Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Якість перевершила мої очікування - Отзыв об Обувная фабрика 7N (Pilgrim.shoes)


Оценка автора: 5 из 5, просмотров: 571

Рейтинг: 4.8, всего отзывов 44

https://www.otzyvua.net/obuvnaya-fabrika-7n-pilgrimshoes Харьков, ул. Катерининская (Примакова), 46
От Орест, опубликован 7 июня, 2016 годОрест 7 июня, 2016 год Купив дві пари.Спочатку кежуальні шкіряні туфлі, потім літні кеди з верхом із тканини.
Обі пари легенькі і мягенькі, майже як бігові кросівки, що доволі несподівано для такої цінової категорії і стилю. Взуття має невузьку колодку, що є зручно як на мене. Якісне акуратне виконання.Ніяких кривих швів і стирчащих ниток,нема клейових слідів та іншого неподобства.А ще здається взуття було покрите якимось хорошим засобом догляду. Устілка витягується не шляхом виковирювання пальцем як в більшості взуття , а тягнучи за спеціальну "тасьомку".Кожна пара має індивідуальний номер.
Отримувати його на новій пошті також приємно: поміряв,підійшло, запакував коробку в фірмовий паперовий пакет який вложений в коробці і поніс додому як з бутіка, а не підійшло відправив назад і полюбому замовляєш інший розмір чи модель(бо вже бачиш шо воно хороше, просто не підійшло)
Періодично бувають знижки. Став прихильником цієї марки.Буду купувати ще. Шкода що нема босоножок,шльопанців, чогось літнього,сезонного. Та й жіночого асортименту треба(33-41)... Також хотілось би бачити на сайті детальний опис засобів догляду.
А взагалі аби не гірше Pilgrim ,так тримати !
2 согласны, 1 не согласныКомментарии к отзыву
Обувная фабрика 7N (Pilgrim.shoes)

Обувная фабрика "7N"  (Pilgrim.shoes) – обувь в стиле «casual» для комфортного ежедневного ношения. Изысканная простота форм и традиционные цветовые решения органично сочетаются с невероятным комфортом, легкостью, функциональностью и безусловной надежностью.
Уникальная бесклеевая...

Адреса и контакты

Харьков, ул. Катерининская (Примакова), 46
Телефон: +38 (050) 346-12-84; +38 (057) 756-35-48; +38 (067) 464-05-76;

Обувь

Bastion интернет-магазин

Рейтинг: 5
2 отзыва
Pratik интернет-магазин

Рейтинг: 4.9
145 отзывов
Интернет-магазин обуви tyfli.com

Рейтинг: 4.2
5 отзывов
Магазин "Kari"

Рейтинг: 3.7
191 отзыв
Babyzone сеть детских магазинов

Рейтинг: 3.7
7 отзывов
ТЦ Украина (Харьков)

Рейтинг: 3
2 отзываВам необходимо войти или зарегистрироваться