Национальный Институт Рака отзывы

Киев, вулиця Михайла Ломоносова, 33/43
Национальный Институт Рака

Подскажите !!!

Отзыв написан вторник, 3 декабря
Здравствуйте ! Я проходила лечение в НИР . Мне надо пройти КТ . Я с другого города , не с Киева . Подскажите , пожалуйста , как записаться на КТ ( номер телефона ) . Здравствуйте ! Я проходила лечение в НИР . Мне надо пройти КТ . Я с другого города , не с Киева . Подскажите , пожалуйста , как записаться на КТ ( номер телефона ) .

Подскажите!

Отзыв написан среда, 27 ноября
Добрый день, подскажите Ирина Викторовна Досенко, принимает ли? И модно ли к ней попасть на след. Нелеле. Спасибо Добрый день, подскажите Ирина Викторовна Досенко, принимает ли? И модно ли к ней попасть на след. Нелеле. Спасибо

Прийом Стаховський Е.О.

Отзыв написан понедельник, 25 ноября
Підкажіть, будь ласка, як попасти на прийом на консультацію до Стаховського О.Е.? Як він приймає в Інституті раку? Підкажіть, будь ласка, як попасти на прийом на консультацію до Стаховського О.Е.? Як він приймає в Інституті раку?

Сердечно вдячні!!!

Отзыв написан понедельник, 25 ноября
Щиро вдячний лікарям Національного інституту раку Крахмальову Павлу Сергійовичу і Шудраку Євгенію Анатолійовичу за проведену операцію. Вже більше року лікар Шудрак Є.А. продовжує моє подальше лікування. Я вдячний йому за чуйне ставлення та моральну підтримку в цей нелегкий для мене час. Зичу Вам нових досягнень в області медицини. Щиро вдячний лікарям Національного інституту раку Крахмальову Павлу Сергійовичу і Шудраку Євгенію Анатолійовичу за проведену операцію. Вже більше року лікар Шудрак Є.А. продовжує моє подальше лікування. Я вдячний йому за чуйне ставлення та моральну підтримку в цей нелегкий для мене час. Зичу Вам нових досягнень в області медицини.

Врач Остапенко Юрий Викторович

Отзыв написан четверг, 14 ноября
Юрий Викторович хирург от Бога! Замечательный высококвалифицированный онколог, владеющий современнейшими хирургическими методами, в частности, микроинвазивной онкохирургией. В отношениях с больными он всегда спокойный, убежденный в своих действиях, внимательный и располагающий к доверию. Юрий Викторович хирург от Бога! Замечательный высококвалифицированный онколог, владеющий современнейшими хирургическими методами, в частности, микроинвазивной онкохирургией. В отношениях с больными он всегда спокойный, убежденный в своих действиях, внимательный и располагающий к доверию.

Відмінна якість обслуговування

Отзыв написан вторник, 12 ноября
Хочу подякувати зав. відділeння пухлин стравоходу та шлунку Корнадському Ю.М. за тe, що дав шанс моєму тату (82 роки)і поклав нас на опeрацію. Дякую за провeдeння опeраціі з часткового видалeння шлунку та стравоходу профeсору Кіркілeвському С.І., його асистeнтам Назарeнко І.С., Мініч А.А., а також всьому мeдичному пeрсоналу за ваш профeсіоналізм. Натхнeння та удачі у вашій нeлeгкій праці. Хочу подякувати зав. відділeння пухлин стравоходу та шлунку Корнадському Ю.М. за тe, що дав шанс моєму тату (82 роки)і поклав нас на опeрацію. Дякую за провeдeння опeраціі з часткового видалeння шлунку та стравоходу профeсору Кіркілeвському С.І., його асистeнтам Назарeнко І.С., Мініч А.А., а також всьому мeдичному пeрсоналу за ваш профeсіоналізм. Натхнeння та удачі у вашій нeлeгкій праці.

Щира подяка

Отзыв написан 8 ноября, 2019 год
Виражаю щиру подяку завідуючому відділенням пухлин стравоходу і шлунку Кондрацькому Ю.М. і його асистенту Шудраку Є.А. які зробили мені операцію з видалення шлунку (4-та стадія раку) і спасли мені життя. Я безмежно вдячний їм за чуйність і професіоналізм! Після операції я постійно контактую з цими лікарями і отримую необхідні консультації.
Також я вдячний всім медсестрам цього відділення за їх уважність і доброзичливість до пацієнтів. Дай Бог їм всім здоров'я і натхнення в їхній нелегкій праці!
Достоинства:
  1. Професіоналізм і належна практика
Недостатки:
  1. Бажано, щоб в НІР були післяопераційні курси реабілітації.

Благодарен за профессионализм

Отзыв написан 7 ноября, 2019 год
Я счастлив, что попал в грамотные и внимательные руки зав.отделением Кондрацкого Ю.Н. и его наставника Шудрак Е.А. Пусть у каждого, кто столкнётся с этой коварной бедою, будут такие доктора! Добра, терпения, удачи и всего хорошего им! Я счастлив, что попал в грамотные и внимательные руки зав.отделением Кондрацкого Ю.Н. и его наставника Шудрак Е.А. Пусть у каждого, кто столкнётся с этой коварной бедою, будут такие доктора! Добра, терпения, удачи и всего хорошего им!

Хочу подякувати лікарю Свінціцький Валентин Станіславович

Отзыв написан 7 ноября, 2019 год
Мене було прооперовано 4 вересня 2018 року з приводу раку шийки матки з МТС в лімфовузли. Я не знаю що буде далі, бо лікар не Бог але він людина від Бога .Я Вам щиро дякую за вашу нелегку працю . Дай Бог Вам здоров"я ще довго довго рятувати людей ,низький Вам уклін. Мене було прооперовано 4 вересня 2018 року з приводу раку шийки матки з МТС в лімфовузли. Я не знаю що буде далі, бо лікар не Бог але він людина від Бога .Я Вам щиро дякую за вашу нелегку працю . Дай Бог Вам здоров"я ще довго довго рятувати людей ,низький Вам уклін.
Достоинства:
  1. Всім дякую
Недостатки:
  1. санітарні норми відділення( робота сестри господині)

Благодарность

Отзыв написан 5 ноября, 2019 год
Хочу выразить огромную благодарность сотрудникам отделения онкоурологии за то, что больше 5 лет помогали бороться с раком 4 стадии моему близкому человеку! Настоящие профессионалы именно здесь! Хочу выразить огромную благодарность сотрудникам отделения онкоурологии за то, что больше 5 лет помогали бороться с раком 4 стадии моему близкому человеку! Настоящие профессионалы именно здесь!

Благодарность

Отзыв написан 2 ноября, 2019 год
Здравствуйте! Хочу выразить свою благодарность Зайцеву Сергею Леонтьевичу за внимательное отношение и профессионализм! С уважеием , Бондаренко С. Здравствуйте! Хочу выразить свою благодарность Зайцеву Сергею Леонтьевичу за внимательное отношение и профессионализм! С уважеием , Бондаренко С.
Достоинства:
  1. Чуткий и отзывчивый человек. Имеет большой опыт и стаж работы

Молодые специалисты

Отзыв написан 31 октября, 2019 год
Огромную благодарность хочется выразить молодому специалисту -Коваленко Анастасии Ивановне. Это очень умная, порядочная девушка- врач -химиотерапевт. Рекомендую.... Огромную благодарность хочется выразить молодому специалисту -Коваленко Анастасии Ивановне. Это очень умная, порядочная девушка- врач -химиотерапевт. Рекомендую....

Специалисты на высшем уровне...

Отзыв написан 31 октября, 2019 год
Лигирда Ольга Федоровна и Смоланка Иван Иванович-врачи от Бога. Обратилась с проблемой, помогли. Рекомендации и советы дают квалифицированно. Лично я в институте не встретила случаев вымогательства и коррупции. Вы в Одессе не были..... Лигирда Ольга Федоровна и Смоланка Иван Иванович-врачи от Бога. Обратилась с проблемой, помогли. Рекомендации и советы дают квалифицированно. Лично я в институте не встретила случаев вымогательства и коррупции. Вы в Одессе не были.....

Променева терапія

Отзыв написан 29 октября, 2019 год
Доброго всім дня.Підкажіть покроково послідовність променевої терапії раку молочної залози.З проживанням. Доброго всім дня.Підкажіть покроково послідовність променевої терапії раку молочної залози.З проживанням.

Безмежна вдячність і низький уклін

Отзыв написан 26 октября, 2019 год
Життя дарує хвилини радості але на жаль і хвилини тривог. Дякувати Богу що в тяжкі хвилини він посилає добрих, щирих людей, професіоналів, людей з великої літери. Я таких зустріла: це лікарі хірурги відділення голови та шиї Кравець Олег Володимирович, Хлинін Олександр Вікторович та Чернієнко Віктор Володимирович. Велике Вам дякую, низький Вам уклін і моя безмежна вдячність. Лікарі від Бога яким...  Читать отзыв Життя дарує хвилини радості але на жаль і хвилини тривог. Дякувати Богу що в тяжкі хвилини він посилає добрих, щирих людей, професіоналів, людей з великої літери. Я таких зустріла: це лікарі хірурги відділення голови та шиї Кравець Олег Володимирович, Хлинін Олександр Вікторович та Чернієнко Віктор Володимирович. Велике Вам дякую, низький Вам уклін і моя безмежна вдячність. Лікарі від Бога яким без сумніву можна довірити найцініще що є у кожного з нас життя. Міцного Вам здоров`я і Божої благодаті.

Отделение опухолей пищевода и желудка

Отзыв написан 26 октября, 2019 год
Подскажите пожалуйста , как записаться на прием к специалисту вашего отделения .Есть предварительные анализы , КТ, ренген , УЗИ Подскажите пожалуйста , как записаться на прием к специалисту вашего отделения .Есть предварительные анализы , КТ, ренген , УЗИ

Благодарим Ивана Ивановича Смоланка и Андрея Александровича Ляшенко

Отзыв написан 24 октября, 2019 год
"Золотые руки" хирургов делают подчас невозможное. Женщины, зная, что их будут оперировать именно эти ПРОФЕССИОНАЛЫ не боятся. Дочь-16 лет, познакомившись с ними, сказала, дядечки хорошие, будет все ОК. Благодарим специалистов, благодарим медперсонал за внимание. "Золотые руки" хирургов делают подчас невозможное. Женщины, зная, что их будут оперировать именно эти ПРОФЕССИОНАЛЫ не боятся. Дочь-16 лет, познакомившись с ними, сказала, дядечки хорошие, будет все ОК. Благодарим специалистов, благодарим медперсонал за внимание.

Процик Володимир Семенович.

Отзыв написан 23 октября, 2019 год
В далекому 1986 році моєму батькові тут робили операцію.Таке це страшне слово "РАК".Батько мій живе і досі.Низький уклін Вам, Володимир Семенович.Довгих років Вам.Мій батько молиться за Вас і зараз. В далекому 1986 році моєму батькові тут робили операцію.Таке це страшне слово "РАК".Батько мій живе і досі.Низький уклін Вам, Володимир Семенович.Довгих років Вам.Мій батько молиться за Вас і зараз.

Гинекология

Отзыв написан 22 октября, 2019 год
Здравствуйте.посоветуйте пожалуйста проверенного онкогинеколога!(дисплазия шейки матки тип 3-а,аденомиоз.пью Визан-появилась киста на яичнике,меоматозный узел)кто с таким сталкивался?к кому обратиться? Здравствуйте.посоветуйте пожалуйста проверенного онкогинеколога!(дисплазия шейки матки тип 3-а,аденомиоз.пью Визан-появилась киста на яичнике,меоматозный узел)кто с таким сталкивался?к кому обратиться?

Гинекология

Отзыв написан 20 октября, 2019 год
Подскажите, пожалуйста, можно ли родным оставаться на ночь в палате с больным после операции или только днем можно там находится? Спасибо заранее Подскажите, пожалуйста, можно ли родным оставаться на ночь в палате с больным после операции или только днем можно там находится? Спасибо заранее

Лимфогранулематоз

Отзыв написан 18 октября, 2019 год
Здравствуйте , подскажите, пожалуйста, к кому обратиться с диагнозом лимфогранулиматоз? Помогите пожалуйста, обошли уже всех врачей в г.Сумы((( Здравствуйте , подскажите, пожалуйста, к кому обратиться с диагнозом лимфогранулиматоз? Помогите пожалуйста, обошли уже всех врачей в г.Сумы(((

Відгук про відділення пухлин стравоходу та шлунку

Отзыв написан 17 октября, 2019 год
Добрий день! Я приїхала в Київ дуже знервована, налякана та навіть прощалась з життям. Направили в НІР, у відділення пухлин стравоходу та шлунку до зав. відділенням Кондрацького Юрія Миколайовича, якому дуже вдячна за те що уважно вислухав, подивився аналізи, виписки і сказав що надія є, попробуєм поборотися, також окреме спасибі за мого висококваліфікованого, доброго лікаря Колеснік Андрія , до...  Читать отзыв Добрий день! Я приїхала в Київ дуже знервована, налякана та навіть прощалась з життям. Направили в НІР, у відділення пухлин стравоходу та шлунку до зав. відділенням Кондрацького Юрія Миколайовича, якому дуже вдячна за те що уважно вислухав, подивився аналізи, виписки і сказав що надія є, попробуєм поборотися, також окреме спасибі за мого висококваліфікованого, доброго лікаря Колеснік Андрія , до якого звертаюсь в любий час і завжди отримую відповідь. Окрема подяка мед. персоналу за професіоналізм, людяність. Щодо коштів, то у цему відділенні їх ніхто не вимагає. Дуже велике Вам спасибі і дай Бог міцного здоров'я Вам і вашим рідним.
Достоинства:
  1. Висококваліфікований персонал, дуже гарне відношення
Недостатки:
  1. Кухня трошки не відповідає відділенню

Подяка лікарям

Отзыв написан 17 октября, 2019 год
Дуже дякую лікарям інституту раку.Особливо зав.від.Кондрацькому Юрію Миколайовичу та нашому лікуючому лікарю Колеснику Андрію Володимировичу.Дуже гарно віднеслися і навіть після виписки можемо звернутися за порадою.Велике вам дякую за ваш професіоналізм та відношення. Дуже дякую лікарям інституту раку.Особливо зав.від.Кондрацькому Юрію Миколайовичу та нашому лікуючому лікарю Колеснику Андрію Володимировичу.Дуже гарно віднеслися і навіть після виписки можемо звернутися за порадою.Велике вам дякую за ваш професіоналізм та відношення.

Відгук про лікарів

Отзыв написан 17 октября, 2019 год
Доброго дня. Хочу висловити подяку за чуйне ставлення, професіоналізм та людяність зав. відділення пухлин стравоходу і шлунку Кондрацькому Юрію Миколайовичу та лікуючому лікарю Колеснику Андрію Володимировичу. Лікарі з великої букви. А також надіюсь на Ваше подальше кваліфіковане лікування мого тата. Доброго дня. Хочу висловити подяку за чуйне ставлення, професіоналізм та людяність зав. відділення пухлин стравоходу і шлунку Кондрацькому Юрію Миколайовичу та лікуючому лікарю Колеснику Андрію Володимировичу. Лікарі з великої букви. А також надіюсь на Ваше подальше кваліфіковане лікування мого тата.

Відділення пухлин стравоходу та шлунка

Отзыв написан 17 октября, 2019 год
Дуже вдячна колективу Відділення пухлин стравоходу та шлунку, а особливо завідуючому Кондрацькому Юрію Миколайовичу та лікарю Колеснику Андрію Володимировичу за лікування мого тата.
Звернулись 1,5 місяця тому, коли тато, майже не міг ходити та дуже кашляв. Завдяки високому професіоналізму ці лікарі значно покращили стан здоров‘я мого тата!
Коли тато знаходиться у стаціонарі, то завжди розказує про уважне та чуйне відношення з боку працівників відділення!
Низький Вам уклін та натхнення у Вашій праці на довгі роки!!!

Подяка Стаховському Олександру Едуардовичу

Отзыв написан 15 октября, 2019 год
В червнi 2019 року менi була проведена радикальна простоектомiя лiкарем Стаховським Олександром Едуардовичем.Почуваюсь зараз добре. Хочу висловити подяку лiкарю вiд Бога та всiй його дружнiй командi, якi оточують турботою та роблять все можливе та неможливе
Дуже радий,що був прооперований саме тут i кращими спецiалiстами.Дякую Вам прекрасний лiкарю за Вашу нелегку працю.Бажаю Вам сил терпiння, довголiття
Щира подяка всьому вiддiленню...  Читать отзыв
Щира подяка всьому вiддiленню малоiнвазiйноi та ендоскопiчноi хiрургii.
Достоинства:
  1. Уважний та турботливий персонал
Недостатки:
  1. Харчування

У кого можно получить консультацию

Отзыв написан 9 октября, 2019 год
У дочери обнаружили узел в левой доле щитовидной железы...к какому врачу можно обратиться за консультацией.ранее обращались в онкоинститут с другой проблемой ,и очень благодарны врачам этого института.спасибо.. У дочери обнаружили узел в левой доле щитовидной железы...к какому врачу можно обратиться за консультацией.ранее обращались в онкоинститут с другой проблемой ,и очень благодарны врачам этого института.спасибо..

Черныш Валерия Олеговна

Отзыв написан 8 октября, 2019 год
Очень много прекрасных слов можно сказать об этом докторе!!! Но скажу главное - удивительно внимательная, вдумчивая, высоко профессиональная ,отзывчивая,с удивительной энергетикой ,отличным чувством юмора, собранная, к тому же бесконечно обаятельная и очаровательная женщина!!! Дай бог ей ещё очень долго работать в этой безумно сложной сфере и спасать много много женских жизней!!! Люблю Вас очень и благодарю за всё!!! Очень много прекрасных слов можно сказать об этом докторе!!! Но скажу главное - удивительно внимательная, вдумчивая, высоко профессиональная ,отзывчивая,с удивительной энергетикой ,отличным чувством юмора, собранная, к тому же бесконечно обаятельная и очаровательная женщина!!! Дай бог ей ещё очень долго работать в этой безумно сложной сфере и спасать много много женских жизней!!! Люблю Вас очень и благодарю за всё!!!

Прошу про допомогу

Отзыв написан 7 октября, 2019 год
Доброго вечора. В мого батька злоякісне новоутворення лівої нирки. 0684266816 кому не важко , подзвоніть, хто стикався з таким , ми не знаємо до кого звернутися. Ми у відчаї. Буду дуже вдячна. Доброго вечора. В мого батька злоякісне новоутворення лівої нирки. 0684266816 кому не важко , подзвоніть, хто стикався з таким , ми не знаємо до кого звернутися. Ми у відчаї. Буду дуже вдячна.
Доброго дня! Рекомендуємо звернутися у відділення онкоурології Інституту Раку http://unci.org.ua/naukovo-doslidne-viddilennya-plastychnoji-ta-rekonstruktyvnoji-onkourologiji/

таня Чернігівська обл

Отзыв написан 6 октября, 2019 год
мені поставили діагноз/ виявлені зміни в середньому середньостінні можуть відповідати новоутворенню стінки стравоходу враженому л/в це після проведеного контрастного кт. Мене направили на консультацію до інституту раку. Підкажіть лікаря до якого можна записатися на консультацію.Консультація платна чи ні. Дякую мені поставили діагноз/ виявлені зміни в середньому середньостінні можуть відповідати новоутворенню стінки стравоходу враженому л/в це після проведеного контрастного кт. Мене направили на консультацію до інституту раку. Підкажіть лікаря до якого можна записатися на консультацію.Консультація платна чи ні. Дякую

Национальный Институт Рака

Національний інститут раку України (НІР) – це клінічний та дослідницький міжнародно-акредитований онкологічний центр, що є невід’ємною частиною спеціалізованої, висококваліфікованої медичної допомоги в Україні. НІР охоплює всі аспекти контролю за онкологічними...
Адрес: Киев, вулиця Михайла Ломоносова, 33/43
Телефон: 044 257 9315