Подяка відділенню онкогінекології - Отзывы о Национальный Институт Рака

Национальный Институт Рака
Отзыв написан воскресенье, 10 октября 8 просмотров
Бажаю висловити щиру подяку всім співробітникам відділення онкогінекології НІР та особисто професору Свінціцькому Валентину Станіславовичу, лікуючему лікарю Ренкас Олені Павлівні, анестезіологу Гаркавому Євгену Олександровичу та онкопроктологу Шептицькому Володимиру В'ячеславовичу за врятування мого життя! Ситуація була складною та потребувала якнайшвидшого вирішення - оперування та подальшого лікування. Дякувати Долі, яка привела мене саме в НІР до найкваліфікованих та найдосвідчених професіоналів світового рівня, до того ж, чуйних та доброзичливих людей! Колектив докторів на чолі з проф. Свінціцьким В.С. блискуче провели складну та поширену операцію, яка тривала 4 години та завдяки якій я маю всі шанси на повне одужання! Весь час після операції до виписки з лікарні відчувала постійну увагу та піклування по відношенню до себе як з боку докторів,які мене оперували, так і з боку медичного персоналу відділення цілодобово, навіть на тлі безперебійного надходження нових пацієнтів! Користуючись нагодою, вітаю відділення онкогінекології НІР з міжнародним визнанням у сфері лікування раку яєчників та отриманням відповідного сертифікату ESGO! Без сумнівів, колектив відділення заслуговує ще багато подібних сертифікатів! Бажаю Здоров'я, Щастя в особистому та Успіхів в професійному житті, всіх можливих Благ Шановним лікарям, медичному персоналу відділення онкогінекології НІР,а також їхнім рідним та близьким!

Оксана, Запоріжжя вторник, 19 октября
***вибачаюся, невірно зазначила спеціальність доктора - онкогінеколог Шептицький В.В. Ще раз ДЯКУЮ за висококваліфіковану допомогу та чуйне ставлення!!!

Клиники Киев: отзывы

Медицинский центр «Айвимед»

Медицинские центры, Киев, ул. Авиаконструктора Антонова, д. 2-б
4.5
Дуже задоволена Дуже задоволена прийомом. Лікарка сподобалась, у клініці приємний персонал на ресепції. Медсестри хороші, взяла кров і навіть сліду не зосталося.
Шановна Міла, дякуємо Вам за те, що знайшли час і залишили відгук про нашу клініку. Ми стараємося працювати як злагоджена команда...

СантаЛен

Медицинские центры, Киев, г. Буча, ул. Пушкинская, 59-б
4.2
127544 просмотра
Благодарность Спасибо доктору Загородскому. Очень переживала перед гастроскопией, но все прошло безболезненно. Доктор очень аккуратный, вежливый. Если за такой процедурой, то только к нему.
СантаЛен Ответ представителя СантаЛен
среда, 20 октября
Інна, щиро дякуємо Вам за відгук та високу оцінку.Бажаємо Вам і близьким міцного здоров'я! З повагою, адміністрація "СантаЛен"
Национальный Институт Рака
Національний інститут раку України (НІР) – це клінічний та дослідницький міжнародно-акредитований онкологічний центр, що є невід’ємною частиною спеціалізованої, висококваліфікованої медичної допомоги в Україні. НІР охоплює всі аспекти контролю за онкологічними захворюваннями: профілактика, скринінг, лікування та наукові дослідження. НІР проводить дослідження на базовому, трансляційному та клінічному рівнях, що в кінцевому підсумку,... подробнее

Адрес: Киев, вулиця Михайла Ломоносова, 33/43
Телефон: 044 257 9315