Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Некомпетентні брехуни - Отзыв о НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)


Оценка автора: 1 из 5, просмотров: 1307

Рейтинг: 3.3, всего отзывов 9528

https://www.otzyvua.net/novaya-pochta-nova-poshta От Ігор, опубликован 17 августа, 2016 годІгор 17 августа, 2016 год Гіршої доставки з Китаю ще не було! Я тиждень намагаюсь дізнатись де знаходиться моя посилка, яка по трек номеру з 9.08 знаходиться в Україні. Ваші співробітники щодня вигадують нові відмазки(гроза в Китаї, велика нагрузка, знаходиться в сортувальному центрі...) По факту посилка (через вашу помилку)знаходилась за 200км від мене. В день коли мені "розказували", що накладна ще не створена мені телефонували з відділення щоб я прийшов за посилкою(200км). Одна брехня цілий тиждень. Надіюсь, колись таки отримаю це замовлення, залишу відгук на своєму ютуб каналі.
Мені цікаво, ваші співробітники знають що таке ZIP code/поштовий код/індекс? І для чого він вказується? Таке враження, що для краси.
4 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву


Гость (Украина, Київ) 17 августа, 2016 год Може, ви просто даремно довірили доставку з Китаю НП. Невже нема більш компетентних та доступних міжнародних перевізників?
Ігор (Украина, Райгородок) 17 августа, 2016 год Так я і не довірив. Вони дуже різко зайшли на міжнародний ринок, підкупили деяких китайців і ті автоматично направили мені 3 посилки цією поштою. Яка там називається Ukrainian Priority Mail. Раніше ці магазини відправляли мені товар Міст експрес і не було жодних проблем!!


НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)

«Нова пошта» - заснована в 2001 році українська компанія, що за 16 років на ринку експрес-доставки стала його лідером та драйвером розвитку. Місія «Нова пошта» - легкий сервіс доставки для...
, , ,

Адреса и контакты

Курьерские службы новости

Курьерские службы

ТОВ Спецкурьер

Рейтинг: 5
2 отзыва
YBpost

Рейтинг: 5
2 отзыва
Key Logistics

Рейтинг: 5
2 отзыва
Порто Экспресс

Рейтинг: 5
2 отзыва
Экстра Почта Экспресс

Рейтинг: 4.8
6 отзывов
Компания "GreenPost"

Рейтинг: 4.7
28 отзывов
Shipmatica - доставка товаров из США

Рейтинг: 4.6
5 отзывов
Курьерская служба "Send IT"

Рейтинг: 4.5
2 отзываВам необходимо войти или зарегистрироваться