multistock.com.ua интернет-магазин отзывы

27 отзывов / 1383 просмотра

Кросовки і кеди

Отзыв написан понедельник, 3 февраля
Замовила взуття, перший раз замовляла, італійські бренди. Дуже класні моделі. Отримала все як вибрала. Навіть ростовки всі як домовлялись. Упаковка вся з фабрики, навіть плівка з логотипами брендів. Ще зараз сумуки замовляю. Замовила взуття, перший раз замовляла, італійські бренди. Дуже класні моделі. Отримала все як вибрала. Навіть ростовки всі як домовлялись. Упаковка вся з фабрики, навіть плівка з логотипами брендів. Ще зараз сумуки замовляю. multistock.com.ua интернет-магазин - Кросовки і кеди

Футболки пачки

Отзыв написан понедельник, 27 января
Замовила футболки, жіночі. Всі моделі і кольори в ростових рядах. Чекала, що маломірити будуть, часто італійські марки маломірять, але розмір на розмір. Окремо хотіла подякувати за подарунок ( обурічі жіночі.) Замовила футболки, жіночі. Всі моделі і кольори в ростових рядах. Чекала, що маломірити будуть, часто італійські марки маломірять, але розмір на розмір. Окремо хотіла подякувати за подарунок ( обурічі жіночі.)

Ростовка курток

Отзыв написан 23 января, 2020 год
Замовляю зараз рідше, людей мало в магазині. Сьогодні отртмала куртки. Все в кольорах, як домовлялись, дуже зручно що можна вибирати моделі. Весь товар в упаковці Італійській, міцні коробки, а не хлам з Нов.Пошти, кожна куртка в пакеті і з фірмовою вішалкою.
Але вже втомилась, казати ,щоб доставка в межах України була безплатна.
Але вже втомилась, казати ,щоб доставка в межах України була безплатна. multistock.com.ua интернет-магазин - Ростовка курток multistock.com.ua интернет-магазин - Ростовка курток

Форнітура і вішалки замовлення

Отзыв написан 19 января, 2020 год
Завомляла на новий магазин, форнітуру італійську. А ще і вішалки з логотипами. Всі комплектуючі були гарно запаковані і складені. Є дине з вішалками вибирали всі коричневі, думала що пластик, а отримала в дереві з резиновими наклейками протискользіння. Окремо хотіла написати про зеркало, замовляла для примірочної розміром 2м на 1,2м. Все отримала, але на спеціальній основі з ефектом видовження. Спочатку не...  Читать отзыв Завомляла на новий магазин, форнітуру італійську. А ще і вішалки з логотипами. Всі комплектуючі були гарно запаковані і складені. Є дине з вішалками вибирали всі коричневі, думала що пластик, а отримала в дереві з резиновими наклейками протискользіння. Окремо хотіла написати про зеркало, замовляла для примірочної розміром 2м на 1,2м. Все отримала, але на спеціальній основі з ефектом видовження. Спочатку не зрозуміла але з часом стало дуже ефектно. Кленти виглядають дуже стрункими і підтягнутими. Тепер зрозуміло ,чому така форнітура на магазин дороща. З часом в експлуатації розумієш що стійки хромовані виглядають як нові і дуже зручні.

Вибирати можна все

Отзыв написан 15 января, 2020 год
Дуже добре що можна вибирати і моделі і колір і розміра.
Сьогодні продати дуже вашко, а все лишнє ж міксів лягає на залишки. Тому вибірка товару і брендів це дуже зручно. Pinko моя любима марка....
Дуже добре що можна вибирати і моделі і колір і розміра.

Отримала першу коробку. Все ОК

Отзыв написан 13 января, 2020 год
Так отримала, товар. Перший раз замовляла. Переживала сума не маленька. Але все прийшло. Єдине немає накладної з описом і цінами. Навіть коробки запаковані у фабртчний упаковці, зі фірмовими наліпками і пакетами. Так отримала, товар. Перший раз замовляла. Переживала сума не маленька. Але все прийшло. Єдине немає накладної з описом і цінами. Навіть коробки запаковані у фабртчний упаковці, зі фірмовими наліпками і пакетами. multistock.com.ua интернет-магазин - Отримала першу коробку. Все ОК multistock.com.ua интернет-магазин - Отримала першу коробку. Все ОК multistock.com.ua интернет-магазин - Отримала першу коробку. Все ОК
Достоинства:
  1. Швидко
  2. Гарна упаковка
  3. Можна вибирати
  4. Ростові ряди
Недостатки:
  1. Накладної немає
  2. Доставка за рахунок кліентів

Купила дитяче

Отзыв написан 13 января, 2020 год
Купила дитячий одяг Too be too в ростовках, приїжала до Львова, щоб самій подивитись, на товар, склад. Дуже все сподобалось, можна вибирати, все в упаковках. Якщо розширю асортимен і жіноче попробую. Купила дитячий одяг Too be too в ростовках, приїжала до Львова, щоб самій подивитись, на товар, склад. Дуже все сподобалось, можна вибирати, все в упаковках. Якщо розширю асортимен і жіноче попробую. multistock.com.ua интернет-магазин - Купила дитяче

Сумки Аксесуари

Отзыв написан 13 января, 2020 год
Сумки купляю вже не перший рік, розширяю асорттмент і тому хочу подякувати за співпрацю і привітати з Новим Роком всіх зі складу і Валю і Лесю , побажати гарних і щедрих кліентів і знайти час для відпочинку. Сумки купляю вже не перший рік, розширяю асорттмент і тому хочу подякувати за співпрацю і привітати з Новим Роком всіх зі складу і Валю і Лесю , побажати гарних і щедрих кліентів і знайти час для відпочинку.

Асортимент+++

Отзыв написан 13 января, 2020 год
Буваю часто у львові на складі. Зручно що можна вибирита все на місці. Особливо багато жіночого одягу. Вітаю всіх з Новим Роком! Буваю часто у львові на складі. Зручно що можна вибирита все на місці. Особливо багато жіночого одягу. Вітаю всіх з Новим Роком!

самый настоящий разводняк

Отзыв написан 4 января, 2020 год
Самые настоящие шарлатаны.Разводят на высшем уровне.Обещают много а в итоге получаешь тряпье.Как только не стыдно так поступать с покупателями,Заказываешь один товар а приходит совершенно другой без документов.Думаю то положтельные отзывы пишут о себе сами.Деньги естественно не возвращают а впаривают другой совершенно ненужный товар и так продолжают вести переговоры нсколько недель а то и месяцев пользуясьотправленным деньгами.Стыд и позор...  Читать отзыв Самые настоящие шарлатаны.Разводят на высшем уровне.Обещают много а в итоге получаешь тряпье.Как только не стыдно так поступать с покупателями,Заказываешь один товар а приходит совершенно другой без документов.Думаю то положтельные отзывы пишут о себе сами.Деньги естественно не возвращают а впаривают другой совершенно ненужный товар и так продолжают вести переговоры нсколько недель а то и месяцев пользуясьотправленным деньгами.Стыд и позор таким людям.

Велика база одягу.

Отзыв написан 28 декабря, 2019 год
Вперше була на такій великій базі, дуже багато різного товару. Головне можна вибирати, замучили ті мікси. В одному місці можна вибрати все потрібне, в розмірах які підходять. Вперше була на такій великій базі, дуже багато різного товару. Головне можна вибирати, замучили ті мікси. В одному місці можна вибрати все потрібне, в розмірах які підходять.

Очень удобно Львов

Отзыв написан 25 декабря, 2019 год
Уже два года работу с Мультистоком, но по интернету, первый раз приехал. Большой склад, удобное место у вокзала. Многие очень товара. можно вибтраты как в супермаркете. Есть и стоковые позиции, но многие коллекции актуальны. У нас клиенты больше носят малые размеры 40,42,44 а везде, даже в Итали надо только Ростовка брать. здесь можно выбирать. Это очень удобно. Сейчас продавать очень...  Читать отзыв Уже два года работу с Мультистоком, но по интернету, первый раз приехал. Большой склад, удобное место у вокзала. Многие очень товара. можно вибтраты как в супермаркете. Есть и стоковые позиции, но многие коллекции актуальны. У нас клиенты больше носят малые размеры 40,42,44 а везде, даже в Итали надо только Ростовка брать. здесь можно выбирать. Это очень удобно. Сейчас продавать очень трудно, и поэтому товар который зависает это проблема. Многие пишут доставка дорога нов.пош. я заказываю Блакара в разы дешевле и ребята все пакуют в коробки фабричные картон итальянский, без проблем.

Вибірка , вибірка Вибірка товару доступна

Отзыв написан 25 декабря, 2019 год
Широкий асортимент товару, можна вибирати і розміра і кольора. Не треба міксів і лотів з 90-х років. Можна просто купити те що модне і на що є попит. Дякую Саші, можна поміняти інколи. Ще б доставку бесплатну організували і було б дуже добре. Широкий асортимент товару, можна вибирати і розміра і кольора. Не треба міксів і лотів з 90-х років. Можна просто купити те що модне і на що є попит. Дякую Саші, можна поміняти інколи. Ще б доставку бесплатну організували і було б дуже добре.

Беру 5років без проблем

Отзыв написан 25 декабря, 2019 год
Маю два магазини, вже більше пяти років працюю з дівчатами, все без проблем. При тому товар в основному поточні колекції. Маю два магазини, вже більше пяти років працюю з дівчатами, все без проблем. При тому товар в основному поточні колекції. multistock.com.ua интернет-магазин - Беру 5років без проблем
Достоинства:
  1. Нові колекції
  2. Розмірні ряди
  3. Можна вибирати
Недостатки:
  1. Немає в Дніпрі.

Чи знають про все власники?

Отзыв написан 12 декабря, 2019 год
Чи знають власники фірми мультисток, що творить менеджер і як кидає своїх клієнтів на гроші? За всі роки роботи я ще не наривалась на такий розвод.співпрацювала з ними.завжди була брехня, викручування, басні про те що бази виснуть, що якісь дівчата перепутали товар, що не те положив, що замовляли, бо думав що так буде краще.дуже - дуже гарно вміє впарювати, брехати.а...  Читать отзыв Чи знають власники фірми мультисток, що творить менеджер і як кидає своїх клієнтів на гроші? За всі роки роботи я ще не наривалась на такий розвод.співпрацювала з ними.завжди була брехня, викручування, басні про те що бази виснуть, що якісь дівчата перепутали товар, що не те положив, що замовляли, бо думав що так буде краще.дуже - дуже гарно вміє впарювати, брехати.а коли дізнався, що ведеться запис розмов і переписок- почав просто нагло брехати.пару раз вислав приблизно те, що і треба.а коли починаєш довіряти- кидає на більшу суму.вислав фото, погодили товар я наголосила, декілька раз, що я хочу.з затримкою в декілька днів висилає мені барахло.без накладних, без упаковок.шо попало накидане. І далі все. розмову вести не має сенсу.бо тебе кинули.на гроші, на товар і на довіру.невже так вигідно? Кинути, а не співпрацювати? Стережіться, подумайте тисячу раз.

Лохотрон, ки*****о

Отзыв написан 11 декабря, 2019 год
Хто хоче зберегти свої гроші ніколи в житті не звязуйтесь .чітко працює на викачку грошей, впарює по фото неіснуючий товар, ви пересилаєте гроші ,вам приходе лахміття. оббрехують, говорять що то ви це і заказали,негативні пости видаляють.ця схема чітко працює, ви просто втратите свої гроші. Нічого не зможете доказати, бо так званий менеджер вас просто розведе.тікайте як найдалі. Це лохотрон Хто хоче зберегти свої гроші ніколи в житті не звязуйтесь .чітко працює на викачку грошей, впарює по фото неіснуючий товар, ви пересилаєте гроші ,вам приходе лахміття. оббрехують, говорять що то ви це і заказали,негативні пости видаляють.ця схема чітко працює, ви просто втратите свої гроші. Нічого не зможете доказати, бо так званий менеджер вас просто розведе.тікайте як найдалі. Це лохотрон

Скотобаза, брехня,ки*****о

Отзыв написан 10 декабря, 2019 год
Кидають на гроші, розводять, брешуть, товар відправляють під вигаданими накладними, відправляють лахміття. Так, винувата сама, бо повірила галімому розводу.зберегла всі записи, всі переписки.ні накладних, ні відповідають.не знаю скільки прокльонів має за життя цей " менеджер". Кидають на гроші, розводять, брешуть, товар відправляють під вигаданими накладними, відправляють лахміття. Так, винувата сама, бо повірила галімому розводу.зберегла всі записи, всі переписки.ні накладних, ні відповідають.не знаю скільки прокльонів має за життя цей " менеджер".

Дуже зручно що можна вибирати

Отзыв написан 17 февраля, 2019 год
Приїжаю з Рівного, дуже зручно що можна вибирати моделі, рости. На сьогодні важко вгодити кліентам , тому купляти як раніше міксами не вигідно, великі залилки. Замовляла в Німеччині, третя посилка прийшла зовсім інша ніж мало бути, повернути можна але ціна провозу границі висока і це не вигідно. Так в Україні менший асортимент але коли приїжати на місце і все...  Читать отзыв Приїжаю з Рівного, дуже зручно що можна вибирати моделі, рости. На сьогодні важко вгодити кліентам , тому купляти як раніше міксами не вигідно, великі залилки. Замовляла в Німеччині, третя посилка прийшла зовсім інша ніж мало бути, повернути можна але ціна провозу границі висока і це не вигідно. Так в Україні менший асортимент але коли приїжати на місце і все самій дивитись то ще можна якось крутитис .
Достоинства:
  1. Виборка
  2. Різні марки
  3. Все в наявності
Недостатки:
  1. Великі обєми

Первый заказ

(Украина) Отзыв написан 17 ноября, 2018 год
Заказывала товар в первый раз. Долго искала фирму чтобы можно было выбирать модель, цвет и размер. Так много времени занимает сделать заказ но у меня малый магазин 20кв м. многие одинакового товара мне не нужно. Все пришло упаковано. Все вещи в пакетах на вешалках. Коробку привезла в магазин все вывесила и поцинила. Пока все устраивает. Заказывала товар в первый раз. Долго искала фирму чтобы можно было выбирать модель, цвет и размер. Так много времени занимает сделать заказ но у меня малый магазин 20кв м. многие одинакового товара мне не нужно. Все пришло упаковано. Все вещи в пакетах на вешалках. Коробку привезла в магазин все вывесила и поцинила. Пока все устраивает.

Часто буваю

(Украина) Отзыв написан 16 ноября, 2018 год
Маю магазин у Львові і часто буваю на складі, дуже добре що можна вибирати а не брати мішками.займаюсь білизною і одягом. Вся білизна в коробках все з бірками і всі моделі як на сайті виробника. Дуже зручно що продали, зразу нове добрали. Буває що чашки не всіх обхватів, але можна поміняти. Дякую Танічка завжди помогає !!! Маю магазин у Львові і часто буваю на складі, дуже добре що можна вибирати а не брати мішками.займаюсь білизною і одягом. Вся білизна в коробках все з бірками і всі моделі як на сайті виробника. Дуже зручно що продали, зразу нове добрали. Буває що чашки не всіх обхватів, але можна поміняти. Дякую Танічка завжди помогає !!!
Достоинства:
  1. Оперативно
  2. Організовано
Недостатки:
  1. Немає безплатної доставки по місту

Замовляю періодично

(Россия, Rostov-na-donu) Отзыв написан 16 ноября, 2018 год
Працю вже давно, буває що розміра маломірять або в ростовках немає xxl. А організаційні моменти дуже злажені. Задоволена. Працю вже давно, буває що розміра маломірять або в ростовках немає xxl. А організаційні моменти дуже злажені. Задоволена.

Отримала плаття! Все супер.

(Украина, Dnepropetrovsk) Отзыв написан 16 ноября, 2018 год
Перший раз замовляла, отримала плаття все гарно упаковано, як домовлялись і дякую за подарунок. Перший раз замовляла, отримала плаття все гарно упаковано, як домовлялись і дякую за подарунок.

Шарлатаны

Отзыв написан 24 октября, 2018 год
Консультант Саша очень красиво поет и может уговорить клиента. Консультация от него на 5+. НО!!!! Заказывала верхнюю одежду, и тот же Саша обещал, что им Ошенно она будет, навешал лапши, что будет 50 единиц одежды, только верхняя и все! Фото прислал, как полагается (куртки, пальто и т.д.) В итоге, сверху было положено 6 пальто, остальное не то, что надо (платья,...  Читать отзыв Консультант Саша очень красиво поет и может уговорить клиента. Консультация от него на 5+. НО!!!! Заказывала верхнюю одежду, и тот же Саша обещал, что им Ошенно она будет, навешал лапши, что будет 50 единиц одежды, только верхняя и все! Фото прислал, как полагается (куртки, пальто и т.д.) В итоге, сверху было положено 6 пальто, остальное не то, что надо (платья, штаны, динсы, юбки, всякая всячина и т.д.) Больше в жизни с ними не буду сотрудничать. Заплатила за все 12 тысяч, прошло уже 3 месяца и продалось всего ничего вещей 10. До сих пор разгребаю этот МУСОР. Не рекомендую Вам у них что-то заказывать. Хорошие отзывы, уверенна, пишут сами. Бог им судья!!!!

Спасиба!!!

(EU) Отзыв написан 18 сентября, 2018 год
Отримала все. Як казали. Весь одяг в поліетиленових фабричних упаковках, на фірмових вішалках. Інвойс і документи все в порядку. Дякую за порядність. Отримала все. Як казали. Весь одяг в поліетиленових фабричних упаковках, на фірмових вішалках. Інвойс і документи все в порядку. Дякую за порядність.
Достоинства:
  1. Оперативно
  2. Якісно
  3. Великий вибір

Multistock

(Украина, Lvov) Отзыв написан 16 сентября, 2018 год
Заказывала куртки для магазина. Все понравилось. Весь товар хорошо упакован. Качество отличное. Заказывала куртки для магазина. Все понравилось. Весь товар хорошо упакован. Качество отличное. Рекомендую - Multistock Рекомендую - Multistock Рекомендую - Multistock Рекомендую - Multistock Рекомендую - Multistock Рекомендую - Multistock

Одяг дуже сподобалось

(Украина, Lvov) Отзыв написан 16 сентября, 2018 год
Дуже задоволена роботою і організацією процесу на складі у львові Мультисток. Дуже оперативно хлопці зустріли, широкий вибір товару до речі можна можна вибирати на місці, все є в наявності. Окремо дякую Саші що швидко все організував і відправку зробили самі, вже не мала куди грузити. Дуже задоволена роботою і організацією процесу на складі у львові Мультисток. Дуже оперативно хлопці зустріли, широкий вибір товару до речі можна можна вибирати на місці, все є в наявності. Окремо дякую Саші що швидко все організував і відправку зробили самі, вже не мала куди грузити. multistock.com.ua интернет-магазин - Одяг дуже сподобалось multistock.com.ua интернет-магазин - Одяг дуже сподобалось multistock.com.ua интернет-магазин - Одяг дуже сподобалось
Достоинства:
  1. Швидка доставка
  2. Чітка організація
  3. Великий вибір
  4. Якість товару дуже висока
Недостатки:
  1. Доставка за рахунок клікнта
  2. Львів далеко мені з Києва їхати.

Отрицательный отзыв

(Украина, Полтава) Отзыв написан 7 апреля, 2018 год
Очень сильно советую никогда не связываться с данной компанией: https://www.multistock.com.ua. предлагают сток с помодельной выборкой одежды, одежда типа с Италии, цены завышены!!! В итоге вы получите совершенно не то что на картинке, качество отвратительное, товар весь банальный дешовый Китай. Цветовая гамма и размерные ряды не соответствует заявленным на сайте и заказу. Фирма сплошное надувательство. Очень сильно советую никогда не связываться с данной компанией: https://www.multistock.com.ua. предлагают сток с помодельной выборкой одежды, одежда типа с Италии, цены завышены!!! В итоге вы получите совершенно не то что на картинке, качество отвратительное, товар весь банальный дешовый Китай. Цветовая гамма и размерные ряды не соответствует заявленным на сайте и заказу. Фирма сплошное надувательство.
Достоинства:
  1. Созваниваются быстро и красиво рассказывают
Недостатки:
  1. Все остальное сплошной минус
1 согласен 1 не согласен Показать 1 ответ

Одежда