Зустрічайте! KastaPost

Інтернет-магазин Kasta.ua виділяє мережу регіональних відділень в окремий сервіс доставки посилок і обслуговування клієнтів з новою назвою KastaPost.
Одне з ключових завдань оператора ринку електронної комерції – це швидкість і ціна доставки. Платна доставка – одне з неприємних обмежень, з яким стикається клієнт на етапі оформлення замовлення. Також вартість доставки – складова кінцевої ціни продукту – й у різних операторів по-різному формується. З огляду на перераховані факти, команда Kasta.ua вирішила, що відкриття власних відділень допоможе, по-перше, зробити доставку або безкоштовною (при наявності картки лояльності Black), або доступною – 15 грн, а, по-друге, надасть можливість клієнтам приміряти покупки.
Ці два фактори лягли в основу проекту розвитку перших центрів обслуговування клієнтів – спочатку в Києві, а потім і по всій Україні. Уже зараз в 40 містах країни відкрито близько 100 центрів обслуговування клієнтів. Географія точок присутності враховує тренд покупок в інтернеті, що зростає, - особливо в регіонах: від Ужгорода на заході до Сєвєродонецька на сході, від Ізмаїла на півдні до Чернігова на півночі країни. Лідерами за кількістю відділень KastaPost є Київ – 28, Одеса – 9, Харків – 8, Дніпро – 6.
Стрімке зростання кількості центрів обслуговування клієнтів по Україні прискорило необхідність вибору простої та зрозумілої клієнтам назви для відділень. Тому, в жовтні поточного року було схвалено рішення назвати сервіс доставки та мережу відділень – KastaPost. Вибір назви враховує нинішній перелік послуг у відділеннях Kasta.ua – отримання посилок, примірка, оплата в терміналі, швидке повернення посилки клієнтом і моментальне (4 хвилини) повернення грошових коштів на банківську карту. Також проект передбачає запуск нового сервісу – доставку посилок від інших компаній операторів ринку електронної комерції.

Добавлено понедельник, 22 октября


Kasta

Kasta (раніше modnaKasta) - fashion online-рітейлер. Заснована в 2010 році. Генеральний директор - Андрій Логвин.
Місія компанії - захоплювати клієнтів, постійно впроваджуючи інноваційні послуги, зробити online -шопінг простіше, швидше й дешевше.
У...

новости

31 жовтня - Halloween розпродаж Тільки в останній день жовтня Kasta утихомирює монстрів - усі ціни під контролем! 
Halloween sale - це можливість отримати 5% знижки...
13-15 жовтня - працюємо! Відділення інтернет-магазину Kasta працюють за звичайним графіком. Два виключення:
- відділення у Білій Церкві не працюватиме 14 жовтня (зачинено магазин, в...
Море друзів - море бонусів Коли дружба може бути корисною. Друг отримує 100 грн. при реєстрації за твоїм посиланням, а ти — 75 грн. після першої успішної* покупки друга.
Знаходиш...
Французький модний акцент від L'Oreal Paris На честь Паризького тижня моди, L'Oreal Paris разом з Kasta і Parfums.ua дарують призи з французьким характером. 

А саме: 10 обкладинок...
NKsport-осінь2018: додали блакиті й оранжу Осіння колекція вже на сайті kasta.ua
День клієнта-2018 У вівторок, 25 вересня, інтернет-магазин Kasta відзначає День клієнта, і на сайті стартує великий сезонний розпродаж, асортимент якого повністю складений...
Касту визнали кращою у fashion Інтернет-магазин Каста отримав перемогу у номінації «E-commerce-ритейлер 2018 року у fashion». Про це повідомили 14 вересня на Другій церемонії Retail&Development Business...
Уже 92 відділення Kasta у 36 містах України! Вважайте себе щасливчиком, якщо у вашому місті є відділення Kasta, адже ви можете отримати своє замовлення найдешевше! 15 гривен, які...
KastaFriends Бесплатные бонусы на покупки! 
75 грн за каждого приведенного друга.Вам необходимо войти или зарегистрироваться
fullscreen
close