Жахлива служба - Отзывы о myMeest - доставка покупок из интернет-магазинов мира в Украину

myMeest - доставка покупок из интернет-магазинов мира в Украину
Отзыв написан вторник, 5 октября 19 просмотров
В серпні магазин Lidl відправив мені посилку і не надав номер транспортної накладної
Працівники складу в Польщі отримали посилку 13.08, але ніякого повідомлення ні на вайбер ні смс ні в особистому кабінеті в розділі товари з магазинів в мене не було
Я уявлення не мала, що мені відправили посилку і ще довгий час переписувалась з магазином, чому мені не відправили товар. Потім виявилось, що товар давно на вашому складі і тепер я ще маю платити великий штраф за зберігання

Номер посилки MYCV052287967PL

Це нормальна ситуація????

А те, що я кілька днів назад оформила доставку, а рахунок отримала лише сьогодні - то нормально? Моя посилка не заважає, поки ваші працівники кілька днів оформлюють її?

Категорично не згідна з штрафом, який перевищує вартість самої доставки.
Моєї вини тут зовсім немає. Ви не повідомили, що посилка вже знаходиться на вашому складі.
Переслала переписку з магазином, яку мені довелось вести кілька тижнів через вас, але працівники просто пишуть відмовки, що на посилці не було ID клієнта. Але ID був, бо він вказаний в реквізитах доставки магазину. І по ньому відправляю не перший раз

Можете мій штраф розділити між співробітниками магазину і своїми працівниками, які вчасно не повідомили про знаходження посилки на складі.

Тут потерпіла сторона я. І це мені слід вам виставити штраф за те, що я довго не могла отримати свою посилку!!!

Порада всім, хто не хоче собі зіпсутих нервів і вартості посилки втридорога - знайдіть нормального перевізника, а Meest обходьте десятою дорогою. Кожна третя посилка в них - це квест. Треба шукати, видзвонювати. Порушують всі сроки доставки. А якщо в них на складі хоч на день довше постоїть - пеня.
Оплатіть мені ще пеню, коли моя посилка з Китаю три місяці їхала

Достоинства:
  1. Никаких
Недостатки:
  1. Хамське обслуговування
  2. Здеруть гроші за будь-що(упаковки, оформлення документів, консолідація, зберігання на складі). Що в інших безкоштовно, то в них платно. Множте вартість ваги на два. І це все при жахливому обслуговуванні

Служба доставки: отзывы

Грузоперевозки
4.7
57154 просмотра
Мне подходит Товар доставляют оперативно, всё на месте, утерь нет. Товар в хорошем состоянии, без повреждений. Мне подходит.
Meest China Ответ представителя Meest China
5 часов 52 мин назад
Добрий день! Дякуємо Вам за такі добрі і теплі слова на нашу адресу. Ми Вам дуже вдячні! Постараємося і надалі...

Доставка товаров из США, Харьков, пр. Науки, д. 27-Б
Доставили из Германии за 5 дней Доставили комплект редких дорогих дисков из Германии за 5 дней до Харькова 5+

USAinUA

Служба доставки, Киев, Бориспольская, 7, офис 187
4.4
35722 просмотра
Доставили редкую деталь под ключ. Огромная благодарность! Просто не могу не отблагодарить компанию и сотрудников за помощь в поиске, покупке и доставке редчайшего амортизатора, который уже много лет как снят с производства, но замены ему не существует. Без него пришлось бы выбросить горный велик, чему я безмерно рад и из-за чего благодарен.
USAinUA Ответ представителя USAinUA
пятница, 17 сентября
Здравствуйте, Сергей. Благодарим Вас за отзыв и за высокую оценку работы нашего сервиса. С радостью продолжим сотрудничество. С уважением команда...
myMeest - доставка покупок из интернет-магазинов мира в Украину
С помощью сервиса myMeest, перед Вами открываются самые больште просторы онлайн шопинга. Вы можете покупать в таких странах Европы, как Польша, Португалия, Испания, Англия, Италия, Франция, Турция, а также в США с доставкой товаров в Украину.
Телефоны: +380503735343; +380673735343

Служба доставки