Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Aliexpress - Отзыв о НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)


Оценка автора: 1 из 5, просмотров: 1214

Рейтинг: 3.3, всего отзывов 9525

https://www.otzyvua.net/novaya-pochta-nova-poshta От Павло, опубликован 1 декабря, 2016 годПавло 1 декабря, 2016 год Це ппц. Я чекав бандероль з Китаю, а виявляється вона вже місяці як лежить у відділенні Нової пошти. При тому, що я вже кілька разів забирав з того ж відділення інші бандеролі, а про дану ніхто нічого не казав, через трек номер вичислив, що посилка на новій пошті, а на сайті нової пошти оператор сказав, що вона вже давно у відділенні. І нарахована величезна сумма за зберігання. Буду писати заяви. Полізли бляха на в свою нішу.
Достоинства:
  1. Достаавка в межах України
Недостатки:
  1. Доставка з Китаю, заліплюють своїми наклейками трекномери китайців, і при розпаковці, а ярозппаковую з відеозаписом, щоб мати докази якщо товар пошкоджений, приходиться окуратно віддирати ті наклейки, і не завжди получається. Нараховують якісь гроші за зберігання навіть якщо ви забираєте посилку в той самий день, мав вже таке. писав заяву, чекав 3 дні, правда вирішилось в мою користь, але 3 дні додаткового очікування бо посилку без рішення зверху не віддавали. Не повідомляють, що посилка прийшла, і нараховуються додаткові кошти за зберігання, товар коштує 1$, а за зберігання можуть нарахувати поза 50грн.
2 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву
НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)

«Нова пошта» - заснована в 2001 році українська компанія, що за 16 років на ринку експрес-доставки стала його лідером та драйвером розвитку. Місія «Нова пошта» - легкий сервіс доставки для...
, , ,

Адреса и контакты

Курьерские службы новости

Курьерские службы

ТОВ Спецкурьер

Рейтинг: 5
2 отзыва
YBpost

Рейтинг: 5
2 отзыва
Key Logistics

Рейтинг: 5
2 отзыва
Порто Экспресс

Рейтинг: 5
2 отзыва
Экстра Почта Экспресс

Рейтинг: 4.8
6 отзывов
Компания "GreenPost"

Рейтинг: 4.7
28 отзывов
Shipmatica - доставка товаров из США

Рейтинг: 4.6
5 отзывов
Курьерская служба "Send IT"

Рейтинг: 4.5
2 отзываВам необходимо войти или зарегистрироваться