Мувінгової компанія "Український Богатир" отзывы

Вантажники, грузові перевезення у Львові
Мувінгової компанія "Український Богатир"

Подяка

Софія Отзыв написан 15 января, 2019 год
Раджу їх, бо там дуже людяний персонал. Мене орендар затримав, не дозволяв завантажувати без сплати оренди, але вони дали знижку на простій. Все перенесли акуратно. В цілому - дуже задоволений Раджу їх, бо там дуже людяний персонал. Мене орендар затримав, не дозволяв завантажувати без сплати оренди, але вони дали знижку на простій. Все перенесли акуратно. В цілому - дуже задоволений

Відгук

Алина (Украина) Отзыв написан 3 января, 2018 год
Дуже класна компанія. Прайцюють чітко та весело (постійно розповідали анекдоти). Буду звертатися ще, бо скоро чекає на мене ремонт:) Дуже класна компанія. Прайцюють чітко та весело (постійно розповідали анекдоти). Буду звертатися ще, бо скоро чекає на мене ремонт:)

Дякую Вам!

Олександра Дмитрівна (Украина, Львів) Отзыв написан 7 февраля, 2017 год
Робила замовлення на переселення квартири. Дуже задоволена колективом. Хлопці швидкі, веселі та мають золоті руки. Відправлю до них на співбесіду свого сина, впевнена, що такої роботи гідні найкращі! Робила замовлення на переселення квартири. Дуже задоволена колективом. Хлопці швидкі, веселі та мають золоті руки. Відправлю до них на співбесіду свого сина, впевнена, що такої роботи гідні найкращі!

Профі

Гость (Украина) Отзыв написан 19 июля, 2016 год
Перевезли мене дуже якісно, спеціально під холодильник машину вибрали,бо ж його не можна перевозити лежачи(!!!)
Це вже говорить про відповідальність і профечійний підхід керівництва.
Я вельми задоволена,рекомендую,безсумнівно
Це вже говорить про відповідальність і профечійний підхід керівництва.
Я вельми задоволена,рекомендую,безсумнівно

Чудова професійна робота вантажників з "Українського Богатиря"

Vitrazh Master (Украина, Львів) Отзыв написан 13 июля, 2016 год
21.03.2016 року звернулася за допомогою вивезти будівельне сміття i дуже задоволена, що вибрала саме БОГАТИРIВ. Фото, якi робила собi на память, коли хлопцi працювали. З повагою Тетяна. Дякую п. Дмитру, п.Назару i водiю. Завжди буду звертатися у цю фірму. 21.03.2016 року звернулася за допомогою вивезти будівельне сміття i дуже задоволена, що вибрала саме БОГАТИРIВ. Фото, якi робила собi на память, коли хлопцi працювали. З повагою Тетяна. Дякую п. Дмитру, п.Назару i водiю. Завжди буду звертатися у цю фірму.

Богатирі перевезли мені піаніно

Віталій (Украина) Отзыв написан 26 апреля, 2016 год
Файна компанія. Замовляв в них перевезення піаніно та не пошкодував! Переміщення інструменту виконали дуже обережно та й перевозили акуратно. Через місяць буду в них замовляти вивіз будівельного сміття, подивлюсь наскільки вони різнопланові:)))) Файна компанія. Замовляв в них перевезення піаніно та не пошкодував! Переміщення інструменту виконали дуже обережно та й перевозили акуратно. Через місяць буду в них замовляти вивіз будівельного сміття, подивлюсь наскільки вони різнопланові:))))

Мувінгової компанія "Український Богатир"

Мувінгова компанія "Український Богатир" - організація переїздів та вантажних перевезень по всій Україні: - Банківський переїзд (перевезення меблів, сейфів, банкоматів) - Офісний переїзд - Квартирний переїзд - Складський переїзд. В...

Грузоперевозки

UTEC Express