Мене обікрала нова пошта - Отзывы о НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)

НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)
Отзыв написан воскресенье, 18 октября 8 просмотров
Дві посилки прибули до поштомату. Комірки не відкрилися, оскільки поштомат несправний. На гарячій лінії продовжували говорити, що все працює. Але комірки все одно не відкривалися.
Замовила адресну доставку, оскільки термін зберігання відправлень в поштоматі завершувався.
Кур'єр вилучив посилки з поштомату щоб доставити. Мені прийшло повідомлення, що посилки отримані. На цьому інформація обривається. Посилки розчинилися в повітрі. Ніхто не знає де вони, коли їх доставлять. На гарячій лінії оператори кидають слухавки або кажуть, що я отримала посилки бо у них закриті накладні за той день.
І так пройшло два тижні. Ніякої нової інформації немає. В новій пошті всім начхати на тебе і на твої відправлення. Добитися якоїсь правди неможливо.
Писала їм і в фб. Те ж вішають лапшу на вуха.
Я й досі не знаю і не можу зрозуміти чи вони загубили мої речі, чи вкрали, чи колись це закінчиться...
Сил немає

Достоинства:
  1. Немає
Недостатки:
  1. Неповага до клієнта
  2. Крадіжки посилок
  3. Хамське відношення
  4. Брехня

Курьерские службы: отзывы

НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)
Група «Нова Пошта» надає клієнтам - як бізнесу, так і приватним особам - повний спектр логістичних та пов'язаних з ними послуг. До Групи входять українські та зарубіжні компанії, в тому числі «Нова Пошта», «НП Логістик», «ПОСТ ФІНАНС» і «Нова Пошта Інтернешнл».
«Нова Пошта» - лідер логістичного ринку, який забезпечує легку... подробнее

Курьерские службы