Знову сюрпризи від нової пошти - Отзывы о НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)

НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)
Отзыв написан пятница, 1 октября 4 просмотра
Отримую дві помилки на новій пошті, Умань 7 відділення,суму не перераховую. Пізніше звіряю із сумами до сплати в додатку і тут сюрприз, сума в чеку більша на 29грн??? Приходжу до оператора, прошу перерахувати і повернути мені кошти, на що мені відповідають , що це сюрприз" від нової пошти, коли сума в додатку і сума при сплаті можуть відрізнятисЯ. Звичайно різницю мені ніхто не повернув, тож будьте уважні перевіряйте вчасно, щоб не було неприємних сюрпризів в чеку!!!
4 согласны

Ответ представителя Новая Почта суббота, 2 октября
Добрий день, Лесю.

За накладною 20450446062961 відправником зазначений ФОП, у якого за індивідуальним договором з НоваПей встановлена комісія від контролю оплати в розмірі 2% від суми контролю оплати + 20 грн. Про цю комісію має повідомляти саме відправник, оскільки це індивідуальна домовленість.

За замовчуванням, при вказаному в накладній контролі оплати, додаткова комісія не нараховується. При цьому є перелік контрагентів, як виключення, у яких ця комісія наявна (одним з таких контрагентів є Ваш відправник). Саме тому це виключення в додатку не зазначається, а про наявність додаткової комісії має повідомити відправник.
Ответ представителя Новая Почта пятница, 1 октября
Добрий день, Лесю.

Дужу хочемо у всьому розібратися та змінити Вашу думку про нас.

Напишіть, будь ласка, номер накладної, за якою стався цей інцидент, все перевіримо та надамо Вам відповідь.

Курьерские службы: отзывы

НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)
Група «Нова Пошта» надає клієнтам - як бізнесу, так і приватним особам - повний спектр логістичних та пов'язаних з ними послуг. До Групи входять українські та зарубіжні компанії, в тому числі «Нова Пошта», «НП Логістик», «ПОСТ ФІНАНС» і «Нова Пошта Інтернешнл».
«Нова Пошта» - лідер логістичного ринку, який забезпечує легку... подробнее

Курьерские службы