Хештеги, що притягують бонуси

Знаєшся на бонусах? Відмічай свої пости хештегами #моя_kasta та #kasta_look, й заощаджуй на шопінгу у kasta.ua!

Якщо ти любиш робити селфі, то вважай, що бонус 70 грн.* за #kasta_look вже у тебе в кишені. От декілька дій, щоби цей бонус став твоїм:
⇒ розмісти своє фото в обновці окремим постом в Facebook чи Instagram
⇒ познач на фото тегом @kasta.ua річ, яку ти придбала у нас
⇒ у тексті поста обов’язково напиши хештег #kasta_look.

Якщо ж ти замовляєш багато й не тільки одяг, та ще й не тільки для себе, то просто фіксуй свої розпаковки й викладай їх у соцмедіа. Бонуси за #моя_kasta – 35 грн.* за фото й 50 грн.* за відео  - не забаряться!
Для цього:
⇒ сфотографуй або зафільмуй розпаковку останнього замовлення на свій смартфон
⇒ опублікуй його у Facebook або Instagram
⇒ у коментарях зазнач хештег #моя_kasta
⇒ у відгуках на сторінці товару на сайті kasta.ua  напиши свої враження про нього.

Зроби свій шопінг приємним ❤️!

*- бонус діє на суму мінімального кошика 250 грн. протягом 14 календарних днів.

Добавлено 9 мая, 2019 год

Kasta

Интернет-гипермаркет Kasta. 1000000 товаров. От одежды до техники.

новости

Всі відпочивають, і ми відпочиваємо Графік роботи KastaPost у вихідні:
16.06 — вихідний день;
17.06 — графік роботи з 12:00 до 18:00
28.06 — вихідний...
Лови шару! 12-16 червня безкоштовна доставка Новою поштою
Ще трохи — і задарма Саме 28 травня Kasta відкриває літній сезон. ✨
Додавай товари в обране та отримуй найнижчі ціни цього pre-summer розпродажу.
Детальніше  ► ТУТ
Крашанка КВЕСТ Це щось абсолютно НОВЕ. Любите квести? А бонуси на шопінг?)
Ми зробили комбо
Приміряй купальник при отриманні! KastaPost відкрила пляжний сезон. Якщо ви отримали купальник в одному з відділень служби доставки інтернет-магазину Kasta.ua, то можете його міряти тут...
Бренд одягу від Маші Єфросиніної вже на Kasta Mashsh Wear — затишний одяг з сильним характером. Одяг, що нагадує про те, яка ти неймовірна, навіть коли ти вдома ✨
Маша...
​KastaPost №104? Шукай у Ніжині! Це місто знає смак справжнього шопінгу, тому не дивно, що невдовзі після відкриття відділення в обласному Чернігові знаменитий інтернет-магазин Каста.ua...
Перше відділення Kasta.ua у Кам’янці-Подільському - є! Мешкаєш у Кам’янці-Подільському? Час економити на доставці, адже у твоєму місті вже працює KastaPost!

Приходь 30-го березня з 14:00...
8 березня відділення KastaPost працюватимуть до 16:00 Тому радимо завчасно подбати про свої замовлення:)