Не приходять кошти за відмову - Отзывы о НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)

НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)
Отзыв написан пятница, 8 октября 14 просмотров
Доброго дня! Надіюсь, що пишу це не просто так і мені допоможуть. Нещодавно я вирішив купити через розетку потрібний товар(плодозбирач, вартість 75 грн), вибрав оплата онлайн, прийшло ттн, а в ньому вказаний грошовий переказ. Я оплатив онлайн і за доставку , і за переказ(в сумі 158 грн), але все таки вирішив написати продавцю. На наступний ранок мені приходить сповіщення, що "посилка відмовлена" і прийшов "фіскальний чек(повернення)". Через 5 хвилин зі мною зв'язав представник магазину з розетки і сказав, що вони відправлять мені товар безкоштовно через ту ситуацію, що склалась. Все відбулось добре, посилку отримав і заплатив лише 46 грн(за доставку), але тільки ті 158 грн мені так і не повернулись, які я передчасно заплатив. Я звертався до представника Нової Пошти у вайбері, де мені сказали звернутись до банку, я звернувся до банку, де мені сказали звертатись до Нової Пошти, коротко кажучи мені водили кругами. Я прошу Нову Пошту доробити мобільну програму врешті-решт і повернути мої гроші , які я заплатив вам, але мені не повернули!
Номер ТТН - 20 4504 5017 1190
Моя пошта : [email protected]

Ответ представителя Новая Почта 17 часов 19 мин назад
Добрий день!

Дякуємо, що надали необхідну інформацію. Ми уточнимо інформацію у колег з профільного відділу та повернемось до Вас з результатом.
Максим Буцик пятница, 8 октября
Додам, якщо не зовсім зрозуміло

*Я просив оплату онлайн, тобто продавцю на карту і оплату на новій пошті лише за доставку, але продавець помилився і відправив наложеним платежем
Ответ представителя Новая Почта 15 часов 21 мин назад
Отримали інформацію від колег з профільного відділу,

За накладною 20450450171190 в програмному забезпечені зафіксовано відміну онлайн - оплати.Термін повернення грошових коштів на банківську карту залежить від умов обслуговуючого банку, в середньому цей термін складає 10 робочих днів.

Додатково для подання до Банку надаємо RRN код повернення коштів – 127914901958 та APPROVAL код - 292685.

Повернення коштів відбувається виключно на банківську картку, з якої була здійснена онлайн - оплата.

Звертаємо Вашу увагу на те, що смс-повідомлення про повернення коштів не приходить. Підтвердження про зарахування коштів, ви може переглянути у виписці по рахунку або зателефонувати до контакт-центру Вашого банку Банку.

Якщо кошти не було повернуто на вашу платіжну карту, рекомендуємо звернутись в банк, який випустив вашу платіжну картку.

Курьерские службы: отзывы

НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)
Група «Нова Пошта» надає клієнтам - як бізнесу, так і приватним особам - повний спектр логістичних та пов'язаних з ними послуг. До Групи входять українські та зарубіжні компанії, в тому числі «Нова Пошта», «НП Логістик», «ПОСТ ФІНАНС» і «Нова Пошта Інтернешнл».
«Нова Пошта» - лідер логістичного ринку, який забезпечує легку... подробнее

Курьерские службы