Коли ви перестанете губити посилки?!?! - Отзывы о НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)

НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)
Отзыв написан суббота, 25 сентября 45 просмотров
Судячи з відгуків, то я не одна така. Моя посилка з Аліекспресс вдало долетіла до Латвії і навіть вилетіла звідти до України, але судячи по всьому по дорозі моя посилка стрибнула з парашутом і до України не долетіла. Через 3 дні після вильоту з Латвії обновився статус на "Вантаж не прибув в Україну". Але представники Нової Пошти не здатні дати нормальної відповіді, окрім як посилка могла загубитися ще в Китаї або взагалі не була відправлена, звертайтеся до продавця. Що я і зробила. Посилка була з п'яти різних магазинів, усі продавці з хорошою репутацією. Я написала кожному з них, і всі, до єдиного підтвердили що товар був відправлений. Тобто товар долетів до Латвії і після вильоту до України зник. Якась магія поза межами Хогвартса. Тепер питання до Нової Пошти. Коли ви нарешті налагодите роботу своєї контори і наберете компетентних співробітників, які спроможні надавати кваліфіковану допомогу клієнтам. І друге питання: Коли ви почнете визнавати свої помилки? Загубили посилку, так і скажіть, а не відправляйте клієнтів до продавця, який честно відправив товар. Через ваші брехні, люди не можуть отримати ні свої кошти, ані посилки!
Достоинства:
  1. Немає
Недостатки:
  1. Клієнт завжди правий не стосується Нової Пошти. Не кваліфікований персонал, пусті обіцянки, безвідповідальність компанії і працівників, жахлива логістика, завжди винний хто завгодно, але не Нова Пошта.
3 согласны 1 не согласен

Yana Bryhinets воскресенье, 26 сентября
А як давно загубили? Мабуть треба їм бунт влаштувати, це вже нікуди не годиться. І інформація дуже різниться. Аліекспресс надіслав мені оповіщення сьогодні зранку, що моя посилка прибула в Україну, але у НП посилка не прибула. Дивно це все
Ярослав Лисак понедельник, 27 сентября
Та як і у всіх інших в відгуках, вилетіла з Латвії і потім апдейт з Львову, що "Вантаж не прибув до України".

На рахунок того, що алі пише що "прибула до країни призначення" це не показник, вона рахується що прибула якщо проходить митний контроль, тому рефанд отирмати скоріш за все вийде, просто прийдеться довго чекати.

Але питання це не сильно вирішує з тим як зникли посилки
Yana Bryhinets понедельник, 27 сентября
Якісь чудеса. Після статусу Вантаж не прибув в Україну, сьогодні вже статус Митне декларування завершено і Вантаж знаходиться в сортувальному центрі. А представник НП досі втирає мені, що посилка не була відправлена з Китаю
Ярослав Лисак вторник, 28 сентября
оого, круто! Радий за Вас, можливо і моя колись так знайдеться((
Yana Bryhinets суббота, 25 сентября
Це жах якийсь. Ще вчора в мене була надія, але після того як сьогодні статус змінився на "Вантаж не прибув до України", це вже занадто.
James Nomd воскресенье, 26 сентября
Здравствуйте. У меня тоже зависла уже 4 дня как посылка вылетела с Латвии. После таких отзывов стало волнительно. Что же они делают с нашими отправлениями?
Yana Bryhinets воскресенье, 26 сентября
Самое интересное, что сегодня мне пришло оповещение от АлиЭкспресс что моя посылка в Украине. Интересно как получается. По данным Новой Почты "Груз не прибыл в Украину", а по данным АлиЭкспресс посылка в стране получателя. И ещё до того как НП мне посоветовала связаться с продавцом(а заказ у меня был из 5ти разных магазинов), я связалась с каждым и каждый подтвердил отправку товара. Что-то НП мутит
James Nomd понедельник, 27 сентября
Мне тоже пришло, на сайте Али указано, что это произошло еще 4 дня назад. ля них это нормально. Раньше всегда специально заказывал через Aliexress Standard Shipping, так как знал, что будет отправление на НП. И такой статус появлялся при поступлении отправления в страну транзита.
Yana Bryhinets понедельник, 27 сентября
У меня наоборот сначала появился статус "Груз не прибыл в Украину" 25.09, а 26.09 утром пришло уведомление от АлиЭкспресс. Новая Почта никаких внятных ответов дать не может. Все продавцы с Али мне прислали в течении дня вчера что посылка прибыла в страну назначения. И вот фиг пойми что это за фигня
Ответ представителя Новая Почта понедельник, 27 сентября
Доброго ранку, Яно! Напишіть, будь ласка, трек-номер Вашого відправлення, аби ми повторно переглянули інформацію.

Курьерские службы: отзывы

НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)
Група «Нова Пошта» надає клієнтам - як бізнесу, так і приватним особам - повний спектр логістичних та пов'язаних з ними послуг. До Групи входять українські та зарубіжні компанії, в тому числі «Нова Пошта», «НП Логістик», «ПОСТ ФІНАНС» і «Нова Пошта Інтернешнл».
«Нова Пошта» - лідер логістичного ринку, який забезпечує легку... подробнее

Курьерские службы