Наш Бус отзывы

Наш Бус
91 отзыв / 9519 просмотров

Убожиство

Гость Отзыв написан 14 сек назад
Ехал Вроцлав Киев. Не когда не покупайте билеты на этот автобус. Ехал Вроцлав Киев. Не когда не покупайте билеты на этот автобус.
Недостатки:
  1. Всё большой минус

Сарай

Алина Отзыв написан 7 мин 54 сек назад
Каменный век Каменный век
Достоинства:
Недостатки:
  1. Не подготовленность и непрофессионализм. Грязно и воняет

Скотовоз

Гость Отзыв написан 14 мин 51 сек назад
Ехал из Польши. Водитель просто не умеет управлять автобусом резкие торможения и рывки где таких вообще берут???? Ехал из Польши. Водитель просто не умеет управлять автобусом резкие торможения и рывки где таких вообще берут????
Достоинства:
  1. Доехала одним куском
Недостатки:
  1. Всё большой минус.

Просто страх.

Ксения Отзыв написан 19 мин 32 сек назад
ехала 17.02 Валбжих-Киев. Просто ужасный екипаж. Как их вообще допустили роботать с людьми. ехала 17.02 Валбжих-Киев. Просто ужасный екипаж. Как их вообще допустили роботать с людьми.
Достоинства:
  1. Доехала до конечной.
Недостатки:
  1. Екипаж не адекватный.

Ужасно

Федя Отзыв написан 24 мин 17 сек назад
Даже не думайте пользоваться этим перевозчиком. Даже не думайте пользоваться этим перевозчиком.
Достоинства:
  1. Плюсов просто нет
Недостатки:
  1. Екипаж хамло. Не считают за людей.

Нормально

Маша Отзыв написан пятница, 22 февраля
Їхала з Польщі на Вінницю недавно, на сайті був гарний великий автобус з логотипом НашБус але приїхав зовсім інший автобус. В цілому автобус був не поганий, їхали в комфорті, єдиний мінус не було інтернета та підзарядки для пасажирів, стюардесса брала і ставила коло себе телефони. Їдемо не перший раз, то ми знаємо що перевізник хороший, але якщо запускаєте інколи такі...  Читать отзыв Їхала з Польщі на Вінницю недавно, на сайті був гарний великий автобус з логотипом НашБус але приїхав зовсім інший автобус. В цілому автобус був не поганий, їхали в комфорті, єдиний мінус не було інтернета та підзарядки для пасажирів, стюардесса брала і ставила коло себе телефони. Їдемо не перший раз, то ми знаємо що перевізник хороший, але якщо запускаєте інколи такі автобуси то зробіть щоб було комфортно як в других.
Достоинства:
  1. 1. Чай та кава безкоштовна.
  2. 2. Печиво безкоштовне ( коли стюардесса предложила ми сразу сказали що видно що ми вже вдома)
  3. 3. Туалет працював
  4. 4. Ввічливість персоналу.
  5. 5. Адекватні пасажири.
Недостатки:
  1. Не попередили про зміну автобуса

Кращій перевізник

Галина Отзыв написан среда, 20 февраля
Велика вдячність компанії НашБус за комфортабельні автобуси та за комфортну подорож з Вінниці до Катовіц. Велика вдячність компанії НашБус за комфортабельні автобуси та за комфортну подорож з Вінниці до Катовіц.
Достоинства:
  1. Все дуже добре
Недостатки:
  1. відсутні

Рекомендую

Марина Вікторівна Отзыв написан четверг, 14 февраля
Користуьсь послугами даного перевізника вже невперше задоволена відповідним сервісом, дякую що Ви є та бажаю Вам розвитку та як зараз відрізнятися від інших перевізників Користуьсь послугами даного перевізника вже невперше задоволена відповідним сервісом, дякую що Ви є та бажаю Вам розвитку та як зараз відрізнятися від інших перевізників

Чудово

Гость Отзыв написан четверг, 14 февраля
Поїздка чудова, автобус комфортний. Професійна команда. Чай , кава. Туалет. Бонус від перевізника- стартовий пакет з поповненням. Рекомендую. Затримка на митниці в 5 год. То інше. Поїздка чудова, автобус комфортний. Професійна команда. Чай , кава. Туалет. Бонус від перевізника- стартовий пакет з поповненням. Рекомендую. Затримка на митниці в 5 год. То інше.

Рейс Вроцлав - Вінниця

Давид та Марія Отзыв написан среда, 13 февраля
Вчора перший раз скористався послугами даного перевізника і дуже довольні що вибрали саме його, сервіс на вищому рівні. Вчора перший раз скористався послугами даного перевізника і дуже довольні що вибрали саме його, сервіс на вищому рівні.
Достоинства:
  1. Інтернет
  2. Телевізор
  8. Чистий і завжди відкритий туалет
  9. Бортпровідниця яка допомагає всім пасажирам
  10. Водії професіонали
  11. ...
Недостатки:
  1. Їх неіснує

Комфортно

Felex)) Отзыв написан вторник, 12 февраля
Все супер швидко комфортно, саме те що я шукав для подорожі до Європи Все супер швидко комфортно, саме те що я шукав для подорожі до Європи

Круто

Дмитро Бабенко Отзыв написан вторник, 12 февраля
Скористався послугами даного перевізника все супер, дуже довго можна перелічувати + але той хто користається послугами НашогоБуса знає що все КРУТО. Скористався послугами даного перевізника все супер, дуже довго можна перелічувати + але той хто користається послугами НашогоБуса знає що все КРУТО.

Дякую за чудову поїздку.

Вікторія Отзыв написан суббота, 9 февраля
Вже не перший раз користуюсь послугами цієї компанії,працюють на вищому рівні ,рідко можна зустріти персонал з таким хорошим відношенням до пасажира, всім рекомендую, особливе дякую Руслані ви зробили нам комфортну поїздку. Вже не перший раз користуюсь послугами цієї компанії,працюють на вищому рівні ,рідко можна зустріти персонал з таким хорошим відношенням до пасажира, всім рекомендую, особливе дякую Руслані ви зробили нам комфортну поїздку.
Достоинства:
  1. Комфорт та обслуговування
Недостатки:
  1. Деякі персони не коректно зверталися , принижували стюардесу та заважали пасажирам . Тож звернення до людей навчіться манерам спілкування ,бо через вас страждає репутація компанії .

Все сподобалась,всім рекомендую

Ксенія Отзыв написан суббота, 9 февраля
Сьогодні їхала рейсом Познань-Чернігів 08.02.2019-09.02.2019(Перший раз)
Мені все сподобалось, є туалет(доречі було дуже чисто і не було неприємного запаху)
Неперевершений персонал,доїхали швидко і з комфортом.Стюардеса дуже мила і приємна в спілкуванні.Ще сподобалось що персонал про нас піклувався,стюардеса багато раз пропонувала каву та чай,і питала чи все нас влаштовувало(це було дуже мило з її боку)
Коли були прохання про змінення температури,...  Читать отзыв
Сьогодні їхала рейсом Познань-Чернігів 08.02.2019-09.02.2019(Перший раз)
Коли були прохання про змінення температури, в то водії відразу прийняли міри.
Але був не приємний інцидент.Мені було школа стрюардесу,тому що були два невгамовні чоловіки,які заважали водіям і стюардесі,один напився і не можливо було висадити,тому що їхали в місцях де не було зупинок,а його товариш принижував стюардесу нецензурною лексикою,було гидко це чути.
В загальному все сподобалось,аби були нормальні пасажири було б краще.
Притензій до персоналу взвгалі не було,а от пасажири були справді дикі і не виховані!!
Люди,маю до вас прохання,якщо є певні правила,то потрібно їх дотримуватися і якщо виникають якісь проблеми,то потрібно їх спокійно вирішувати,а не псувати настрій собі і оточуючим.
Тепер завжди буду їздити цим рейсом.
Достоинства:
  1. Прекрасний персонал
  2. Туалет
  3. Чай і кава
  4. Є розетки
  5. Швидко доїхали
  6. Повага до пасажирів
  7. Комфорт
Недостатки:
  1. Дикі пасажири

Обратите внимание.

alex3400 Отзыв написан пятница, 8 февраля
Очень давно пользуюсь услугами Наш Бус. В целом автобусы хорошие, есть туалет, цены на билеты приемлемые. Удобно что появился рейс в Винницу. Не нужно ехать с Житомира.
Ехал с Вроцлава в Винницу. Все отлично, как обычно.
Если бы не стюардесса.
По каждому вопросу нужно ходить, звать или кричать.
Ехал с Вроцлава в Винницу. Все отлично, как обычно.
Если бы не стюардесса.
По каждому вопросу нужно ходить, звать или кричать.
Почему нельзя сказать всю информацию по микрофону. Некоторые пасажири даже не знали что есть туалет в автобусе.
Чай, кофе предложили всего один раз.К тому же кофе не очень вкусный.
В салоне было холодно.
Достоинства:
  1. Цена на билет, туалет
Недостатки:
  1. Чай, кофе. Холодно в автобусе.

водители хамы

Гость Отзыв написан среда, 6 февраля
ехал рейсом Познань-Киев, водители грубят на просьбу и в салоне очень холодно ехал рейсом Познань-Киев, водители грубят на просьбу и в салоне очень холодно
Достоинства:
  1. цена билета
Недостатки:
  1. много

Все понравилось! Советую

Евгений Отзыв написан вторник, 5 февраля
4.03. Чернигов-Познань. Еду не первый раз за данным маршрутом, в этот раз доволен обсалютно всем! Была хорошая команда, спокойные адекватные водители, милая вредная и приятная Стюардесса, много раз предлагали кофе и чай, удобный автобус, отличные условия для езды до пункта вашего прибытия! Спасибо 4.03. Чернигов-Познань. Еду не первый раз за данным маршрутом, в этот раз доволен обсалютно всем! Была хорошая команда, спокойные адекватные водители, милая вредная и приятная Стюардесса, много раз предлагали кофе и чай, удобный автобус, отличные условия для езды до пункта вашего прибытия! Спасибо
Достоинства:
  1. Много плюсов
Недостатки:
  1. Нет минусов

!!! скарга !!!

Гость Отзыв написан понедельник, 4 февраля

Доброго дня! Їхала рейсом Варшава-Київ 03.02.2019р.
хто бере на роботу таких водіїв і стюардес???
стюардеса ні разу не запропонувала кава або чай(хоча коли купувала квиток було вказано що кава та чай безкоштовні)
стюардеса всю дорогу спала, які обовязки в стюардеси? спати? чи розмовляти по телефоні ? чи хамити пасажирам? та ще й водій хамло..
дуже не задоволена поїздкою!

Доброго дня! Їхала рейсом Варшава-Київ 03.02.2019р.
хто бере на роботу таких водіїв і стюардес???

дуже не задоволена поїздкою!
Достоинства:
  1. немає плюсів!
Недостатки:
  1. Туалет не праював!!!
  2. Кава та чай не подавались!
  3. водій та стюардеса хамили!
  4. в автобусі холодно!

Супер просто

Представник компанії "Naszbus" Отзыв написан понедельник, 4 февраля
Їхали ми з Вінниці до Катовіц були дуже здивовані та радісні що НашБус відкрив новий маршрут з Вінниці до Вроцлава бо раніше ми виїзджали до Житомира щоб потрапити на рейс Нашого Буса бо одного разу спробували цього перевізника і відразу зрозуміли що НашБус це наш перевізник назавжди з яким завжди комфортно та надійно. Їхали ми з Вінниці до Катовіц були дуже здивовані та радісні що НашБус відкрив новий маршрут з Вінниці до Вроцлава бо раніше ми виїзджали до Житомира щоб потрапити на рейс Нашого Буса бо одного разу спробували цього перевізника і відразу зрозуміли що НашБус це наш перевізник назавжди з яким завжди комфортно та надійно.

Дуже добре

Гость Отзыв написан понедельник, 4 февраля
Користуюсь послугами цього перевізника завжди, задоволена комфортом та сервісом , НАШБУС -Ви найкращі так держати Користуюсь послугами цього перевізника завжди, задоволена комфортом та сервісом , НАШБУС -Ви найкращі так держати

Очень хорошо. Советую.

Фёдор Дыбань Отзыв написан воскресенье, 3 февраля
Был в Польше на работе два с лишним месяца. Киев-Катовице ехал НашБусом.
Прежде всего, что впечатлило - хороший персонал в лице Алины. Приветливая, отзывчивая к каждому пассажиру, без малейшего намёка на хамство (что к сожалению не редкость у нас). Максимум информации перед каждой остановкой, чай/кофе... Сервис - одним словом.
В автобусе есть розетки, wi-fi по всей территории Польши, Читать отзыв
Был в Польше на работе два с лишним месяца. Киев-Катовице ехал НашБусом.
В автобусе есть розетки, wi-fi по всей территории Польши,
остановки по 15-20 минут, чай/кофе (конечно бесплатные). Билеты: 800грн брал в Киеве и 100зл в Катовице.
На границе (Краковец) личного осмотра вещей не было.
Достоинства:
  1. -приветливый персонал;
  2. -комфортный автобус;
  3. -таможня Краковец (порадовало отсутствие досмотра багажа);
Недостатки:
  1. Особо не заметил.

Дякую за гарну подорож

Ігор Мельник Отзыв написан пятница, 1 февраля
Дякую перевізнику за гарну подорож, приємно подоружувати з комфортом, особлива подяка водіям - дійсно професіонали своєї справи та стюардесі за смачний чай та за піклування про нас. Рейс Рівне - Свідниця 30.01.2019 Дякую перевізнику за гарну подорож, приємно подоружувати з комфортом, особлива подяка водіям - дійсно професіонали своєї справи та стюардесі за смачний чай та за піклування про нас. Рейс Рівне - Свідниця 30.01.2019

Все норм

Ігор Отзыв написан четверг, 31 января
Білет купив на автовокзалі коли мій автобус приїхав в Вінницю на автостанцію я одразу зрозумів що зробив добрий вибір бо мій автобус був новенький, але ще більше був здивований коли в автобусі стюардеса яка постійно пропонувала чай та каву БЕЗКОШТОВНО, інтернет + працював туалет вообщем просто супер Білет купив на автовокзалі коли мій автобус приїхав в Вінницю на автостанцію я одразу зрозумів що зробив добрий вибір бо мій автобус був новенький, але ще більше був здивований коли в автобусі стюардеса яка постійно пропонувала чай та каву БЕЗКОШТОВНО, інтернет + працював туалет вообщем просто супер

Отличный перевозчик

Саня Отзыв написан среда, 30 января
Первый раз едем вашим автобусом, ехали из Винницы в Вроцлаве 27 числа. Поездка понравилась. Девочка стюардеса (забыли ее имя) включала целую дорогу фильмы, отвечала на все вопросы пассажиров с улыбкой, хотя все что-то от нее хотели, ехали не далеко от нее то мы все видели. Персонал воспитаный, водителя тоже с улыбкой выдавали багаж, шутили. Приятно что в автобусе был...  Читать отзыв Первый раз едем вашим автобусом, ехали из Винницы в Вроцлаве 27 числа. Поездка понравилась. Девочка стюардеса (забыли ее имя) включала целую дорогу фильмы, отвечала на все вопросы пассажиров с улыбкой, хотя все что-то от нее хотели, ехали не далеко от нее то мы все видели. Персонал воспитаный, водителя тоже с улыбкой выдавали багаж, шутили. Приятно что в автобусе был вай-фай, зарядка на каждом сидении, тепло в автобусе. Долго на границе стояли очень, я думаю это не вина перевозчиков, так как я в первый раз еду я не знаю сколько на границе стоять надо. Ещё не было чай и кофе, я бы не знал что вообще раздают его, но стюардеса сама объяснила что неполадки и чая и кофе не будет в дороге, сказала она это с улыбкой , хотя сама ходила и что-то делала чайнику целую дорогу. Ещё ехали как обычно недовольные пассажиры, которые требовали что-то всю дорогу, в начале всем сказали что пить алкоголь в автобусе запрещено, но есть такие что не понимают, выпивали и ещё потом целую дорогу ходили и требовали остановок. Девочка пару раз сказала что не можно пить из-за того что не могут пустить на таможне, только тогда перестали. Много написал, самое главное перевозчик хороший, попросил визиточку и назад только с вами.

Дякую

Артем Підгрибельний Отзыв написан среда, 30 января
Користуємося з дружиною вже 6 раз послугами цього перевізника і завжди знаємо що нас очікує сервіс та комфортний проїзд. Взагалі не планував писати відгук але випадково прочитав що деяким пасажирам (просто бидло в народі) щось не подобається і одразу давай писати негативи, сам особисто наблюдав такі ситуації під час подорожі 22.01.2019 Вроцлав -Рівне що всі їдуть задоволені одному йому то...  Читать отзыв Користуємося з дружиною вже 6 раз послугами цього перевізника і завжди знаємо що нас очікує сервіс та комфортний проїзд. Взагалі не планував писати відгук але випадково прочитав що деяким пасажирам (просто бидло в народі) щось не подобається і одразу давай писати негативи, сам особисто наблюдав такі ситуації під час подорожі 22.01.2019 Вроцлав -Рівне що всі їдуть задоволені одному йому то місце йому непідходить то жарко то вимкніть телевір бо він неполюбляє комедії, то чому заборонено пиво йому пити бо з його слів "я купив білет і можу робити що завгодно" мені шкода було дівчинку стюардесу і звідки у неї стільки терпіння на забаганки. Перед тим як писати негатив запитай себе пасажир чі гідно ти себе поводиш і чі відповідає твоя поведінка культури до оточуючих. НашБус тобі бажаю успіхів і тримати тикий сервіс на такому рівні і саме головне культурних та добрих пасажирів. З повагою Ваші постійні пасажири родина Підгрибельних

Дякую і РЕКОМЕНДУЮ

Андрій Пернатський Отзыв написан вторник, 29 января
очень очень довольна! Правда.. комфорт, обслуживание, вежливость! И ТЕРПЕНИЕ!))) К нашим многохочущим пассажирам ) очень благодарна водителям и стюардессе.. вы лучшие!! Не меняйтесь! очень очень довольна! Правда.. комфорт, обслуживание, вежливость! И ТЕРПЕНИЕ!))) К нашим многохочущим пассажирам ) очень благодарна водителям и стюардессе.. вы лучшие!! Не меняйтесь!

Подяка

Сергій та Світлана Отзыв написан вторник, 29 января
Скористалася послугами даної компанії і зосталась задоволена швидко, сручно, з сервісом. Дякую за каву та чай дуже приємно Скористалася послугами даної компанії і зосталась задоволена швидко, сручно, з сервісом. Дякую за каву та чай дуже приємно

Супер

Віктор Отзыв написан вторник, 29 января
Все сподобалось, претензій немає.В автобусах зручно і комфортно! Водіі та стюардесса вічливі,привітні.Обовязково ще скористаюсь вашою компанією))) Все сподобалось, претензій немає.В автобусах зручно і комфортно! Водіі та стюардесса вічливі,привітні.Обовязково ще скористаюсь вашою компанією)))

Добре

Альбіна Отзыв написан воскресенье, 27 января
Всі хами та грубіяни як почітаєш !!!!а самі люди як себе ведуть ????ми їхали з дитиною і цей пасажир якому не було кави і чаю почав бити мою доньку бутилкою по голові що всілд чоловіки накинулись на нього був крик на весь автобус !!!!!він з жінкою розпивав всю дорогу і циплявся до стюрдесси і водія !!!!стюардесса попереджала за спиртні...  Читать отзыв Всі хами та грубіяни як почітаєш !!!!а самі люди як себе ведуть ????ми їхали з дитиною і цей пасажир якому не було кави і чаю почав бити мою доньку бутилкою по голові що всілд чоловіки накинулись на нього був крик на весь автобус !!!!!він з жінкою розпивав всю дорогу і циплявся до стюрдесси і водія !!!!стюардесса попереджала за спиртні напої але нашим людям це байдуже !!!!дякую всім хто заступився за нас !!!!
Достоинства:
  1. Все супер!!!!!
Недостатки:
  1. Туалет не працює !

Перевозчик,которого никому не посоветую.

Лиза Отзыв написан суббота, 26 января
24 -25.01 воспользовались услугами данного перевозчика. Ехали с Варшавы до Киева. Итого:туалета в автобусе не было,вай-фая тоже,места зарядки для телефонов тоже. И даже телевизор выключили в 20.30,аргументировав "так все ж спят".хотя никто не спал до перехода таможни . Вдобавок по потолку автобуса было холодно,ибо кондиционер врубали. Кароче сервис жуткий. 24 -25.01 воспользовались услугами данного перевозчика. Ехали с Варшавы до Киева. Итого:туалета в автобусе не было,вай-фая тоже,места зарядки для телефонов тоже. И даже телевизор выключили в 20.30,аргументировав "так все ж спят".хотя никто не спал до перехода таможни . Вдобавок по потолку автобуса было холодно,ибо кондиционер врубали. Кароче сервис жуткий.

Пассажирские перевозки

ПопутчиКом
ПопутчиКом

Toco Bus
Toco Bus

Каса Люкс-Рейзен (Каса Lux-Reisen)
Каса Люкс-Рейзен (Каса Lux-Reisen)

Перевозчик OPENLINE
Перевозчик OPENLINE