Час свят: графік роботи відділень KastaPost

Kasta вітає з прийдешніми святами й запрошує отримати замовлення у понад ста відділеннях KastaPost, які будуть працювати за звичним графіком*, за винятком:
31 грудня – до 16:00
1 січня – вихідний
6 січня – до 16:00
7 січня – вихідний.
У відділеннях KastaPost можна оплатити замовлення, отримати його, зробити примірку одягу та взуття, повернути товар й моментально (до 4 хвилин) отримати повернення коштів на банківську карту. 
Важливо! Тимчасово не працює послуга продовження часу зберігання замовлень через перевантаженість відділень замовленнями, здійсненими під час Black Friday та напередодні новорічних свят.
Термін зберігання в KastaPost становить 5 днів, для передплачених замовлень – 8 днів. По закінченні цього терміну посилки відправляються на склад, де розформовуються.
Якщо клієнт не може отримати посилку вчасно, йому достатньо повідомити службі Kasta підтримки ім’я та телефон близької людини, яка забере замовлення замість нього.
*​31 грудня: Дніпро 3 — до 15:00, Дніпро 5 — до 18:00, Кривий Ріг 1 — до 18:00, Северодонецьк — до 16:00, Хмельницький — до 16:00.

Добавлено суббота, 22 декабря


Kasta

Kasta (раніше modnaKasta) - fashion online-рітейлер. Заснована в 2010 році. Генеральний директор - Андрій Логвин.
Місія компанії - захоплювати клієнтів, постійно впроваджуючи інноваційні послуги, зробити online -шопінг простіше, швидше й...

новости

100 відділення KastaPost! 5 грудня інтернет-магазин Kasta відкрив соте відділення загальноукраїнської мережі KastaPost. Воно знаходиться у Києві – по вул. О. Довженка, 1,...
Black Friday #розпаковано❤️ Якщо Ви зробили замовлення на kasta.ua 19 - 27 листопада, то можете отримати бонуси 35 та 50 грн. й виграти 1000 грн. на шопінг. Конкурс #моя_kasta -...
19-27 листопада. Black Friday на Kasta.ua Kомпанія підготувала сюрприз: Black Friday стартував на 4 дні раніше - у понеділок, але найцікавіше - у Чорну п’ятницю, 23...
31 жовтня - Halloween розпродаж Тільки в останній день жовтня Kasta утихомирює монстрів - усі ціни під контролем! 
Halloween sale - це можливість отримати 5%...
Зустрічайте! KastaPost Інтернет-магазин Kasta.ua виділяє мережу регіональних відділень в окремий сервіс доставки посилок і обслуговування клієнтів з новою назвою KastaPost.
Одне з ключових...
13-15 жовтня - працюємо! Відділення інтернет-магазину Kasta працюють за звичайним графіком. Два виключення:
- відділення у Білій Церкві не працюватиме 14 жовтня (зачинено магазин,...
Море друзів - море бонусів Коли дружба може бути корисною. Друг отримує 100 грн. при реєстрації за твоїм посиланням, а ти — 75 грн. після першої успішної* покупки друга.
Французький модний акцент від L'Oreal Paris На честь Паризького тижня моди, L'Oreal Paris разом з Kasta і Parfums.ua дарують призи з французьким характером. 
А саме: 10...
NKsport-осінь2018: додали блакиті й оранжу Осіння колекція вже на сайті kasta.uaВам необходимо войти или зарегистрироваться
fullscreen
close