читаю отзывы и чего только не пишут,хорошо,что окна поставила до того как читала.У меня окна Викнарев уже 5 лет стоят и все отлично.Привезли вовремя,установили качественно.Молодцы!
Достоинства:
  1. Качество,цена.
Недостатки:
  1. Нет минусов.

Гірше не буває

Отзыв написан 20 апреля, 2019 год
Г,,,О,байда,фігня,сервіса-немає,якщо треба підрегулювати-кличте з іншої фірми,головне-продати,а там -хоч трава не рости. Г,,,О,байда,фігня,сервіса-немає,якщо треба підрегулювати-кличте з іншої фірми,головне-продати,а там -хоч трава не рости.
Достоинства:
  1. НЕМАЄ
Недостатки:
  1. Не вистачить тут місця

Всем советую!

Отзыв написан 9 апреля, 2019 год
Я очень довольна окнами от Викнарева.У нас дома стало тепло и уютно.Профиль выбрали Класик 4 кам.Все работает супер. Я очень довольна окнами от Викнарева.У нас дома стало тепло и уютно.Профиль выбрали Класик 4 кам.Все работает супер.

нерозумна економія

Отзыв написан 20 февраля, 2019 год
Вікнароф кілька років тому зняв з виробництва 5-камерний профіль Термолайн, а залишив лише "розумну економію" Мегалайн. Якщо Термолайн мав усі характеристики хорошого 5-камерного профілю, то в Мегалайна метал в створці є не П, а Г-подібним. Товщина металу з необхідних 1,5 мм. досягає скромних 1,2 мм. Товщина зовнішньої стінки замість 2,8-3 мм. становить 2,5 мм. Щоб ви розуміли, такі показники...  Читать отзыв Вікнароф кілька років тому зняв з виробництва 5-камерний профіль Термолайн, а залишив лише "розумну економію" Мегалайн. Якщо Термолайн мав усі характеристики хорошого 5-камерного профілю, то в Мегалайна метал в створці є не П, а Г-подібним. Товщина металу з необхідних 1,5 мм. досягає скромних 1,2 мм. Товщина зовнішньої стінки замість 2,8-3 мм. становить 2,5 мм. Щоб ви розуміли, такі показники має будь-яка скромна 3-хкамерна система, яка використовується для виробничих та нежитлових приміщень. Але для 5-камерки, яка завдяки своїй приємній ціні масово пропонується в якості найкращого варіанту при виборі вікна, це катастрофічно мало. А ще дати на неї важкий двохкамерний склопакет і провисання створок неминуче. Зате дешево. І звучить добре - 5 камер все-таки:). А Термолайн зняли через неконкурентну ціну. Було б правильно мати обидві 5 камерки: хорошу і економну, як це і було раніше. Тоді б люди знали, на що вони йдуть. Але зовсім неправильно називати економний профіль хорошим і продавати його в поєднанні з двохкамерним склопакетом та німецькою фурнітурою. Доречі, в рамі у Мегалайна армування квадратом. Не ведіться! Краще П-подібне, але з металом 1,5 мм., а не квадрат з слабкими 1,2 мм. Я нічого не маю проти Вікнарофа, бо сам працював з ним 2 роки. Але економку треба називати економкою.

Кидалово!!!

Отзыв написан 15 января, 2019 год
Після того як проплатив, довго морочать голову!!! Втирають не правдиву інформацію після замовлення!!! Після того як проплатив, довго морочать голову!!! Втирають не правдиву інформацію після замовлення!!!

Головний жулік фірми!

(Украина, Odessa) Отзыв написан 6 декабря, 2018 год
Працював в компанії. Був у шоці з того ЯКИМИ масштабами грабить фірму Денис Священко. Який має откат з кожної поставки товарів. Хлопці вкалують на заводі, щоб заробити своїм трудом, а цей шахрай має откати навіть з саморізів!!!! До чого жадібний та повернутий на грошах барига!!!! А головне всі все знають і нічого з ним не роблять!!!!!! Працював в компанії. Був у шоці з того ЯКИМИ масштабами грабить фірму Денис Священко. Який має откат з кожної поставки товарів. Хлопці вкалують на заводі, щоб заробити своїм трудом, а цей шахрай має откати навіть з саморізів!!!! До чого жадібний та повернутий на грошах барига!!!! А головне всі все знають і нічого з ним не роблять!!!!!!

Плохие окна.

(Украина, Kharkov) Отзыв написан 26 ноября, 2018 год
Поставили 4 вікна. Два : на кухні і в спальні нормальні. А в залі і дитячій пропускають повітря з-під ущільнюючої резинки. Тобто вікно яке відкривається не щільно притискається . Поставили 4 вікна. Два : на кухні і в спальні нормальні. А в залі і дитячій пропускають повітря з-під ущільнюючої резинки. Тобто вікно яке відкривається не щільно притискається .

Бракоделы!!!

(Россия, Санкт-Петербург) Отзыв написан 5 августа, 2018 год
Уже рик як втавляють...Робили викно на балкон в место мисяця робили два..потом поставили все на виворит. бо не було хозяина и видно плана викна на балкон так само не було. робили з свои голови. Потом приихали переробляти. переробили почало тикти в углу. все промокло. мали заминити одне викно бо було спорчене. не заминили вже пройшов рик...Так як шо хто хоче...  Читать отзыв Уже рик як втавляють...Робили викно на балкон в место мисяця робили два..потом поставили все на виворит. бо не було хозяина и видно плана викна на балкон так само не було. робили з свои голови. Потом приихали переробляти. переробили почало тикти в углу. все промокло. мали заминити одне викно бо було спорчене. не заминили вже пройшов рик...Так як шо хто хоче звязатись з ВИКНАРЕВИМ то читайте отзиви тут дурниць не пишуть...бракороби одним словом..Шоб так робили за кордоном их не булоб в помини такои шарашкинои контори!!! ФУ гидота!!!
Достоинства:
  1. Не наблюдав...
Недостатки:
  1. 1000процентив

безответственные

(Украина) Отзыв написан 10 июля, 2018 год
Еле дозвонился. Заказал замерщика (платного в отличии от других фирм). Замерщик позвонил, договорились на день и время. Не приехал и даже не соизволил перезвонить обьяснить и передоговориться. Написал об ситуации директору на сайте, ответа не получил.думаю так же и окна они ставят.
Не кому не рекомендую. Реклама дорогаю а сервис некакой. Сделал заказ в другой компании и доволен.

Качество, быстрота, не уступает дорогим брендам

(Украина, Дніпро́) Отзыв написан 9 июля, 2018 год
Никого не слушайте, плохие отзывы только с толку збивают, чуть не повелся. Поставил французкий балкон очень боялся за профиль подобрали мегалайн 500 с стеклопакетом от солнца и энергозберегающим стеклом, с моей скурпулезностью я не ожидал, такого эффекта, теперь на балконе можно в солнечную погоду целый день находится, южная стррона.Профиль отличный, широкий и крепкий.Ставьте смело, только обязательно с хорошим...  Читать отзыв Никого не слушайте, плохие отзывы только с толку збивают, чуть не повелся. Поставил французкий балкон очень боялся за профиль подобрали мегалайн 500 с стеклопакетом от солнца и энергозберегающим стеклом, с моей скурпулезностью я не ожидал, такого эффекта, теперь на балконе можно в солнечную погоду целый день находится, южная стррона.Профиль отличный, широкий и крепкий.Ставьте смело, только обязательно с хорошим установщиком!
Достоинства:
  1. Заводские, цена, сроки, хороший персонал!
Недостатки:
  1. Нет!

все чудово

(Украина, Суми) Отзыв написан 18 марта, 2018 год
Ми придбали вікна цієї компанії і дуже задоволені. Гарно виглядають, добре функціонують і не пропускають холод та шум. Дякуємо Ми придбали вікна цієї компанії і дуже задоволені. Гарно виглядають, добре функціонують і не пропускають холод та шум. Дякуємо

Рекомендую усім!!!

(Украина) Отзыв написан 17 марта, 2018 год
Красиво, тепло, надійно, якісно і недорого. Рекомендую усім. Красиво, тепло, надійно, якісно і недорого. Рекомендую усім.

Белая Церковь

(Украина, Київ) Отзыв написан 17 марта, 2018 год
Заказала энергосберегающие окна. Ребята работают аккуратно, чисто, четко и дают все ответы на интересующие меня вопросы. Большое спасибо. Заказала энергосберегающие окна. Ребята работают аккуратно, чисто, четко и дают все ответы на интересующие меня вопросы. Большое спасибо.

Гарні вікна

(Украина, Житомир) Отзыв написан 16 марта, 2018 год
Більше двох років служать нам вікна Вікнарьов. Ніяких проблем ні з вікном ні з монтажниками ми немали. Вдома тепло, фурнітура не ламається.Все класно. Дякую компанії, і всім хто зараз вирішує віконну проблему, раджу саме їх. Більше двох років служать нам вікна Вікнарьов. Ніяких проблем ні з вікном ні з монтажниками ми немали. Вдома тепло, фурнітура не ламається.Все класно. Дякую компанії, і всім хто зараз вирішує віконну проблему, раджу саме їх.

Все хорошо

(Украина, Київ) Отзыв написан 28 февраля, 2018 год
Все хорошо Все хорошо

Дякую за вікна

(Украина, Київ) Отзыв написан 25 февраля, 2018 год
Поміняв старі пластикові на вікнарьов. Вибрав три скла і німецькі замки. Різниця порівняно зі старими суттєва. Сміло рекомендую Поміняв старі пластикові на вікнарьов. Вибрав три скла і німецькі замки. Різниця порівняно зі старими суттєва. Сміло рекомендую
Достоинства:
  1. Ціна/якість
Недостатки:
  1. Не знайшов

21.02.18

(Украина, Дніпро́) Отзыв написан 21 февраля, 2018 год
Конкуренти з дороги !!!Вікнарев найкращі ціна якість супер і непишіть всіляку туфту про них.Щоб непопасти на шахрайів робіт замовлення на йіхньому офісі .З вдячністю до Вінницьких представників Сергій. Всім рекомендую!!! Конкуренти з дороги !!!Вікнарев найкращі ціна якість супер і непишіть всіляку туфту про них.Щоб непопасти на шахрайів робіт замовлення на йіхньому офісі .З вдячністю до Вінницьких представників Сергій. Всім рекомендую!!!

Вікна тепло зберігають. Все Добре

(Украина, Львів) Отзыв написан 3 февраля, 2018 год
Більше року пройшло як замовив вікна Вікнарьов,поки все добре, нарікань якихось нема. Надіюсь Армагедон не наступить, а то прочитав відгуки і самому страшно стало )))) Більше року пройшло як замовив вікна Вікнарьов,поки все добре, нарікань якихось нема. Надіюсь Армагедон не наступить, а то прочитав відгуки і самому страшно стало ))))

Качество нулевое!!

(Украина, Київ) Отзыв написан 10 января, 2018 год
Окна не герметично сделаны,при том что они 5-ти камерные,выступает конденсат с внутренней части окон,собираеться вода на подоконнике,появляеться чёрный грибок и сами стекла цветут. Никому не советуем их брать!! Окна не герметично сделаны,при том что они 5-ти камерные,выступает конденсат с внутренней части окон,собираеться вода на подоконнике,появляеться чёрный грибок и сами стекла цветут. Никому не советуем их брать!!
2 согласны 2 не согласны Показать 2 ответа

А у Вінниці - все супер.

(Украина, Вінниця) Отзыв написан 26 декабря, 2017 год
Ставили вікна під "Теплий кредит". Брали у Приваті. Не треба ніяких довідок додатково нести. як в"Ощадбанк" чи в "Укргазбанк". В минулому (2016 ) році було відшкодування 70 % у кого субсидія. Так собез спеціально затягнув видачу довідки на місяць і дав її через два дня , коли закінчили видавати кредити.Ми з чоловіком 5 разів по черзі у той долбаний...  Читать отзыв Ставили вікна під "Теплий кредит". Брали у Приваті. Не треба ніяких довідок додатково нести. як в"Ощадбанк" чи в "Укргазбанк". В минулому (2016 ) році було відшкодування 70 % у кого субсидія. Так собез спеціально затягнув видачу довідки на місяць і дав її через два дня , коли закінчили видавати кредити.Ми з чоловіком 5 разів по черзі у той долбаний собез ходили. (УПСЗН), де буква З в цій абревіатурі означає не захист, а знущання. А в цьому році обійшлось без собеза. Дійсно, держава повернула 35% через 2 місяці. Вікнами задоволені , швидко виготивили , за пів-дня встановили. Багато сусідів теж ставили, всі задоволені. Так що вважаю. якщо в когось щось не так, то це сугубо людський фактор.

Качество продукта - отменное

(Соединенные Штаты Америки, Los Angeles) Отзыв написан 24 декабря, 2017 год
10балов из 10 все просто супер,быстро,четко без шума и пыли.И по деньгам доступно.Спасибо
Ну и отношение к клиенту, оставило самые добрые впечатления. Спасибо за работу
Ну и отношение к клиенту, оставило самые добрые впечатления. Спасибо за работу

Окна Викнарев

Компания "Окна Викнарёв" - производитель металлопластиковых конструкций различных типов (окна, входные двери, балконные стекления и т.д.) - плодотворно трудится на укранском рынке окон уже более 8-ми лет.
В производстве используются только...

Адрес: Тернополь, вул. Полесская, 13
Телефон: 0 800 50 53 52