Национальный Институт Рака отзывы

Киев, вулиця Михайла Ломоносова, 33/43
Национальный Институт Рака
Отзывы с пометкой "Проблема решена" не учитываются

Яценко Людмила Дмитриевна

Макушин А.Ф.,тел.098-270-02-45 Макушин А.Ф.,тел.098-270-02-45 четверг, 17 сентября
Выражаю огромную и искреннюю благодарность Яценко Людмиле Дмитриевне. Спасибо за квалифицированный подход. Благодаря Вам моя мама радуется каждому дню, своим детям и внукам. Пусть жизнь каждый день преподносит Вам лишь приятные сюрпризы, Ваши родные и близкие дарят позитивную энергию и придают сил, а пациенты говорят приятные слова и благодарят за лечение Сейчас мы все больше осознаем, как дороги Ваши... Читать отзыв Выражаю огромную и искреннюю благодарность Яценко Людмиле Дмитриевне. Спасибо за квалифицированный подход. Благодаря Вам моя мама радуется каждому дню, своим детям и внукам. Пусть жизнь каждый день преподносит Вам лишь приятные сюрпризы, Ваши родные и близкие дарят позитивную энергию и придают сил, а пациенты говорят приятные слова и благодарят за лечение Сейчас мы все больше осознаем, как дороги Ваши знания и опыт. Вы внимательно относитесь к своим пациентам, переживаете и сочувствуете им. Ваша самоотверженность и готовность помочь, дарит надежду и радует больных, они находятся в надежных руках.Только столкнувшись с проблемой начинаешь ценить вклад медицинских сотрудников в нашу жизнь! Еще раз спасибо за то, что вы есть! С уважением, Макушин А.Ф.,тел.098-270-02-45.

Радиойод терапия

Яна Яна среда, 16 сентября
Подскажите, пожалуйста,кто знает!
Маме удалили щитовидную железу. Метастазы - в костях черепа. Нужно делать радиойод скоро. Доктор говорит у них есть в соседнем здании на территории НИР. Но конкретики не добьюсь. Может кто здесь делал?? У кого??? И сколько это стоит??
Есть желание поделиться информацией по телефону- буду очень благодарна. Яна, 066-712-87-36.
Достоинства:
  1. Врачи - нам повезло, профессионалы! Лучшие в своем деле нам попались!
Недостатки:
  1. Железные кровати в отделениях. После операции - это ужас

Рак шлунку.

Гость Гость четверг, 3 сентября
Попали до Колесник Андрей.Але ніде ніякої інформації про нього немає.
Може хтось щось підскаже.
Дякуємо!!

Безпридел и страшная корупція!!!!!

Гость Гость воскресенье, 30 августа
Заболела моя мама на рак легкого, приехали на обследование в поликлинику Национального Института рака. Доктор котрий делал пункцію ( биопсию) легкого потребивал 3500 грн. за свою работу. За цитологию в лабаратории на 6 етаже вимагали 700 грн., на 7 етаже за цитологию 800 грн., за бронхоскопию 400 грн., за ендоскопию 400 грн. При етом всем, в каждом кабинете я попросила... Читать отзыв Заболела моя мама на рак легкого, приехали на обследование в поликлинику Национального Института рака. Доктор котрий делал пункцію ( биопсию) легкого потребивал 3500 грн. за свою работу. За цитологию в лабаратории на 6 етаже вимагали 700 грн., на 7 етаже за цитологию 800 грн., за бронхоскопию 400 грн., за ендоскопию 400 грн. При етом всем, в каждом кабинете я попросила чек но мне его не дали, сказали что чеки не видають. Я настояла и мне сказали уплатить на первом етаже как благотворительний взнос. Кроме етого в отделение среднестения и легких за пребивание в палате берут 300 грн. в сутки. Что єто за безпридел!!!! И єто називатися государственная бесплатная програма лечения онкобольних в Украине.Люди продають дома, квартири, чтоби лечится и спасать свою жизнь а ети корупционери отбирают последний деньги за услуги, которое бесплатние.

Отличное качество обслуживания

Бондарь Марина Бондарь Марина четверг, 27 августа
Хочу выразить огромную благодарность всему персоналу отделения опухолей пищевода и желудка во главе с Кондрацким Юрием Николаевичем! Таких отзывчивых, добрых и приятных докторов я еще не встречала нигде и никогда!
Когда отцу поставили диагноз рак желудка, мы думали – это конец всего. Но попав в руки Юрия Николаевича и его команды, отец получил шанс на выздоровление. Мы попали к нему случайно на консультацию, он очень подробно все рассказал о болезни и плане лечения и предложил уже через день ложиться на диагностическую лапароскопию и первый курс химиотерапии. Но в ходе ее проведения обнаружилось внутреннее кровотечение, нужно было срочным образом удалять опухоль. Команда хирургов очень оперативно провела операцию и уже спустя 5 дней нас отпустили домой.
Отдельное спасибо нашему лечащему врачу Добржанскому Алексею Юрьевичу! Очень внимательный, позитивный и добрый! Даже после выписки интересовался самочувствием своего подопечного.
Каждое утро своими улыбками, добрыми словами и шутками они вселяли в нас надежду и заряжали позитивной энергией.
Также была приятно удивлена состоянием отделения и палат, все отремонтировано, чисто и аккуратно!
Спасибо вам огромное за ваши золотые руки, светлые головы и добрые сердца! От всей души желаю отделению достаточного финансирования от государства, всех благ докторам и крепкого здоровья всем вам и вашим пациентам)!

Кто знает номер

Гость Гость 19 августа, 2020 год
Как дозваница в отделение голова шея,Соловева Татяна.?у нас в области не приняли киевское назначений на лучи

Спасён от смерти и поверил в выздоровление!!!

Головачук Оксана. Пациент коляда Вячеслав. Головачук Оксана. Пациент коляда Вячеслав. 13 августа, 2020 год
Хочу поблагодарить врача с золотыми руками. Зубарев Николай Геннадьевич спас моего мужа . Спасибо большое !!! С уважением Оксана.

Добржанский Алексей Юрьевич

Алина Алина 11 августа, 2020 год
Оперативное лечение в отделении опухолей пищевода и желудка НИРа проходила моя бабушка. Несмотря на все наши переживания, а также риски оперативного вмешательства, всё прошло хорошо!
Благодарю замечательных врачей Зайцева Сергея Леонтьевича, Крахмалёва Павла Сергеевича, Науменко Андрея Васильевича! Спасибо за поддержку, доброжелательное и чуткое отношение к своим пациентам! Людмила Семёновна всем передаёт огромный привет)))
Отдельно хочу выразить искреннюю благодарность и... Читать отзыв
Отдельно хочу выразить искреннюю благодарность и глубокое уважение профессионалу своего дела Добржанскому Алексею Юрьевичу! Вы удевляете своей самоотдачей! Спасибо за Ваш труд, отзывчивость, терпение и профессиональное выполнение своего долга! С Вами бабушке было очень спокойно!))

Помогите пожалуйста. Нужна консультация хорошего химиотерапевта в Институте Рака.

Александр Александр 7 августа, 2020 год
Помогите пожалуйста. Срочно нужна консультация хорошего химиотерапевта в Институте Рака. Слышал хорошие отзывы о Лялькине С.А. Поделитесь контактами, пожалуйста.

Відмінні спеціалісти.

Євген Євген 6 августа, 2020 год
У мене рак простати. Місяць тому була проведена хірургічна операція в Національниному інституті раку. Тут все організувалося в найкоротші терміни. 9 Липня
я був успішно прооперований.
я був успішно прооперований.
Хочу подякувати Стаховському Олександру Едуардовичу, онкохірургу від Бога, який провів мені лапароскопічну радикальну простатектомію. Ще до операції Олександр Едуардович проконсультував мене, все докладно пояснив як буде проходити операція, що буде відразу після операції і як відновлюватися в подальшому. Спілкування було змістовним та приємним.
Також дякую Кудінова Георгія Валерійовича, лікуючого лікаря. Це хороший лікар, приємна людина, який завжди все професійно і терпляче мені пояснював. Щира подяка
анастезіологу Хвостенко Миколі Васильовичу.
Уже на третій день ,незважаючи на деяккі специфічні незручності, я почував себе хорошо
і без проблем був виписаний.
Моя знайома Марина,(яка проживає в Германії), побуваши в нашій палаті, і побачивши
мене та інших пацієнтів після після операцій , сказала що в неї склалося враження
про те що рівень кваліфікації хірурга- вище з тим, чим вона стикалася в Германії.
Після виписки я підходив та зв'язувався по телефону з додатковими питаннями з Стаховським О.Е. Доктор детально проконсультував мене в подальших діях. Я хочу зазначити що вибір хірурга Стаховського Олександра Едуардовича себе повністю випрадав . Рекомендую іншим хворим звертатися за допомогою до нього.
Хочу ще відзначити медсестричок, які завжди привітні з пацієнтами та родичами. Спасибі всім вам і бажаю хорошого здоров'я всім лікарям.

З повагою до Вас- Млинець Євген.

В поиске контакта Пооцика

Анна Анна 30 июля, 2020 год
Добрый день. Очень нужна консультация Процика Владимира Семёновича для отца. Но в регистратуре сказали,что он не принимает в связи с пандемией. Говорят,что сын его тоже работает и врач от Бога. Может у кого-то есть контакт?Буду очень благодарна!

Рак простаты

Таня Таня 30 июля, 2020 год
Добрый день ! Очень прошу ,подскажите компетентного онколога - уролога , у отца рак протаты 2-3 стадия ,сейчас врач назначил таблетки и через три месяца повторные анализы и лучевая терапия .мой тел 093 22 66 259 Спасибо !!!

Гребуть гроші з пацієнтів лопатою!

антиСупрун антиСупрун 8 июля, 2020 год
Заклад ніби державний, а лікарі працюють так, ніби це їхня приватна фірма. Роблять що хочуть. Гроші з пацієнтів беруть за все: ліки, операції, післяопераційний догляд і т.д. А найгірше, що толку з цього все одно немає, люди мруть як мухи. У працівників Інституту Раку навіть приказка є: "Курчат по осені рахують". Це означає, що якщо весною взяти з пацієнта гроші,... Читать отзыв Заклад ніби державний, а лікарі працюють так, ніби це їхня приватна фірма. Роблять що хочуть. Гроші з пацієнтів беруть за все: ліки, операції, післяопераційний догляд і т.д. А найгірше, що толку з цього все одно немає, люди мруть як мухи. У працівників Інституту Раку навіть приказка є: "Курчат по осені рахують". Це означає, що якщо весною взяти з пацієнта гроші, то восени вже й нікому буде скаржитися, адже пацієнта до того часу закопають.
Люди, не будьте дурнями! Ліпше заплатіть білоруським або польським лікарям - обійдеться лікування в ту саму суму, а результат буде кращим.
Достоинства:
  1. У деяких співробітників чисті халати.
Недостатки:
  1. Корупція.
  2. Низька кваліфікація лікарів.
  3. Скотські умови утримання пацієнтів.
  4. Невиправдано висока смертність серед пацієнтів.

БЕЗКОШНОВНI ЛIКИ

Гость Гость 8 июля, 2020 год
Доброго дня ! Будь ласка , СИСТЕМАТИЧНО оновлюйте на сайтi ''Безкошновнi лiки'' про залишки лiкiв в НIР .

Бабак- некваліфікований лікар!!!

Автор Автор 6 июля, 2020 год
Людоньки,якщо вас направлять до Бабак Л.В. - біжіть і не оглядайтесь!!!Для неї люди - відпрацьований матеріал!((

Сердечная благодарность

Светлана Калмыш Светлана Калмыш 3 июля, 2020 год
Рак. Страшное слово. И коснулось моей семьи. Мы сами с Николаева. У папы рак простаты. Около 9 месяцев мы наблюдались в нашем городе. Когда дошло до оперативного лечения, то направили в Киев в Национальный институт рака. Здесь все организовалось в самые короткие сроки. Отец был прооперирован успешно.
Хочу поблагодарить Стаховского Александра Эдуардовича, онкохирурга от Бога, который провёл отцу лапароскопическую радикальную простатэктомию. Ещё до операции Александр Эдуардович нас проконсультировал, все подробно рассказал. Пояснил как будет проходить операция, что будет сразу после операции и как восстанавливаться в дальнейшем.
Также благодарю Кудинова Георгия Валерьевича, лечащего доктора в стационаре. Это хороший доктор, приятный человек, который всегда все профессионально и терпеливо нам объяснял. Уже после выписки у нас появились дополнительные вопросы и я связывалась по телефону с Стаховским А.Э. и Кудиновым Г.В. и оба доктора проконсультировали в дальнейших действиях и наблюдениях.
Хочу ещё отметить медсестричек, которые всегда приветливые с пациентами и родственниками. Спасибо всем вам. Здоровья всем.

Велика подяка лікарям відділення голови та шиї

Аліна Р. Аліна Р. 1 июля, 2020 год
Так склалося ,що у свої 25 років мені довелося побувати у цьому закладі і пережити операцію із видалення щитовидної залози.Дуже багато хвилювань було ,як у мене, так і у моїх рідних.Але,дякуючи Богу,я зустріла тут лікарів-професіоналів.Ними є Хлинін Олександр Вікторович та Чернієнко Віктор Володимирович.Це лікарі від Бога,професіонали своєї справи,чуйні та уважні до кожного пацієнта.Дякую Вам від щирого серця за успішно проведену... Читать отзыв Так склалося ,що у свої 25 років мені довелося побувати у цьому закладі і пережити операцію із видалення щитовидної залози.Дуже багато хвилювань було ,як у мене, так і у моїх рідних.Але,дякуючи Богу,я зустріла тут лікарів-професіоналів.Ними є Хлинін Олександр Вікторович та Чернієнко Віктор Володимирович.Це лікарі від Бога,професіонали своєї справи,чуйні та уважні до кожного пацієнта.Дякую Вам від щирого серця за успішно проведену операцію .Завдяки Вам я це все перенесла і вже потроху повертаюся до звичайного життя.Голос ні трохи не змінився, а шраму майже і не видно.Хай Господь оберігає Вас та Ваші родини.Будьте завжди здорові.Дякую Вам за все.

Химиотерапия

Гость Гость 26 июня, 2020 год
Подскажите стоимость химиотерапии, пациента госпитализируют при химии это проходит стационарно?. Химия выделяется государством или все платно?. Спасибо

Отд.опухоли мягкой ткани

Гость Гость 13 июня, 2020 год
Кто лечился у врача Литвиненко Александа Александровича. Направили к нему, хотелось узнать правдивые отзывы.

Подяка Неспрядьку Сергію Валірійовичу

Гость Гость 28 мая, 2020 год
Ми дуже дякуємо хірургу-гінекологові, канд. мед. наук Неспрядьку Сергію Валерійовичу, який два роки назад робив операцію і постійно спостерігає мою маму. Ми вдячні за проявлений професіоналізм, оперативність, чуйне та уважне ставлення. Хочемо побажати йому здоров'я, а всім його пацієнтам - 100-відсоткового одужання.

Отличные специалисты

Бондаренко Валентина Бондаренко Валентина 27 мая, 2020 год
В наш дом пришла беда,мы были в полной растерянности. Не знали ,что делать и с чего начать.Нам рекомендовали доктора Национального института рака Кравец Олега Владимировича. С первой минуты встречи сложились
доверительные отношения ,это так важно в тот момент,когда ты думаешь,что все против тебя.
Прекрасный профессионал,добрейшей души человек,очень внимательный,
Прекрасный профессионал,добрейшей души человек,очень внимательный,
спасибо Вам за спасение мужа. Спасибо за профессионализм Ваш.Спасибо за доброту и отзывчивость.Живите долго и спасайте людей.Низкий Вам поклон и храни Вас Бог,а так же профессоналов свого дела Хлынина А.В.,Катриченко М.О.,Буртын О.В. большое Вам спасибо !

Рак легких

Дмитрий Дмитрий 26 мая, 2020 год
У бабушки рак лёгких с метастазами на лопатке, шее, в Полтаве предложили только химию, но ей 76лет, опухоль на лопатке очень болит, возможно ли получить только облучение на эту область?

Проскурня Людмила Анатоліївна

донька донька 22 мая, 2020 год
Хочу залишити відгук про лікарку Проскурню Людмилу Анаталіївну яка оперувала маму!
1. Якщо Ви ше не на операційному столі, то швидше ноги в руки і знайдіть іншого лікаря!!!!!!!
2. Для Проскурні головне гроші, які ви повинні заплатити за операцію і аби ніхто «не піймав на гарячому»! А тому не дай Боже, у Вас виникнуть ускладнення, Вона зробить все аби умити руки і обставити все так, наче вона не при справах! Шкода, що нас про це ніхто не попередив! Шкода, що ми повірили і не шкодуючи жодної копійки довірилися цій лицемірній людині! Саме через неї ми втратили близьку людину і вже нічого не повернеш!
Сьогодні вже пройшло 5 місяців після смерті мами!

По суті: мамі потрібна була операція по видаленню кісти. А оскільки вона вже в віці і менопаузі, то лікарка запропонувала провести Пангістеректомію (видалити і матку і придатки)
Вона говорила про те, як буде погано, коли цього не зробити, і як буде добре після того, коли все прибрати (цитую: “І жити собі спокійно!”). Звикли ми так – в більшості довіряти людям в білих халатах.

Були моменти, які сигналізували зупинитися:
1) Проскурня геть погано бачить. Коли читала заключення, то просто жмурилася і вдивлялался в слова. А в голові крутилося: “як же вона оперуватиме?”
2) Вона призначала дослідження, а коли ми поверталися з результатими, вона просто не памятала, що ми повинні були зробити... , а потім одне й те саме перепитувала. Але ми розуміємо, що в Інституті тисячі пацієнтів і просто спокійно нагадували і пояснювали.
3) В очі говорила про те, яка буде складна операція, а потім, коли при нас телефонувала анастезіологу і домовлялася про те, що він буде з нею на операції, то казала приблизно таке: “Там все просто і типово без шуму і зайвих рук обійдемося!” Насторожувало, але знову ж таки, не зупинило!
4) Сума, яку нам озвучили – 50 000- 60 000 грн шокувала, бо онкології ні по маркерах ні по КТ не було. Ті хто бувають в коридорах Інституту знають, що хворі часто обговорюють між собою “що і по чому”. От ми під дверима в очікувані запитували в тих, хто чекав. У всіх різні діагнози, хтось до операціїї, хтось після, але всі називали орієнтовно таку саму суму "за роботу лікарки". А одна жінка в коридорі шокувала, коли казала, що вона після операції (коштувала опреація онкохворій 50 000 грн) приїхала вже на другу хімію і чекає Проскурню аби заплатити їй за препарат 18 000 грн.

Дивувало, іноді шокувало, але не зупинило, бо були налякані, що якщо не зробитицю операцію, то буде гірше.

Як відбувається оплата? Мене попросили до операції занести в кабінет 10 000 грн, а потім після операції ще рівно 36 000 грн. Це вийшло меньше ніж назвала попередньо лікарка. Звичайно, ці кошти передані без будь-яких чеків і т.п.. І звичайно, що окрім цієї суми обстеження перед операцією обійшлося біля 6 000 грн, доопераційний список препаратів, які треба було, само собою, купити обійшовся біля 5 000 грн, після операції окремо 100 доларів анастезіологу та 600 грн медсестрам, і післяопераційний - одразу орієнтовно так само біля 5 000, а потім просто потік… . Не в грошах справа, а втому, що вони сплачуються не офіційно. І ми самі по своїй волі віддаємо, бо хочемо аби наші рідні жили і сперечатися ніхто не буде, якщо лікар говорить 50 000 чи 100 000… . Ти їх знайдеш і віддаси!

Зі слів лікарки операція пройшла успішно, і на 3-й день маму виписують із лікарні. Проскурня дає рекомендації, говорить про те, що можна їй телефонувати, якщо будуть питання. Одразу в той же день після лікарні маму починає нудити і ми телефонуємо, лікарка говорить, що таке буває, все пройде. На наступний день стає гірше (рвота і мама жаліється, що зовсім не мочиться і гази не відходять). Ми знову телефонуємо і просимося аби лікарка оглянула, ми настояли і поїхали в Інститут – вона навіть не оглянула маму, ніякого обстеження додаткового ,…нічого, а лише проговорила, що такое буває в післяопераційний період, все пройде. Ще через день починається рвота і мамі стає гірше і гірше! Це вихідний! Проскурня в телефонному режимі говорить, які купити препарати, знайти медсестру і прокапати, ми їдемо на крапельницю і відкапуємо назначене. Так ще продовжуєтьяс декілька днів. Я починаю благати забрати маму в лікарню і оглянути, але лікарка говорить, що в цьому не має сенсу і вона відправить свою медсестру із Інституту, яка поставить вдома крапельницю і подивиться, що там з кішечником, бо та має велиезний досвід і т.п.. Після приїзду медсестри Проскурня телефонує і говорить про те, що їй медсестра передала, що все нормально і мама просто привертає до себе увагу.
На наступний день нас везла вже швидка, бо мамі стрімко стало гіршати, нудодата не зупинялася, і мама просто не могла піднятися самостійно з ліжка. Ще через 2-3 години (все вже, як в фільмі жахів) у мами носом пішли фекалії, і черговий хірург терміново готував операцію. По швидкій повезли вже не в Інститут, а повезли по прописці. Я зателефонувала Проскурні, але вже і не варто було! Вона почала говорити, що все буде добре і т.п.. Не треба було мені взагалі їй вже телефонувати.
Що сталося?
На кожному шві, який був зроблений Проскурньою Л.А. була спайка. Офіцийна назва діагнозу: спайкова хвороба і гостра кишкова непрохідність. 4 години операція, 3 дні в реанімації. Організм вже відмовляйвся повератится до норми. Згодом ставало трохи краще, але через певний час знову гірше, знову операція, реанімація. Вже просто навіть шви не хотіли загоюватися, а мама була обезсилена. Так 1,5 місяці страждань і в мами відмовили нирки і зупинилося серце!

Халатність і втрачений час через Проскурню Л.А. забрали в нас рідну людину!

Я просто благаю тих, хто наляканий і шукає контакти і можливості врятувати життя собі чи рідним, обходьте стороною Проскурню Людмилу Анатоліївну! Це людина, якій важливо взяти гроші і прикрити своє «мяке місце» аби ніхто не сказав їй, що вона у чомусь не права! Підкреслюю, що коли мамі стало погано, ми благали аби взяли на обстеження в Інститут, там де оперували, але вона просто на відріз цього не хотіла. Відчуття, що зробила операцію, випхала із лікарні і їй абсолютно все одно, що з вами буде після, і ніякої відповідальності!

Профессор бизнесмен

Гость Гость 17 апреля, 2020 год
Прочитав все отзывы о профессоре Стаховском Э.А. хотелось бы оставить и свой.
Обращались к нему по поводу лечения отца (мочевой пузырь)были тоже обещания профессора и выражалась уверенность в единственно верном решении проблемы
Прочитав все отзывы о профессоре Стаховском Э.А. хотелось бы оставить и свой.
хирургическом в его клинике, конечно мы все хотели верить данному человеку и согласились на платную операцию. Вообщем условия в клинике и отношение персонала изначально были хорошие,операция прошла со слов профессора  успешно и был озвучен благоприятный прогноз. Но потом все пошло не так..после выписки обьективных улучшений не наступило мало того ввиду не качественно проведенного стенирования  пострадала почка нарушился отток мочи,отец сильно страдал и в результате была проведена вторая платная операция в его клинике по устранению своей же ошибки. После всего отношение в платной клинике и профессора резко поменялось ощущение как к уже отработанному материалу. Были потрачены немалые средства включая бесполезную в нашем случае и дорогую иммунотерапия( которую кстати не успели использовать).
Последние полгода отец невылазил из больниц и очень мучился перед уходом. По нашему мнению профессор несомненно медицинский светила возможно и помог многим людям в прошлом но в нашем случае к сожалению мы увидели  бизнесмена по большей части а не врача. Деньги его интересовали несомненно больше чем результат.
Отца не стало...и Бог ему судья!

Як потрапити на прийом

Оксана Оксана 11 апреля, 2020 год
Добрий день, підкажіть, будь ласка,як потрапити на прийом до Стаховського Е О, ми з іншого міста? Татові поставили діагноз Рак правої нирки з метастазуванням в легені

Подарили надежду в безнадёжной ситуации

Благодарный пациент Благодарный пациент 9 апреля, 2020 год
Спасибо врачам в Институте Рака за то, что спасли мою жизнь! В конце 2017 года поставили диагноз - лимфома 4й стадии. На Верховинной браться за мой случай отказались, сказали родным готовиться к худшему.
Отчаявшись, обратились сюда и получили надежду на выздоровление. Сказали, случай тяжёлый, но шансы есть. После длительного периода химиотерапии (8 сеансов) и лучевой терапии (19 сеансов) наконец-то услышал заветное - Ремиссия, болезнь отступила.
И вот сегодня, второй год моей ремисии, стою на учёте в Институте Рака и держу в руках свежие результаты КТ, которые подтверждают, что здесь работают настоящие мастера своего дела.
Главное, помните, что рак - очень коварная болезнь и на счету каждая минута!

Не рекомендую Семко Софію Леонідівну

Ліна Ліна 9 апреля, 2020 год
Не рекомендую Семко Софію Леонідівну - лікаря – уролога відділення пластичної та реконструктивної онкоурології Інституту Раку

Через неї наша сім'я витратила купу нервів та грошей, вона асистувала на лапароскопічній операції і допустила технічну помилку, мій чоловік після цього мав проблеми з лівою ниркою, ледве його відкачали реаніматологи, довелося звертатися до іншого приватного закладу та знайти вже нормального лікаря, щоб виправити наслідки її "лікування". Потім вже з'ясувалося, що стаж цієї недолікарки-недоасистентки 2-3 роки... Оминайте її стороною....

ФИЛОНЕНКО ЕКАТЕРИНУ СЕРГЕЕВНА,доктор с добрым сердцем

Гость Гость 7 апреля, 2020 год
В наш дом пришла беда,мы были в полной растерянности. Не знали ,что делать и с чего начать.Нам рекомендовали доктора Национального института рака гематологического отделения ФИЛОНЕНКО ЕКАТЕРИНУ СЕРГЕЕВНУ. С первой минуты встречи сложились
Прекрасный профессионал,добрейшей души человек,очень внимательная.
Прекрасный профессионал,добрейшей души человек,очень внимательная.
Екатерина Сергеевна,спасибо Вам за спасение сына. Спасибо за профессионализм Ваш.Спасибо за доброту и отзывчивость.Живите долго и спасайте людей.Низкий Вам поклон и храни Вас Бог.

Велика подяка лікарям

Гость Гость 3 апреля, 2020 год
В наш такий складний час на нашому шляху зустрілись добрі ЛЮДИ-Лікарі. Дійсно Люди які віднеслись до нашої хворої мами по-людські. Висококласні спеціалисти які зробили мамі оперіція на підшлунковій і після операції цікавились, приходили, підтримували.
після того як маму виписали по всіх питаннях що стосується одуженню мами ми пишем, телефонуєм і лікар завжди привітним голосом радить нам що робити. Дякую Вам Олександр Олександрович Красівка та вашим колегам!!! Дай Бог Вам та вашим рідним здоров'я!!!!!

Онкогемтолог Пастушенко Ян Валерійович.

Пацієнт Яна Валерійовича Пастушенка Пацієнт Яна Валерійовича Пастушенка 22 марта, 2020 год
Хочу відмітити високу професійну майстерність лікаря та позитивне, уважне ставлення до пацієнта.
Ще на першій зустрічі, коли я була в розпачі та зневірі, лікар зумів вселити надію на краще, психологічно налаштувати на лікування. А потім, назначивши правильне лікування, постійно надавав консультації та відповіді на всі питання як очно, так і дистанційно.
Щиро дякую справжньому Лікарю!
Национальный Институт Рака
Національний інститут раку України (НІР) – це клінічний та дослідницький міжнародно-акредитований онкологічний центр, що є невід’ємною частиною спеціалізованої, висококваліфікованої медичної допомоги в Україні. НІР охоплює всі аспекти контролю за онкологічними захворюваннями: профілактика, скринінг, лікування та наукові дослідження. НІР проводить дослідження на базовому, трансляційному та клінічному рівнях, що в кінцевому підсумку,... подробнее

Адрес: Киев, вулиця Михайла Ломоносова, 33/43

ООО АЙЛАЗ медицинский центр
ООО АЙЛАЗ медицинский центр

Добробут
Добробут

Smart Medical Center (Смарт Медикал Центр)
Smart Medical Center (Смарт Медикал Центр)

VIVA
VIVA