Відмовились від розслідування причини пошкодженого вантажу - Отзывы о НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)

НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)
Отзыв написан вторник, 5 октября 59 просмотров
Користувався послугами даної компанії до вчорашнього дня. Після того як пошкодили коштовний вантаж і відмовилися проводити розслідування інциденту не раджу користуватись послугами даної компанії!!!
При отриманні вантажу пакування було цілим що видно на усіх камерах вантажного відділення тому і не виникло підозри що потрібно перевірити цілісність вантажу. Але через кілька годин коли розпакували на СТО то вантаж виявився пошкодженим і ремонту не підлягає (тріснутий і надламаний корпус АКПП). На телефонний дзвінок на лінію підтримки дівчинка "відморозилась" шо треба було перевіряти. На мої зауваження що пакування ціле і такий вантаж неможливо пошкодити не зберігши цілісність пакування неможливо менеджер компанії " покрився інієм" мовляв пішов ти... Насторожив і ще той факт що в процесі відправки з пункту відвантаження Нова пошта видалила дані про посилку і через ніч появилась нова квитанція в додатку на той же вантаж, що прямо вказує на підтасовку фактів... Не раджу зв'язуватися з шахраями... Дуже неприємні враження не кажучи про фінансову сторону....

4 согласны

Ответ представителя Новая Почта вторник, 12 октября
Доброго ранку, Віталію!

Отримали відповідь від колег з профільного відділу, що з Вами зв'язалися та погоджена компенсація в розмірі оголошеної вартості відправлення в замін на вантаж.
Ответ представителя Новая Почта пятница, 8 октября
Добрий день, Віталію!

Зі свого боку можемо запропонувати скласти претензію та надіслати нам сюди, аби не витрачати час на похід у відділення. Ось бланк: https://novaposhta.ua/uploads/misc/doc/Form_Pretension_individuals.pdf, також потрібна копія ІПН. Виплата компенсації здійснюється за рішенням відділу компенсацій та офіційним оформленням необхідних документів бухгалтерією. Саме тому необхідно написати претензію. Надішліть її нам та ми передамо претензію у відділ компенсацій, аби посприяти розгляду в короткий термін.
Віталій пятница, 8 октября
Доброго вечора. Підкажіть будь ласка на яку адресу висилати претензію. Дякую.
Andrew среда, 6 октября
так им перепаковать как 2 пальца об асфальт если не по минималке оценено, с минимальной оценкой они просто хрен ложат на клиентов
Ответ представителя Новая Почта среда, 6 октября
Доброго ранку, Віталію!

Підкажіть, будь ласка, номер накладної, аби ми мали змогу в усьому розібратися.
Віталій среда, 6 октября
Доброго дня! Спершу накладна була за номером 59000737851803, яка чомусь видалена була компанією а пізніше появилась нова накладна за номером 59000737940557 за якою я і отримав вантаж. Дякую! Сподіваюсь на об'єктивне розслідування інциденту! Чекаю від вас інформації...
Ответ представителя Новая Почта четверг, 7 октября
Добрий день, Віталію. Звернемось до колег з відділу компенсації, аби переглянули відеоархів маршруту посилки на предмет пошкодження під час доставки, напишемо Вам за результатом. Також просимо надати фото пошкодженого товару.

Курьерские службы: отзывы

НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)
Група «Нова Пошта» надає клієнтам - як бізнесу, так і приватним особам - повний спектр логістичних та пов'язаних з ними послуг. До Групи входять українські та зарубіжні компанії, в тому числі «Нова Пошта», «НП Логістик», «ПОСТ ФІНАНС» і «Нова Пошта Інтернешнл».
«Нова Пошта» - лідер логістичного ринку, який забезпечує легку... подробнее

Курьерские службы