Национальный педагогический университет им. М.Драгоманова отзывы

Отзывы об учебных заведениях, отзывы об учебе, отзывы студентов
Национальный педагогический университет им. М.Драгоманова
153 отзыва / 42142 просмотра
Отзывы с пометкой "Проблема решена" не учитываются

НПУ Це не гордість!Таким викладачам не місце на посаді з студентами

ну ну ну ну 2 часа 33 мин назад
Дерман Лілія МИколаївна опущена як педагог!!ТОму стережіться !!А про пари на даній кафедрі віи забудете,вчитиметеся дома,а потім над вами ще познущаються.І це на відмінику,де добре завжди все здаєш,і швидко покинеш заклад якщо ця чіта постарається знову замутити даний метод знову над кимось!Ось докази і не ховайтеся!

12 15 минутний треш ПОЗОРИЩЕ І ДЕКАНУ ДРОБОТУ І ЙОГО КОЛЕГАМ ЯКИХ ВІН ПОКРИВАЄ

минутка 12 минутка 12 2 часа 35 мин назад
Як Кушнір у відомості,якщо її немає вже місяць у вузі,Кушнір цю пару не вела ,це тільки по документах вписали її,я ж узнавать в деканат ходила,а хто виставляв,кажуть зам декана.І вона має право виставить,але не за спиною.І з чіткою аргументацією за що було так виставлено,які критерії даного оцінювання,а не сховати відомість,щоб я навіть не знала,нечайно на столі знайшли,Сковронський Б. в шоці... Читать отзыв Як Кушнір у відомості,якщо її немає вже місяць у вузі,Кушнір цю пару не вела ,це тільки по документах вписали її,я ж узнавать в деканат ходила,а хто виставляв,кажуть зам декана.І вона має право виставить,але не за спиною.І з чіткою аргументацією за що було так виставлено,які критерії даного оцінювання,а не сховати відомість,щоб я навіть не знала,нечайно на столі знайшли,Сковронський Б. в шоці був,щей запитав,як це мені вдалося- де це я таке знайшла. Я навєрно Шерлок Хомс,кажу лежало на столі.Спускала Дерман як могла.Так я розумію не впоратися з декількох предметами,а тут повністю всі.Це так підозріло викладає як це я так швидко опустилася,такого в мене не було. Национальный педагогический университет им. М.Драгоманова - 12 15 минутний треш ПОЗОРИЩЕ І ДЕКАНУ ДРОБОТУ І ЙОГО КОЛЕГАМ ЯКИХ ВІН ПОКРИВАЄ ось звернення до декану вирішень нуль! Национальный педагогический университет им. М.Драгоманова - 12 15 минутний треш ПОЗОРИЩЕ І ДЕКАНУ ДРОБОТУ І ЙОГО КОЛЕГАМ ЯКИХ ВІН ПОКРИВАЄ Ось докази !!!що робили таке!!стидоба!Национальный педагогический университет им. М.Драгоманова - 12 15 минутний треш ПОЗОРИЩЕ І ДЕКАНУ ДРОБОТУ І ЙОГО КОЛЕГАМ ЯКИХ ВІН ПОКРИВАЄ Национальный педагогический университет им. М.Драгоманова - 12 15 минутний треш ПОЗОРИЩЕ І ДЕКАНУ ДРОБОТУ І ЙОГО КОЛЕГАМ ЯКИХ ВІН ПОКРИВАЄ Национальный педагогический университет им. М.Драгоманова - 12 15 минутний треш ПОЗОРИЩЕ І ДЕКАНУ ДРОБОТУ І ЙОГО КОЛЕГАМ ЯКИХ ВІН ПОКРИВАЄ Национальный педагогический университет им. М.Драгоманова - 12 15 минутний треш ПОЗОРИЩЕ І ДЕКАНУ ДРОБОТУ І ЙОГО КОЛЕГАМ ЯКИХ ВІН ПОКРИВАЄ Национальный педагогический университет им. М.Драгоманова - 12 15 минутний треш ПОЗОРИЩЕ І ДЕКАНУ ДРОБОТУ І ЙОГО КОЛЕГАМ ЯКИХ ВІН ПОКРИВАЄ Национальный педагогический университет им. М.Драгоманова - 12 15 минутний треш ПОЗОРИЩЕ І ДЕКАНУ ДРОБОТУ І ЙОГО КОЛЕГАМ ЯКИХ ВІН ПОКРИВАЄ Национальный педагогический университет им. М.Драгоманова - 12 15 минутний треш ПОЗОРИЩЕ І ДЕКАНУ ДРОБОТУ І ЙОГО КОЛЕГАМ ЯКИХ ВІН ПОКРИВАЄ Национальный педагогический университет им. М.Драгоманова - 12 15 минутний треш ПОЗОРИЩЕ І ДЕКАНУ ДРОБОТУ І ЙОГО КОЛЕГАМ ЯКИХ ВІН ПОКРИВАЄ Национальный педагогический университет им. М.Драгоманова - 12 15 минутний треш ПОЗОРИЩЕ І ДЕКАНУ ДРОБОТУ І ЙОГО КОЛЕГАМ ЯКИХ ВІН ПОКРИВАЄ Национальный педагогический университет им. М.Драгоманова - 12 15 минутний треш ПОЗОРИЩЕ І ДЕКАНУ ДРОБОТУ І ЙОГО КОЛЕГАМ ЯКИХ ВІН ПОКРИВАЄ Национальный педагогический университет им. М.Драгоманова - 12 15 минутний треш ПОЗОРИЩЕ І ДЕКАНУ ДРОБОТУ І ЙОГО КОЛЕГАМ ЯКИХ ВІН ПОКРИВАЄ Национальный педагогический университет им. М.Драгоманова - 12 15 минутний треш ПОЗОРИЩЕ І ДЕКАНУ ДРОБОТУ І ЙОГО КОЛЕГАМ ЯКИХ ВІН ПОКРИВАЄ Национальный педагогический университет им. М.Драгоманова - 12 15 минутний треш ПОЗОРИЩЕ І ДЕКАНУ ДРОБОТУ І ЙОГО КОЛЕГАМ ЯКИХ ВІН ПОКРИВАЄ

11 15 минутний треш

минутка 11 минутка 11 2 часа 42 мин назад
Ціль:
1)Нагляд за Сковронським Б. В.за його діями у вузі,убравши його з деканата,бо діла не буде.Бо я якщо зв’яжусь з тією людиною?Яка писала заяви в деканат на викладача,про тей інцидент ,з киданням фарб та металевими стільцями_то він зі швидкістю,уже зашелестить геть.Тому так,як він ходить на пари малюнка,нехай ходить,тільки під наглядом тотального контролю.
2) Перевибори декана-прошу і срочно,бо він як накерує,то... Читать отзыв
Ціль:
2) Перевибори декана-прошу і срочно,бо він як накерує,то буде горе,студенти просто такого відношення ,що там робиться,морально не готові.Нормальний керівник би вже б давно задумався,проблеми ці дуже легко вирішити,це ж не те щось нереальне.Прийде нова людина,результат буде помітно,гарантую.Є люди які завзято візьмуться за роботу,і будуть звертати на студентів увагу і на те,що там робиться на факультеті.А не займає чуже місце.Тим паче його вибрали за зручністю у самих викладачів,завжди прикриють,надінуть рятувальні круги.Бо у других,би так не співали.
3)Я нічого не хочу ні розборок,ні судів,це не потрібно.Просто аби Дерман Л.М.звільнили з посади і як викладача позбавили викладання,бо це ще не раз повториться не дай Бог,і у іншому вузі взагалі позбавити ,ступіней викладання,до дітей зась.Бо оцінить за 15 хв,а студент і не докаже нічого.Вона там хто така,аби вирішивати навчальну долю студентів,порушуючи-підло,безнаказанно,агресивно,викладач має почути і зрозуміти проблему яка образувалася,і прийти до того,аби все спокійно,без цирка,вирішити.Бо її в НПУ звільнять,то вона галопом поскакає як лошадка в інші структури на дизайн,там буде розлікатися,такими методами.Один раз зробив,далі не докажеш та не спинеш.Вона вже і в іншому вузі там почала робити…сама нам це розказала,що буде робити так щоб людина не складе у неї.Вона сказала групі моїй,що у Грінченка на диз.,є ще якась там Таня,я розберуся з нею.І я тоді зрозуміла як саме.
4)Зробити у вузі надзор та порядок,ну не просто я так звернулася.Бо якщо не я ,то і далі будуть терпіти- це все.
5) З приводу Кушнір Ю.В.Питання вже підкреслювалося,так і не чують. неодноразово,звільнити або контролювати,за те,що тільки з’являтися на період сесії,і один два рази на семестр,геніальна така робота, декан же все примне,можна і надалі так. Інші в вузах зміну відпрацьовують,стоять на ногах читать пари,а тут можна все,бо декану на руку таке .Вона не буде,і числитися роками за узгодою декана,з вигідної позиції не буде.І знайти працівника,хто займе посаду,і зможе приїздити до студентів,читати пару.Який зможе бути поряд з студенчеством,а не на інших роботах.Дійшло,до того що людина навіть заповнити журнал не вспромозі,бо людини у вузі немає,а десь на ін.роботі-а повинна заповнювати -моя сокурснициця,формально.Абсурд такий.
6)З приводу Бут Н.К.-взяти надзор,а не так як дозволяє Декан Дробот І,що хочеш то і нехай робить.Щоб та вчасно закривала відомість та виставлення,бо вже була ситуація коли студ.з нашої кафедри-вилетіла як пуля,пішла із неї на відрахування теж,через її продєлки з переходом на лічності.У неї таке буває, і та дівчина мала повне право,аби перескласти іншому викл.чи перескласти взагалі,вона теж більш менш навчалася на хороші бали,і тут нежданчик як і у мене.Наскільки була емоціонально подавлена,після того,ми її не впізнавали,нам як сказали,то у нас був шок.Видно вже люди,просто не витримують такого відношення,і безпорядку.Потрібен порядок,строгість,вчасність у справах.
7)Якщо не спинеться Бут Н.,то у нас я докази,як там чим вона займається у вузі.То краще нехай успокоється.Там уже серйозніші мутки.Бо є докази ще жорсткіші,бо цю лавку можуть і прикрити.Тому я вже змовчу,боюся за себе.Тому просто прошу контроль строгий.Оце так кожний розпустився,з іншим начальником такого би не було.
8)Вчиняли такі дії,нехай несуть відповідальність.Це непедагогічні порушення ,якби тоді це все несплило,то раз виконай-та і далі.
9)Фішка цього дійства,троє людей які на одязі були на вупускі,дарували Дерман Л, їй золотий ланцюг, за такий повод гріх не гордитися,як уберали людину.Гордяться своїм вчинком,святкували навіть,а хто вже на очереді,наступний ?Вже вибрали когось??Робили все аби я не апелювала.Не дай бог витічка інформації,то божевіллям прикрилися, і з рук все зійшло.Проконало.Я не буду мовчати!
10)Дуже приймала Дерман Л.,багато на себе взяла,визвонювала моїй подругі увечері,і казала їй хто Скрипкі зливає інформацію.Оце підло,таким не місце у освіті.А та,аж посиніла,бо хвилювалася,чи хоть би її не тронули.Там вся група на нервах були.
11)Придумала хорошу маніпуляцію для групи,під предлогом що я її так і казала,зарубаю,це такі цитати викладач за столом говорить.І де логіка ,так щоб групу перенастроїти ,що по плану її я опасна людина,можу в будь-який час прислати перевірку,і у групи проблеми ,будуть чи ще призупинуть видачу дипломів ,їх так залякала Дерман Л.,що через неї у вас можуть забрати дипломи,таке городила,ті і злякалися,тобто маніпулювала страхом.І якщо я уже випускаюсь,і ми всі однаковому в положенні.Всі на рівних.Такі слова не використовують у нач.закладі,тим паче викладачем.
12)Не давати білети для підготовки -це порушення.Завтра вона іншим не дасть.Ми платимо гроші за освітні послуги,щоб давали білети!І знаєте чому суть мені їх не дати,щоб мене і зовсім не було на ДЕК.Отак і люди не дійдуть,це як лотерея на кого випаде,чи хто їй не сподобається,тим паче вона у нас і не вела ніколи,тільки раз 1 пару,а уже вирішує все,хто вона така таке вчиняти,треба думати головою,що за це пора нести покарання-я би лишила їх би премій,трохи би провчила,думати що робиш.Бо поки я 5 місяців збиралася з думкою і відвагою,вона б уже покинула заклад,якби були впливові люди.
13)Виставлення балів за спиною.Так щоб студент не бачив відомість,він має право подивитися,викладач коли виставив поточний бал,зразу можна знайомитися,а тут все за спиною.Зроблено,було так щоб у мене часу не було-це оскаржити.Бо як перескладу,пройду далі,а у них у планах далі я не повинна йти до захисту,вдававшиєсь до непед.поведінки.
14) І саме топове,коли я пішла у архів за документами-в документах я не числюся як студент,увесь список написаних хто був в групі ,навіть ті,хто вже ще давно з нами був тобто уже випустився 3 роки назад,а моєї фамілії навіть у документах і в списку немає.Фото прикріплю.Це був шок.Така безолаберність.Странно ,я чому я там не прописана?Що тіпа у вузі не числюсь ,круто придумали.Тобто щось видно скривали від адміністрації,короче щось мутили.Прийшла в деканат питаю,а де я у списку,це з архіва ,там все повинно,бути наші друки,доки,а вони мені (опечатка).Отмазалися,а якби я не пішла,да нічого не знала,то що сказали,що я там не вчилася може,ну незнаю для чого її це потрібно було))
12)Тим паче лічна неприязливість викладача невпливає на робочий процес навчання,тим паче Дерман Лілія Миколаївна у нас ніколи не читала,одну тільки пару з нею поставили нас,-і там вона виділилася,не має ніякого відношення до мого навчання.
13)Наче розвивається,навчає -це під видом тільки,насамом ділі займається порушеннями,знає як обскакать,це вперше в освіті таке,це абсурд,підти на такий хід-але попалася,робила.Цікаво вони до цього дійшли,чи вже застосовували такий метод над кимось.Нас так залякали,що ми не впораємося.Мені сказали йти додому,а остальним залишитися-от тоді я замислилася,щось не так,і моя сокурсниця пішла на розвідку,що там на кафедрі,а там Дерман Л.М,всіх зібрала,і вони писали лист,що я хвора психічно,5 років була і до листопада нормальною,а тут вона вирішила ,змусить всіх писать-щоб потім мати відмазку-все так логічно,і влучаї якщо приїдуть щоб оправдать ,що багато хто так считає- так все продумано,а ще писала я два екзамена,як не писала-у мене 35 ніколи не опускалася до такого,опущена в ноль за приказом зам.декана, Дерман не погано стелила.Цікаво таке буде ще повторюватися?Через два дня там у 4 курса вже захист скоро ось.І при цьому ми знали,що ми спокійно,тихо приходимо і сидим,нічого не говорим нікому,бо якщо щось скажеш нам бистро устроють вирвані годи.То ми тільки дивилися на це зі сторони.До ректора не ходила і його не було ,він у відпустку поїхав оставив правопорушників.Проректор друзі з деканом Дроботом,тоді Подруга мені розповідала все більш

10 15 минутний треш

минутка 10 минутка 10 2 часа 45 мин назад
13)Подруга розповіла:що у намірах у них,було зробити ,через знайомих декана зробити мене по документах -психічно больною.Щоб дійсно щей справку виписати,що у мене поведінка бо-бо.Це точно уже шаріки за роліки.Аби цим прикриватися.Це ж треба до аморальності такої дійти,потім і інших зробить.
14)Писали вимушену заяву на мене на ім’я ректора,щоб докази були,якщо в случаї якщо я десь це заявлю,чи десь це просочиться,чи не дай Боже журналістів туди запрошу- то скажуть ,що мають 7 сім заяв ,і то про приказу Дерман Л.А ті хто не підпише,буде таке ж саме,відрахують просто напросто.
15)Таким людям не місце в освіті.Ці поступки несуть відповідальність.Тим паче все розкрилося.ЇЇ продєлки найбільше всього покарання лягає на ДЕРМАН Л.Їй не місце на цій роботі.Те що у неї багато відзнак доцентури ,це не оправдує її поведінку.Досить таке терпіти.Щоб її там ноги не було,і в іншому вузі теж.
16)Дерман Л.хотіла у мене виманити мої документи,де я рецензію підписану вже,то вже хотіли заховати її-що тіпа я її не у мене не було,тобто всім повернула,а мені ні.Щей,наговорювала як все зробити,маніпулювала групою.А тим уже нікуди діватися,все таки хочуть же диплом,роблять все що скажуть.Саме топ-я перед як здати пофотографувала її))Бо вони можуть і сказати,що її уже і немає.Хотіла і порвати документ.
17)Вони не врачі,а педагоги,що справки вже почали виписувать,це вже настільки-унікально,що не вскладується в роздуми,ще такого я не споглядала ніде ,ні в одному вузі,такого не бачили.Це аморальна поведінка працівника,тим паче де молодь вчиться.ЇЇ хтось кришує,тобто адміністрація ректорату,бо вже б давно зібрала валізу.
18) Це почалося,як тільки вона зайняла високу посаду.
19) Потім підстава,на кафедрі пізно виставляють керівників дипломів,за дві неділі,питала у товаришів-у тих,уже з вересня всі знають,своїх керівників.Странно.Може це так нам і не договорили інформацію,щоб все тайком,ми за 2 неділі узнали такі зміни.
20)Вони грали ролі,щоб я у все повірила,адже я нічого тоді не знала,й гадки не припускала,все як звичайно, а мені ж нічого не доносили,у групи теж-питала,мовчать,бо тільки хто пікне.То кінець.Я не дозволю таке покривать у вузі ,я не покривало.
21)Зайнявши відповідне місце у проректріаті,вона вирішила,що хоче то і буде робить.
22)Декан прикрився словами,Що мені не повірять,адже внушитєльно я ж неуспішна, ж зробилася швидко,всі 4,5 роки все норм було,і тут…Сказав Дробот ми твого листа звернення,до управління ректора,видалили з комп.Щей ховається,щоб тей не бачив.Щоб не узналося ніде.В суті,не має до кого,звернутися,адже це порушення повної міри.Потім будуть там усе шифровать.Від людей інших,теж це буде продовжуватися.
23) Потім після дзвінка до Дерман,яка каже_ну апелюй,вона злякалася,і зразу,вже почалося ,шоу.Невспіла я прийти в центр.корпус до проретора,як ти уже швидко прискакав Сковронський Б.Намалювався,пішов і підписав тихо в канцелярії моє відрахування,його бачили,як він швидко просив її підписати.Його не можна ставити працювати у вище керівництво вуза.Зі скоростю вітра.Пішла я до проректора ,думаю,ну вже якось вирішимо,перекласти,це ж спокійно все можна зробити тим паче з маю право перескласти з іншими людьмиякі спец.назначаються ,тим паче я ініціатор,що все спокійно сдам,і без проблем.Сказав,ну ми розглянемо ситуацію..Ніхто і нічого.
24)На наступний день Дробот І.заявляється до проректора,заберає і ничкує мою заяву,аби я нічого не перескладала-це серйозне порушення.То це він буде у всіх так,до чого людям готуватися.Лишив права.Це ж легко,і швидко за два дня можна-перескласти-він побоявся.Скрив все.
25)Аморальна поведінка викладача,збирати по приказу ті заяви,щей її група зупиняла,але у них не було вихода,всі мовчать.Я би теж була би залякана.Мене лишили права.
26) У листі звернення, то крик душі про допомогу.А працівники МОН не чують.Там чітко підкреслені проблеми,які можна в один раз вирішити,вони порушуються годами у нас.Декана видно заділо.І він думає звідки я знаю,знаю я там все,тим паче вже-це студенти обсуждають на коридорах. І то тихо,бо ще почнуться проблеми.
27)Мені не було смисла уколювати викладачів,а тим паче щось починати гудіть із платформи,адже у мене диплом,де логіка,підривати самого себе.Робила ,що казали,все як обично,без ніяких розборок все спокійно і як обично,аж потім тільки узнала,що зі мною вели обман,все насправді не так то було.Який жах,і це освіта 21 ст.
28) Порушувши мої права студента,хоча у нас участилися відрахування ,часто студенти щось не впораються,чи це таких туди наберають,чи спеціально якийсь видбір,ну дивні розповіді у самих студентів,адже я з ними після отого жаху,спілкувалася,і вийшла на інформацію.Коли запитала чітку аргументацію,хоть за що у мене стоять бал 31,геть опущений,Ні Дерман Л,,ні Бут Н,не надали хто це виставив,навєрно святий дух.-мовчали як риби,бо стидно ж.
29)Вона зам.декана вже точно знала,де я точно пролечу,і головне все по закону зроблено.Навіть перевірка була здійснена-по доках все добре.А факти свідчать ,зовсім жахливі наслідки,і тим паче у мене був свідок.Бо це і не узналося б ніколи.Тому я хочу щоб хоть люди були обізнані,чи попереджні,чи готові вони,платити великі кошти,і щоб потім не вийшло ось такого результату.
30)Потім ми з подругою спілкуючись взнали-у одної студентки-що вона теж не випустилася звідти,її теж рівно за дві неділі,не виставили практику,хоча без можливості на перекладання.Та і просто не всі студенти знать свої права.Що все можна перескласти,просто назначають людину ,яка прийме.
31)Для них публічний розголос,-страшний страх.А робить то таке,що можна у НВЗ.Щей у науковій організації,тільки позоряться.

9 15 минутний треш

минутка 9 минутка 9 2 часа 48 мин назад
Вони вже тоді зрозуміли,що я все знаю,вони геть не думали що я все узнаю,мені розповіли вже як все на справді,бо зробили ошибку-розказувавши дії та замисли при групі,та що знала моя все подруга.Добре що її не тронули,це повезло.Ми молили Бога ,що її не тронули,бо ще її можуть валити та підстроїти все,за то що мені розказала,і показала і докази.В наступний раз будуть... Читать отзыв Вони вже тоді зрозуміли,що я все знаю,вони геть не думали що я все узнаю,мені розповіли вже як все на справді,бо зробили ошибку-розказувавши дії та замисли при групі,та що знала моя все подруга.Добре що її не тронули,це повезло.Ми молили Бога ,що її не тронули,бо ще її можуть валити та підстроїти все,за то що мені розказала,і показала і докази.В наступний раз будуть робити -тихо все.І людина і не дізнається. І після цього я звернулася,по адресу ісакіана 9,там є по освіті контроль-то вони сказали ,що нічого,предложили звернутися на суд-і це тільки на те,щоб поновитися.А ще А розумію,це нічого вже не дасть.Толку нуль.Тим паче немає у мене таких грошових ресурсів,як у декана,бо я всього звичайна людина.І це страшно тим,що це навчальна контора на яких немає вправи,вони можуть заплатити і суми аби відмазатися,що хочуть,то і роблять,залишаються безнаказані.Хто наступна жертва?А хто ж ,щось докаже,але у мене вже є докази і факти,і мені вдалося в цьому переконатися.Це чудом все розкрилося.А ніяких судів не хочу.Просто хочу,щоб за все люди скоїне брали відповідальність.І про це узнали звичайні люди,аби були застережені.Може тоді тільки за розум візьмуться.А може прочитавши масово хтось замітить дану проблему,то може вирішить її.Не всі такі люди-є і справедливі.Але люди зараз там ще до сих пір працює особливо сама із активних-Дерман Л.,ось що насторожує.Бажаю допомоги.Так як це може бути круговоротом і буде там надалі.Жалко людей,не всі до такого готові.Хочу справедивості.Таке творити занадто.
Тепер оспорення та аргементація ситуації,та ціль мети запобігання таких порушень:
1)Лист у МОн не Є джерелом відрахування,такої статті не має ,що відрахувати студента.Такого закону не передбачається.То знайшли причину-неуспішність сфальсифікувати.Надіялися,що я цього не узнаю,я ї не знала,все ж було тихо і норм,до поки,мені не показали в чому річ.Вони не думали,що це вилиться.
2)Такі міри у НВЗ заборонені зовсім,вплоть до звільнення,не мають допускатися працівниками НВЗ.Плюс докази і наведені факти свідчать про порушення.
3)Декан Дробот І. повинен був чітко відреагувати на дану проблему,і прийняти міру щодо усунення.Лист заява його чи налякала до жуті,адже,скриває факти що з його факультетом ,щось неладне.
4)Його настільки зачепили-слова у листі,але вони тільки підкреслюють проблеми ,які потрібно і легко вирішальні.Прагну кардинальних змін.Але ж в нього є там його захист.Всі листи і там відхилені.
5)Декан-Дробот І. проблем до сих пір не помічає.Думаю нарешті побаче і люди побачать статтю цікаву яка убереже людей на моєму жахливому опиті.
6)З студентами потрібно спокійно поговорити ,чому саме я звернулася,до МОН,він не чує ,і буде продовжувати надалі,покриваючи наукове дійство, та йти на жахливі дії,ради того щоб ніхто ніколи це не узнав.Нехай не ховається.
7)Звернення було-лишь криком душі,ну скільки таку безолаборність терпіти,аби корегували процес навчання.А декан навіть не поцікавився, що саме викликало звернутися до МОн.Причину не зпитав.Причина:якщо пари нечитаються,як молодь буде здавать поточний результат,не розумівши навіть,і то в останю хвилину тоді все не виставляється і з прискореням,якщо це можна було за пару днів ,раніше надати завдання,а то потім у студентів такі проблеми-був інцидент як вся група чуть не залетіли на повторний курс,та чуть не оплачували його-це не і-за нашої помилки ,ну не можуть вся група не здати, не задали навіть переписи однолітків свідчать! завдання знову Бут Н. відтягували виставлення до останнього дня коли відомість закривається,у неї це проблема така,потрібно наоборот раніше нас,запрягти ,підігнати,щоб у нас був час двісті раз принести на здачу.Ну мало лі які корективи,і,і ми його не виповнили-нас так підставила нас,що добгалася до часу коли закривається від.у електр.журналі-не сказавши указів,що така-безолаборність.Немає на них контроля. Є наші факти і переписи.які засвідчують ,що думка однакова з приводу групи всієї,таке шоу було.Ну добре-що обійшлося.І за Бут потрібен контроль.У неї участилося нескладання практик,часто ось ця проблема вже не перша,з моєю одногрупницею цей номер пройшов !Саме через практику,і у мене,а одну дівчину,перед захистом,що та щось у неї не склала,та спакувала валізу.Бут може вчасто забує голову,і вчасно та і зараньше трохи виставити поточне,а потім у студента,нехватка часу,а у нього ще є остання спроба-виправить все,навіть перескласти-і він мовчки може собрать чемодана на вихід,часто у них неуспішність ця,навіть самий тугий студент може на трійку нещасну скласти.Мені розповіли,ця людина яку ми знаєм:що вона таким методом_предлагає свою допомогу з дипломом-веселий трюк.Не не шутки.Просто за нею треба приглядувати ,надзор.
8) У судочинстві немає такого,щоб студ.відрахували (за листування)-це абсурд.
9)Лист відправився в жовтні 2019,я придставляю якби провєрочка приїхала,та побачила,ні дітей,ні розкладу,ні викладачів,аж 7 числа тільки родили його і то не вказавши викладачів тільки предмети.У вересні у людей пари читаються,пари йдуть,а ми прийшли кажем куди йти ,пішли в деканат, питать там сказали йдіть питайте на кафедрі-цирк.І так ніхто і не явився.Посиділи і пішли собі. Поки ми сиділи дома,без завдань.Це унікально ,я знаю,але потім ото і проблеми потім.
10)А вже зливати любими способами мене почали (але не тільки мене ,покинути заклад малася і староста,бо у неї диплом жостко був написаний,хуже всіх,але і то дали допуск,а ще одна дівчина з моєї групи-обхитрила програму антиплагіат провірку-їй сказали ти покидаєш заклад_і через день її позвали в деканат вони там щось вирішували,і ось чудо вже вона допустилася зі скоростю вітра.Цікаво як вони так бистро порішали,вона допущена з таким дипломом,що навіть програма видала помилку,то в Мон таке пропускають,і видають диплом.А я пройшла програму ,у мене є копія унічек з на руках і мене позбавили диплому.Таким видають,а одним можна за спиною крутить.Як та почувствувала власть своєї посади.У моєї одногрупниці-була з Дерман-істерика вона її за 5 сторінок,і це реакція просто на нещасні п’ять сторінок недописаних,у студентки просто завершилися думки,то це треба таке шоу починати почала так руками махать,що у студентки-шок почався,я такого ще не бачила,ми це зі сторони спостерігали,тільки похиливши голови,і ніхто не міг нічого сказать.
11)До листа запиту на МОН ,мені вже нічого не повідомляли,за спиною,інформації мені був указ від Дерман не казати нікому,щоб я геть нічого не знала,ні чисел здачі ,ні коли вони збераються на кафедрі,нічого,частину узнавала я від своєї подруги.В деканаті-навіть оплату незнають-то навіщо туди Сковронського Б. туди поставили працювать? і то він здивувався як я так бистро сплатила-звідки знаю інформацію.І стояви тихо за дверима я чула розмову як він наберав по телефону Дерман і повідмив це.Щоб студентам не повідомлять нічого.Ну як це так деканат нічого не знає,у нас була хороша відповідальна людина раніше в деканаті ,все знала.
12)Довго мурижили за що мене бистро списать---сначала за аморальну поведінку- придуманої божевільної-А ви зустрічали колись щоб у закладі освіти-звинувачували про больних на голову-це так я сама вперше чую,я повірити в таке не можу,шок.Щось приписать мені вже вдумувала Дерман Л.якби я мала такі звання,да не дай Бог щоб я так опустилася,маючи посаду доцента, бравши мої документи,у правовий віділ при НПУ-щоб більше комусь щось доказувати.Та уже з приводу декану почали звонити з ЦК питати за дівчину тобто мене,що там у сталося,чому відхилиний запрос на печать диплому у Мон,що за причина,документи ж подані вже,і різко відміна.За неуспішність,п’ять років була успішна,старалася,грамоти давали руки цілували.Які вони праві, ходіли туди питати, за які приколи можна відрахувати,там мощно все продумано-потім мені сокурсниця все розповіла детально,у мене є свідки,цього позору,але ж за цього не виганяють, треба шукати інший варіант,потім за неуплачений долг-який я сплатила,а потім грандіозний замисел-самий в точку,який добре спрацював-неуспішність з неможливістю перескладання,любой ціною.Фальсифікація оцінення-це порушення ВНЗ.

8 15 минутний треш

минутка 7 минутка 7 2 часа 51 мин назад
За тиждень я малася перескласти з комісією без проблем,А він каже я не психотерапевт,оце вже взагалі перебор і це сказано при батьках студента жах, оце етикет. Я такого ще ніде у вузах не бачила. Декан сказав ставив тей,бал хто по навантаженню відповідає,а перед телефонувала викладачу запитатися,чому вчасно Бут.Н.К. не поставила до сдачі академічної заборгованості бали, де вона знаходилася, коли малася,виставляти... Читать отзыв За тиждень я малася перескласти з комісією без проблем,А він каже я не психотерапевт,оце вже взагалі перебор і це сказано при батьках студента жах, оце етикет. Я такого ще ніде у вузах не бачила. Декан сказав ставив тей,бал хто по навантаженню відповідає,а перед телефонувала викладачу запитатися,чому вчасно Бут.Н.К. не поставила до сдачі академічної заборгованості бали, де вона знаходилася, коли малася,виставляти поточний бал?На роботі повинні бути та ставити підписи у відомості аби зробити,бо знавши,що викладач повинені закрить відомість,а якщо не може,то виставити перенести в елек.журнал.Так як цього не було зроблено,хтось поставив аби видалити студента, щоб його видвинути поскоріше. Потім не дозвонившись,коли та тел не брала на розмову навіть,я запитала у Бут.Н.К,чому ви мене оцінили ,якщо роботи я сдавала і вони є в наявності?На, що мені відповіли:Я не ставила оцінку,сказала, що робота по екзамену була неадекватна,я її не змогла прочитати та занесла,в деканат і все. Нехай,хтось там оцінює,перекидують один на одного-це питання, походу вона не захотіла брати на себе відповідальність, хоча малася по документах ставити як положено,бо вона вела ці дисципліни та взяла їх читати.А завкаф ДЕРМАН.тим часом скористалася моментом на усунення студента по закону.Дерман Л. я телефонувала питала у неї ,хто поставив-Не бачивши робіт виставила неперескладаєму оцінку.І допобачення телебачення. Тут все і так ясно.І бал Бут.Н.К виставляє не вчасно в сроки,а тягнуть та забувають до останнього дня,а потім студент отак може вилетіти з вуза,бо не прослідкував,а голову викладач Бут Н.К.не забуває?А викладач неадекватну роботу не прочитав,це такий брєд настільки не продуманий,,придумати треба було,то постала би трійку,та і все.І коли перед цим я дозвонилася викладача,Бут просивши нагадавши виставити,і мені дали відповідь,я виставлятиму тобі в два часа ночі,бо в поїзді їду,як викладач кудись уїхав, а бал хто буде виставлять,на роботу йти?Просила я ж вчасно зробити це. Слухайте чому із таких безолаборних поступків студент повинен прощатися з вузом-із-за некоректних дій працівників.Після мого,уходу будуть ще потоки груп.Оцього я боюся,ладно це зі мною случилося,і вчилася добре,і отак,спаключили мою гідність-що психічно хвора. І хтось попаде на таке,і буде страдати. Просила,визванювала і писала викладачам, як людину просила ,аби не вийшло недорозуміння, то та Бут Н.К. дала шанс Дерман Л. скористатися, плюс вона має право ставити,але не обосновано-це зробила,що хочите то і ставте. Бо викладач вчасно не заповнює відомість (Бут.Н.К.це її проблеми,як таке могло було вийти, чому зав.декана не сказала ,що у неї відомість,не закрита вчасно-безолаборність підтверджена,а Дерман по її слова каже я бачила як Бут ,це виставляла-цирк такий,що я в шоці повному), вона ж там працює, то скліроз проявляється, це вже не перший случай, що студенти покидають навчання саме із за цієї людини як Бут.Якщо я розкажу,чим вона там займається тільки там посерйозніше таїнство,то послідує наступною за своєю колегою ДЕРМан Л.Там навіть розбератися і небудуть.Але я не розповім,бо боюся. Були в нас перед мною теж інцедент,одногрупниця моя покинула магістратуру,там у нас шок був,вона нам сказала, що через Бут Н.К.вона ушла,не витримала забрала документи,я сиділа і це чула як вони спілкувалися,це не педагогічно,щей переходячі на лічність.І це педагогічний вуз.Бут Н. Працювала у 6 вузах,неначе перельотна птиця.То нехай уже оприділиться з одним місцем роботи.А то читає пари у різних вузах,в результаті,Зараз у 3х працює +оце розривається людина.Порівнюючи я безконфлікна людина,такого ніколи у моєму житті не траплялося,у нас було дуже багато викладачів геть різних,та і наші з кафедри є з ними все добре-навіть вони повірити не взмозі-бо мене запитували навіть,а тут просто унікальна ситуація. Вчасно не оціненні студенти,та і не встигає їх оцінити,це треба так мотатися.Тому хочу справедливості добитися за інших дітей та їх батьків,та інших,щоб вони часом не влізли в такі продєлки.Щось у них участяється ,що студенти можуть не дійти до захисту,ось за що я переживаю.Це моя сокурсниця,вона це чула і бачила – розповіла мені,підійшов Дробот І. до студента-і сказав йому побачиш-больну ту,то даш їй в голову,це геть аморально тим паче так говорити,і щей розказує людям,аби ті вірили.А це ж не так.І в кабінеті ,коли я звернулася до нього за допомогою,аби він почув мене-він промовив тобі лиш уколоти наших викладачів,і це при цьому що я йому докази показала,що вчиняли таке.Що я вже знаю,ваш прокол,він почервонів від сорому.Бо він розповідає обратну обманну версію,про мене у всім вузі про мене вже знають,а хочу доказати,що я за справедливе рішення.А ще на випуску принизили при гостях згадавши мене,це мені розповіла-подруга,як декан вийшов вітати групу,а у нас група маленька -7 людей,вирішив сказати прощальне слово і сказав у нас повинна була захиститися-ще одна магістрантка-захворіла,щось трапилося з нею,(тіпа що я того,)нехай долічується і поновлюється до нас.Навіщо таке говорити при всіх.Це ж таке сказати може тільки безсовісна людина.Навіть підходили до моєї подруги ,батьки інших дівчат і питали,а де там та больна.Вони так боялися ,що якщо я розповім десь,чи десь це освітлиться,чи виповзе правда,що це придумали ,як можна таке в освіті допускати.І совість не мучає.Ректору він і не знає,про таке,не встигла я тоді прийти до нього-бо його не було.Я такого не допущу і не залишу,щоб з кожним в такі ігрища грали,я ж не касета щоб довго грати.Я вирішила розповісти правду.

7 15 минутний треш

минутка 7 минутка 7 2 часа 52 мин назад
Обирали декана Дробота І з вигідної сторони.,самі його співробітники,які дозволяють собі робити хто ,що хоче,дозволено все,хочь на голову вилізти,адже прикриє все та уладнає все друг -Дробот. А ще підпускати до дітей та взагалі як педагога я би не рекомендувала Дерман Л.М. Бо щоб викладач мав змогу спокійно підсказати, поговорити з студентом-спокійним вирішенням,а не відповісти: (пішла отсюда-це випадок коли я... Читать отзыв Обирали декана Дробота І з вигідної сторони.,самі його співробітники,які дозволяють собі робити хто ,що хоче,дозволено все,хочь на голову вилізти,адже прикриє все та уладнає все друг -Дробот. А ще підпускати до дітей та взагалі як педагога я би не рекомендувала Дерман Л.М. Бо щоб викладач мав змогу спокійно підсказати, поговорити з студентом-спокійним вирішенням,а не відповісти: (пішла отсюда-це випадок коли я попросила подивитися мою дипломну,ось таке я почула неприємне). Думаю таке відношення до самих студентів ну як так можна-якщо у неї нервові зриви та це на студентах не повино відбиватися ці негативи, викладач повинен спокійно,лаконічно, підібрати підхід до окремого студента. Ніхто не може її на місце поставити.Зайнявши посаду вирішила робити,що заманеться,знаючи, що декан прикриє лав контору,свої товаріщі. Студенти так і уходили мовчки уже є випадки,і все проканало. І оставляли так все як і є. Роботи у мене на руках,як я можу відрахована бути раніше чим складається сесія,ще є шанс виправити- це вже цікаво,його слова не збігаються,по фактам, значить було щось, що скривати.Потім все розкрилося.Що його робітники закладу умудрилися наробити. Вас не можуть допустити поставивши непескладаєму практику-все логічно,зробити так все ловко по причині неуспішності.Бо стидно сказати у вічі-що із за листа у МОн,але це не ця причина,вона знала якщо я розкажу десь,то приїдуть перевіряти-шманати,а для них це шок,і робили це ліжби спехкатися. Що це таке платиш гроші великі,а тут оце таке у науковій коморі робиться,і це пару років так було,вже дістало.Там так запугані.Хтось щось скаже,то студента бистро (заметуть,розтопчать.)Були нормальні люди приходили працювати до нас,вони не витримували і покидали місце роботи,це странно.Що там творили ,що всі масово уходять саме працівники-це вже студенти замітили. Но я не дурна людина яку з мене питалися зробити,склала іспит.Жах просто. Що уже не придумували.Що робота неадекват,аби не дати можливості мені бути на захисті,так забрехалися,то керівник який отримував на мене надбавку, то сядь і займися та корегуй текст разом із студентом.І тут був ось захист я зайшла на фейсбук, де вони виклали роботи,я думала,що дійсно моя робота,була неадекватна,а діло було в тому щоб мене не допустити до захисту-розказала одногрупниця,бо всі розмови вона слухала,і я бачила виконані роботи,вони не дотягують до рівня магістра і були всі допущені-ви б зрівнили робити інших вузів-побачили б різницю. Та який у нас якщо піднімуть питання ,хто керував проектами,хто вів консультації дипломних,то там просто шок.Я відрахована вже,і саме цікаво вийшло, що навіть слабим самим дали дипломи, а мене позбавили сфальсифікувавши все,зробивши-це спеціально-бо так захотіла Дерман-Вона найбільше вискакувала страшне,любий предлог,то аморальність ,то за долг-спеціально не казать мені скільки і до якого числа потрібно внести уплату за інфляцію,а я приходила узнавати,сказали сама рахуй,чи йди в ЦК нехай рахують там,і група вже знала-скільки платить,а мені в деканаті нічого несказали.Кому розказать, то це дійсно унікальна історія.Тим паче ми вели себе спокійно,бо знали наслідки,ніхто ніяких ні конфліктів не розводив,це просто Дерман прийшла підговорила там товаріщей по роботі,і давай ладне діло провертать у вузі НВЗ Драгоманова.І думала правду ніхто не узнає. Так щоб більше такого не повторилося ні з жодним студентом ,і не допустити наступну людину щоб ці люди несли відповідальність і не кинули в багно дітей та їх батьків,щоб над ними не поглумилися. Гроші забераються ,не надаються освітні послуги,у таких конторах.Ну таке провертати-табу.

6 15 минутний треш

минутка 6 минутка 6 2 часа 56 мин назад
Бо у них уже була ситуація коли призупинили видачу дипломів.Були розборки.Бо хтось розвлікся з викладачів,питаю у них ніхто не ставив бал,а откуда він намалювався за що ?Як саме ?За якими критеріями?Що не так? Бо це не шутки,а серйозне діло.Якщо викладачів кафедри проректор прикриває,бо я до нього теж ходила,то у нього уже шансів не буде,люди допустили серйозне порушення. Проректор сказав вирішимо... Читать отзыв Бо у них уже була ситуація коли призупинили видачу дипломів.Були розборки.Бо хтось розвлікся з викладачів,питаю у них ніхто не ставив бал,а откуда він намалювався за що ?Як саме ?За якими критеріями?Що не так? Бо це не шутки,а серйозне діло.Якщо викладачів кафедри проректор прикриває,бо я до нього теж ходила,то у нього уже шансів не буде,люди допустили серйозне порушення. Проректор сказав вирішимо і нічого ніхто не вирішував.Він не слідкує,він не при ділах, кого набрав працювати на кафедру дизайну та реклами НПУ.Декан вирішувати такі питання та ситуації не вспромозі, навіть спитати своїх робітників,що сталося,руками розводить,я декану говорю давайте зберемо склад увесь,та запитаємо хто ж виставляв оцінення,нащо була відповідь,ні.Ховаються вже, і каже за неуспішність відрахована,а кажу хто ставив бал неперескладаємий, хто з викладачів умудрився таке вичудувать.Всі роботи я йому показала лічно і висилала.Все в наявності,які ще питання.І щоб потім ще забігав на кафедру в крикі декан: і не виговарював моїй сокурсниці такі слова: ти, що прийшла свою подругу виблагоражувати,а вона все знала,що зі мною провертатимуть,і сама налякана була.Всю правду розповіла моя сокурсниця,а правда гірка.І це культура та етика керівника деканату. Де була викладач Юлія Кушнір,то що вона по документах прописана, вона повинна бути на роботі.Нехай вже оприділяється куди вона хоче ходити на цю роботу чи іншу свою.Бо розриватися вона неможе на всіх.Там на кафедрі не хочуть нічого особо робити (З таким керівником далеко підуть),а зарплати по декілька посад та кредити вичитки беруть,так треба трохи приспустить на землю.За нею особливий нагляд повинен ще тоді був бути по її хотьбі з вересня. А такого ще ніде не споглядала,у мене і знайомі вчаться,я їм розповідала-у людей мурашки по шкірі,і питають як ви таке терпите.І нехай декан не придумує і не наказує не читати мої листи,що я псих.хвора,це вже перехід на лічність так принижують,а я тільки про невиконання трудовий обов’язків підкреслила. Вони не мали права таке вчиняти тим паче сфальсифікавувати ,як їм студент би не подобався.Це може бути і з іншим. І що таке виписує,бо правда їм в очі ріже,і за слова свої відповідаю,я просто за справедливість добиваюся. Якби вашу дитину так зачепили та підставним вигнанням та до такого дійшло.А прийти на роботу за тиждень сесії то не зараховується-можна провертать таке-декан забувся хто він,що він директор,має чітко вирішувати та йти на компроміс,а не тримати таких чудиків на робочих місцях.Може вона не буде займати чуже місце ,може знайдетьсся,людина людина яка прийде працювати педагогом і за цю заробітню плату буде займатися із студенством кожний робочий день,буде приділяти час. Яка буде присутньою. Може ректор обдумає та поставить вже врешті-решт норм.педагогів.Кушнір Ю. у нашій групі повинна була читати семестр ,а у деканаті лежить тільки папірець на якому вона прописана і все.Так уже декілька років,приходить тільки за тиждень аби відомість закрити.Декан Дробот сказав тобі не повірять,нічого не узнають.Узнають щей як.Це всі так курси,ну (вона може коли заявитися як ясне сонце),бо я підходила до 4 курса,раді цікавості запитала,кого вони чекають,а немає викладачки, а вони тільки зря приїхали кажуть,бо не буде її.Я розумію коли людина хворіє пару днів,та і то потім відпрацьовує дні з студентами,ну семестр-це унікально.То навіщо ти бралася за це.Я тоже можу поросити папу Римського щоб мене туди теж приписали на дисципліну. Зараз взагалі який розпуск-навседозволеності. А Дерман Л. як тільки посаду отримала стала рішающим пупом долі. Поведінка викладача як Сковронський Б.може це який особливий метод виховання,але я так не думаю.Тому,що скільки на нього було скарг та заяв від студентів,а при керівництві,його не раз покривали та ховали заяви протягом декількох років та спасали шкуру викладача. Так як кидатися металевими стільцями і фарбами на студентів якби заборонено педагогічними установами.Ну це ж педагоги які виховують,навчають,привита риса гуманізму,ну як так? Плюс зайнявши зав. декана посаду тим паче поставити його в деканат-погане рішення,це не його профіль,це біда. Тому,що це недопустимо,я не знаю як він тримався на роботі після тої історії яка сколихнула увесь факультет,но Дробот прикрив усе. І все знову спокійно.Там як і Дерман уладнав все скривши. Декан відмовляється слухати ,у Моні знайомі є,та прикриває своїх робітників,і думає знову з рук зійде. І скаже,що коли я прихожу з ним поговорити я займаю в нього час.Зібрати викладачів він не вспромозі ,аби виявити,нічого я незнаю моя хата з краю.Наобот ти педагогічний керівник як людина з високозаймаючою посадою, повина вислухати, придприйняти рішення,допомогти вирішити питання,і поговорити з пед. Складом та вирішити. А не уходити від відповіді.

5 15 минутний треш

минутка 5 минутка 5 2 часа 58 мин назад
Я знепокоїна. У мене є підтверджені докази,що ця людина таке робила,я хочу добитися справедливості,бо це чекає інших сімей та студентів. Навіть в переписці на завтрашній держ.іспит, вона сказала Дерман Л.Сказала мені не давати білети.Вона викладач повинна дати всім білети для підготовки,а не вказівки давати і підговорювати групу,і давати накази,вона ж має таку посаду,а творить недопустиме.а не дала білети ,бо зараньше... Читать отзыв Я знепокоїна. У мене є підтверджені докази,що ця людина таке робила,я хочу добитися справедливості,бо це чекає інших сімей та студентів. Навіть в переписці на завтрашній держ.іспит, вона сказала Дерман Л.Сказала мені не давати білети.Вона викладач повинна дати всім білети для підготовки,а не вказівки давати і підговорювати групу,і давати накази,вона ж має таку посаду,а творить недопустиме.а не дала білети ,бо зараньше сплановано-що мене там не буде.Нехай,тепер несе відповідальність за скоїне,і не ховається.В переписці моя одногрупниця передає посилання від Дерман іншій,що проблеми мене чекають.Давайте краще порахуємо,скільки надійшло скарг до І.Дробота заяв було на ім’я Сковронського Б.,що ще нам недоросказали?Сидячи в деканаті -він повинен провірять чи вчасно закриті відомості і зараньше проставлено,надавати чітку інформацію,якого працівника поставила -такий безлад.
Ось мої бали з магістратури 1 і 2сем.,а за 3му,взагалі (Коли-одиниці)
Декан факультету-Дробот І.вже писав на МОН пояснювальну,але при тому, дав вказівку керівництву МОН не читати мої звернення,бо у нас були проблеми на факультеті, прикрившись ,що я психічно хвора-це унікальна відмазка,щей думає що скриє правду,а може з вами щось не так? подумайте, аби з іншими таке не сталося,,просто так нічого не буває,значить дійсно утворилася проблема,моя історія відкриває ширше очі.Подивитися на важку ситуацію.
Як такі люди можуть робити щей педагогічному вузі.Знову закривають очі,так вже 5 років,студенти бояться щось говорити,адже,знають,що може бути з ними якщо хтось пожалується,чи розкаже щось. Я ще з вересня написала скаргу аби була перевірка як ми займаємося та як нам читають пари просила пожвавити навчальний процес, понад 3 місяці вичитувалася 1 пара з 4х ,от за що я платила чималі гроші,за повітря кафедри? Приходиш двері цілуєш,бо немає пари,,їдеш додому,кошти викатав тільки.Мало того розклад кафедра магістрам не може вчасно та достовірно поставити. З вересня навчання нормального не було,отака безолаберність магістратури на дизайні,але потім вже аж жовтні слава Богу надрукували і ми знову дома,короче отак пройшов місяць нашого навчання дома.А хто там дивиться,ні держава,ні ректор в тими питаннями не цікавиться,хто як хто робить,що робиться там. І після цього такий педагогічний склад розправляються як хоче ,отак над студентами,це явне відхилення у вищій освіті.Я прийшла через три дня після повідомлення декана,що підписаний наказ уже від ректора на моє відрахування.ОТАК мене незаконно відрахували.Потім через три дня приїхала заберати мої документи-бо мені показали цікаві переписи від ДЕРМАН,все узналося,.Нащо відповіли ,що ще друкарня буде їх до 13 числа друкувати,так як же це уже ж кінець,ще цілий тиждень є ,може це щоб ректор не знав,що раніше часу було підписано,а ректор ознайомлений хоч ,яка ситуація сталася на ффс.Скаргу я йому висилала,а чи розглядав він її,чи знову декан (ФФС) пішов вирішив діла.Видаливши її. А воно так і було,у мене свідки є. Але Сковронський Б.метушився щось, на днях дуже просив канцелярію підписати мій лист на відрахування у швидшеному ускоренні,бо його бачили та чули.Факт_до ректора він не ходив,бо його не було в університеті.Куди це він так бистро ускорився,до 2тьої відомості ,є право навіть неперескладаєму практику оспорити і норм доздати та перескласти,це ж у два дня можна вирішити.Проще простого. А,що вишам дозволено робити протиправні дії, можна викладачам уберати студента,одним махом? Прийшла за апеляцією на комісію ,а її немає як кажу забрав декан,якого права він забрав мою заяву,ти як я її вчора подавала і маю всі права подати,бо мене некоректно оцінили,зробили так, що я її не подавала,дньом уже був там декан Дробот,як це він так швидко узнав?Забрав заяву,ховає вже.заяви.Куди забрав,куди він поніс її,відхиляється від відповіді,адже побоюється,що я оспорю не дай Бог,оцінки ,то волочити будуть його впершу чергу то він подумав,заберу бумагу,аби вона не змогла нічого доказати,буде вигнана за неуспішність, що не простежив від своїх роботнибітників,що вони там собі роблять тихенько. Завтра інші батьки будуть в шоці,та студент вилетить з вуза просто так,гроші заберуть та лапшу навішають. Да я не мовчала зверталася до Мон надати чіткий надзор та увести покращення та посприяти,бо такого викладання немає ні в одному вузі.Моє успішність ніяк не зв’язана до звернення. Керівництву вузу видно не сподобалася моя скарга,але це ніяк не окалачується на моїх річних виповнених завдань та робіт. Але діло не у скаргі ,мені розповіла одногрупниця,бо коли наказувала Дерман вчинати так зі мною,то лист ще не прийшов у вуз,все було норм.І роботи при мені і все здано,і рецензії навіть підписані уже були-Дерман зібрала ,а потім всім дівчатам повернула,а мою ні.-це протиправна дія!без неї я не піду на захист,хоча мені її вже підписали і все норм.,чому я не допущена до захисту,а знаєте ,чому бо вони боялися,і ось навіть група не хотіла зі мною захищатися,бо Дерман їм там наказала перенастроїла їх, може й казала ,що я до Мон відправила запит,щось придумала,щоб ті вірили та налякала,що іза неї нам можуть щось зробити,якщо не будеш вірити-знає що робити бистро. Що мене будемо ломити во всю,так аби на захисті її не було,бо як вона буде з вами,то якщо там щось,та щей не тихо буде вести,то ще може почати оспорювати наслати туди чи комісію,щоб я до цього етапу не дійшла,їх там так залякали.

4 15 минутний треш

минутка 4 минутка 4 3 часа 2 мин назад
Потім викликали у деканат вся заборгованість закривавається 13 числа в 14 00.Тобто всі повинні виставити та закрити сесію.Та яке там.прихожу, а мені Сковронський Б. показує відомість і каже в мене вже стоять бали-бистро щось нарисовалися оце швидкість.З неутішитєльним вироком.Що я не допущена з такими опущеними балами,у мене таких по жизні не було ніколи, а я йому говорю як таке може... Читать отзыв Потім викликали у деканат вся заборгованість закривавається 13 числа в 14 00.Тобто всі повинні виставити та закрити сесію.Та яке там.прихожу, а мені Сковронський Б. показує відомість і каже в мене вже стоять бали-бистро щось нарисовалися оце швидкість.З неутішитєльним вироком.Що я не допущена з такими опущеними балами,у мене таких по жизні не було ніколи, а я йому говорю як таке може бути, що я не здала практику,як ми з моїм керівником цієї практики робили завдання,які я їй здала,і на робочому комп.кафедри як доказ є.Може геть я отупіла на 1.Та не може бути такого,щоб я йшла на поновлення,і не допущена до захисту,і ще повинна платити за повторний курс 1500 грн і ще рік за поновлення.Круто придумано,отак можна студентів відраховувати,і це може бути наступна жертва.Вона не знатиме,що все спеціально,що в другий раз прийшла на поновлення,і ще раз сплачувала за навчання.Антиплагіат пройшла я успішно,і странно не допущенна до ДЕК ,хоча я і прийшла його писати.Спочатку мені інфу не казали ,що було на сам ділі.Дерман мені сказала-по телефону ти не допущена,йди апелюй ,якщо звісно у тебе мізки є.Це вже порушення аморальності дійно.А малась оказується писати,то мені вона спец.так сказала,мені свідок розповіла,що мені прийшов декан на ДЕК,і сказав що тут відбувається,він тоді не знав ,що там пропланувала,він прийшов у кабінет,шукає мене,каже де вона,а та мені просто сказала,щоб я взагалі не прийшла,бо вона мені не дозволила,а це її була мета,бо довго думали ,що з придумать ,щоб по закону все чотко було.Мені все розповіла одногрупниця і показала переписи.Це переходить всі педагогічні межі.І-це Національний педагогічний унірситет.А в нас були історії з вигонами саме на дизайні,нехай вспомнять як відрахувалися з моєї групи персони невитримали такого,і ще попередні випускники.А ну запитайте у них із за яких причин,студенти не отримали дипломи,коли осталося ще пару кроків до бажаного вручення. Захист через тиждень вже 23 числа. Кажу все в наявності завдання,щоденник практики,графічні планшети.Щоб так скотитися.Дивляться виставлена практика і вона не перескладаєма.Звісно розумні-знали куди ставити,так що ні туди, ні сюди.І там у мене виставлений бал 31.Це одиниця.Ви розумієте, що це навіть не трійка,це ніщо.Дивлюся казка небувальщина.Ну такого я точно не ожидала поворота. Каже, що все повиставляли вже відомі результати.І всі іспити по 35,45. Потім позвонила Дерман Л.,у мене ситуація як мені з неї виходити,а вона сказала подавай на апеляцію,і не факт, що ти здаси,надія тільки на твої мізки.А це вже не смішно. Де факт, що мене знову не заломлять чи підставлять ці підставні люди чи це не станеться з іншими потоками.Також вступники,випускники готовтеся до жостких мір.В результаті відбулася фальсифікація мого оцінювання.Це перегиб зі сторони викладача.Тепер поясняю.Аби відтянути у мене час ,щоб я не успіла здати і пройти навіть апеляцію людина опустилася до низького рівня.Було порушення прав студента. Оцінки у відомостях виставилися 13 числа о 13 годині коли мого керівника по практиці Бут Н.К.не було в університеті,не явилася,підставила всіх невиставляючи у відомість вчасно-людина повинна була на іншій роботі,і-за неї вилітають,атак не виставить вчасно,прийде Дерман-знає,що робити-вона ж зам декана,все легко і просто.Лілія Дерман,а вона виставила самопроізвольно та Сковронський Б бо він змовчав,а міг сказати,що виставила Дерман.Вони сфальсифікували бали по моїм предметам. Оце така зараз освіта.Так опуститися до низості ніхто не може. А можете придставити як би було якщо я не знала гіркої правди,я би опинилася на вулиці без диплома перед самим захистом із-за таких ганебних продєлок.Мене так виперли несправедливо,а я знаю більше що вони там прокручують,і як там з дипломами мутять.Але не стану.Так будуть і дітки стояти і не знати,в чому підвог. Так щей неадекватно оцінено мої роботи та екзамени. Прощитано так аби я не могла чи не вспіла перескласти чи оспорити. Як вона могла виставляти,не бачивши моїх робіт практичних у вічі.На якій підставі було проведено,таке оцінення.Не викладач який веде дисципліну- читали роботу,а зав.кадедри, то чому підписи у відомостях стояли інших викладачів.Якщо зав.кафедри перевіряв, то бігунок повинен був виписаний на її ім’я.а виписаний на Бут!І Моя практика була здана ще 11 числа, де керівник прийняла у мене роботу,роботи на робочому комп’ютері кафедри я к доказ є .Як таке могло статися і чому у мене занижене оцінювання на рівень нолячий.Я не повірю ніколи.Так ви теж не повірите,ви і ваші батьки.Чому я не отримала на руки бігунок в день здачі іспиту-Сковронський Б.там сидить в деканаті,постарається не видати вчасно. Виглядає підло.І через це-мене не допущено до державного іспиту.А завтра таке буде тільки вже із іншими.Класно розвертають хід собитій.Такої підставі поражаюся просто.Тепер у мене все до рівня занижено, і потрібно чи перескладати чи перескладати,чи, що робити ніхто не можке надати чіткої відповіді.Бо це ще треба час перескладати час,а захист 23 вже назначений.І ти просто розумієш, що мало часу ,якщо не вспієш.То студенти будуть просто не вкладуватися в дати здачі,і людей совість не загризає. Цікаво які далі будуть продовжуватися підстави.Це ж ясно що так зробили спеціально. Я навіть докази декану факультету скинула і написала,чи він вважає,що моя робота виконана на 31 бала, за 3 семестр рейтинг мій значно погіршився та його не впізнати.Якщо їй хтось не понравиться наступний на вихід інший студент.І я переживаю.А всі бояться, бо будуть на моєму місці. Якщо чи розкажуть,то будуть в такому ставленні як і я. Тому розумію, чому мовчать.А ще новина,за вказівками викладача,Дерман Л.М. що сказали мені, не давати для підготовки,екзаменаційні білети.Низота викладача така.Де це таке було,і групі наказано.Ректору скаргу відправила уже давно, але щось дій не має.А лист з його компа до ретору (а я прикріплю його) було видалено-мені декан у кабінеті сказав,щоб скрити цей ужас,тобі лиш уколоти нашіх викладачів,і питалися щоб я у все це повірила,а на справді все мені розповіли вже,що провертали порушення!Вони знають як скрити дефект. Студента так загнали так у кут, по практиці переддипломній виставила 31 бал,по правилам вуза цей бал ніяк виправити не можливо,так як бал взагалі не перескладається навіть з апеляцією.Саме смішне як як пішла до проректора Вернудуба-на наступний день,так як ректора не було,Дробот І. прийшов забрав мою заяву на апеляцію,ой підлота.Боїться,що десь витече вода.Це, а у мене це одиниця,у студентів може також бути,не так лі?Йдеш автоматично на відрахування.Вам теж щось недокажуть,щоб в і підставлять. Так чинити, це якою потрібно володіти жорстокістю,підлостю. Я з незнаю до якої підлості знову завдадуться.

3 минутний треш

минутка 3 минутка 3 3 часа 4 мин назад
Це вообще у вузах не припустимо.Це така підстава та ганьба. Хотіли подати на відрахування за любою причиною студента вигнати,як тільки не питалися і це ще до отримання листа з Мон.Потім я звернулася із склавшою ситуацією до декана ДРОБОТА.Він вообще не вкурсі діл.Декан незнає на яких керівників залишив факультет поки був у відпустці,це вже всіх починає діставати,просто ніхто не говорить-бояться,а хто... Читать отзыв Це вообще у вузах не припустимо.Це така підстава та ганьба. Хотіли подати на відрахування за любою причиною студента вигнати,як тільки не питалися і це ще до отримання листа з Мон.Потім я звернулася із склавшою ситуацією до декана ДРОБОТА.Він вообще не вкурсі діл.Декан незнає на яких керівників залишив факультет поки був у відпустці,це вже всіх починає діставати,просто ніхто не говорить-бояться,а хто ж боїться з дипломом розпрощатися.Так все странно було,поки не відкрилися всі карти на моє спеціальне усунення. Що вони творять перед самим захистом?Вирішили виділитися,у цих людей посада освітянська честь викладача-їм не можна працювати з дітьми.Так, а ще на тижні підстава перебор просто,є переписи,як вона наказує робити так і так то.Що захоче то і робить зав.каф наказали виставити у журнал пар,де я типу не ходила взагалі вимальовані енки через усе.Плюс журнал цей був на руках у моєї одногрупниці,тому вона мені розповіла.Аби зробити мене такою.Фальсифікуючи.Я навіть такої інформації не знала.По типу студентка сама нуляча.що із всих така собі персона,не хожу на пари взагалі,неначе всі святі пари відчитали на протязі 3 місяців,не смішіть тут всіх.Окрім практики.О це чудо. Потім почався мій тиждень сдачі в НПУ,бо я пообіцяла та предупредила керівництво у деканаті,що у мене заборгованостей не буде,вони знають що у я все завжди здаю.І я все вчасно здам до 13 числа.Я ще ніколи не бувала в номінації тим паче з заборгованостями по всіх різко предметам, це вперше, у мене завжди була закрита вчасно сесія,і наоборот за те.аби швидше здати і порядок.Це робило все спіцально продумано,добре,а потім думають не узнають про їх виходки.13 числа приїхала у вуз аби перепровірити аби все було виставивлено та перенесено.проконтролювати А в деканаті працюючі забов’язані ставити і бачивши результати навчання повідомити,прослідкувати чи все в порядку, закриті відомості,недоздачі,і у викладачів та і у самих студентів.Заходиш у деканат там завжди ніхто нічого не знає,коли запитуєш.Ще факт,прийшли ми на кафедри звичайний день,і тут дивимося з групою лежить відомість на видному місці,ми подивилися,а там уже стоять бали.у мене самий найжахливіший,йду в деканат питати, а за що виставлені бали,а там незнають,навіть за що вони і хто виставляв.А як не знати якщо ти керуючий зав.декана.Довго думали,через 15 хв з’явилася версія,що це оцінки за науковий семінар за дипломну роботу,таке враженння, що я його взагалі на 5 стр написала і мене і взагалі мою ідею розробку дизайнерську не розглядали.Навіть студентам які геть нічого ще не написали, і то їм ставлять трійки натягують,а тут хуже всіх.Потім у мене виникло питання хто,це поставив сказали Дерман Л. оцінила мене по дипломній роботі,виходить у людини яка год не була на парах, а знаходилася в Китаї в академ відпустці виходить я ще хуже неї навчаюся.Спускали мене продуманно.Так як ми відомість побачили на столі,викладач нас навіть не поставив у відомість,що вже виставлені бали з предмету,від мене цю інфу скрили ,по за спиною вирішили!Це щоб я не успіла оскаржити чи перескласти.Це ми з групою нечайно замітили.Це робиться так студенти приходять на пару,викладач бере відомість і при наявності студентів виставляє бали,плюс говорить бал,і чи він задовільняє студента,чи він хоче оспорити та доздати предмет,чи що він там ще не доробив.Це у норм організованих університетах так робиться,а тут мовчки виставив і все,може додумалася її сховати.Так підло.Стивити по за спинами,навіть не сказати,що хоть студенти перегляньте чи всі доздали,чи в кого що закрито,щоб порядок був.Повний неконтроль.Науковий семінар, а він вообще на протязі 3 місяців проводився?Хочь раз.Підстави на підставах.А ще все почалося,з бакалаврату коли я вчилася,була теж ситуація з Дерман Л. Як мене оцінила мене за 15 минут і всю групу-вся група норм.а я зразу сказала чому за 15 минут,серйозно ,я ще такого не бачила щоб один єдиний семінар оцінувався так швидко, пів року пари не читала, а потім всі норм здали,а мені була занижена по її предмету була оцінка, а кругом відмінно тільки з її предмету,то я перескладала виконуючи доповнюючі завдання більше чим остальні.Но сдала,просто вона пари не читала рік,не приходила читать на іншій роботі була,а якійсь висновки про людину зробила за 15.хв,каже в мене рівно15 хв.і я побігла з вузу. Так як я цілий тиждень.проявивши ініціативу до викладачів визвонювала та нагадувала щоб мені переверірили екзамени,то трубку з трудом брали ,то геть ігнор очевидний, бо нормальний викладач як правило,візьме слухавку,та назначить дати складання і буде знати їх.Тобто тянули мене до останього дня спеціально.І так кожного будуть тягнути,вже такі випадки були,не тільки зі мною.Про таке коли потрібно шукати викладача повідомляться за пару днів чи за тиждень хотяби,а не перед двома днями,це ж треба звоню викладачам трубку не беруть,сидячи в мережі онлайн у вайбері.Ну не смішно?Це спеціально по приказу видно однієї людини-Дерман ,бо вона вирішила стати у трон ,і робить що захоче,навіть неперекос освіти.Щоб я не знала що робить,як діяти.Ти ж бачиш, що студент наберає.До всіх трьох звоню не можу дозвонитися.Це щоб заломити студента перед державним іспитом аби не дати рухатися далі.Цікаве далі.

2 15 минутний треш

минутка 2 минутка 2 3 часа 6 мин назад
. А чому у інших були не анульовані,а саме у мене?І тоді в деканаті мені щей заново сказали перескладати і брати бігунок. Це ж явно, що тут не те,відбувається странне,оце вуз та педагоги вищого класу,жде і інших таке!Потім факти були підтверджені.Студентів там спаклюжувати будуть, та принижувати.Вони,думали,що я повірю,а тут все ж розкрилося.Чому половина групи студентів не пішла на передачу,а... Читать отзыв . А чому у інших були не анульовані,а саме у мене?І тоді в деканаті мені щей заново сказали перескладати і брати бігунок. Це ж явно, що тут не те,відбувається странне,оце вуз та педагоги вищого класу,жде і інших таке!Потім факти були підтверджені.Студентів там спаклюжувати будуть, та принижувати.Вони,думали,що я повірю,а тут все ж розкрилося.Чому половина групи студентів не пішла на передачу,а я одна пішла?Це підозріло.3-го числа у Бут Н.К. ми не писали екзамен зовсім. І странно те,на тижні,що я одна тільки писала із групи екзамен. Що відбувається? Просто в такій ситуацій сьогодні я,а завтра хтось.І саме підле,що пишу до всіх з університету всі не відповідають. Усі молодці ,а я одна така неадекватна, як сказали викладачі хитрозроблена дівчина. Сковронський Б. мене назвав (невменяемая) мразю і це в педагогічному вузі, і як він це міг сказати перед людьми таке, взагалі це ж викладач.Не хвилюйтеся,ті хто вчитиметься там будуть там завжди так названі. Це таке має говорити педагог?Звонить увечері на мобільний Дерман Л. щей до такого опускається моїй одногрупниці і говорить-хто зливає мені інформацію.Це так низько.Запугала так,що б і та мені нічого неказала,буде витічка інфи вона їй устроїть,дівчина так злякана,була чи не почнеться ще не дай Бог з нею таке,вчиняла як казали.Тільки розкаже,про що вони планують,все можна прощатися з дипломом.Щей Дерман продєлки-звонить і робить указ. Поведінка ганебна. Після іспиту викладач дуже не розумний вчинок зробив не розумну дію, зав.кафедрою попросила здати наші дипломні рецензії з підписами, питається навіщо? А визначається,що вона буде рвати мій документ який я підписувала,все здала,і пройшла антиплагіат.Як людина яка працює у освіті може до такого дійти.Розірве сказала,при групі.А трудовий договір у ректора,не хоче розірвати?Це дика поведінка,і нічим не спичинена і не викликана,через що за лист до Мону-але ні,одногрупниця все чула всі розмови ,це просто вона таке удумала,показавши яка вона сильна,у неї що є за що хвилюватися,невже правда заділа,чи викладачці є що скривати. Група,була на нервах, так залакали їх,Дерман їм все наказувала як робити,якщо спробуй хтось пікне,чи розказаже чи донесе,чекає,те саме що і мене. Попрощаємося,вони знають,як бистро справитися. Навіть, в шоці від такого почутого група сама,чи унічтожить так вона сказала дівчатам, а мені донесли вже.Це перегиб педагогічної межі.Це занадто.Хто вона така аби вирішування подальше перебування чи робити спеціальні підстави.А збералося-це ради мене.А би у мене на руках не було доказів.А ще оказується хотіла зібрати підписи в прокуратуру-так група сказала в такому шизонутому участь брати не буде,і листи почала заяви зберати у дівчать аби був доказ божевільної,аби потім доказати що всі згодні.І можу придставити шок у студентів,людина закон ще не нарушила,це треба бути не обізнаним.Так на тому тижні ходили узнавати інформацію не сказавши ,що?навіщо? Сковронський Б. та Дерман Л. пішли до юриста НПУ бравши неадекватної контракта.Під любим предлогом чи не уплати чи в в неатестації вдавалися на некоректні дії.Студентам теж стоїть боятися-випускничкам особливо. Це треба було так опуститися до такого. Я позвонила до нього запитавши: мені донесли,що я йду на відрахування. Готовлюсь на вихід не довчившись захисту, а він сказав: я не знав такого,зробив вигляд, що нічого незнає.Перший раз чую. Да, що він говорить,підло поступила людина,А я ж знаю,що все прекрасно він знає.Це чиста брехня у вічі.І придставте скількома ще інформації студентам іншим він не скаже.Соберають без мого відома контракт,папери,він хто такий щоб не ставити мене у відомість,це їх робота вообще-то,тобто студента,про ситуацію яку чинить там Дерман Л.,вони в зговорі.А дівчатам сказала Дерман Л.що у неї в іншому,вузі є ще одна людина,і вона буде питатися розправитися з нею.Який жах,жалко студентів.Є просто інші методи-просто поговорити і вирішити все,а не свою педагогічну жорстокість застосовувати на дітей!Загралися,так підло,зробивши порушення.Наступні інші!!!

1 15 минутний треш

минутка минутка 3 часа 13 мин назад
Але вже не суть,діло що дозволили собі вчиняти педагоги?За що там зарплату получають?Але до чого скотилися їх вчинки підступні,один наказує і керує ,інші виконують.То це ще не значить,що викладачам дозволяється творити такі страшні,опущенні дії,і відрахувати за скаргу-в законодавстві такого не предусмотрено, але діло не в ній ,бо там все скрили,тобто ,що задумали То і вчиняли,про наслідки не думали,надіялися що я... Читать отзыв Але вже не суть,діло що дозволили собі вчиняти педагоги?За що там зарплату получають?Але до чого скотилися їх вчинки підступні,один наказує і керує ,інші виконують.То це ще не значить,що викладачам дозволяється творити такі страшні,опущенні дії,і відрахувати за скаргу-в законодавстві такого не предусмотрено, але діло не в ній ,бо там все скрили,тобто ,що задумали То і вчиняли,про наслідки не думали,надіялися що я нічого не запідозрю да і взагалі ніхто ніколи не дізнається,але все всплило,а така поведінка викладачів цілком несе відповідальність-а саме Дерман Л.повинна бути звільнена за такі дії.А звісно будуть говорити вам,що за неуспішність ,але у цьому листі була чиста правда-це все відбувалося протягом року дійсно. Там буде 1 пара з 4х і три місяці не читають предмети-це аномалітично.То тільки по документах.Це не шутка, чиста правда.Прикріплю докази,листування у вайбері.Студенти будуть навчати там норм,а потім підеш на ноль швидко,будеш адекватним-і станеш різко неадекватним,вас там зроблять щей от дійсно наклипом,і за спиною.Нехай знають,чи правда в очі ріже.А якому керівнику-Декану Дроботу І. таке сподобається,хоча він сам таке розрішає,і поширює у себе в навчальному факультеті.Рекомендація не залишитися на магістратуру на навчання,бо страшно за кожного. Ти вчитимешся відмінно, а потім різко все почнеться у вас погіршуватися по приказу. Відколи у нас відбулися зміни зав.кафедри Дерман Л.,вилізла у верхи.І тоді все й почалося.Дії які чинилися-це такі заломні ситуації в яких студент немає допомоги.Адже йому ніякрої інформації мені не надають спеціально, її ховаючи-це підлість та порушення.Так що готуйтеся студентів теж таке чекає,один раз проконало,будуть робить і ще.Коли я приносила на перевірку дипломну роботу.Я за дві неділі нам повідомили про зміни наших керівників. Була підстава, що ми не знали інформацію за 3 неділі до захисту, що список сформували без відома студентів у останню хвилину,на стіні висіла фамілія на мої ініціали одного керівника,і тут виявилося, що зміни змінено.Такої неорганізованості я ще не бачила, ні в одному вузі.У дисциплінованих вузах вже давно з вересня консультуються із своїми керівниками, і знають хто в кого. Потім ми проходили з групою систему антиплагіат. Перед тим як проходила нас консультувала зав.кафедри-Дерман Л. сказавши,що у мене текст неадекватний. Якщо ти вже побачила,то присвяти студенту окремо час,бо маєш посаду викладача-доцента аби допомогти студенту ,адже студент сам писав і він може мати деякі поправки. Головним керівником,якщо він у вас буде- Сковронський Б.В.він геть відкажеться-ні консультувати, ні вести у студентів диплом,я сказала йому прочитайте хочаби щоб ви бачили. В результаті залишилася я сама на проізвол кинутою.Так само і інші. Всерівно надбавки викладач за керівництво получе якійсь. Під силою,добре,що прочитав викладач. Йому не сподобався формування речень.Так вони вже продумали добре,аби студенту так сказати,аби текст був невадекватний.Після того, він сказав,що не рекомендує до захисту.Тобто проплановано,а узнала це після розмови де вони це озвучили і моя подруга там знаходилася і все чула.То в такому разі викладач має допомогти, підсказати,щоб всі впоралися. Дерман сказала,що є одна людина яка вашу групу підставить,і сказала ось і вона зайшла.Оце культура мовлення.Знала як на групі відігратися,аби ті були запугані,щей непогано їм внушила,того чого не було.Тоді ще витівка була одна як Дерман Л.М. зберала дівчат з групи,щоб ті підписали та поставили підпис проти мене з моєї неадекватності,що студент психічно хворий-це перебор,так веде педагог у навчальній структурі.Вона опустилася так ганебно,щоб зібрати групу студентів-аби їм сказати:ви не боїтеся,що вас студентка зарубає.Оце вона таке їм проговорювала.У неї видно точно щось є,таке при дітях використовувати такі фрази.Вона, що лікар,що ставить такий діагноз, хіба ж так можна.Це ж керівник кафедри та педагогічний кандидат наук.Я навіть не знала про цей факт,і це викладач який скривав і робив вигляд,що все добре, зробила вигляд,що нічого не сталося.Що готовлять таку пастку,яку роблять ,за моєю спиною,інформацію не доносять ,не повідомляють мені нічого,всім на кафедрі для чогось сказали залишитися,а мені сказали покинути кафедру.І прийшов час здавати іспити. Писали перший істип по типології інтер’єру. Перший раз при складанні іспитів 3 та 5 числа мене не було повідомлено про заборгованість,бо так у них було заплановано.І у половини групи була теж така ситуація не проплата до іспиту,що у студентів оплата не була здійсненна,як і у мене.І вони були допущені і писали іспит,я писала разом з ними,і в аудиторію заходила Дерман Л.і Сковронський Б. був, і нічого не сказали,і набрані мною бали і на тей час після екзамену того дня стояло 60 балів.Я погано була оцінена,гірше всіх, а решта ізумітєльно впоралися. І сказали мої бали,що ті навіть із-за боргу були анульовані.

Розділ до НПУ блогу для каф.реклами і дизайну

Рекламщик року Рекламщик року 3 часа 17 мин назад

15 минут лядина оцінює геть голови на плечах немає!

Господі боже який позор Господі боже який позор 3 часа 19 мин назад
Дерман Лілія МИколаївна опущена як педагог!!ТОму стережіться !!А про пари на даній кафедрі віи забудете,вчитиметеся дома,а потім над вами ще познущаються.І це на відмінику,де добре завжди все здаєш,і швидко покинеш заклад якщо ця чіта постарається знову замутити даний метод знову над кимось!Ось докази.

НПУ Це мутація

Юлія Юлія 3 часа 50 мин назад
Студенти якщо будете навчатися на факультеті (ффс) готовтеся перевіряти навіть свої документи,не то що оцінки,та навіть уділіть час сходити в архів, де зберігаються ваші документи,бо у нас деканат слабкий,видно не розуміють,що треба досконало перевіряти документацію-то загублюють щось,то знайти не можуть,і можуть навіть не вписати ваші ініціали в документи університецькі,що ти навіть там не числишся, не навчаєшся у групі,тебе немає,не существує.Про... Читать отзыв Студенти якщо будете навчатися на факультеті (ффс) готовтеся перевіряти навіть свої документи,не то що оцінки,та навіть уділіть час сходити в архів, де зберігаються ваші документи,бо у нас деканат слабкий,видно не розуміють,що треба досконало перевіряти документацію-то загублюють щось,то знайти не можуть,і можуть навіть не вписати ваші ініціали в документи університецькі,що ти навіть там не числишся, не навчаєшся у групі,тебе немає,не существує.Про ту опечатку й навіть не знали ,якби не одно но.Кого наступний раз не впишуть?Всі є у списках, а тебе можуть пропустити чи спеціально туди не вписати,будь-те обачні.

Порада для викладача прийти на роботу

Ніка Ніка 3 часа 52 мин назад
З приводу викладача Кушнір Юлія В. Де вона на робочому місці,не видно щось,глухо як у танку,вона коли зберається навчати студентів Архікаду?Чи напевне загублена в лісосмугі.Чому студенти не бачать її на парах,а потім в кінці відбувається фантастика.Невже викладачка невидимою стала чи в повітрі розчинилася.Так коли вас чекати?Ще півроку вас не буде чи аж вже після року навчання зустрінемося?(на... Читать отзыв З приводу викладача Кушнір Юлія В. Де вона на робочому місці,не видно щось,глухо як у танку,вона коли зберається навчати студентів Архікаду?Чи напевне загублена в лісосмугі.Чому студенти не бачать її на парах,а потім в кінці відбувається фантастика.Невже викладачка невидимою стала чи в повітрі розчинилася.Так коли вас чекати?Ще півроку вас не буде чи аж вже після року навчання зустрінемося?(на загальних підсумках).Де потім виставимо від фонаря,коли ви самі не ходили до нас, а винні стали студенти.А на роботку коли виход?Чи ви тільки у нас на ффс,в НПУ для безфункціональної кількості?

НПУ дійшло до потолка

геть наглість! це ме*****ь!!! геть наглість! це ме*****ь!!! 3 часа 55 мин назад
на кафедрі дизайну гребуть і за раб силу дітей тримають !!!ще раз викладачка з проектування дозволить собі опуститися так,то....знаєте буде таке як і в ШЕВІ цілий наряд мужиків.Ата Кучерява буде дітям валить і робить недозволені освітою речі як фалифікація то получе вона в голову!Декан Дробот І,не залиже рану!

Ффс ганьба і позорність пахне

Палка Палка 4 часа 7 мин назад
Прокленаю тот день когда поступила в Нпу,это место просто создано для того чтобы туда не поступать,обойдите это место обучения ,прошу ,послушайте человека,иначе пожалеете,я предупредила детей.Это место с подлыми людьми. Отношение скотское к студентам,педагоги унижают открыто,могут спокойно проговорить тебе в лицо,без причин ,тем более студенты уже и так на ужасе,преподы кафедри забыли видно благодаря кому они зарплату получают,считают себя... Читать отзыв Прокленаю тот день когда поступила в Нпу,это место просто создано для того чтобы туда не поступать,обойдите это место обучения ,прошу ,послушайте человека,иначе пожалеете,я предупредила детей.Это место с подлыми людьми. Отношение скотское к студентам,педагоги унижают открыто,могут спокойно проговорить тебе в лицо,без причин ,тем более студенты уже и так на ужасе,преподы кафедри забыли видно благодаря кому они зарплату получают,считают себя всемогущими,могут все позволить.Декан фак. философии и сусп.да и некоторые работники кафедри -это сущий кошмар ,аж головушка обертом,люди бегите от туда массово,а дети начинайте бояться,где вы будете находится ,и с кем!Ведь-это не педагоги,а видимо какая-то патология,я в плане моральности,етикета,воспитания,плюс перегиб палки.Короче- это место не для получения знаний,а получения душевной травмы,бегите неоглядоваясь,и не вздумайте смотреть на цену обучения,ведь на кону твоя цена нервов,и ловушка,как капкан,которая закроется в один момент.И я никому не желаю в него попасть,сама сбежала после 3 курса.

Відгук для громадян

Контроль Контроль 4 часа 8 мин назад
Диплом був ненаписаний неадекватно, із-за викруток самих мразних викладачів НПУ таких як Дерман Л.Сковронський Б.Бут Н.К.,зате добре пишу шокуючу правду для громадськості,адже все хотіли скрити,та думали ніхто ніколи не дізнається,але ні ,від людей правду не скриєш.Не тей випадок,коли потрібно замовчувати про проблему,потрібно її вирішувати,а так як в НПУ Драгоманова не збераються її верішувати і все по старій вседозволеності,шо твориться... Читать отзыв Диплом був ненаписаний неадекватно, із-за викруток самих мразних викладачів НПУ таких як Дерман Л.Сковронський Б.Бут Н.К.,зате добре пишу шокуючу правду для громадськості,адже все хотіли скрити,та думали ніхто ніколи не дізнається,але ні ,від людей правду не скриєш.Не тей випадок,коли потрібно замовчувати про проблему,потрібно її вирішувати,а так як в НПУ Драгоманова не збераються її верішувати і все по старій вседозволеності,шо твориться на факультеті філософії та суспільства на кафедрі дизайну,а тільки шифрують даний дефект вишу,і ректору всеодно,хоча може він і не вкурсі даної ситуації,яка склалася,і взагалі що це таке?,то нехай абітурієнти та молодь та їх батьки ,будуть поставлені у відомість,що твориться,і нічого не покращується.І як викладачі опускаються до вчинків ,які переходять педаг.межі,де працівники навчального закладу викон.порушення.А адміністрація не стежить і не контролює.Тому,хочу,щоб абітурієнти та студенти.Тай вони не знають,що їх чекає,хто наступний з вас! Задумайтеся!Особливо випускні групи на дизайні!Бо жалко мені молоде покоління,адже кожен із вас може опинитися в такій ситуації,може бути кожен,пишу аби застерегти,бо всім там по на все,то думаю народу буде непереливки,куди потрапите,і на що попадете.

Припиняємо цей безлад

Ловко Ловко 4 часа 14 мин назад
У катакомбі в такій не можна отримати душевне тепло,цікаві знання-там табу,а тільки зрушиться здоровий глузд там де викладатимуть таки професіонали:Дробот Іван.І.-(декан цього наукового прикалабку) Цих людей взагалі не потрібно підпускати до дітей!!Сковронський Богдан В.-оце (стоп) студентам,зробить бистро по приказу,Дерман Лілія М.-вона не вспромозі справлятися з студентами,а тільки може фотографуватися з ними,аби робити вид ,що вона завжди активна з дітьми та... Читать отзыв У катакомбі в такій не можна отримати душевне тепло,цікаві знання-там табу,а тільки зрушиться здоровий глузд там де викладатимуть таки професіонали:Дробот Іван.І.-(декан цього наукового прикалабку) Цих людей взагалі не потрібно підпускати до дітей!!Сковронський Богдан В.-оце (стоп) студентам,зробить бистро по приказу,Дерман Лілія М.-вона не вспромозі справлятися з студентами,а тільки може фотографуватися з ними,аби робити вид ,що вона завжди активна з дітьми та дає вагомі внески у розвиток.Бут Наталія-переходить на особистості К.,Кушнір Юлія В.-вона,взагалі переплюнула всіх колег по роботі,запам'ятайте ці ініціали,якщо вони у вас викладають,стережіться,будьте на поготові.

Але Вам варто бути готовими не до нервових зривів,а до витримки. І ось чому.Якщо коротко, то всю освітній зміст кафедри дизайну та реклами на ФФС при НПУ Драгоманова там не то,що знаходитися не виносимо,постійно якійсь мутки,підстави,галас,цирки,бездисциплінарність,це перекидається на дітей,викладачі свій негатив,віддзеркалюють на ваших дітях(студентах),вони дивляться на -це токшоу зі сторони, і зі страхом ,видно по їхнім розмовам та лицям.Але- це жахливо щоб таке творилося у вузі,це низько.Унікальні викладачі невспромозі доносити дітям матеріал,ну чому все не як у людей. Можу тільки (Надати )пораду для студентів та вступників - "навіть не думати і не наближатися до дверей,ні до відкритих тим паче,забути дорогу,також забути дорогу на вступ в магістратуру на дизайн"Факультет філософії та суспільства вже скотився до рівня плі ..туса, багато недорозумінь,які елементарно можуть вирішуються без проблем,та головного артистичного виступу. Відповідно, всі декани нпу потребують багато грошей.Але це ще не вагома проблема,самий треш починатиметься з спілкування з тими людьми.Ректору В.П. н.сть на кожного студента.Адже він сам дозволяє прийом неконтролюємих сказочніков на викладацькі посади,дозволяє скочуватися робітникам,невиконувати роботу,не ходити на пари-покриваючи їх,діти в шоці там повному,що це таке за циркове навчання,що наберемо всіх,а про обов'язки навчити-забудемо,а потім дивуються,чому студенти обурені,наймати таких піновиділящих,мало того що навчальний процес -стадія д...іратства,так не в силі покращуватися,поки буде такий склад педагогів нічого не зміниться.Не дивно, що такий безлад,а яке скотське відношення від самих викладачів ,так себе ніхто не веде,ви ж педагоги,та працюєте у сфері з дітьми,та студентством.

Батьки вам приємно буде коли вашу дитину будуть принижувати,та закладати палки в колеса.Це дітки вже не до сміху.Як наслідок, головні захворювання.100% викладачів,(про тих які наведені у переліку) кафедри дизайну і реклами,будуть тільки нести самопроізвольну брєдіну,яка не відповідає інформаційному наповненню змісту навчання,і в деяких випадках будуть спасати свою шкірну сторону деяких викладачів,а студента пустять по кругу аду. І це не перебільшення. Ви будете завжди неправі-перевірено 3 роками навчання.Окремої "шани" заслуговує Дробот І. увесь погружений в д...міну,а все із-за ваших найманців,був би новий толковий склад викладачів,чи хотяби їх декан мотивував робити роботу,хотяби ходити на роботу!!!(це для деяких пед.унікалів) ,такого не було б.Думаю вимиваться за вчинки зброда колегума буде довго.

як педагог опущена,ти що собі дозволяєш!

вона порушувала законодавство своїми вчинками та діями вона порушувала законодавство своїми вчинками та діями 4 часа 18 мин назад
Скарга
На незаконні дії зав.кафедри та зам.декана факультету філософії та суспільствознатва, Дерман Лілії Миколаївни.
Скарга
Були вчинені неправомірні дії до студентки, Дерман Лілія підговорила усіх викладачів аби не допустити мене до захисту магістерської роботи та заниження оцінювання, менше 60 балів, хоча я протягом п'яти років, захистилася на п'ятірку, і на періоди навчання старанно йшла на відмінний результат. Після того як написала скаргу, оцінки були виставлені без інформування студентів.
Є інформація, що Дерман Л.М. зберала заяви, що я психічно хвора. Що паклюжить мою гідність. Після зміни знав.кадри ,коли вона зайняла посаду керівника, ситуація загострилася, посада цієї людини дала змогу маніпулювати мною вона кричить та кидається на мене. Також на протязі декількох років вона не приходила на пари та виставляла оцінки за 15 хв.Людини на роботі не було увесь семестр ,тільки два рази прийшла. Тому прошу допомогти мені бо я боюся за себе та свій захист.
Перший раз при складанні іспитів 3 та 5 числа мене не було повідомлено про заборгованість.
І у половини групи була теж така ситуація не проплата інфляції до іспиту, у студентів оплата не була здійсненна вчасно, як і у мене . І вони були допущені і писали, я писала разом з ними, і в аудиторію заходила Дерман і Сковронський і нічого не сказали, і набрані мною бали і на тей час стояло 60 б.і ті навіть із-за боргу були анульовані. сказали мені заново перескладати заново.
Чому половина групи студентів не пішла на передачу, а я одна пішла?
Дерман Л.М. вона зробила натяк, що не факт, що я сдам після апеляції.
Було сказано в мою адресу, що у мене неадекватні мізки.
Це ненормальні протиправні дії із сторони самих викладачів, бо триває травля саме за її вказівками.
Відбувається булінг. Хоча я добре і старанно навчалася шість років. Це підозрілі дії , що роботи в мене наявності, а мене навіть не проінформували про не атестацію щоб відрахувати за заниженими балами у відомостях.
Це дуже підізріло. При написанні диплома який пройдений на успішно по антиплагіату, не допущений і не написаний з її точки зору неадекватно. Де було сказано, щоб краще я його купувала. Так мислити кандидат філософських наук не може. Прошу Вас шановний пане ректоре допомогти мені з конфліктною ситуацією.
Додатком мого звернення надаю копію з мого електронного журналу де видно мої оцінки.

Іди лічися для початку ,а не лічи людей

Крошка Крошка 4 часа 23 мин назад
За Лілічку Дерман окреме слово ,що вона дозволяє собі як педагог ,це ж ти падаєш у очах людей.То тебе там покриває декан,ну нічого то хоть люди узнають то в шоці будуть.Її викрутаси над студентами вразять народ .Ганьба як педагогу,позорище.Гнати в шию таких з освіти.

Дизайн в НПУ суворий строго до приниження

Гарячка Гарячка 4 часа 26 мин назад
А якщо студент навчається і не відтягує до того моменту,а викладач сам забувся ,що треба раніше давати завдання, а не літати по вирію!і треба якось вирішити питання з оцінками,ну на дизайні раз було повторила одна викладачка фурор,над всією групою чуть там неіздіванулися,повторний курс чуть не відправили із-за дибілів отих от,безолаборних,викладач повинен слідкувати,чи виконали всі,а то прийшла каже я... Читать отзыв А якщо студент навчається і не відтягує до того моменту,а викладач сам забувся ,що треба раніше давати завдання, а не літати по вирію!і треба якось вирішити питання з оцінками,ну на дизайні раз було повторила одна викладачка фурор,над всією групою чуть там неіздіванулися,повторний курс чуть не відправили із-за дибілів отих от,безолаборних,викладач повинен слідкувати,чи виконали всі,а то прийшла каже я вам геть інше завдання давала,так запоминай чи записуй якщо слероз ,а із-за твоїх склерозів вилітають діти з вузу зі швидкістю вітру,а ти знаєш метод як заробити на дурнях,вони не дурні,якщо скажеш то виконають. ,що вони геть не навчаються, що у нього в навантаженню,і що він задаєте,що казала вона робити,потім прийшла на роботу,а час закривати відомість ,а вона каже треба було зробити інше завдання,тобто підставляє групу,чи може студента якогось,адже вона говорила я на дураках зароблятиму,а то тільки бут.

Ісправлєнія мать ученія

Припиняйте цей бруд Припиняйте цей бруд 4 часа 28 мин назад
Бут Н.К.починає знущатися над студентами,не думаю,що студенти такі дурні,щоб не здати навіть на трійку,то викладачка просто знає як на них заробити чи то метод відправлення на повторний курс,знає як повідомити саме у останній день студенту чи групу,а ті хто на ліміті нічого можуть не виконувати-бо вони роблять роботи її по дорученню, головне протягнути час не вчасно дітям сказати у вас... Читать отзыв Бут Н.К.починає знущатися над студентами,не думаю,що студенти такі дурні,щоб не здати навіть на трійку,то викладачка просто знає як на них заробити чи то метод відправлення на повторний курс,знає як повідомити саме у останній день студенту чи групу,а ті хто на ліміті нічого можуть не виконувати-бо вони роблять роботи її по дорученню, головне протягнути час не вчасно дітям сказати у вас проблеми чи за пару днів предупредить,просто говорити з дітьми,мотивувати їх,а якось не додумалася до такого розумного ходу ,чи словами хочь сказати у вас пару днів на виконання, так забуває виставляти бали і саме смішне виставляє їх у останній день чи перед тим як закривається відомість,або в самому худшому випадку може не прийти в відповідальний день,і підставити- незакривши відомість,бо не виставила ,і тоді платні бігунки,та відрахування,скільки це буде продовжуватися?Вона профі в цьому ділі,вже через неї відраховані були студенти просто так уявляєте собі,і знайте студенти свої права,у вас є 2 безплатні передачі якщо що,далі у ін.нвз стараються зберегти кількість студентів ,і кожного навіть того хто не ходить на заняття,але він здає хоч якось,і у нього є ще спроба перескласти,а не те що вам там говорять в НПУ в деканаті ффс,бо вони гроші заберають і виганяють!Це їм дає якійсь плюси,скоріше мінуси)перескласти завжди можна ,на там на дизайні,на ффс особливо деканат там профі мастера, знають як вас посунути бистро за три секунди находять вирішення як саме і щоб так по закону все чотко, а й може спеціально не поставити,тобто студент йде ще раз сдавати-і якщо робота не сподобається чи щось не так перероблюй-кол і соберай валізу,нехай не скривають,адже таке було з декількома людьми,вам не стидно,плюс переходити на лічності,та говорити:задає питання ,на який не знає відповіді,ти що в оп'янінні малювала це-ой культура оце викладач,оце педагогічно таке казати студентам,всі сидять і чують ,вам ніхто нічого не в силі сказати ,бо одне висказування,зробить так,і студента не має у вузі,а Дробот думає неуспішні студенти.Ти в мене не захистишся,наобот треба казать в тебе все вийде,з чого ви це предпрейняли?,я тобі не о...зяна-що за сленг,ви підіть таке декану скажіть,а не дітям,несе не матеріал,а брєд,от послухайте підіть,контролюйте будь-ласка свою розмову із студентами,тим паче перехід на лічність це приниження таке її не раз вже казали,забуває те, що говорить-це маразм,про це поговорюють не раз,робота з практики може не відповідати навч.змісту, а замовлення замовників -це перебор,і ще може зразу пропонувати свою допомогу за мані,знає як діять,а в худшому випадку-відкажеться спеціально ставити бал,чи просто ще раз спокійно доробити чи доздати,і не прийде виставляти до числа у відомість-прощайся,в деканаті не слідкують,чи заповнюють викладачі вчасно відомість,вас попереджено.

Гудок з платформи НПУ

Оператор басової лінії Оператор басової лінії 4 часа 30 мин назад
Наступне,що там за Кушнір Юлія,не ходячи пів семестру,виставляє студентам по 40 балів,це що вони неуспішні якійсь ті діти,що не в силі виконати ваше завдання?Чи без рук геть такі,чи не слухаються,не виконують поручень,а може треба просто показувати як виконувати ,а не ставити завищі планки?А може вам пора прийти на роботу в університет бо давно вас не бачили,скучили за вашою персоною,... Читать отзыв Наступне,що там за Кушнір Юлія,не ходячи пів семестру,виставляє студентам по 40 балів,це що вони неуспішні якійсь ті діти,що не в силі виконати ваше завдання?Чи без рук геть такі,чи не слухаються,не виконують поручень,а може треба просто показувати як виконувати ,а не ставити завищі планки?А може вам пора прийти на роботу в університет бо давно вас не бачили,скучили за вашою персоною, і їм пояснити на прикладах як це робиться досконало,а не наставляти 40 балів,бо вони й гадки без знань не знають як так подати,щоб все було задовільно,і 40 балів це перездача спеціальна,чи вирішили теж загнати студентів в таке положення,бали вообще то з 60 до 98 то приходьте на пару,керуйте роботою дітей і мотивуйте їх,займайтеся з ними,студенти до дна виходить скотилися ,не здали,а ви на роботу приходили аби з групою займатися,що ставите 40 балів,і коли вони вам телефонують узнавати інформацію то виключений телефон.Ну ваша колега по роботі Бут Н.теж любить ставити 37,наче якісь не навчені проходили дисципліну, а потім,не успіє поставити на останніх днях і біда чекає студента.Де вона на роботі?невидимою стала

На кафедрі дизайну та реклами безлад неначе в клінікі

Нявкало Нявкало 4 часа 32 мин назад
Значіть деякі мовчали ,а тут не ней варіант.А так би не знали,що там робиться.Значіть,так студенти ви там обережні будь-ласка,на фак.філ.суспільствознавства.Особливо на дизайні.Значіть студент коли вони тебе вирішать ізключити,то ви нездивовуйтеся,що раніше часу ви відраховані,ректор не знає,що там таке крутять.Значить ,не ректор підписує твоє відрахування,він навіть не знає,а йде Богдан Сковронський у канцелярію,у нього тепер є доступ до твоєї справи,і тепер... Читать отзыв Значіть деякі мовчали ,а тут не ней варіант.А так би не знали,що там робиться.Значіть,так студенти ви там обережні будь-ласка,на фак.філ.суспільствознавства.Особливо на дизайні.Значіть студент коли вони тебе вирішать ізключити,то ви нездивовуйтеся,що раніше часу ви відраховані,ректор не знає,що там таке крутять.Значить ,не ректор підписує твоє відрахування,він навіть не знає,а йде Богдан Сковронський у канцелярію,у нього тепер є доступ до твоєї справи,і тепер вони можуть відраховувати по бажанню і раніше часу чи за твоєю спиною,нерозмовлявши ані з тобою. Знати ти не будеш нічого,якби не случай.Оце без палівно,така безсовісна людина чудить-слєдущі ви ребята з НПУ.Можете підписати,треба срочно і швидко,якась тьотка лєва підписує,у неї штамп є,бо завтра на слєдущим дублем прийде,буде вихажувати спеціально твій підпис на документи.Вони скривалися,а тут їх бачать наче у воду глядять.Щоб не здивовувався чому так різко з того фак.люди уходять часто,участилося щось.Ну ок давайте продовжуйте в тому досі,тобто ректор не баче кому ставляють печатки,підпис.Захотів,пішов попросив бабу розписатися і готово.Так,що рібята ви в номінації,щось не так і готовтеся.Сам піде підпише в тихаря, адже є доступ в деканаті до кожного,якщо колись заяви які писалися на нього,то зараз викладачі в розпуску,що хочуть то і роблять,то тепер навседозволі-свої заяви тепер може покривати сам.Він як накерує,то то буде горе. А декан скаже,да тебе відраховано ректором,яким ректором його не було на місці,він у відпустці,і так всіх буде,та сама участь.ректор не знає нічого,зараз узнають всі.

І це престижний вузік

Цим самим Цим самим 4 часа 34 мин назад
Розповім хитрий злий провот де викладають такі люди ,вас може насторожити.Бут Наталія, Сковронський Богдан В.Дерман Лілія. Не думаю,що декан Дробот І.не догадується ,що вони роблять в освіті.Які методи застосовуються.А студенти вже спробували ,але не всім таке до душі.Цвіте і пахне бут академічна недоброчесність.Де вона працює.
У не всі такі як вона думає.Так Дерман приховується за маскою і яка,вона не така викладач друг як описує.Йде на підступні вчинки які порушують законодавчу базу освіти.Таким не місце у освіті,тим паче працювати.Стидно їм,що зливається водичка.За такі вчинки повинно бути стидно.Люди не мають совісті.Ганьба.З ким вони,ще захочуть вибрати собі із толпи,над ким будуть експперементи,мабуть вже із іншими студеньами,де Дробот все знову порішає.Там писали комент,що пишуть тупі студенти,які не вчаться,а навіщо ви таким пишете готові дипломчики,он декан самого неука тянув навіть-написали тупому і номер канає,проходить випускає тупого,геть,є дублікати хто писав йому роботу.
?А якщо людина пише самостійно то серете їй.А ну? таке канає для перевірки плагіату.За бабки отдєльні.Там неплохотак в кладаєте,там вже всі знають.Але не розповідають.А як якого тянув свого товариша декан ффс,то неадекватна робота бистро пройшла і виданий диплом,і хто його створював,сидіть і мовчіть в дудку.

НПУ позорно і не видно керівникам

Не стидно шахраям Не стидно шахраям 4 часа 44 мин назад
І не стидно ось так недоказувать правди студентам та їх батькам,вам же при вступі не скажуть правду,скриють дефект вуза.Я вам готова розкрити очі.Це ваше право обирати вибір,але потім вас піджидатимуть ці шоу таланти.Їм не раз там кидали людей у жосткі ситуації,але людей так і не чули з навчанням в НПУ чи ректор,що забув?Всі мовчали,а коли стала проблема наростати,вже не... Читать отзыв І не стидно ось так недоказувать правди студентам та їх батькам,вам же при вступі не скажуть правду,скриють дефект вуза.Я вам готова розкрити очі.Це ваше право обирати вибір,але потім вас піджидатимуть ці шоу таланти.Їм не раз там кидали людей у жосткі ситуації,але людей так і не чули з навчанням в НПУ чи ректор,що забув?Всі мовчали,а коли стала проблема наростати,вже не в силі замовчуватити її ,вона просочується,поділимося з вами ковточком правди,щоб батьки та їх діти були готові,і чи потягнуть і чи в силі будить ваші нерви ,та кому потім ви щоб докажете,ви багато не готові до того ,що в нас буде відбуватися,а головне людей попередити,а вибір залишається за самими ними.Просто стає так жалко тих дітей,через що вони пройдуть,що побачать,що в терплять і будуть терпіти бо недінешся ні куди,іначе людей жде підвог ,і диплома немає ,,таке виховання передагогів руйнує психіку студентів,а хто ж повірить якщо розкажеш,ніхто,ось і мовчать всі,я дуже сильна людина,незламна,хочеться поділитися з більшістю як не мають такого жорсткого серця ,як має Керівництво НПУ ім Драгоманова.Люди вам ніколи ніхто перед вступом не розкаже підводні камені ,які таїть НПУ.зрівнявши інші вузи України то в інших небо і земля ,да не всі ідеальні як ви думаєте,але тут геть перейдені всі межі педагогіки,що показано ні моральності ,ні культури,тільки ругань на одному лиш факультеті ,він там такий один який вирізняється з поміж інших ,,а не вирішення проблем.Вони не бачить цих проблем,адже,студентів це як непотрібні таке відношення.Що ці діти так завенили перед вами,чому твориться безобразіє таке,да ні в жодному з ВУЗів такого не чудують,адже узнавалося чи є таке в інших вузах ,ні такого ніже немає.Це вже перебор,а у людей ні стида ,ні совісті,іьце продовжується роками.Хтось терпить,справедливості немає,то ви хочь люди не попедіться на цей капкан.Не хочеться допускать повторення жаху.Та щоб студенти психологіческий стрес отримували жосткого рівня.Це переходить педагогічні всі рамку,якщо батькам неважливо за своїх дітей,то нехай стикаються і прочувствують на собі таке ставлення.А ректору всерівно на проблеми студентів іна самих студентів він клав,бо її проблеми не касаютьс йогл все приховують ,вони знаю
Ють як скрить від людей недосказане,і дефекти.Це треба такою жорстокістю мати ,щоб таке чинити у вищому навчальному закладі.Вибачте,ніхто таке гетс силі терпіти,і нікому й діла на вирішення проблем.Ніякі ні служби не допоможуть ,ніхто нас чути не буде,але ви розумні дорослі люди ж....то ви хочь будьте людьми.Це не нормально.бо вам не повернуть ні стрес пережитий ,ні час втрачений,ні ваші Да будуть звісно думати ,що пише обіжена людина,ні обезображенапідливі ,жорстокими ,безсовісними людьми НпУ.Перестаньте все таке пропаганду вати,і знущатися над дітьми.Кривдити їх гідність.Забеоати гроші за навчання ,і виганяти як собак.От як не стидно їм..Як тим викладачам не стидно.Покривають таке в них є знайомі в спец.службах,цирк не припинЄться.Вже не будуть .всіх правда затроне всіх нерівнодушних,адже це студенський псих стрес на все життя,таке не забувається,є підлість,ну такої сильної ...і всі рано чи пізно взнають....Нічого ми відкриємо людям вічі яне дозволю паклюжити молоде покоління,якщо лавку не припинять ...за таких викладачів стає стидно ,роблять вони ,а нам стидно за їх поведінку.Стидго говорити навіть де здобував освіту ,хто нас виховував ,вчив ,які люди,якими рисами вони володіють,ви можете присдставити скільки агресії,яку вони зривають на ваших же дітях НА КАФЕДРІ ДИЗАЙНУ ТА РЕКЛАМИ.Задумайтеся.Бувають розборки у всіх ,але ж такі це вже жорстко як діє Дерман Лілія М.Яе викладач не володіє характерними рисами доброго викладача,вміє за маскою приховуватися,тільки строїти себе на та розмовах. Запам'ятайте на хороше ніколи не будуть наговорювати а тим паче ,це натяк на проблему,яку потрібно вирішувати,скільки це таке буде тривати?мене не має сенсу брехати ,робити наклипи,просто хочеться щоб чули людини і щоб не обжигалися ,так поплатилася людина.навчання почнеться по началу норм,а потім до поки не старші курси не розкажуть ужаси і що там провертають.

керівництво покривало

боже до чого опцущені боже до чого опцущені 4 часа 46 мин назад
Бут Н.К. заробляє на дурнях безбожно!Люди стережіться такого відношення до студентів терпіти не можна.
Национальный педагогический университет им. М.Драгоманова

Национальный педагогический университет им. М.Драгоманова имеет IV уровень аккредитации, государственная форма собственности.

Информация о ВУЗе:

НПУ имени М.П. Драгоманова имеет большую учебно-материальную базу. В распоряжении студентов и преподавателей фундаментальная библиотека (общий книжный фонд - 1 млн. 300 тыс. книг) и 12 читальных залов, в которых одновременно... подробнее