Подвесное кресло отзывы

Отзывы покупателей и клиентов
1 отзыв / 110 просмотров

Спасибо за подвесное кресло

Ліна Отзыв написан 12 февраля, 2019 год
Обирала донці в подарунок кресло. Розглянули безліч моделей та виробників. Проте, як кожна жінка, нічого не розуміла в технічних характеристиках. Зателефонувала на найкращу пропозицію. Сподобалось уважне відношення менеджера до клієнта, який не нав'язуючи товар, пояснив всі нюанси та скинув сайт з більшою різноманітністю моделей для роздуму. Коли вибрали модель, то довелося оплатити всб суму на свій ризик для адресної доставки....  Читать отзыв Обирала донці в подарунок кресло. Розглянули безліч моделей та виробників. Проте, як кожна жінка, нічого не розуміла в технічних характеристиках. Зателефонувала на найкращу пропозицію. Сподобалось уважне відношення менеджера до клієнта, який не нав'язуючи товар, пояснив всі нюанси та скинув сайт з більшою різноманітністю моделей для роздуму. Коли вибрали модель, то довелося оплатити всб суму на свій ризик для адресної доставки. Хвилювалися, але очікування перевершили сподівання. Задоволені дизайном та якістю товару. Тепер - це найулюбленіше місце відпочинку нашої сім'ї. Щиро вдячні за порядність, рівень компетентності персоналу. Рекомендую до співпраці.

Мебель

Мебельная компания МИМ-К