myMeest
1.0 5
2 отзыва / 183 просмотра

как разобраться

тот кого вы обманываете Отзыв написан воскресенье, 9 декабря
Привет подскажите что делать меня обманула компания meest express на мой оплаченный заказ. RO380448442EE
Продавец утверждает что прошол логистику на 100% и не считает себя виноватым. Алиекспресс не помогает, по ихней логистике посылка в УКраине. но - ( Они же иностранцы и не могут чекать укр.сайты миста, и звонить к ним на линию за информацией.)что собственно я и делаю, но...  Читать отзыв
Привет подскажите что делать меня обманула компания meest express на мой оплаченный заказ. RO380448442EE
Продавец утверждает что прошол логистику на 100% и не считает себя виноватым. Алиекспресс не помогает, по ихней логистике посылка в УКраине. но - ( Они же иностранцы и не могут чекать укр.сайты миста, и звонить к ним на линию за информацией.)что собственно я и делаю, но меня уверяют что контейнер с посылкой в Украину не поступил, они его ждали еще 07.11. и что он потерялся гдето в германии не дошедши к ним не по ихней вине. хотя трек номер их.
кто должен ответить за это ? еще оператор сказала что за такой срок можно уже забыть за свою посылку. (типо чтоб не давать ложных надеж.)
Недостатки:
  1. выше

Сама найжахливіша служба, з якою я стикалась

Тетяна (Украина) Отзыв написан вторник, 4 декабря
Зразу уточню, що маю на увазі їх представництво в Іспанії, а також сервісну службу support. В представництвах інших країн, якщо і виникали проблеми, то їх вирішували шляхом нормального діалогу. На складі ж в Іспанії можуть тижнями не реєструвати посилки, які згідно треків надійшли на їх склад, або ж не відправляти в Україну своєчасно сформовані посилки. І що саме жахливе, ваші...  Читать отзыв Зразу уточню, що маю на увазі їх представництво в Іспанії, а також сервісну службу support. В представництвах інших країн, якщо і виникали проблеми, то їх вирішували шляхом нормального діалогу. На складі ж в Іспанії можуть тижнями не реєструвати посилки, які згідно треків надійшли на їх склад, або ж не відправляти в Україну своєчасно сформовані посилки. І що саме жахливе, ваші листи тупо ігнорують і ви не знаєте на чому стоїте: отримаєте ви свою посилку чи можете вже з нею назавжди попрощатись. Оператори, що відповідають на телефонні дзвінки та в чаті говорять одне і те ж: пишіть на склад в Іспанію на на адресу suppor. Ні ми, ні будь хто інший в нашій компанії нічим в цьому питанні допомогти не зможе. На запитання чи можна потрапити на прийом до керівництва компанії, відповідають: "На жаль, це не можливо".
Так от, якщо хочете поберегти свої нерви і жити спокійно, не звязуйтесь з цією службою.Служба доставки

Ин-Тайм
Ин-Тайм

Рейтинг: 3.1
3014 отзывов
Мист Экспресс
Мист Экспресс

Рейтинг: 3
11621 отзыв
ikea.net.ua
ikea.net.ua

Рейтинг: 1.8
5 отзывов
USAinUA
USAinUA

Рейтинг: 4.1
48 отзывов
Компания «GUNSEL»
Компания «GUNSEL»

Рейтинг: 2.6
740 отзывов
Unitrade Express
Unitrade Express

Рейтинг: 3.2
21 отзыв
Автолюкс Експрес Пошта
Автолюкс Експрес Пошта

Рейтинг: 1.7
477 отзывов
ООО "Экспресс доставка Украина"
ООО "Экспресс доставка Украина"

Рейтинг: 1.2
6 отзывов
Компания "Экипаж-Сервис"
Компания "Экипаж-Сервис"

Рейтинг: 1.5
44 отзываВам необходимо войти или зарегистрироваться
fullscreen
close