Кража вмісту посилки - Отзывы о myMeest

Отзыв написан 19 декабря, 2018 год 121 просмотр
Замовила на американському сайті косметику з доставкою на адрес містекспрес, а потім на Україну.
Посилку отримали 28.11.2018. Через пару днів без мого дозволу її розпакували і відправили мені фотографії, що вона пуста і запропонували утилізувати. Коли я почала скандалити з ними, чому вони її без мого дозволу розпакували і чи не вони її вкрали. Вони внятної відповіді не дали. Після переписки в пару днів вони запропонували мені варіант, що дадуть лист про те що посилка була пуста і щоб я поговорила з сайтом косметики і іншою організацією доставки. За їх словами це все що вони можуть зробити. І це просто не можливо що працівник складу вкрав все що було в посилці. Сьогодні 19.12.2018. Мої повідомлення ігноруються більше тижня, ніякого обіцяного листа я не отримала.
Працівники складу побачили, що мені прийшла косметика відомого бренду, без мого дозволу розпакували коробку і забрали всю косметику. Вони не визнають своєї вини і повертати 68 доларів відмовляються.
Такої неорганізаваної і некомпетентної організації я ще не зустрічала.
НЕ РЕКОМЕНДУЮ!

Недостатки:
  1. 1. крадуть міст посилки
  2. 2. не відповідають і ігноруть повідомлення і запитання

Служба доставки: отзывы

3.3
Только непечатные выражения Берут деньги за доставку а сами молча и безо всяких уведомлений отправляют посылку назад отправителю.
Meest Express Ответ представителя Meest Express
суббота, 15 февраля
Доброго дня! Дякуємо за звернення. Напишіть, будь ласка, номер накладної, перевіримо інформацію. Завчасно дякуємо. Юрій,Meest-Express.

Служба доставки, Киев, ул.Бориспольская, д. 7, офис 352
4.7
26231 просмотр
Покупка смартфона Ebay- USAinUA Из-за отсутствия интересующего меня смартфона в Украине решил купить в США , а так-как доставки в Украину не было, воспользовался сервисом USAinUA. Опираясь на положительные отзывы о сервисе решил попробовать и не прогадал! Товар доставили за 14 дней с минимальной оплатой за услуги (не считая таможенный сбор, "спасибо"нашим мытарям).В процессе...
USAinUA Ответ представителя USAinUA
пятница, 14 февраля
Здравствуйте, Андрей ! Нам всегда приятно получать обратную связь. Учтём Ваши пожелания! Благодарим вас за отзыв. С уважением команда USAinUA!

4.3
Успехов в следующем году! Добрый день! Спасибо за работу! Прошлый год был пройден без задержек! Успехов и процветания! С ув. ваш клиент Сергей
Доброго дня, Сергій! Дякуємо за побажання! Також бажаємо стрімкого розвитку Вашому бізнесу! Сподіваємося взяти впевнений старт в новому 2020 році

Profimport

Justin почтовые услуги

ДЕЛФАСТ (DelFast)
ДЕЛФАСТ (DelFast)

USAinUA

Portal Express (Портал Экспресс)
Portal Express (Портал Экспресс)

Компания «GUNSEL»
Компания «GUNSEL»