Як забрати свої гроші?? - Отзывы о НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)

НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)
Sergey Manko Отзыв написан четверг, 23 мая 83 просмотра
Мій працівник відправив товар клієнту на моє ім`я, не знаючи,що мій паспорт не в кращому стані (попрали). Накладений платіж 28000 грн. Як забрати мої гроші? Маю хороший ксерокс свого паспорта, і паспорт по якому можна звірити основну інформацію. Але мені не видають ці гроші. Для відновлення паспорта потрібно 1 місяць, для мене ще довше по деяких причинах (коли робили закордонний пропустили одну букву в "по-батькові", і зараз система не дає можливість подати на виготовлення паспорта). На даний час ,ці гроші будуть заморожені на невизначений термін, так як у нас гривня може знецінитись в любий момент я можу втратити цінність цих грошей.

Ответ представителя Новая Почта пятница, 24 мая
Сергію, доброго ранку!
Видача коштів - це фінансова операція, для ідентифікації за якою обов'язково потрібен документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України (паспорт або документ, що тимчасово його замінює), тож у даному разі потрібно дочекатися відновлення документу та вже після цього звернутися до відділення. Детально з інформацією щодо документів для отримання грошового переказу можна ознайомитися ось тут - https://forpost-system.com/fizichnim-osobam.html

Юлія
, "Нова Пошта"