Национальный Институт Рака отзывы

Национальный Институт Рака
1201 отзыв / 545344 просмотра

Врач Остапенко Юрий Викторович

Отзыв написан четверг, 14 ноября
Юрий Викторович хирург от Бога! Замечательный высококвалифицированный онколог, владеющий современнейшими хирургическими методами, в частности, микроинвазивной онкохирургией. В отношениях с больными он всегда спокойный, убежденный в своих действиях, внимательный и располагающий к доверию. Юрий Викторович хирург от Бога! Замечательный высококвалифицированный онколог, владеющий современнейшими хирургическими методами, в частности, микроинвазивной онкохирургией. В отношениях с больными он всегда спокойный, убежденный в своих действиях, внимательный и располагающий к доверию.

Відмінна якість обслуговування

Отзыв написан вторник, 12 ноября
Хочу подякувати зав. відділeння пухлин стравоходу та шлунку Корнадському Ю.М. за тe, що дав шанс моєму тату (82 роки)і поклав нас на опeрацію. Дякую за провeдeння опeраціі з часткового видалeння шлунку та стравоходу профeсору Кіркілeвському С.І., його асистeнтам Назарeнко І.С., Мініч А.А., а також всьому мeдичному пeрсоналу за ваш профeсіоналізм. Натхнeння та удачі у вашій нeлeгкій праці. Хочу подякувати зав. відділeння пухлин стравоходу та шлунку Корнадському Ю.М. за тe, що дав шанс моєму тату (82 роки)і поклав нас на опeрацію. Дякую за провeдeння опeраціі з часткового видалeння шлунку та стравоходу профeсору Кіркілeвському С.І., його асистeнтам Назарeнко І.С., Мініч А.А., а також всьому мeдичному пeрсоналу за ваш профeсіоналізм. Натхнeння та удачі у вашій нeлeгкій праці.

Подяка від Валентини Володимирівни м.Київ

Отзыв написан воскресенье, 10 ноября
Так сталося,що мені прийшлося з лютого 2019 року лікуватися у відділенні пухлин легень та середостіння.Оперували мене прекрасні хірурги - зав.відділення,заслужений лікар України Борисюк Б.О. ,канд.мед.наук Ганул А.В. та Фірчук І.І. Я дуже їм вдячна.Ці люди щодня з максимальною віддачею роблять все , щоб комусь врятувати життя, а комусь його продовжити.У цьому ж відділенні пройшла 6 курсів хіміотерапії.Капали 2 препарати.Мені було...  Читать отзыв Так сталося,що мені прийшлося з лютого 2019 року лікуватися у відділенні пухлин легень та середостіння.Оперували мене прекрасні хірурги - зав.відділення,заслужений лікар України Борисюк Б.О. ,канд.мед.наук Ганул А.В. та Фірчук І.І. Я дуже їм вдячна.Ці люди щодня з максимальною віддачею роблять все , щоб комусь врятувати життя, а комусь його продовжити.У цьому ж відділенні пройшла 6 курсів хіміотерапії.Капали 2 препарати.Мені було одразу сказано, що обидва препарати є в наявності в інституті.Жодного разу ніхто не натякав ,щоб я їх купувала.Докупляла тільки по списку в аптеці - фіз.розчин й т.ін.на невеликі суми.
Можу сказати,що Богдан Онуфрійович дуже піклується про те,щоб по можливості створити у відділенні комфортні умови для хворих.При мені було зроблено ремонт туалетів,душові,поміняли холодильники на нові.Санітарки добре прибирають.Навіть,коли просиш не прибирати сьогодні ,бо чисто,все одно прибирають.
Окрема подяка від мене моєму лікуючому лікарю - Іванні Іванівні Фірчук.Дуже приємна людина,енергійна,хороший лікар.
Не знаю як складеться моя доля надалі,бо кажуть,що це знає тільки бог - у кожного свої нюанси в протіканні хвороби і т.ін.,але я вдячна цим людям за їх важку працю й ті сили й енергію,які вони витратили, щоб мені допомогти.

Пищевод Барретта

Отзыв написан воскресенье, 10 ноября
Подскажите пожалуйста , к кому обратится с диагнозом Пищевод Барретта? Нужно записаться или как это происходит? Спасибо Также , хотелось бы услышать отзывы о специалистах, к которым обращались с такой проблемой и может кто -то есть с таким диагнозом? Подскажите пожалуйста , к кому обратится с диагнозом Пищевод Барретта? Нужно записаться или как это происходит? Спасибо Также , хотелось бы услышать отзывы о специалистах, к которым обращались с такой проблемой и может кто -то есть с таким диагнозом?

Порошу поради

Отзыв написан суббота, 9 ноября
Доброго вечора, підкажіть до кого звернутись перший раз, діагноз рак яєчників 3 стадія рецедив на лімфовузлах Доброго вечора, підкажіть до кого звернутись перший раз, діагноз рак яєчників 3 стадія рецедив на лімфовузлах

Костриба Олексій Іванович

Отзыв написан суббота, 9 ноября
Доброго дня, підскажіть до кого краще звернутися з діагнозом рак молочної залози, рекомендували Костриба Олексій Іванович, може вже зможе оцінити його роботу та дати пораду. Дякую Доброго дня, підскажіть до кого краще звернутися з діагнозом рак молочної залози, рекомендували Костриба Олексій Іванович, може вже зможе оцінити його роботу та дати пораду. Дякую

Щира подяка

Отзыв написан пятница, 8 ноября
Виражаю щиру подяку завідуючому відділенням пухлин стравоходу і шлунку Кондрацькому Ю.М. і його асистенту Шудраку Є.А. які зробили мені операцію з видалення шлунку (4-та стадія раку) і спасли мені життя. Я безмежно вдячний їм за чуйність і професіоналізм! Після операції я постійно контактую з цими лікарями і отримую необхідні консультації.
Також я вдячний всім медсестрам цього відділення за їх уважність і доброзичливість до пацієнтів. Дай Бог їм всім здоров'я і натхнення в їхній нелегкій праці!
Достоинства:
  1. Професіоналізм і належна практика
Недостатки:
  1. Бажано, щоб в НІР були післяопераційні курси реабілітації.

Благодарен за профессионализм

Отзыв написан четверг, 7 ноября
Я счастлив, что попал в грамотные и внимательные руки зав.отделением Кондрацкого Ю.Н. и его наставника Шудрак Е.А. Пусть у каждого, кто столкнётся с этой коварной бедою, будут такие доктора! Добра, терпения, удачи и всего хорошего им! Я счастлив, что попал в грамотные и внимательные руки зав.отделением Кондрацкого Ю.Н. и его наставника Шудрак Е.А. Пусть у каждого, кто столкнётся с этой коварной бедою, будут такие доктора! Добра, терпения, удачи и всего хорошего им!

Хочу подякувати лікарю Свінціцький Валентин Станіславович

Отзыв написан четверг, 7 ноября
Мене було прооперовано 4 вересня 2018 року з приводу раку шийки матки з МТС в лімфовузли. Я не знаю що буде далі, бо лікар не Бог але він людина від Бога .Я Вам щиро дякую за вашу нелегку працю . Дай Бог Вам здоров"я ще довго довго рятувати людей ,низький Вам уклін. Мене було прооперовано 4 вересня 2018 року з приводу раку шийки матки з МТС в лімфовузли. Я не знаю що буде далі, бо лікар не Бог але він людина від Бога .Я Вам щиро дякую за вашу нелегку працю . Дай Бог Вам здоров"я ще довго довго рятувати людей ,низький Вам уклін.
Достоинства:
  1. Всім дякую
Недостатки:
  1. санітарні норми відділення( робота сестри господині)

Порадьте лікаря

Отзыв написан среда, 6 ноября
Підкажіть, будь ласка, до якого спеціаліста звернутися у Вашому закладі. Наш діагноз "об'ємний процес кінського хвоста на рівні L2 L3 хрящів з паравертебральним та заочеревинним поширенням". Підкажіть, будь ласка, до якого спеціаліста звернутися у Вашому закладі. Наш діагноз "об'ємний процес кінського хвоста на рівні L2 L3 хрящів з паравертебральним та заочеревинним поширенням".

Благодарность

Отзыв написан вторник, 5 ноября
Хочу выразить огромную благодарность сотрудникам отделения онкоурологии за то, что больше 5 лет помогали бороться с раком 4 стадии моему близкому человеку! Настоящие профессионалы именно здесь! Хочу выразить огромную благодарность сотрудникам отделения онкоурологии за то, что больше 5 лет помогали бороться с раком 4 стадии моему близкому человеку! Настоящие профессионалы именно здесь!

Некомпетентные врачи убивают людей!!!!

Отзыв написан воскресенье, 3 ноября
Шудрак Евгений Анатольевич угробил мою маму на жалобу с больным серцем он всё равно назначил ей 3-ю химию!!! На показ кардиограммы, сказал я это не понимаю!!! Как могут работать такие врачи безчувственные, некомпетентные, чёрствые!!!! И тем более лечить людей с таким диагнозом!!!! Шудрак Евгений Анатольевич угробил мою маму на жалобу с больным серцем он всё равно назначил ей 3-ю химию!!! На показ кардиограммы, сказал я это не понимаю!!! Как могут работать такие врачи безчувственные, некомпетентные, чёрствые!!!! И тем более лечить людей с таким диагнозом!!!!

Благодарность

Отзыв написан суббота, 2 ноября
Здравствуйте! Хочу выразить свою благодарность Зайцеву Сергею Леонтьевичу за внимательное отношение и профессионализм! С уважеием , Бондаренко С. Здравствуйте! Хочу выразить свою благодарность Зайцеву Сергею Леонтьевичу за внимательное отношение и профессионализм! С уважеием , Бондаренко С.
Достоинства:
  1. Чуткий и отзывчивый человек. Имеет большой опыт и стаж работы

Молодые специалисты

Отзыв написан четверг, 31 октября
Огромную благодарность хочется выразить молодому специалисту -Коваленко Анастасии Ивановне. Это очень умная, порядочная девушка- врач -химиотерапевт. Рекомендую.... Огромную благодарность хочется выразить молодому специалисту -Коваленко Анастасии Ивановне. Это очень умная, порядочная девушка- врач -химиотерапевт. Рекомендую....

Специалисты на высшем уровне...

Отзыв написан четверг, 31 октября
Лигирда Ольга Федоровна и Смоланка Иван Иванович-врачи от Бога. Обратилась с проблемой, помогли. Рекомендации и советы дают квалифицированно. Лично я в институте не встретила случаев вымогательства и коррупции. Вы в Одессе не были..... Лигирда Ольга Федоровна и Смоланка Иван Иванович-врачи от Бога. Обратилась с проблемой, помогли. Рекомендации и советы дают квалифицированно. Лично я в институте не встретила случаев вымогательства и коррупции. Вы в Одессе не были.....

Променева терапія

Отзыв написан вторник, 29 октября
Доброго всім дня.Підкажіть покроково послідовність променевої терапії раку молочної залози.З проживанням. Доброго всім дня.Підкажіть покроково послідовність променевої терапії раку молочної залози.З проживанням.

Врачи курят в кабинете !!

Отзыв написан понедельник, 28 октября
Здравствуйте! Скажите это нормаль что врачи на седьмом этаже из 702 кабинета курят у себя в кабинете и выходят напротив в служебный кабинет курить ? Вот я сейчас сижу в приемной и дышу этим дымом ?? Это вообще как понимать ?? Здравствуйте! Скажите это нормаль что врачи на седьмом этаже из 702 кабинета курят у себя в кабинете и выходят напротив в служебный кабинет курить ? Вот я сейчас сижу в приемной и дышу этим дымом ?? Это вообще как понимать ??

хочу допомоги вид вас

Отзыв написан понедельник, 28 октября
здраствуйте до кого звернутися з рак шийки матки я перший раз буду ехать чи треба записуватися и пидкажить до ког будь ласка здраствуйте до кого звернутися з рак шийки матки я перший раз буду ехать чи треба записуватися и пидкажить до ког будь ласка

Безмежна вдячність і низький уклін

Отзыв написан суббота, 26 октября
Життя дарує хвилини радості але на жаль і хвилини тривог. Дякувати Богу що в тяжкі хвилини він посилає добрих, щирих людей, професіоналів, людей з великої літери. Я таких зустріла: це лікарі хірурги відділення голови та шиї Кравець Олег Володимирович, Хлинін Олександр Вікторович та Чернієнко Віктор Володимирович. Велике Вам дякую, низький Вам уклін і моя безмежна вдячність. Лікарі від Бога яким...  Читать отзыв Життя дарує хвилини радості але на жаль і хвилини тривог. Дякувати Богу що в тяжкі хвилини він посилає добрих, щирих людей, професіоналів, людей з великої літери. Я таких зустріла: це лікарі хірурги відділення голови та шиї Кравець Олег Володимирович, Хлинін Олександр Вікторович та Чернієнко Віктор Володимирович. Велике Вам дякую, низький Вам уклін і моя безмежна вдячність. Лікарі від Бога яким без сумніву можна довірити найцініще що є у кожного з нас життя. Міцного Вам здоров`я і Божої благодаті.

Отделение опухолей пищевода и желудка

Отзыв написан суббота, 26 октября
Подскажите пожалуйста , как записаться на прием к специалисту вашего отделения .Есть предварительные анализы , КТ, ренген , УЗИ Подскажите пожалуйста , как записаться на прием к специалисту вашего отделения .Есть предварительные анализы , КТ, ренген , УЗИ

Благодарим Ивана Ивановича Смоланка и Андрея Александровича Ляшенко

Отзыв написан четверг, 24 октября
"Золотые руки" хирургов делают подчас невозможное. Женщины, зная, что их будут оперировать именно эти ПРОФЕССИОНАЛЫ не боятся. Дочь-16 лет, познакомившись с ними, сказала, дядечки хорошие, будет все ОК. Благодарим специалистов, благодарим медперсонал за внимание. "Золотые руки" хирургов делают подчас невозможное. Женщины, зная, что их будут оперировать именно эти ПРОФЕССИОНАЛЫ не боятся. Дочь-16 лет, познакомившись с ними, сказала, дядечки хорошие, будет все ОК. Благодарим специалистов, благодарим медперсонал за внимание.

Процик Володимир Семенович.

Отзыв написан среда, 23 октября
В далекому 1986 році моєму батькові тут робили операцію.Таке це страшне слово "РАК".Батько мій живе і досі.Низький уклін Вам, Володимир Семенович.Довгих років Вам.Мій батько молиться за Вас і зараз. В далекому 1986 році моєму батькові тут робили операцію.Таке це страшне слово "РАК".Батько мій живе і досі.Низький уклін Вам, Володимир Семенович.Довгих років Вам.Мій батько молиться за Вас і зараз.

Гинекология

Отзыв написан вторник, 22 октября
Здравствуйте.посоветуйте пожалуйста проверенного онкогинеколога!(дисплазия шейки матки тип 3-а,аденомиоз.пью Визан-появилась киста на яичнике,меоматозный узел)кто с таким сталкивался?к кому обратиться? Здравствуйте.посоветуйте пожалуйста проверенного онкогинеколога!(дисплазия шейки матки тип 3-а,аденомиоз.пью Визан-появилась киста на яичнике,меоматозный узел)кто с таким сталкивался?к кому обратиться?

Нужен онколог-проктолог!!!

Отзыв написан понедельник, 21 октября
Подскажите пожалуйста хорошего знающего хирурга-проктолога?? У отца, 73 года, обнаружили рак сигмовидного отдела толстого кишечника, направили в НИР. Параллельно лечим таргентной терапией единственную почку, которая тоже поражена, по ней положительная динамика. Подскажите пожалуйста хорошего знающего хирурга-проктолога?? У отца, 73 года, обнаружили рак сигмовидного отдела толстого кишечника, направили в НИР. Параллельно лечим таргентной терапией единственную почку, которая тоже поражена, по ней положительная динамика.

Гинекология

Отзыв написан 20 октября, 2019 год
Подскажите, пожалуйста, можно ли родным оставаться на ночь в палате с больным после операции или только днем можно там находится? Спасибо заранее Подскажите, пожалуйста, можно ли родным оставаться на ночь в палате с больным после операции или только днем можно там находится? Спасибо заранее

Лимфогранулематоз

Отзыв написан 18 октября, 2019 год
Здравствуйте , подскажите, пожалуйста, к кому обратиться с диагнозом лимфогранулиматоз? Помогите пожалуйста, обошли уже всех врачей в г.Сумы((( Здравствуйте , подскажите, пожалуйста, к кому обратиться с диагнозом лимфогранулиматоз? Помогите пожалуйста, обошли уже всех врачей в г.Сумы(((

Відгук про відділення пухлин стравоходу та шлунку

Отзыв написан 17 октября, 2019 год
Добрий день! Я приїхала в Київ дуже знервована, налякана та навіть прощалась з життям. Направили в НІР, у відділення пухлин стравоходу та шлунку до зав. відділенням Кондрацького Юрія Миколайовича, якому дуже вдячна за те що уважно вислухав, подивився аналізи, виписки і сказав що надія є, попробуєм поборотися, також окреме спасибі за мого висококваліфікованого, доброго лікаря Колеснік Андрія , до...  Читать отзыв Добрий день! Я приїхала в Київ дуже знервована, налякана та навіть прощалась з життям. Направили в НІР, у відділення пухлин стравоходу та шлунку до зав. відділенням Кондрацького Юрія Миколайовича, якому дуже вдячна за те що уважно вислухав, подивився аналізи, виписки і сказав що надія є, попробуєм поборотися, також окреме спасибі за мого висококваліфікованого, доброго лікаря Колеснік Андрія , до якого звертаюсь в любий час і завжди отримую відповідь. Окрема подяка мед. персоналу за професіоналізм, людяність. Щодо коштів, то у цему відділенні їх ніхто не вимагає. Дуже велике Вам спасибі і дай Бог міцного здоров'я Вам і вашим рідним.
Достоинства:
  1. Висококваліфікований персонал, дуже гарне відношення
Недостатки:
  1. Кухня трошки не відповідає відділенню

Подяка лікарям

Отзыв написан 17 октября, 2019 год
Дуже дякую лікарям інституту раку.Особливо зав.від.Кондрацькому Юрію Миколайовичу та нашому лікуючому лікарю Колеснику Андрію Володимировичу.Дуже гарно віднеслися і навіть після виписки можемо звернутися за порадою.Велике вам дякую за ваш професіоналізм та відношення. Дуже дякую лікарям інституту раку.Особливо зав.від.Кондрацькому Юрію Миколайовичу та нашому лікуючому лікарю Колеснику Андрію Володимировичу.Дуже гарно віднеслися і навіть після виписки можемо звернутися за порадою.Велике вам дякую за ваш професіоналізм та відношення.

Відгук про лікарів

Отзыв написан 17 октября, 2019 год
Доброго дня. Хочу висловити подяку за чуйне ставлення, професіоналізм та людяність зав. відділення пухлин стравоходу і шлунку Кондрацькому Юрію Миколайовичу та лікуючому лікарю Колеснику Андрію Володимировичу. Лікарі з великої букви. А також надіюсь на Ваше подальше кваліфіковане лікування мого тата. Доброго дня. Хочу висловити подяку за чуйне ставлення, професіоналізм та людяність зав. відділення пухлин стравоходу і шлунку Кондрацькому Юрію Миколайовичу та лікуючому лікарю Колеснику Андрію Володимировичу. Лікарі з великої букви. А також надіюсь на Ваше подальше кваліфіковане лікування мого тата.

Відділення пухлин стравоходу та шлунка

Отзыв написан 17 октября, 2019 год
Дуже вдячна колективу Відділення пухлин стравоходу та шлунку, а особливо завідуючому Кондрацькому Юрію Миколайовичу та лікарю Колеснику Андрію Володимировичу за лікування мого тата.
Звернулись 1,5 місяця тому, коли тато, майже не міг ходити та дуже кашляв. Завдяки високому професіоналізму ці лікарі значно покращили стан здоров‘я мого тата!
Коли тато знаходиться у стаціонарі, то завжди розказує про уважне та чуйне відношення з боку працівників відділення!
Низький Вам уклін та натхнення у Вашій праці на довгі роки!!!

Национальный Институт Рака

Національний інститут раку України (НІР) – це клінічний та дослідницький міжнародно-акредитований онкологічний центр, що є невід’ємною частиною спеціалізованої, висококваліфікованої медичної допомоги в Україні. НІР охоплює всі аспекти контролю за онкологічними...
Рейтинг 4.5 из 5 на основании 1201 отзыва
Адрес: Киев, вулиця Михайла Ломоносова, 33/43