Мутнорылая контора - Отзывы о НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)

НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)
Отзыв написан среда, 6 октября 15 просмотров
Постоянно накидывают ценник на доставку,впихуют свою коробку даже если вес меньше 1кг и это одежда,которая не ломается и небьется,разводили галимые,пользуются тем,что люди попросту закрывают глаза на наценку в 20-30 гривен,у кого-то и намного больше,а для них петухов дырявых это многомиллионная прибыль.
8 согласны

Доброго ранку, Романе!

Ми розуміємо, що через компанію надсилається великий обсяг відправлень, при цьому багато з них мають свою (індивідуальну) форму. Звісно, наш асортимент не може задовольнити всі вимоги клієнтів та бути ідеальним за розміром для кожної відправки, проте ми активно над цим працюємо. Оскільки компанія не наполягає на власній упаковці, то клієнт має змогу самостійно пакувати вантаж якісно та надійно, керуючись правилами пакування, які розміщено на сайті. Якщо Ваш вантаж спакували не за правилами та нав'язали інше пакування - напишіть, будь ласка, номер накладної та всі деталі аби ми все перевірили.
Роман четверг, 7 октября
Шо ты там можешь посмотреть голова,греби на лопату работать
Ответ представителя Новая Почта четверг, 7 октября
Романе, щиро шкода, що Ви не надали нам коректний приклад аби ми перевірили :( На жаль, без цих даних у нас відсутня змога прокоментувати ситуацію. Тому просимо, будь ласка. написати нам номер за яким виникло питання.
Роман четверг, 7 октября
Ты бот,со стандартными фразами "мы не при делах"
Номер 9379992 жду ответа
Ответ представителя Новая Почта четверг, 7 октября
Шкода, що ми не отримали від Вас номер накладної та за те, що не вірите у наші сили :( Будемо сподіватися, що у подальшому Ви дасте нам шанс аби змінити враження про нашу роботу.

Курьерские службы: отзывы

НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)
Група «Нова Пошта» надає клієнтам - як бізнесу, так і приватним особам - повний спектр логістичних та пов'язаних з ними послуг. До Групи входять українські та зарубіжні компанії, в тому числі «Нова Пошта», «НП Логістик», «ПОСТ ФІНАНС» і «Нова Пошта Інтернешнл».
«Нова Пошта» - лідер логістичного ринку, який забезпечує легку... подробнее

Курьерские службы