Слова вдячності - Отзывы о Национальный Институт Рака

Национальный Институт Рака
Отзыв написан 20 декабря, 2018 год 332 просмотра
Хочу написати слова неймовірної вдячності і поваги за високий професіоналізм, людяність і позитивне ставлення працівників відділення раку стравоходу та шлунку НІР.
В жовтні у мого чоловіка була проведенна складна операція Льюіса по видаленю частини стравоходу та шлунку. Операція пройшла успішно. Хірурги проявили майстерність і провели операцію з ювелірною точністю.І в післяопераційний період мій чоловік і всі пацієнти відділення оточені постійною увагою і турботою. Також хочемо подякувати старшій медсестрі Марії Василівній, маніпуляційній сестрі Юлі і всім медсестрам відділу .
Особливу вдячність ми виражаємо Фриделю Роману Ігоровичу. Це молодий перспективний хірург з золотими руками. Окрім операційної роботи він займається науковою діяльністю і являється кандидатом медичних наук та членом міжнародної асоціації хірургів.
Ці слова сказані про Вас, Роман Ігорович :
" Той хто працює своїми руками є ремісником. Той хто працює розумом є вченим. Той хто працює серцем є митцем. Але той хто працює руками, розумом і серцем є хірургом.
Дай Вам Бог здоров"я і наснаги у Вашій діяльності на славу життя!

Клиники Киев: отзывы

Стоматология Astra Dent

Стоматология, Киев, ул. Верхний Вал, 28-30
4.6
132602 просмотра
Все отлично Попала к доктору Соляник на прием по акции , просто проверить результаты другого доктора. Спасибо за этот счастливый случай, который помог мне уберечь мои зубы от развода в другой клинике! Очень спокойная, мягкая, все объясняет, чувствуется, что профессионал - теперь всей семьей лечимся у нее!
Стоматология Astra Dent Ответ представителя Стоматология Astra Dent
пятница, 10 января
Доброго дня, Світлано! Ми обов'язково повідомимо вашого лікаря про позитивний відгук) Дякуємо вам, та чекаємо на зустріч знову!

Медицинский центр Леомед

Медицинские центры, Киев, ул. Сырецкая,32
4.4
Ложная диагностика Диагностируют болезни которых нет (после 2 дополнительных экспертиз ничего подобного не нашли). Деньги за отстойное обслуживание не возвращают (даже с наличием сторонних экспертиз).
Добрый день, Евгений. У нас в центре Вам было проведено трансректальное УЗИ, которое более достоверное, чем трансабдоминальное, то что Вы...

Национальный Институт Рака

Національний інститут раку України (НІР) – це клінічний та дослідницький міжнародно-акредитований онкологічний центр, що є невід’ємною частиною спеціалізованої, висококваліфікованої медичної допомоги в Україні. НІР охоплює всі аспекти контролю за онкологічними...
Адрес: Киев, вулиця Михайла Ломоносова, 33/43
Телефон: 044 257 9315