Зустрічайте! KastaPost

Інтернет-магазин Kasta.ua виділяє мережу регіональних відділень в окремий сервіс доставки посилок і обслуговування клієнтів з новою назвою KastaPost.
Одне з ключових завдань оператора ринку електронної комерції – це швидкість і ціна доставки. Платна доставка – одне з неприємних обмежень, з яким стикається клієнт на етапі оформлення замовлення. Також вартість доставки – складова кінцевої ціни продукту – й у різних операторів по-різному формується. З огляду на перераховані факти, команда Kasta.ua вирішила, що відкриття власних відділень допоможе, по-перше, зробити доставку або безкоштовною (при наявності картки лояльності Black), або доступною – 15 грн, а, по-друге, надасть можливість клієнтам приміряти покупки.
Ці два фактори лягли в основу проекту розвитку перших центрів обслуговування клієнтів – спочатку в Києві, а потім і по всій Україні. Уже зараз в 40 містах країни відкрито близько 100 центрів обслуговування клієнтів. Географія точок присутності враховує тренд покупок в інтернеті, що зростає, - особливо в регіонах: від Ужгорода на заході до Сєвєродонецька на сході, від Ізмаїла на півдні до Чернігова на півночі країни. Лідерами за кількістю відділень KastaPost є Київ – 28, Одеса – 9, Харків – 8, Дніпро – 6.
Стрімке зростання кількості центрів обслуговування клієнтів по Україні прискорило необхідність вибору простої та зрозумілої клієнтам назви для відділень. Тому, в жовтні поточного року було схвалено рішення назвати сервіс доставки та мережу відділень – KastaPost. Вибір назви враховує нинішній перелік послуг у відділеннях Kasta.ua – отримання посилок, примірка, оплата в терміналі, швидке повернення посилки клієнтом і моментальне (4 хвилини) повернення грошових коштів на банківську карту. Також проект передбачає запуск нового сервісу – доставку посилок від інших компаній операторів ринку електронної комерції.

Добавлено 22 октября, 2018 год


Kasta

Kasta (раніше modnaKasta) - fashion online-рітейлер. Заснована в 2010 році. Генеральний директор - Андрій Логвин.
Місія компанії - захоплювати клієнтів, постійно впроваджуючи інноваційні послуги, зробити online -шопінг простіше, швидше й...

новости

Приміряй купальник при отриманні! KastaPost відкрила пляжний сезон. Якщо ви отримали купальник в одному з відділень служби доставки інтернет-магазину Kasta.ua, то можете його міряти тут...
Бренд одягу від Маші Єфросиніної вже на Kasta Mashsh Wear — затишний одяг з сильним характером. Одяг, що нагадує про те, яка ти неймовірна, навіть коли ти вдома ✨
Маша...
​KastaPost №104? Шукай у Ніжині! Це місто знає смак справжнього шопінгу, тому не дивно, що невдовзі після відкриття відділення в обласному Чернігові знаменитий інтернет-магазин Каста.ua...
Перше відділення Kasta.ua у Кам’янці-Подільському - є! Мешкаєш у Кам’янці-Подільському? Час економити на доставці, адже у твоєму місті вже працює KastaPost!
 
Приходь 30-го березня з 14:00...
8 березня відділення KastaPost працюватимуть до 16:00 Тому радимо завчасно подбати про свої замовлення:)
Залиш готівку собі. POS-термінали вже у відділеннях KastaPost Саме так! Нас щодня просили, і ми зробили.
Термінали для оплати карткою на відділеннях KastaPost — виконано! 
Почали з Києва,...
Весна loading:) На Kasta.ua навіть весна стартує раніше!
 
Нові фічі у відгуках на Kasta.ua Чи можна довіряти відгукам на сайті? Хто їх пише? Де знайти оцінку інших користувачів?
Щоби ці питання не турбували клієнтів,...
ЦЬООООМ. Valentine sale На Kasta.ua з 13 по 14 лютого розпродаж на честь Дня закоханих:
- найбажаніші знижки на ТОП бренди,
- промокоди...
Тільки до 6 лютого - Black на 10 днів у подарунок! Скучили за сюрпризами? До 6 лютого Kasta.ua дарує безкоштовну доставку тим, хто активує у ці дні карту Black.
Для них...Вам необходимо войти или зарегистрироваться
fullscreen
close