Проработайте вопрос упаковки - Отзывы о НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)

НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)
Отзыв написан четверг, 22 апреля 8 просмотров
Люди пользуются интернет-магазинами, чтобы сэкономить. Ваша политика абсолютно не направлена на людей, вы настолько почувствовали свободу в нашей стране, что заслепились и такое отношение навязывание платного дорогого картона и полиэтилена - это рушит представление, как о порядочной компании для людей. Может вам и, в принципе, все равно? И не пишите, что впм прыкро и все такое. И не 6адо делать анлиз, якобы у меня сложилось лично такое представоение, я к вам не на сессию по психологии пришла, а обратить ваше внимание и вы могли бы стать лучше. Потому что на смену придет кто-то продуманее
2 согласны 1 не согласен

Ответ представителя Новая Почта понедельник, 26 апреля
Добрий день!

Вибір пакування залежить, перш за все, від типу товару, його розмірів та характеристик. Для товарів різного типу пропонується різна упаковка, яка може захистити вміст посилки, під час транспортування. Вантаж на своєму шляху проходить декілька сортувальних терміналів. Де посилки сортують в автоматичному режимі. На цьому етапі, якісна та міцна упаковка дуже важлива. Тому, ми так ретельно підходимо до цього питання. Адже, для нас важливо, щоб клієнт отримав свій вантаж цілим та неушкодженим. Сподіваємось на розуміння.

Курьерские службы: отзывы

НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)
Група «Нова Пошта» надає клієнтам - як бізнесу, так і приватним особам - повний спектр логістичних та пов'язаних з ними послуг. До Групи входять українські та зарубіжні компанії, в тому числі «Нова Пошта», «НП Логістик», «ПОСТ ФІНАНС» і «Нова Пошта Інтернешнл».
«Нова Пошта» - лідер логістичного ринку, який забезпечує легку... подробнее

Курьерские службы