Окна Викнарев отзывы

Тернополь, вул. Полесская, 13
компания Окна Викнарёв
Окна Викнарев
92 отзыва / 47533 просмотра

Окна теплые и качественные.

Антон Отзыв написан пятница, 24 мая
Я не экономил и поставил себе окна 5 кам,двокамерный стеклопакет,немецкую фурнитуру.Все супер получилось,очень тепло в доме.Советую! Я не экономил и поставил себе окна 5 кам,двокамерный стеклопакет,немецкую фурнитуру.Все супер получилось,очень тепло в доме.Советую!

Отличные окна по супер цене.

Яна Отзыв написан пятница, 24 мая
Читаю отзывы и чего только не пишут,хорошо,что окна поставила до того как читала.У меня окна Викнарев уже 5 лет стоят и все отлично.Привезли вовремя,установили качественно.Молодцы! Читаю отзывы и чего только не пишут,хорошо,что окна поставила до того как читала.У меня окна Викнарев уже 5 лет стоят и все отлично.Привезли вовремя,установили качественно.Молодцы!
Достоинства:
  1. Качество,цена.
Недостатки:
  1. Нет минусов.

Гірше не буває

Валерій Отзыв написан 20 апреля, 2019 год
Г,,,О,байда,фігня,сервіса-немає,якщо треба підрегулювати-кличте з іншої фірми,головне-продати,а там -хоч трава не рости. Г,,,О,байда,фігня,сервіса-немає,якщо треба підрегулювати-кличте з іншої фірми,головне-продати,а там -хоч трава не рости.
Достоинства:
  1. НЕМАЄ
Недостатки:
  1. Не вистачить тут місця

Всем советую!

Гость Отзыв написан 9 апреля, 2019 год
Я очень довольна окнами от Викнарева.У нас дома стало тепло и уютно.Профиль выбрали Класик 4 кам.Все работает супер. Я очень довольна окнами от Викнарева.У нас дома стало тепло и уютно.Профиль выбрали Класик 4 кам.Все работает супер.

нерозумна економія

Гость Отзыв написан 20 февраля, 2019 год
Вікнароф кілька років тому зняв з виробництва 5-камерний профіль Термолайн, а залишив лише "розумну економію" Мегалайн. Якщо Термолайн мав усі характеристики хорошого 5-камерного профілю, то в Мегалайна метал в створці є не П, а Г-подібним. Товщина металу з необхідних 1,5 мм. досягає скромних 1,2 мм. Товщина зовнішньої стінки замість 2,8-3 мм. становить 2,5 мм. Щоб ви розуміли, такі показники...  Читать отзыв Вікнароф кілька років тому зняв з виробництва 5-камерний профіль Термолайн, а залишив лише "розумну економію" Мегалайн. Якщо Термолайн мав усі характеристики хорошого 5-камерного профілю, то в Мегалайна метал в створці є не П, а Г-подібним. Товщина металу з необхідних 1,5 мм. досягає скромних 1,2 мм. Товщина зовнішньої стінки замість 2,8-3 мм. становить 2,5 мм. Щоб ви розуміли, такі показники має будь-яка скромна 3-хкамерна система, яка використовується для виробничих та нежитлових приміщень. Але для 5-камерки, яка завдяки своїй приємній ціні масово пропонується в якості найкращого варіанту при виборі вікна, це катастрофічно мало. А ще дати на неї важкий двохкамерний склопакет і провисання створок неминуче. Зате дешево. І звучить добре - 5 камер все-таки:). А Термолайн зняли через неконкурентну ціну. Було б правильно мати обидві 5 камерки: хорошу і економну, як це і було раніше. Тоді б люди знали, на що вони йдуть. Але зовсім неправильно називати економний профіль хорошим і продавати його в поєднанні з двохкамерним склопакетом та німецькою фурнітурою. Доречі, в рамі у Мегалайна армування квадратом. Не ведіться! Краще П-подібне, але з металом 1,5 мм., а не квадрат з слабкими 1,2 мм. Я нічого не маю проти Вікнарофа, бо сам працював з ним 2 роки. Але економку треба називати економкою.

Кидалово!!!

Антон Отзыв написан 15 января, 2019 год
Після того як проплатив, довго морочать голову!!! Втирають не правдиву інформацію після замовлення!!! Після того як проплатив, довго морочать голову!!! Втирають не правдиву інформацію після замовлення!!!

Головний жулік фірми!

Автор (Украина, Odessa) Отзыв написан 6 декабря, 2018 год
Працював в компанії. Був у шоці з того ЯКИМИ масштабами грабить фірму Денис Священко. Який має откат з кожної поставки товарів. Хлопці вкалують на заводі, щоб заробити своїм трудом, а цей шахрай має откати навіть з саморізів!!!! До чого жадібний та повернутий на грошах барига!!!! А головне всі все знають і нічого з ним не роблять!!!!!! Працював в компанії. Був у шоці з того ЯКИМИ масштабами грабить фірму Денис Священко. Який має откат з кожної поставки товарів. Хлопці вкалують на заводі, щоб заробити своїм трудом, а цей шахрай має откати навіть з саморізів!!!! До чого жадібний та повернутий на грошах барига!!!! А головне всі все знають і нічого з ним не роблять!!!!!!

Плохие окна.

Гость (Украина, Kharkov) Отзыв написан 26 ноября, 2018 год
Поставили 4 вікна. Два : на кухні і в спальні нормальні. А в залі і дитячій пропускають повітря з-під ущільнюючої резинки. Тобто вікно яке відкривається не щільно притискається . Поставили 4 вікна. Два : на кухні і в спальні нормальні. А в залі і дитячій пропускають повітря з-під ущільнюючої резинки. Тобто вікно яке відкривається не щільно притискається .

Бракоделы!!!

Гость (Россия, Санкт-Петербург) Отзыв написан 5 августа, 2018 год
Уже рик як втавляють...Робили викно на балкон в место мисяця робили два..потом поставили все на виворит. бо не було хозяина и видно плана викна на балкон так само не було. робили з свои голови. Потом приихали переробляти. переробили почало тикти в углу. все промокло. мали заминити одне викно бо було спорчене. не заминили вже пройшов рик...Так як шо хто хоче...  Читать отзыв Уже рик як втавляють...Робили викно на балкон в место мисяця робили два..потом поставили все на виворит. бо не було хозяина и видно плана викна на балкон так само не було. робили з свои голови. Потом приихали переробляти. переробили почало тикти в углу. все промокло. мали заминити одне викно бо було спорчене. не заминили вже пройшов рик...Так як шо хто хоче звязатись з ВИКНАРЕВИМ то читайте отзиви тут дурниць не пишуть...бракороби одним словом..Шоб так робили за кордоном их не булоб в помини такои шарашкинои контори!!! ФУ гидота!!!
Достоинства:
  1. Не наблюдав...
Недостатки:
  1. 1000процентив

безответственные

Борис (Украина) Отзыв написан 10 июля, 2018 год
Еле дозвонился. Заказал замерщика (платного в отличии от других фирм). Замерщик позвонил, договорились на день и время. Не приехал и даже не соизволил перезвонить обьяснить и передоговориться. Написал об ситуации директору на сайте, ответа не получил.думаю так же и окна они ставят.
Не кому не рекомендую. Реклама дорогаю а сервис некакой. Сделал заказ в другой компании и доволен.

Качество, быстрота, не уступает дорогим брендам

Виталий (Украина, Дніпро́) Отзыв написан 9 июля, 2018 год
Никого не слушайте, плохие отзывы только с толку збивают, чуть не повелся. Поставил французкий балкон очень боялся за профиль подобрали мегалайн 500 с стеклопакетом от солнца и энергозберегающим стеклом, с моей скурпулезностью я не ожидал, такого эффекта, теперь на балконе можно в солнечную погоду целый день находится, южная стррона.Профиль отличный, широкий и крепкий.Ставьте смело, только обязательно с хорошим...  Читать отзыв Никого не слушайте, плохие отзывы только с толку збивают, чуть не повелся. Поставил французкий балкон очень боялся за профиль подобрали мегалайн 500 с стеклопакетом от солнца и энергозберегающим стеклом, с моей скурпулезностью я не ожидал, такого эффекта, теперь на балконе можно в солнечную погоду целый день находится, южная стррона.Профиль отличный, широкий и крепкий.Ставьте смело, только обязательно с хорошим установщиком!
Достоинства:
  1. Заводские, цена, сроки, хороший персонал!
Недостатки:
  1. Нет!

все чудово

Яків (Украина, Суми) Отзыв написан 18 марта, 2018 год
Ми придбали вікна цієї компанії і дуже задоволені. Гарно виглядають, добре функціонують і не пропускають холод та шум. Дякуємо Ми придбали вікна цієї компанії і дуже задоволені. Гарно виглядають, добре функціонують і не пропускають холод та шум. Дякуємо

Рекомендую усім!!!

Роман (Украина) Отзыв написан 17 марта, 2018 год
Красиво, тепло, надійно, якісно і недорого. Рекомендую усім. Красиво, тепло, надійно, якісно і недорого. Рекомендую усім.

Белая Церковь

Алефтина (Украина, Київ) Отзыв написан 17 марта, 2018 год
Заказала энергосберегающие окна. Ребята работают аккуратно, чисто, четко и дают все ответы на интересующие меня вопросы. Большое спасибо. Заказала энергосберегающие окна. Ребята работают аккуратно, чисто, четко и дают все ответы на интересующие меня вопросы. Большое спасибо.

Гарні вікна

Гость (Украина, Житомир) Отзыв написан 16 марта, 2018 год
Більше двох років служать нам вікна Вікнарьов. Ніяких проблем ні з вікном ні з монтажниками ми немали. Вдома тепло, фурнітура не ламається.Все класно. Дякую компанії, і всім хто зараз вирішує віконну проблему, раджу саме їх. Більше двох років служать нам вікна Вікнарьов. Ніяких проблем ні з вікном ні з монтажниками ми немали. Вдома тепло, фурнітура не ламається.Все класно. Дякую компанії, і всім хто зараз вирішує віконну проблему, раджу саме їх.

Все хорошо

Тина (Украина, Київ) Отзыв написан 28 февраля, 2018 год
Все хорошо Все хорошо

Дякую за вікна

Іван (Украина, Київ) Отзыв написан 25 февраля, 2018 год
Поміняв старі пластикові на вікнарьов. Вибрав три скла і німецькі замки. Різниця порівняно зі старими суттєва. Сміло рекомендую Поміняв старі пластикові на вікнарьов. Вибрав три скла і німецькі замки. Різниця порівняно зі старими суттєва. Сміло рекомендую
Достоинства:
  1. Ціна/якість
Недостатки:
  1. Не знайшов

21.02.18

Гость (Украина, Дніпро́) Отзыв написан 21 февраля, 2018 год
Конкуренти з дороги !!!Вікнарев найкращі ціна якість супер і непишіть всіляку туфту про них.Щоб непопасти на шахрайів робіт замовлення на йіхньому офісі .З вдячністю до Вінницьких представників Сергій. Всім рекомендую!!! Конкуренти з дороги !!!Вікнарев найкращі ціна якість супер і непишіть всіляку туфту про них.Щоб непопасти на шахрайів робіт замовлення на йіхньому офісі .З вдячністю до Вінницьких представників Сергій. Всім рекомендую!!!

Вікна тепло зберігають. Все Добре

Дмитро (Украина, Львів) Отзыв написан 3 февраля, 2018 год
Більше року пройшло як замовив вікна Вікнарьов,поки все добре, нарікань якихось нема. Надіюсь Армагедон не наступить, а то прочитав відгуки і самому страшно стало )))) Більше року пройшло як замовив вікна Вікнарьов,поки все добре, нарікань якихось нема. Надіюсь Армагедон не наступить, а то прочитав відгуки і самому страшно стало ))))

Качество нулевое!!

Гость (Украина, Київ) Отзыв написан 10 января, 2018 год
Окна не герметично сделаны,при том что они 5-ти камерные,выступает конденсат с внутренней части окон,собираеться вода на подоконнике,появляеться чёрный грибок и сами стекла цветут. Никому не советуем их брать!! Окна не герметично сделаны,при том что они 5-ти камерные,выступает конденсат с внутренней части окон,собираеться вода на подоконнике,появляеться чёрный грибок и сами стекла цветут. Никому не советуем их брать!!
2 согласны 2 не согласны Показать 2 ответа

А у Вінниці - все супер.

Ксена (Украина, Вінниця) Отзыв написан 26 декабря, 2017 год
Ставили вікна під "Теплий кредит". Брали у Приваті. Не треба ніяких довідок додатково нести. як в"Ощадбанк" чи в "Укргазбанк". В минулому (2016 ) році було відшкодування 70 % у кого субсидія. Так собез спеціально затягнув видачу довідки на місяць і дав її через два дня , коли закінчили видавати кредити.Ми з чоловіком 5 разів по черзі у той долбаний...  Читать отзыв Ставили вікна під "Теплий кредит". Брали у Приваті. Не треба ніяких довідок додатково нести. як в"Ощадбанк" чи в "Укргазбанк". В минулому (2016 ) році було відшкодування 70 % у кого субсидія. Так собез спеціально затягнув видачу довідки на місяць і дав її через два дня , коли закінчили видавати кредити.Ми з чоловіком 5 разів по черзі у той долбаний собез ходили. (УПСЗН), де буква З в цій абревіатурі означає не захист, а знущання. А в цьому році обійшлось без собеза. Дійсно, держава повернула 35% через 2 місяці. Вікнами задоволені , швидко виготивили , за пів-дня встановили. Багато сусідів теж ставили, всі задоволені. Так що вважаю. якщо в когось щось не так, то це сугубо людський фактор.

Качество продукта - отменное

Гость (Соединенные Штаты Америки, Los Angeles) Отзыв написан 24 декабря, 2017 год
10балов из 10 все просто супер,быстро,четко без шума и пыли.И по деньгам доступно.Спасибо
Ну и отношение к клиенту, оставило самые добрые впечатления. Спасибо за работу
Ну и отношение к клиенту, оставило самые добрые впечатления. Спасибо за работу

Шахраї

Тамара (Украина, Kherson) Отзыв написан 24 декабря, 2017 год
Компания Viknar'off завлекает ставить их окна обманом. Обещали 35% возврата стоимости окон от европейской программы энергосбережения IQ energy. Оказалось, что сертификацию профиля Компании Viknar'off специалисты европейской программы IQ energy не признают, считая ее недостоверной и возврат 35% денег не осуществляют. Работники Viknar'off разводят руками, говорят, что у фирмы сертификат есть и это проблема потребителей, что его не...  Читать отзыв Компания Viknar'off завлекает ставить их окна обманом. Обещали 35% возврата стоимости окон от европейской программы энергосбережения IQ energy. Оказалось, что сертификацию профиля Компании Viknar'off специалисты европейской программы IQ energy не признают, считая ее недостоверной и возврат 35% денег не осуществляют. Работники Viknar'off разводят руками, говорят, что у фирмы сертификат есть и это проблема потребителей, что его не признает IQ energy. В итоге влет на 35% стоимости окон. Знали бы раньше - заказали б окна у другой фирмы.ОБМАНЩИКИ!. Окна заказывали в офисе на ул.Щирецкой во Львове.
1 согласен 2 не согласны Показать 1 ответ

Суперові

Гость (Украина) Отзыв написан 5 декабря, 2017 год
Доброго вечора. На рахунок якості - вікна супер. Величезну роль відіграє хто монтує та багато інших факторів на які виробник не впливає. Для того щоб писати хороша продукція чи ні треба конкретно розуміти, що ви замовили та чого очікуєте. У мене особисто ввесь будинок засклений вікнами компанії Вікнарьов задоволена, все супер і іншим рекомендую!!!! Доброго вечора. На рахунок якості - вікна супер. Величезну роль відіграє хто монтує та багато інших факторів на які виробник не впливає. Для того щоб писати хороша продукція чи ні треба конкретно розуміти, що ви замовили та чого очікуєте. У мене особисто ввесь будинок засклений вікнами компанії Вікнарьов задоволена, все супер і іншим рекомендую!!!!
Достоинства:
  1. Якість,функціональність
Недостатки:
  1. немає

Приємно вражений

Анатолій (Украина, Київ) Отзыв написан 5 декабря, 2017 год
Замовив 26.11.2017 замовив 10 вікон та двері в кольорі дерева. Годину назад завершили монтаж. Приємно вражений якістю та виглядом вікон. Надали гарантію на українські вікна на 7 років! Замовив 26.11.2017 замовив 10 вікон та двері в кольорі дерева. Годину назад завершили монтаж. Приємно вражений якістю та виглядом вікон. Надали гарантію на українські вікна на 7 років!
Достоинства:
  1. Термін виготовлення
  2. Гарантія
  3. Якість
  4. Сервіс
Недостатки:
  1. Не виявив

Отличное качество

Гость (Украина, Київ) Отзыв написан 5 декабря, 2017 год
Купил, установили всем доволен. Окна очень даже ничего! Купил, установили всем доволен. Окна очень даже ничего!
2 согласны

Отзыв

Артур (Украина, Одеса) Отзыв написан 18 ноября, 2017 год
Покупали в Одессе,стеклили дом,окна достойные гарантию дали на 7 лет,проблем с ребятами не возникло,все оперативно и менеджеры очень приятные ребята,единственный минус поцарапали при доставке пару подоконников но через неделю поменяли Покупали в Одессе,стеклили дом,окна достойные гарантию дали на 7 лет,проблем с ребятами не возникло,все оперативно и менеджеры очень приятные ребята,единственный минус поцарапали при доставке пару подоконников но через неделю поменяли

Окна супер

Анна (Украина, Одеса) Отзыв написан 18 ноября, 2017 год
Заказали с мужем окна у этих ребят,качество на высоте,не первый раз делаем ремонт и в не первой квартире,после оплаты окна приехали через 2 недели установкой довольны ,единственный минус установщики пьют много кофе,ноги не воняют Заказали с мужем окна у этих ребят,качество на высоте,не первый раз делаем ремонт и в не первой квартире,после оплаты окна приехали через 2 недели установкой довольны ,единственный минус установщики пьют много кофе,ноги не воняют

ViknaRoof

Гость (Украина, Тернопіль) Отзыв написан 9 ноября, 2017 год
Фірма сама то ніби норм але просто люди україньці там працюють їм поох головне щоб більше зробити і більше грошей заробити а як якісно вони то зробили то їм на то поох а. А сама фірма не може то проконтролювати. Фірма сама то ніби норм але просто люди україньці там працюють їм поох головне щоб більше зробити і більше грошей заробити а як якісно вони то зробили то їм на то поох а. А сама фірма не може то проконтролювати.
1 согласен 1 не согласен

Окна Викнарев

Компания "Окна Викнарёв" - производитель металлопластиковых конструкций различных типов (окна, входные двери, балконные стекления и т.д.) - плодотворно трудится на укранском рынке окон уже более 8-ми лет.
В производстве используются только...
Адрес: Тернополь, вул. Полесская, 13
Телефон: 0 800 50 53 52