Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Інститут корекційної педагогіки та психології. Логопедія - Отзыв о Национальный педагогический университет им. М.Драгоманова


Оценка автора: 1 из 5, просмотров: 1314

Рейтинг: 2.5, всего отзывов 64

https://www.otzyvua.net/natsionalniy-pedagogicheskiy-universitet-im-mdragomanova От Анна25697https://www.otzyvua.net/user/25697, опубликован 9 июля, 2016 годНаписать отзыв
Анна 9 июля, 2016 год Закінчила навчання рік тому і тільки зараз наважилась написати...
1. Організація навчального процесу - на 1 (справді, студенти самі вимушені впопихах шукати аудиторію, в деканаті спитати щось має право тільки староста, більше 50 % пар не проводиться, особливо лекції; документи губляться і т.д)
2. Навчання - на 2+. Залежить від кафедри (викладачі начебто знання мають, але у кожного на одну проблему своя точка зору. Самі достойні - молоді викладачі!Їх, нажаль, мало. Девіз ІКПП - сухая зубрьошка. Ти можеш не мати знань, та боятися навіть підійти до дитини, але тобі поставлять 5, якщо ти по їх же книжці все зазубриш. Мислити та застосовувати механічно вивчене НЕ ВЧАТЬ! ВСІ, увага ВСІ екзамени пишуть зі ШПОР, навіть умудряються і державні так скласти.
Можливість побачити свого наукового керівника ну майже нульова.).
Тему семінару або велике завдання можуть вам вислати пізнього вечора. Якщо не маєш інтернету - твої проблеми.
3. Окрема тема, це госпожа. Панночка, яка вважається розумною, але людськими якостями да і совістю не обдарована. Саме прикре, що вона зав.кафедри, та під її дудку всі танцюють. Чого від неї чекати: принижень, хабарів (особливо на заочному відділенні та при вступі на 5й курс). Підстав! При вступі на 5й курс назначає додаткові іспити тим, хто з інших вузів, сама його і приймає, без комісії, свідків і хоч кого-небудь. В кабінеті тільки декілька абітурієнтів і вона. Ставить низький бал, який сумується з твоїми попередніми високими і ти через середнє арифметичне падаєш в рейтингу та потрапляєш на контракт (а до цього доречі в тебе бали високі, поставлені іншими викладачами) Тупі, потрапляють на твоє бюджетне.
Зміну балів на сайті "вступ.юа" виправдовує технічними помилками. Сама ж контролює що і кому ставити.
4. Хабарі. Якщо ти на денному їх протягом навчання можна майже уникнути. Але ви будете платити: багато, якщо на заочному, стабільно за практику і за державні, якщо ви не драгомановець, або якщо трохи тупий але хочеш на бюджет.
Інформацією володію такою "широкою", бо багато хто з близьких і подруг вчаться/лися в ІКПП на різних відділеннях, курсах. В кожного негативу більше, ніж позитиву.
5. Індивідуальний графік чекати і вимагати марно. Бо його просто не дає, причин цього явища, відверто, не знаю. Жодної працюючої людини, якій вдалося його оформити - також не знаю
6. Гуртожиток - на 4. Це єдине, що більш-менш гарне в Драгоманова (порівняно з іншими). Якщо ти працюєш, то без проблем пустять і вночі. Прибиральниці (повага та шана їм) прибирають на кухні за горе-студентками-свинями. Соромно за майбутніх педагогів. Туалет, душ навпроти кімнати - зручно.
7. Відношення до студента. Принизливе, неповажне, готуйте міцні нерви.

Не дивлячись на начеб-то "багатий" науковий склад кафедри, вступати не рекомендую! На периферії вчать краще, ніж у Киеві! (Прикладом тому були студентки зі справді глибокими знаннями, з Полтави, Харкова, Луганська та Запоріжжя)
1 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву


Анна (Украина) 17 июля, 2016 год мова йдеться про госпожу Шеремет М.К!
Адміністрація сайту, чому видаляєте прізвища з повідомлення?!


Национальный педагогический университет им. М.Драгоманова


Национальный педагогический университет им. М.Драгоманова имеет IV уровень аккредитации, государственная форма собственности.

 

 

Информация о ВУЗе:
 

НПУ имени М.П. Драгоманова имеет большую учебно-материальную базу. В распоряжении студентов и преподавателей фундаментальная библиотека (общий книжный...Вам необходимо войти или зарегистрироваться