Компания ИВЕКО-МАН отзывы клиентов

Компания ИВЕКО-МАН отзывы клиентов
54 отзыва / 1434 просмотра

Нормальний постачальник запчастин для авто

Кирило Оніщенко Отзыв написан пятница, 1 марта
Рекомендую до співпраці команду профессіоналів, знають своє діло, і сумлінно виконують свою роботу. Рекомендую до співпраці команду профессіоналів, знають своє діло, і сумлінно виконують свою роботу.
Достоинства:
  1. Надійний постачальник
  2. Можна забрати товар самовивозом
5 согласны 4 не согласны

Дякую за своєчасно привезений товар

Пилип Миколайчук Отзыв написан пятница, 1 марта
Замовляли товар з allegro.pl, взяли передоплату 50%, привезли за 4 дні, дякую все чітко і в рамках термінів Замовляли товар з allegro.pl, взяли передоплату 50%, привезли за 4 дні, дякую все чітко і в рамках термінів
Достоинства:
  1. Є офіс Львові, зручно замовляти товар, так само можна забрати на складі в Польші
5 согласны 4 не согласны

Відгук про роботу ивеко ман

Гость Отзыв написан пятница, 1 марта
В житті можна довго три речі, як тече вода, як горить вогонь і писати гарні відгуки про компанію яка знає своє діло. Молодці, робіть то що робите і не зволікайте.. раджу співпрацю із цією компанією В житті можна довго три речі, як тече вода, як горить вогонь і писати гарні відгуки про компанію яка знає своє діло. Молодці, робіть то що робите і не зволікайте.. раджу співпрацю із цією компанією
Достоинства:
  1. Сусіди по складу
  2. Мають багато запчастин
  3. Приівтні
  4. Мають свої машини самі возять і є постачальниками

Отзыв iveco-man.com.ua

Дімон Отзыв написан пятница, 1 марта
Про компанію нічого поганого не скажу, тато купує запчастини там, все було добре приходив задоволений із купівлями Про компанію нічого поганого не скажу, тато купує запчастини там, все було добре приходив задоволений із купівлями
Достоинства:
  1. Напевно є

Купляли бу запчастини на Рено Лагуну, дякую iveco-man

Grigiriy Shubka Отзыв написан пятница, 1 марта
Замовляв стартер на француза, прийшов з маленьким пробігом, до 50 тис.км. працює файно. Бендікс як новий, магазин рекомендую, і раджу як надійних продавців Замовляв стартер на француза, прийшов з маленьким пробігом, до 50 тис.км. працює файно. Бендікс як новий, магазин рекомендую, і раджу як надійних продавців
Достоинства:
  1. Знаходяться у Львові, працюють давно
  2. Мають великий вибір товару
  3. Возять нові Лагуни з аукціону
5 согласны 4 не согласны

Дякуємо за співпрацю, iveco-man надйійний продавець автозапчастин

Era parts Отзыв написан пятница, 1 марта
Інтернет магазин автозапчастин, era parts висловлює подяку за співпрацю з продажу бу запчастин нашим спільним покупцям. Як маю таку можливість висловитись, лишаю відгук, і скажу: працюємо давно і на взаємовигідних умовах, компанія надійна. Бажаю вам більше прибутку, і розвитку і зростання ваших клієнтів. Інтернет магазин автозапчастин, era parts висловлює подяку за співпрацю з продажу бу запчастин нашим спільним покупцям. Як маю таку можливість висловитись, лишаю відгук, і скажу: працюємо давно і на взаємовигідних умовах, компанія надійна. Бажаю вам більше прибутку, і розвитку і зростання ваших клієнтів.

Подяка компанії Iveco-man

Йосип Тихонович Отзыв написан пятница, 1 марта
Пишу відгук про роботу менеджерів iveco.Купую запчвстини для свого СТО під звмовленя із Польщі, рекомендую відповідальний продавець. Пишу відгук про роботу менеджерів iveco.Купую запчвстини для свого СТО під звмовленя із Польщі, рекомендую відповідальний продавець.
Достоинства:
  1. Низькі ціни
  2. Прийнятні терміни
  3. Великий вибір товару
  4. Багато бу запчастин
5 согласны 4 не согласны

Гарний відгук про роботу компанії

Валерій Сердюк Отзыв написан пятница, 1 марта
Дякую за запчастини, будемо співпрацювати. Питання вирішені з машиною, дякую за те що вклали свою працю в допомогу в моєму питанні Дякую за запчастини, будемо співпрацювати. Питання вирішені з машиною, дякую за те що вклали свою працю в допомогу в моєму питанні
Достоинства:
  1. Вникли в питання й допомогли

Позитивний відгук iveco-man.com.ua

Сергій Лимар Отзыв написан пятница, 1 марта
Дякую що ви є, лишаю відгук як задоволений клієнт Дякую що ви є, лишаю відгук як задоволений клієнт
Достоинства:
  1. Привезли вчасно
  2. На сайті маю особистий кабінет
  3. Низькі ціни
5 согласны 4 не согласны

Мав справу із магазином автозапчастин

Любчик Рупинський Отзыв написан пятница, 1 марта
На моему авто зламалася КПП, шукав по оригінальному каталожному номеру запчастини. Гарно підібрали блок керування кпп, замінили його, все працює. Хочу висловити подяку керівнику компанії, Михайлу за своєчасне привезення запчастин На моему авто зламалася КПП, шукав по оригінальному каталожному номеру запчастини. Гарно підібрали блок керування кпп, замінили його, все працює. Хочу висловити подяку керівнику компанії, Михайлу за своєчасне привезення запчастин
Достоинства:
  1. Мають СТО
  2. Займаються тематикою комплексно
5 согласны 4 не согласны

Лишаю гарний відгук про відділ продажів компанії Iveco-man

Гарасимишин Микола Отзыв написан пятница, 1 марта
Запчастини на Рено Магнум підібрані чітко, в гарному стані, і по наявності, вже встановив, ще раз подякував. Рекомендую до співпраці. Запчастини на Рено Магнум підібрані чітко, в гарному стані, і по наявності, вже встановив, ще раз подякував. Рекомендую до співпраці.
Достоинства:
  1. низькі ціни
  2. Давно співпрацюю, дякую
Недостатки:
  1. завжди знайдеться незадоволений життям покупець

Отморозки полные!

Негодяйвась Игорь Отзыв написан пятница, 1 марта
Тоже нашел этих товарищей через ОЛХ, повёлся что много объявлений, думал с профессионалами имею дело да и в цвет много деталей мне подходило. Как дошло дело до реального заказа, сразу начали мол скинь деньги на карточку и тех деталей что мне были нужны по цвету, не оказалось. В итоге купил на авториа, там и цены на порядок ниже, и никакой...  Читать отзыв Тоже нашел этих товарищей через ОЛХ, повёлся что много объявлений, думал с профессионалами имею дело да и в цвет много деталей мне подходило. Как дошло дело до реального заказа, сразу начали мол скинь деньги на карточку и тех деталей что мне были нужны по цвету, не оказалось. В итоге купил на авториа, там и цены на порядок ниже, и никакой предоплаты не требуют. Кстати тоже ребята со Львова, большое им спасибо. Выслали в тот же день и смской продублировали номер заказа. А случайно наткнулся на отзывы, спасибо Дмитрию что не промолчал и понял как мне повезло. Всем удачных покупок!

Дякую за співпрацю!

Рафаль Краковський Отзыв написан пятница, 1 марта
Гірше конченого клієнта може бути тільки, ... не знаю навіть хто. Співчуваю вам пане, що у вас є такі клієнти, вчіть солов'їну барвінкову мову
Про компанію можу залишити тільки позитивні відгуки

Про компанію можу залишити тільки позитивні відгуки
Достоинства:
  1. Відповідальні продавці
  2. Мають великий склад наявності
  3. Великий досвід роботи на ринку України
  4. низькі ціни
  5. Працювати одне задоволення

Обережно негідники!!!

Дудкін КонЧенИй Отзыв написан пятница, 1 марта
Замовив через ОЛХ запчастини, багато фото скидували, я погодився, заплатив гроші на карту та чекав біля 2 місяців, а з початку казали 10 діб максимум все казки розповідали, що десь іде. Потім взагалі перестали трубку брати. Але запчастини все таки відправили, але зовсім не ті, що були на фото та й прийшли пошкоджені тому що погано запаковані. Повністю згоден з...  Читать отзыв Замовив через ОЛХ запчастини, багато фото скидували, я погодився, заплатив гроші на карту та чекав біля 2 місяців, а з початку казали 10 діб максимум все казки розповідали, що десь іде. Потім взагалі перестали трубку брати. Але запчастини все таки відправили, але зовсім не ті, що були на фото та й прийшли пошкоджені тому що погано запаковані. Повністю згоден з Дмитром. Тримайся друже!
Достоинства:
  1. Ці шахраї на плюси не заслуговують.
Недостатки:
  1. 1. Дуже довго йде доставка, мабуть їде зі Сполучених Штатів Америки 2.Фото запчастини не відповідає фактичному 3. Персонал грубий, клієнт ніхто-гроші все 4.Ціни високі, запчастини неякісні
4 согласны 5 не согласны Показать 1 ответ

Де замовити бу запчастини на Citroen c4 II B7

Олег Іващенко Отзыв написан пятница, 1 марта
Ділюсь контактами гарної розборки, iveco-man.com.ua у Львові одна з а найкращих, купую запчастини на свою мишку. Замовляв петлі н дверку, проводку дверей, скло на двері, та дзеркало ліве. Все підійшло, після підкрасу встановив, все окей. Звертайтесь, раджу хлопців. Відомі у Львові, як старий надійний продавець. Ділюсь контактами гарної розборки, iveco-man.com.ua у Львові одна з а найкращих, купую запчастини на свою мишку. Замовляв петлі н дверку, проводку дверей, скло на двері, та дзеркало ліве. Все підійшло, після підкрасу встановив, все окей. Звертайтесь, раджу хлопців. Відомі у Львові, як старий надійний продавець.
Достоинства:
  1. знаю давно їх
  2. багато мають запчастин
Недостатки:
  1. трошки ліняться :)

Запчастини на вантажівки Iveco - бу

Станіслав Літвінов Отзыв написан пятница, 1 марта
Замовив дві шарові, приїхали нові LEMFORDER, якістю задоволений, обслуговуванням теж. Лишаю відгук бо попросили як клієнта залишити. Компанія надійна, не згоден із поганими відгуками, всим не догодиш, то якісь прошуки конкуренції точно.
Хлопці на ринку ще до того як зявився в них інтернет-магазин. Тому співпрацюйте, раджу, порядні хлопці.

Доставка товарів із Польщы в Україну — Iveco-man

Дмитро Постнослива Отзыв написан пятница, 1 марта
Співпрацювали із ними, послугу щодо перевезення товари через кордон, все вийшло, бачу що досі працюєте, рекомендую до співпраці, проблем не було Співпрацювали із ними, послугу щодо перевезення товари через кордон, все вийшло, бачу що досі працюєте, рекомендую до співпраці, проблем не було
Достоинства:
  1. Швидкі терміни доставки
  2. Низькі ціни на послуги
  3. Документальний супровід
  4. Можливість укласти угоду
5 согласны 4 не согласны

Дякую за вчасно прислане замовлення

Олексій Потніков Отзыв написан пятница, 1 марта
Замовлення прийшло в термін, все добре. Запчастини якісні. Фара майже як нова, і задній бампер на Citroen C4, зі знижкою зробили по залишку той що не забрав клієнт. Дякую. А чі зможете мені донора пригнати з аукціону? Замовлення прийшло в термін, все добре. Запчастини якісні. Фара майже як нова, і задній бампер на Citroen C4, зі знижкою зробили по залишку той що не забрав клієнт. Дякую. А чі зможете мені донора пригнати з аукціону?
Достоинства:
  1. Всим задоволений

Інтернет-магазин Iveco-man.com.ua відгук

Славік Отзыв написан пятница, 1 марта
Приємно вражений роботою команди спеціалістів з підбору автозапчастин, маю Мерс Актрос, та на нього багато запчастин не міг знайти оригінальні номери. Все підібрали за номером кузова, щось було, щось дозамовив, але маючі артикули мій пошук полегшився. Дякую за допомогу! Приємно вражений роботою команди спеціалістів з підбору автозапчастин, маю Мерс Актрос, та на нього багато запчастин не міг знайти оригінальні номери. Все підібрали за номером кузова, щось було, щось дозамовив, але маючі артикули мій пошук полегшився. Дякую за допомогу!
5 согласны 4 не согласны

Привіт, заню особисто керівництво компанії Iveco-man, відгук

Данило Галицький Отзыв написан пятница, 1 марта
Хочу побажати вам зростання, співпраці з крутими клієнтами і подальших великих продажів. Поменше тих москалів із негативом, побільше щирих українців які шанують і поважають роботу одне одного. Успіхів! Хочу побажати вам зростання, співпраці з крутими клієнтами і подальших великих продажів. Поменше тих москалів із негативом, побільше щирих українців які шанують і поважають роботу одне одного. Успіхів!
Достоинства:
  1. Привітні менеджери
  2. Всі спірні питання вирішуються скоро
  3. Щирі українці

Лишаю позитивний відгук Iveco-man.com.ua

Генадій Шпак Отзыв написан пятница, 1 марта
Вчора забрав спідометр на Iveco Eurocargo з Нової Пошти, дякую. Чекав 2 дні на запчастину, розрахувався колєга в офісі, решту наложеним частково. Щиток приладів працює, буду звертатись ще. Гарного дня! Вчора забрав спідометр на Iveco Eurocargo з Нової Пошти, дякую. Чекав 2 дні на запчастину, розрахувався колєга в офісі, решту наложеним частково. Щиток приладів працює, буду звертатись ще. Гарного дня!
Достоинства:
  1. Вчасно привезли товар
  2. Товар відповідає дійсності на фотографіях
  3. Ввічливі

Рекомендую постачальника автозапчастин

Макарський Орест Отзыв написан пятница, 1 марта
Возять запчастини з Европи, націнку ставлять на велику, не більше 10 відсотків, товар приходиьь вчасно. Забираю на Львівському складі Iveco-man, працюють тілки по буднях Возять запчастини з Европи, націнку ставлять на велику, не більше 10 відсотків, товар приходиьь вчасно. Забираю на Львівському складі Iveco-man, працюють тілки по буднях
Достоинства:
  1. Зручне розташування
  2. Індивідуальний підхід
  3. Є документи на товари
  4. Порядні

Замовляю форсунки на дизеля

Форсунка Харків Отзыв написан пятница, 1 марта
Відновлені форсунки купую тільки тут. В Україні аналогів не має, відновлюють якісно. Дякую за співпрацю Відновлені форсунки купую тільки тут. В Україні аналогів не має, відновлюють якісно. Дякую за співпрацю
5 согласны 4 не согласны Показать 1 ответ

Привіт, мені формат роботи сподобався

Lions MC bike club Lviv Отзыв написан пятница, 1 марта
Вітання від байкерів зі Львова. Все чотєнько, знають свою справу, хлопці із почуттям гумору. Мають досвід в постачанні.
Завезли на українську сторону двигун від мотоцикла, без проблем офіційно замтнили, запропонували 5 відсотків від вартості. Ціна супер, все вже в гаражі, мій мотоцик скоро буде із новим серцем

Достоинства:
  1. Звертайтесь, знають свою справу

Рекомендую до співпраці

Renault Fun Отзыв написан пятница, 1 марта
Прийшлось замовити у них турбіну на Рено Меган 3 на 1.5 dci двигун, приїхала за 7 днів, перевірили, все працює, запчастина якісна. Сказати що я задоволений, це нічого не сказати, дякую! Тепер заживу новим життям Прийшлось замовити у них турбіну на Рено Меган 3 на 1.5 dci двигун, приїхала за 7 днів, перевірили, все працює, запчастина якісна. Сказати що я задоволений, це нічого не сказати, дякую! Тепер заживу новим життям
Достоинства:
  1. Задоволений прфессіоналізмом
  2. Приємні менеджери
  3. Клієнт на першому місці в компанії

Рекомендую магазин автозапчастин

Гость Отзыв написан пятница, 1 марта
А в мене все добре із співпрацею на цьому ресурсі, замовляємо через сайт. Продавець надійний, товар якісний А в мене все добре із співпрацею на цьому ресурсі, замовляємо через сайт. Продавець надійний, товар якісний
Достоинства:
  1. Мають репутацію надійних постачальників
  2. Зайсаються постачвннями в коиплексі не є посередниками

Гарний відгук

Гість Отзыв написан пятница, 1 марта
Зазвичай відгуки пишуть незадоволені клієнти, я не такий, із цією компанією все добре і можна мати справи. Купую масло тут постійно, comma ecoren 5w30, якість гарна, оригінальне Зазвичай відгуки пишуть незадоволені клієнти, я не такий, із цією компанією все добре і можна мати справи. Купую масло тут постійно, comma ecoren 5w30, якість гарна, оригінальне
Достоинства:
  1. Якісний товар
  2. Точний підбір запчастин у відповідності з авто
  3. Наявність масел у Львові

Гарний магазин

Тарас Скиба Отзыв написан пятница, 1 марта
Рекомендую, постійно щось замовляємо, висилають на Стрий Рекомендую, постійно щось замовляємо, висилають на Стрий
4 согласны 4 не согласны

Купив капот, повністю задоволений

Бульба Василь Отзыв написан пятница, 1 марта
Треба було капо на фабію нью, замовили, приїхав рівний в сборі як на фото, підмалював і встановив, дякую.
Забрав самовивозом

Забрав самовивозом
Достоинства:
  1. Самовивіз
  2. Оплата часткова
  3. Товар приїхав той що показували на фото
  4. Занесли в машину, гарно запкований
  5. Термін 4 дні

Партнеры наши

Ера Партс Отзыв написан пятница, 1 марта
Мы предствители с интернет магазина Эра партс направляем клиентов по бу запчастям на Сихов к хлопцам, они в свою очередь отправляют клиентов нам по новым запчастям, рекомендую к совместной работе, слаженная команда Мы предствители с интернет магазина Эра партс направляем клиентов по бу запчастям на Сихов к хлопцам, они в свою очередь отправляют клиентов нам по новым запчастям, рекомендую к совместной работе, слаженная команда
Достоинства:
  1. Порядна компанія, можно вести справи
5 согласны 3 не согласны

Автомобильные запчасти