Компания ИВЕКО-МАН отзывы

iveco-man.com.ua
67 отзывов / 3891 просмотр

Отморозки полные!

Негодяйвась Игорь Отзыв написан 1 марта, 2019 год
Тоже нашел этих товарищей через ОЛХ, повёлся что много объявлений, думал с профессионалами имею дело да и в цвет много деталей мне подходило. Как дошло дело до реального заказа, сразу начали мол скинь деньги на карточку и тех деталей что мне были нужны по цвету, не оказалось. В итоге купил на авториа, там и цены на порядок ниже, и никакой...  Читать отзыв Тоже нашел этих товарищей через ОЛХ, повёлся что много объявлений, думал с профессионалами имею дело да и в цвет много деталей мне подходило. Как дошло дело до реального заказа, сразу начали мол скинь деньги на карточку и тех деталей что мне были нужны по цвету, не оказалось. В итоге купил на авториа, там и цены на порядок ниже, и никакой предоплаты не требуют. Кстати тоже ребята со Львова, большое им спасибо. Выслали в тот же день и смской продублировали номер заказа. А случайно наткнулся на отзывы, спасибо Дмитрию что не промолчал и понял как мне повезло. Всем удачных покупок!
6 согласны 4 не согласны

Компания iveco-man.com.ua

Дмитрий Отзыв написан 28 февраля, 2019 год
То что вы пытаетесь себя хоть как-то отбелить и оправдать себя фейковыми аккаунтами, то это понятно. Лучше попытались как-то вопрос решить, а не писать прям всякую чушь влюбленных клиентов в компанию, со стороны это выглядит глупо, наивно и смешно. А, то что вы в топе тему держите, так это даже лучше, пусть побольше людей узнает об этой "говнокомпании". Какие отделы...  Читать отзыв То что вы пытаетесь себя хоть как-то отбелить и оправдать себя фейковыми аккаунтами, то это понятно. Лучше попытались как-то вопрос решить, а не писать прям всякую чушь влюбленных клиентов в компанию, со стороны это выглядит глупо, наивно и смешно. А, то что вы в топе тему держите, так это даже лучше, пусть побольше людей узнает об этой "говнокомпании". Какие отделы там у вас? На сайте один мобильный и то не работает. Также размещены кучу автомобилей, которые якобы в наличии на разборке, а в реальности накачали фото с интернета, а в реале и близко этого нет. Это любой может проверить позвонив Дуднику Александру (подписан как разборка Ситроен, Рено, Шкода....), который плотно засел на ОЛХ с фейковыми фотографиями по номеру 0631390949. Цены на б/у запчасти ломят почти как за новые детали, а то и выше. (в моём случае предлагал замок багажника за 1750 грн., когда новый оригинальный стоит 1100 грн.) Это опять можно легко проверить позвонив этому интернетовскому мошеннику и помониторить рынок автозапчастей. Хорошей компании, которая дорожит клиентами, ставит нормальные цены на запчасти и решает оперативно все спорные вопросы никакие конкуретны не страшны. А представители этой говнокомпании могут только срач разводить в интернете. Ссылочка на этих жуликов https://www.olx.ua/obyavlenie/razborka-citroen-c4-ii-avtorazborka-sitroen-s4-2-b7-IDCEJTQ.html там много таких многообещающих предложений
Компания ИВЕКО-МАН Ответ представителя Компания ИВЕКО-МАН 28 февраля, 2019 год

Ім'я: ОЛЬГА
По батькові: ВЯЧЕСЛАВІВНА

Юридична особа, зареєстрована в Україні
Найменування: військова частина А4465

Не треба виписувати того чого не має, про вас вже чули, і колєгам переказали щоб з вами не звязувались. Шануйте свій час, бо як кажуть ми працювали працюємо і будемо працювати, це наша ніша... а от ваші дані є в повному обсязі, і не займайтесь ерундою, бо не тільки ця інфа буде, і не тільки тут. :)

Компания iveco-man.com.ua - мошенники

Дмитрий Отзыв написан 27 февраля, 2019 год
То что представители этой "гоп компании" сами же пишут отзывы выгораживая себя в данной ситуации набивая себе хорошую репутацию я даже и не сомневаюсь, все что мной описано действительно правда и пусть люди знают кто вы такие на самом деле. Деньги скинул на указанную карту 18.01.2019, после этого меня заверили что запчасти прийдут через 7-10 дней, сегодня 27.02.2019, товар мной...  Читать отзыв То что представители этой "гоп компании" сами же пишут отзывы выгораживая себя в данной ситуации набивая себе хорошую репутацию я даже и не сомневаюсь, все что мной описано действительно правда и пусть люди знают кто вы такие на самом деле. Деньги скинул на указанную карту 18.01.2019, после этого меня заверили что запчасти прийдут через 7-10 дней, сегодня 27.02.2019, товар мной до сих пор получен не был и деньги не возвращены. Это факт и точка. Александр Дудник 28.01.2019 уведомил меня по вайберу что товар выслан на меня, хотя при этом на мой нормальный вопрос назвать номер декларации просто отморозился. Не так ли Александр? И далее начали кормить как я и описал в отзыве "завтраками" и нагло врать. Мои звонки игнорирует как последний трус. Ранее я выложил также отзыв на который указанный товарищ среагировал неадекватно и начал меня по вайберу пугать мол за отзыв и товар не получу и с деньгами распрощайся и сразу удалил то что написал. (скрин я успел сделать.) Попробуй опровергнуть уважаемый? Был бы нормальным мужиком перезвонил и все объяснил или хотя бы написал.
Компания ИВЕКО-МАН Ответ представителя Компания ИВЕКО-МАН 28 февраля, 2019 год
Дмитро, але ж у вас інша ціль, своя конкурентська. Щоб ми тут не написали у вас є своя стратегія. Ми і конкурентів поважаємо і бажаємо вам добра [:wink:]

Смешно до ужаса !

Olga Отзыв написан 28 февраля, 2019 год
Читая последнии 5 коментов ев , которые были написаны с интервалом 5-10 минут , тут и дурак поймёт что пишут сотрудники этой компании. Позор и стыд вам ! Пытая оправдать себя !! Мошенники чистой воды ! Крайне не рекамендую связываться с ними ! Как брать деньги ,так и трубку берут и предложение по запчастям присылают ,...  Читать отзыв Читая последнии 5 коментов ев , которые были написаны с интервалом 5-10 минут , тут и дурак поймёт что пишут сотрудники этой компании. Позор и стыд вам ! Пытая оправдать себя !! Мошенники чистой воды ! Крайне не рекамендую связываться с ними ! Как брать деньги ,так и трубку берут и предложение по запчастям присылают , а как деньги зашли на счёт , не привет и не ответа ! Не дозвониться , телефоны отключены !
Достоинства:
Недостатки:
  1. Мошенники , берут деньги , на звонки не отвечают , товар не приходит !
5 согласны 5 не согласны

Нормальний постачальник запчастин для авто

Кирило Оніщенко Отзыв написан 1 марта, 2019 год
Рекомендую до співпраці команду профессіоналів, знають своє діло, і сумлінно виконують свою роботу. Рекомендую до співпраці команду профессіоналів, знають своє діло, і сумлінно виконують свою роботу.
Достоинства:
  1. Надійний постачальник
  2. Можна забрати товар самовивозом
5 согласны 4 не согласны
Кирило то дуже приємно, як то добре що є такі вдячні покупці! Слава Україні!

Щиро дякуємо, дуже приємно з Вами працювати

СТО Техно-Люкс Отзыв написан 28 февраля, 2019 год
Iveco-Man отзывы (відгуки): ми вдячні за ваші надані послуги з пригоном авто під розборку, все добре в плані документації та стану авто. Запчастини з Европи на гідному рівні. Рекомендуємо як постачальника машин під розборку.
Ще раз дякую, ви кращі!

Ще раз дякую, ви кращі!
Достоинства:
  1. Тестові машини з Голландії
  2. З малим пробігом
  3. Без передоплати, можна забрати на польскій стороні
  4. Рідний пробіг
  5. Та сервісна книжка на всі авто
  6. чистенькі салони
5 согласны 4 не согласны Показать 1 ответ

Відгук про роботу ивеко ман

Гость Отзыв написан 1 марта, 2019 год
В житті можна довго три речі, як тече вода, як горить вогонь і писати гарні відгуки про компанію яка знає своє діло. Молодці, робіть то що робите і не зволікайте.. раджу співпрацю із цією компанією В житті можна довго три речі, як тече вода, як горить вогонь і писати гарні відгуки про компанію яка знає своє діло. Молодці, робіть то що робите і не зволікайте.. раджу співпрацю із цією компанією
Достоинства:
  1. Сусіди по складу
  2. Мають багато запчастин
  3. Приівтні
  4. Мають свої машини самі возять і є постачальниками

Дякуємо за відгуки

Iveco Отзыв написан 28 февраля, 2019 год
Не згоден із Дмитром і його дружиною, як на мене, то конструктиву не має в цій розмові. Це заінтересовані особи, яким проплачено конкурентами, і йм не має до чого взятись, як цілий день виписуювати негативні відгуки. Дякую і за то, будьте чемні :) Не згоден із Дмитром і його дружиною, як на мене, то конструктиву не має в цій розмові. Це заінтересовані особи, яким проплачено конкурентами, і йм не має до чого взятись, як цілий день виписуювати негативні відгуки. Дякую і за то, будьте чемні :)

Рекомендую постачальника автозапчастин

Макарський Орест Отзыв написан 1 марта, 2019 год
Возять запчастини з Европи, націнку ставлять на велику, не більше 10 відсотків, товар приходиьь вчасно. Забираю на Львівському складі Iveco-man, працюють тілки по буднях Возять запчастини з Европи, націнку ставлять на велику, не більше 10 відсотків, товар приходиьь вчасно. Забираю на Львівському складі Iveco-man, працюють тілки по буднях
Достоинства:
  1. Зручне розташування
  2. Індивідуальний підхід
  3. Є документи на товари
  4. Порядні
5 согласны 4 не согласны
з 10:00 до 17:00 окрім вихідних, приїзджайте!

Iveco-man.com.ua

Иван Отзыв написан 27 февраля, 2019 год
Работой компании очень доволен. ... Работать с ребятами — одно удовольствие.
не согласен с Дмитрием
Работой компании очень доволен. ... Работать с ребятами — одно удовольствие.

не согласен с Дмитрием
5 согласны 3 не согласны Показать 1 ответ

Отзыв iveco-man.com.ua

Дімон Отзыв написан 1 марта, 2019 год
Про компанію нічого поганого не скажу, тато купує запчастини там, все було добре приходив задоволений із купівлями Про компанію нічого поганого не скажу, тато купує запчастини там, все було добре приходив задоволений із купівлями
Достоинства:
  1. Напевно є
5 согласны 4 не согласны

Привіт, мені формат роботи сподобався

Lions MC bike club Lviv Отзыв написан 1 марта, 2019 год
Вітання від байкерів зі Львова. Все чотєнько, знають свою справу, хлопці із почуттям гумору. Мають досвід в постачанні.
Завезли на українську сторону двигун від мотоцикла, без проблем офіційно замтнили, запропонували 5 відсотків від вартості. Ціна супер, все вже в гаражі, мій мотоцик скоро буде із новим серцем

Достоинства:
  1. Звертайтесь, знають свою справу
5 согласны 4 не согласны
Дякую бородаті і брутальні друзі, замовляйте ще

Замовляю форсунки на дизеля

Форсунка Харків Отзыв написан 1 марта, 2019 год
Відновлені форсунки купую тільки тут. В Україні аналогів не має, відновлюють якісно. Дякую за співпрацю Відновлені форсунки купую тільки тут. В Україні аналогів не має, відновлюють якісно. Дякую за співпрацю
5 согласны 4 не согласны
Відновлюємо на виробництві в Польщі, в Україні аналогів подібної якості роботи не має

Спасибо, все ок, рекомендую, заказы приходят вовремя

Дмитрий Чмостников Отзыв написан 28 февраля, 2019 год
Заказывали ковролин салона, пришел чистый и целый, как на фото, твкде дозаказывал потолок на Форд Фокус, продавца рекомендую Заказывали ковролин салона, пришел чистый и целый, как на фото, твкде дозаказывал потолок на Форд Фокус, продавца рекомендую
Достоинства:
  1. Доставка с Польши
  2. В этой тематике много недобросовестных именно клиентов, ребята реальнотдавно на рынке, молодцы

Де замовити бу запчастини на Citroen c4 II B7

Олег Іващенко Отзыв написан 1 марта, 2019 год
Ділюсь контактами гарної розборки, iveco-man.com.ua у Львові одна з а найкращих, купую запчастини на свою мишку. Замовляв петлі н дверку, проводку дверей, скло на двері, та дзеркало ліве. Все підійшло, після підкрасу встановив, все окей. Звертайтесь, раджу хлопців. Відомі у Львові, як старий надійний продавець. Ділюсь контактами гарної розборки, iveco-man.com.ua у Львові одна з а найкращих, купую запчастини на свою мишку. Замовляв петлі н дверку, проводку дверей, скло на двері, та дзеркало ліве. Все підійшло, після підкрасу встановив, все окей. Звертайтесь, раджу хлопців. Відомі у Львові, як старий надійний продавець.
Достоинства:
  1. знаю давно їх
  2. багато мають запчастин
Недостатки:
  1. трошки ліняться :)

Рекомендую до співпраці

Renault Fun Отзыв написан 1 марта, 2019 год
Прийшлось замовити у них турбіну на Рено Меган 3 на 1.5 dci двигун, приїхала за 7 днів, перевірили, все працює, запчастина якісна. Сказати що я задоволений, це нічого не сказати, дякую! Тепер заживу новим життям Прийшлось замовити у них турбіну на Рено Меган 3 на 1.5 dci двигун, приїхала за 7 днів, перевірили, все працює, запчастина якісна. Сказати що я задоволений, це нічого не сказати, дякую! Тепер заживу новим життям
Достоинства:
  1. Задоволений прфессіоналізмом
  2. Приємні менеджери
  3. Клієнт на першому місці в компанії
5 согласны 4 не согласны

Дякую за своєчасно привезений товар

Пилип Миколайчук Отзыв написан 1 марта, 2019 год
Замовляли товар з allegro.pl, взяли передоплату 50%, привезли за 4 дні, дякую все чітко і в рамках термінів Замовляли товар з allegro.pl, взяли передоплату 50%, привезли за 4 дні, дякую все чітко і в рамках термінів
Достоинства:
  1. Є офіс Львові, зручно замовляти товар, так само можна забрати на складі в Польші

Купляли бу запчастини на Рено Лагуну, дякую iveco-man

Grigiriy Shubka Отзыв написан 1 марта, 2019 год
Замовляв стартер на француза, прийшов з маленьким пробігом, до 50 тис.км. працює файно. Бендікс як новий, магазин рекомендую, і раджу як надійних продавців Замовляв стартер на француза, прийшов з маленьким пробігом, до 50 тис.км. працює файно. Бендікс як новий, магазин рекомендую, і раджу як надійних продавців
Достоинства:
  1. Знаходяться у Львові, працюють давно
  2. Мають великий вибір товару
  3. Возять нові Лагуни з аукціону
5 согласны 4 не согласны
Дякуємо, звертайтесь. Є багато всього на Renault Laguna III, зайшла машина знову, пишіть, дзвоніть!

Інтернет-магазин Iveco-man.com.ua відгук

Славік Отзыв написан 1 марта, 2019 год
Приємно вражений роботою команди спеціалістів з підбору автозапчастин, маю Мерс Актрос, та на нього багато запчастин не міг знайти оригінальні номери. Все підібрали за номером кузова, щось було, щось дозамовив, але маючі артикули мій пошук полегшився. Дякую за допомогу! Приємно вражений роботою команди спеціалістів з підбору автозапчастин, маю Мерс Актрос, та на нього багато запчастин не міг знайти оригінальні номери. Все підібрали за номером кузова, щось було, щось дозамовив, але маючі артикули мій пошук полегшився. Дякую за допомогу!

Повністю задоволений роботою компанії

Сергей Павлович Маринеско Отзыв написан 28 февраля, 2019 год
Тільки вчора замовив запчастину, все все прийшло як має бути, телефони працюють, рекомендую. Молодці, що файно робите свою справу, так тримати Тільки вчора замовив запчастину, все все прийшло як має бути, телефони працюють, рекомендую. Молодці, що файно робите свою справу, так тримати

Спасибо за сотрудничество

Володя механик Отзыв написан 27 февраля, 2019 год
Работаем давно, у нас сервис в г. Днепр, один из крупнейших в городе, на объездной, покупаем для грузовиков много всего, ребят советую, супер специалисты, люди они порядочные и ответственные. Работаем давно, у нас сервис в г. Днепр, один из крупнейших в городе, на объездной, покупаем для грузовиков много всего, ребят советую, супер специалисты, люди они порядочные и ответственные.
Достоинства:
  1. Долгосрочное сотрудничество, грамотный подбор запчастей, низкие цены на услуги
Недостатки:
  1. Срок поставки, хотелось бы быстрее :)

Позитивний відгук iveco-man.com.ua

Сергій Лимар Отзыв написан 1 марта, 2019 год
Дякую що ви є, лишаю відгук як задоволений клієнт Дякую що ви є, лишаю відгук як задоволений клієнт
Достоинства:
  1. Привезли вчасно
  2. На сайті маю особистий кабінет
  3. Низькі ціни

Гарний відгук

Гість Отзыв написан 1 марта, 2019 год
Зазвичай відгуки пишуть незадоволені клієнти, я не такий, із цією компанією все добре і можна мати справи. Купую масло тут постійно, comma ecoren 5w30, якість гарна, оригінальне Зазвичай відгуки пишуть незадоволені клієнти, я не такий, із цією компанією все добре і можна мати справи. Купую масло тут постійно, comma ecoren 5w30, якість гарна, оригінальне
Достоинства:
  1. Якісний товар
  2. Точний підбір запчастин у відповідності з авто
  3. Наявність масел у Львові

Все что заказали, пришло

Максим Перепелиця Отзыв написан 28 февраля, 2019 год
Товар поставлен в полном обьеме, спаибо 5 товаров заказано, 5 пришло Товар поставлен в полном обьеме, спаибо 5 товаров заказано, 5 пришло
Достоинства:
  1. Все привезли вчасно
5 согласны 4 не согласны

Хочу лишити позитивний відгук про роботу компанії

Гость Отзыв написан 28 февраля, 2019 год
Із цими працювали - гарний постачальник. Якщо за бу автозапчастпними, то тільки сюди, єдина нормальна авторозборка у Львові, рекомендую, дуже гарний продавець Із цими працювали - гарний постачальник. Якщо за бу автозапчастпними, то тільки сюди, єдина нормальна авторозборка у Львові, рекомендую, дуже гарний продавець
Достоинства:
  1. Можна подібрати за номером кузову
  2. Є багато запчастин під змовлення з Европи

Дякую, працюємо

Светлана Горницкая Отзыв написан 28 февраля, 2019 год
Щиро дякую . Домкрат кабіни на моїй Iveco Stralis і досі працює, все добре тільки підтяую шлангу інколи, бо шланг не оригінальний поставив, роботою задоволений, бажаю успіхів і вдячних клієнтів. Щиро дякую . Домкрат кабіни на моїй Iveco Stralis і досі працює, все добре тільки підтяую шлангу інколи, бо шланг не оригінальний поставив, роботою задоволений, бажаю успіхів і вдячних клієнтів.
Достоинства:
  1. Давно працюють, зарекомендовані продавці, досвідчені спеціалісти, дають гарантію на запчастини
Недостатки:
  1. не має
5 согласны 3 не согласны Показать 1 ответ

Подяка компанії Iveco-man

Йосип Тихонович Отзыв написан 1 марта, 2019 год
Пишу відгук про роботу менеджерів iveco.Купую запчвстини для свого СТО під звмовленя із Польщі, рекомендую відповідальний продавець. Пишу відгук про роботу менеджерів iveco.Купую запчвстини для свого СТО під звмовленя із Польщі, рекомендую відповідальний продавець.
Достоинства:
  1. Низькі ціни
  2. Прийнятні терміни
  3. Великий вибір товару
  4. Багато бу запчастин
5 согласны 4 не согласны

Привіт, заню особисто керівництво компанії Iveco-man, відгук

Данило Галицький Отзыв написан 1 марта, 2019 год
Хочу побажати вам зростання, співпраці з крутими клієнтами і подальших великих продажів. Поменше тих москалів із негативом, побільше щирих українців які шанують і поважають роботу одне одного. Успіхів! Хочу побажати вам зростання, співпраці з крутими клієнтами і подальших великих продажів. Поменше тих москалів із негативом, побільше щирих українців які шанують і поважають роботу одне одного. Успіхів!
Достоинства:
  1. Привітні менеджери
  2. Всі спірні питання вирішуються скоро
  3. Щирі українці
5 согласны 4 не согласны
Дякую Данило, звертайтесь, нам приємно отримувати добро та гарні слова у відповідь на нашу роботу, це мотивує

Партнеры наши

Ера Партс Отзыв написан 1 марта, 2019 год
Мы предствители с интернет магазина Эра партс направляем клиентов по бу запчастям на Сихов к хлопцам, они в свою очередь отправляют клиентов нам по новым запчастям, рекомендую к совместной работе, слаженная команда Мы предствители с интернет магазина Эра партс направляем клиентов по бу запчастям на Сихов к хлопцам, они в свою очередь отправляют клиентов нам по новым запчастям, рекомендую к совместной работе, слаженная команда
Достоинства:
  1. Порядна компанія, можно вести справи
5 согласны 3 не согласны

Дякуємо за співпрацю, iveco-man надйійний продавець автозапчастин

Era parts Отзыв написан 1 марта, 2019 год
Інтернет магазин автозапчастин, era parts висловлює подяку за співпрацю з продажу бу запчастин нашим спільним покупцям. Як маю таку можливість висловитись, лишаю відгук, і скажу: працюємо давно і на взаємовигідних умовах, компанія надійна. Бажаю вам більше прибутку, і розвитку і зростання ваших клієнтів. Інтернет магазин автозапчастин, era parts висловлює подяку за співпрацю з продажу бу запчастин нашим спільним покупцям. Як маю таку можливість висловитись, лишаю відгук, і скажу: працюємо давно і на взаємовигідних умовах, компанія надійна. Бажаю вам більше прибутку, і розвитку і зростання ваших клієнтів.

Автомобильные запчасти

xenon.ua