Нові фічі у відгуках на Kasta.ua

Чи можна довіряти відгукам на сайті? Хто їх пише? Де знайти оцінку інших користувачів?

Щоби ці питання не турбували клієнтів, популярний маркетплейс Kasta.ua провів низку невеликих, але важливих удосконалень відгуків на своєму сайті та у мобільному додатку.

Відтепер, переглядаючи товари у каталозі, можна відразу побачити:
  • їхні рейтинги – скільки у середньому балів кожному товару поставили інші покупці,
  • кількість відгуків клієнтів.
І ще одна фіча. Біля всіх відгуків, які залишили клієнти, що вже купили цей товар, з’являється зелена галочка:)

Можливість залишати відгуки на сайті відомого інтернет-магазину Kasta.ua стала доступною клієнтам цього маркетплейсу у травні минулого року.  Окрім відгуків щодо опису товару, його якості та експлуатації, на сайті можна оцінити товар. Найвища оцінка – п’ять зірок.

Добавлено 18 февраля, 2019 год

Kasta

Kasta (раніше modnaKasta) - fashion online-рітейлер. Заснована в 2010 році. Генеральний директор - Андрій Логвин.
Місія компанії - захоплювати клієнтів, постійно впроваджуючи інноваційні послуги, зробити online -шопінг простіше, швидше й...

новости

Хештеги, що притягують бонуси  Знаєшся на бонусах? Відмічай свої пости хештегами #моя_kasta та #kasta_look, й заощаджуй на шопінгу у kasta.ua!

Якщо ти любиш...
Крашанка КВЕСТ Це щось абсолютно НОВЕ. Любите квести? А бонуси на шопінг?)
Ми зробили комбо
Приміряй купальник при отриманні! KastaPost відкрила пляжний сезон. Якщо ви отримали купальник в одному з відділень служби доставки інтернет-магазину Kasta.ua, то можете його міряти тут...
Бренд одягу від Маші Єфросиніної вже на Kasta Mashsh Wear — затишний одяг з сильним характером. Одяг, що нагадує про те, яка ти неймовірна, навіть коли ти вдома ✨
Маша...
​KastaPost №104? Шукай у Ніжині! Це місто знає смак справжнього шопінгу, тому не дивно, що невдовзі після відкриття відділення в обласному Чернігові знаменитий інтернет-магазин Каста.ua...
Перше відділення Kasta.ua у Кам’янці-Подільському - є! Мешкаєш у Кам’янці-Подільському? Час економити на доставці, адже у твоєму місті вже працює KastaPost!

Приходь 30-го березня з 14:00...
8 березня відділення KastaPost працюватимуть до 16:00 Тому радимо завчасно подбати про свої замовлення:)
Залиш готівку собі. POS-термінали вже у відділеннях KastaPost Саме так! Нас щодня просили, і ми зробили.
Термінали для оплати карткою на відділеннях KastaPost — виконано!
Почали з Києва,...
Весна loading:) На Kasta.ua навіть весна стартує раніше!