Слова вдячності - Отзывы о Национальный Институт Рака

Национальный Институт Рака
Коцюба Г. І. м. Тернопіль Отзыв написан 20 декабря, 2018 год 270 просмотров
Хочу написати слова неймовірної вдячності і поваги за високий професіоналізм, людяність і позитивне ставлення працівників відділення раку стравоходу та шлунку НІР.
В жовтні у мого чоловіка була проведенна складна операція Льюіса по видаленю частини стравоходу та шлунку. Операція пройшла успішно. Хірурги проявили майстерність і провели операцію з ювелірною точністю.І в післяопераційний період мій чоловік і всі пацієнти відділення оточені постійною увагою і турботою. Також хочемо подякувати старшій медсестрі Марії Василівній, маніпуляційній сестрі Юлі і всім медсестрам відділу .
Особливу вдячність ми виражаємо Фриделю Роману Ігоровичу. Це молодий перспективний хірург з золотими руками. Окрім операційної роботи він займається науковою діяльністю і являється кандидатом медичних наук та членом міжнародної асоціації хірургів.
Ці слова сказані про Вас, Роман Ігорович :
" Той хто працює своїми руками є ремісником. Той хто працює розумом є вченим. Той хто працює серцем є митцем. Але той хто працює руками, розумом і серцем є хірургом.
Дай Вам Бог здоров"я і наснаги у Вашій діяльності на славу життя!

Комментарии к отзывуКлиники Киев: отзывы

Отзыв о Клиники Киев. Отзывы пациентов о клиниках Киева и Украины. Каталог клиник, адреса, телефоны. Отзывы о Детских клиниках, Гинекологических клиниках, Стоматологических клиниках и многое другое

1

Медицинский центр «Айвимед»

Медицинские центры, Киев, ул. Авиаконструктора Антонова, д. 2-б
4.1
90 отзывов
20163 просмотра
Уважно при виборі лікаря Найбільше в життя шкоду, що звернулася в цю клініку, зокрема до психічно хворої лигирди! Дівчата, читайте правдиві, живі відгуки, а не ті, що вони самі собі пишуть. Це клініка з дверей віє злом.
Доброго дня! Ми відкриті до діалогу, але пацієнт з такими даними, як «Квітка-Закарпаття», відсутній у базі пацієнтів нашої клініки. Також ми...

Национальный Институт Рака

Національний інститут раку України (НІР) – це клінічний та дослідницький міжнародно-акредитований онкологічний центр, що є невід’ємною частиною спеціалізованої, висококваліфікованої медичної допомоги в Україні. НІР охоплює всі аспекти контролю за онкологічними...
Адрес: Киев, вулиця Михайла Ломоносова, 33/43
Телефон: 044 257 9315

Клиники

DOCTOR SAM клиника
DOCTOR SAM клиника

Рейтинг: 4.4
354 отзыва
Медицинский центр Медос
Медицинский центр Медос

Рейтинг: 4
4 отзыва
Медиком
Медиком

Рейтинг: 4.8
454 отзыва
Медицинский центр Into-Sana в Киеве
Медицинский центр Into-Sana в Киеве

Рейтинг: 4.8
75 отзывов
ООО АЙЛАЗ медицинский центр
ООО АЙЛАЗ медицинский центр

Рейтинг: 4.7
184 отзыва
Клиника выходного дня
Клиника выходного дня

Рейтинг: 4.8
273 отзыва
Клиника Оксфорд Медикал
Клиника Оксфорд Медикал

Рейтинг: 4.4
263 отзываВам необходимо войти или зарегистрироваться
fullscreen
close