Украли посылку - Отзывы о НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)

НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)
Александра Скиба Отзыв написан понедельник, 24 июня 113 просмотров
 Отзыв о НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта) по адресу Харьков, ул. Чернышевская, д. 1 Заказали билеты через ОЛКС, получили на новой почте. Пришли на концерт, а оказывается, что билеты недействительные. Объяснили, что билеты отправили другому человеку, он от них отморозился и спустя какое-то время билеты отправили на утилизацию. Получается, что сотрудник не утилизировал, а украл и продал на олкс. Сотрудники новой почты мошенники и оказывается, что это не первый случай. На утилизацию отправили с 22 отделение и они же видимо и продали. Будем вызывать к вам полицию и посмотрим, что Вы запоёте!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Недостатки:
  1. Мошенники
Комментарии к отзыву

Ответ представителя Новая Почта понедельник, 24 июня
Олександро, добрий день!
Будь ласка, напишіть номер накладної, за якою це сталося, розберемось в ситуації.
Дякуємо завчасно!

Олександра, "Нова Пошта"
Ответ представителя Новая Почта понедельник, 24 июня
Олександро, перевірили інформацію: за накладною 20450124256813 відправник надіслав посилку до м. Лозова 14.03.2019 року, при цьому отримувати відправлення відмовились. У зв'язку з цим продавець оформив послугу повернення даного відправлення, але, коли воно прибуло до міста-відправника, так і не було забране клієнтом. Згідно з умовами надання послуг компанією "Нова Пошта", якщо впродовж 25-ти робочих днів відділення відправлення не було затребуване одержувачем або відправником, то такий вантаж вважається незатребуваним і "Нова Пошта" має право розпорядитися таким відправленням на власний розсуд. Більш детально з цією інформацією можете ознайомитись за посиланням: https://novaposhta.ua/zberigannia
Відповідно, посилку було відправлено до складу відділеного зберігання.
Наша компанія надає послуги з перевезення документів, посилок вантажів тощо, а всі деталі надсилання відправник та отримувач мають узгоджувати між собою заздалегідь.
Якщо в майбутньому виникнуть питання щодо роботи "Нова Пошта" - пишіть, залюбки допоможемо.
Гарного Вам дня!

Олександра, "Нова Пошта"
Александра понедельник, 24 июня
Т.е. Вы признаёте, что продали билеты недействительные на олкс? А в чём моя вина, что кто-то там не забрал? Вы же мне их перепродали. Как теперь Вы мне вернёте деньги?
Ответ представителя Новая Почта понедельник, 24 июня
Олександро, наша компанія нічого не продає і купує. Як і писали раніше, "Нова Пошта" надає послуги з перевезення. При цьому за накладною 20450124256813 не було підключено послугу "OLX доставка" (https://help.olx.ua/hc/uk/articles/115002411525-%D0%9F%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D0%BB%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D1%81%D0%BB%D1%83%D0%B3%D0%B8-OLX-%D0%94%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%BA%D0%B0) - здійснено звичайне відправлення від продавця до отримувача (приватної особи). В таких випадках радимо користуватися послугою "Безпечний платіж" або відправляти вантажі зі зворотною доставкою коштів. На жаль, при відправці вантажу його не було надано для огляду нашим співробітникам, тому не відомо, що саме Вам відправив продавець. Радимо звернутися до нього напряму та уточнити всі деталі надсилання.

Олександра, "Нова Пошта"
Александра вторник, 25 июня
Верно, я Вам указала ТТН отправки, которую Вы якобы утилизировали. А потом Ваш сотрудник, её нашло продал на олкс и вместо того, чтобы разобраться, вернуть деньги и уволить мошенника, Вы его покрываете, значит, в курсе мошеннических действий. Будем разбираться с Вами в суде. Худшая контора. Переписка с Вами не имеет смысла.
Ответ представителя Новая Почта вторник, 25 июня
Олександро, як і писали вище, якщо ні відправник, ні отримувач не звернувся для забору вантажу, то таке відправлення через 25-ть робочих днів відправляється до складу відділеного зберігання. Компанія "Нова Пошта" має право розпорядитися таким відправленням на власний розсуд, зокрема для компенсації вартості послуг зберігання та транспортування цього відправлення. Ознайомитись з умовами надання послуг можете тут: https://novaposhta.ua/uploads/misc/doc/Terms_of_Service.pdf (розділ 13).
Вдалого дня!

Олександра, "Нова Пошта"
Valentina Homenko понедельник, 24 июня
Вы всем отвечаете, а меня игнорируете??


Курьерские службы Харьков: отзывы

Отзыв о Курьерские службы Харьков. Отзывы реальных клиентов о работе курьерских служб. Каталог отзывов: Доставка корреспонденции по Киеву и Украине, Грузоперевозки и другое

НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)

«Нова пошта» - заснована в 2001 році українська компанія, що за 16 років на ринку експрес-доставки стала його лідером та драйвером розвитку. Місія «Нова пошта» - легкий сервіс доставки для...

Курьерские службы

Укрпошта (Укрпочта)
Укрпошта (Укрпочта)

Рейтинг: 1.5
7670 отзывов
Мист Экспресс
Мист Экспресс

Рейтинг: 2.8
14486 отзывов
Glovo
Glovo

Рейтинг: 1.6
115 отзывов
Ин-Тайм
Ин-Тайм

Рейтинг: 3
3390 отзывов
"Пони Экспресс"
"Пони Экспресс"

Рейтинг: 1.5
172 отзыва
Meest Cargo
Meest Cargo

Рейтинг: 1.8
15 отзывов
ff.ua
ff.ua

Рейтинг: 2.5
23 отзыва
Компания DHL
Компания DHL

Рейтинг: 2.4
236 отзывов
Деливери
Деливери

Рейтинг: 3
2352 отзыва
КСД
КСД

Рейтинг: 2.2
23 отзываВам необходимо войти или зарегистрироваться
fullscreen
close