История переписки с оператрами Водафон - Отзывы о МТС (MTS)

МТС (MTS)
Отзыв написан пятница, 8 октября 3 просмотра
Розкажіть, будь ласка, детальніше, з якою ситуацією ви зіткнулись.21:48
Контент послуга 5724Web ресурс_Музика on-line 04.10.2021 в 19:17 3.50 грн Контент послуга 5724Web ресурс_Музика on-line 03.10.2021 в 19:16 3.50 грн21:49
Ви в чаті?21:49
и21:49
Вам відключити контент послуги?21:50
Сергій, ми не підключаємо подібні послуги, це може бути зроблено лише абонентом, ви могли зробити це випадково.07:1821:50
Все вірно21:51
Кошти списувала додаткова підписка, тобто кошти йшли саме туди. У вас підключена була підписка Музика on-line, яка надає доступ на цьому сайті: https://mobymus.com07:3921:52
5724Web ресурс_Музика on-line я бачу зняття за цю послугу і вже її відключла21:52
Можливо, ще щось можу вам підказати?21:52
Сергій, контент-послуги це послуги від наших партнерів, які ви можете підключити на ваш номер. Вони надаються доступ до якогось контенту, активувати підписку можна, відправивши СМС для підключення, або ж при користуванні інтернетом, натиснувши на банер реклами. Ми не можемо їх вам підключити, оскільки не маємо до цього доступу07:3021:53
Чим я можу вам допомогти?21:53
Для чего ваша компания завела сомнительного партнёра?21:56
Я немаю відповіді на це питання21:57
Сергій, я відповіла на усі ваші питання?21:57
Приятно было услышать исчерпывающий ответ21:58
Дякую вам за звернення! Якщо з'являться запитання - звертайтесь, ми завжди поруч ♥21:58
Чат завершено, дякуємо за звернення.21:58
Оцініть, будь ласка, роботу оператора

Достоинства:
  1. не особо
Недостатки:
  1. мошенники и в Африке мошенники

Ответ представителя МТС (MTS) пятница, 8 октября
Доброго вечора, Сергій!

Дані піідписки можна активувати на різних розвадальних сайтах по вспливаючим вікнам.

Зазвичай, після їх активації телефон надходить сповіщення з інформацією.

Для отримання переліку активованих підписок та інструкції, як їх відключити, - відправте безкоштовне SMS з будь-яким текстом на номер 2828.

Операторы мобильной связи: отзывы

Отзывы абонентов об операторах мобильной связи. Обсуждение качества мобильной связи и тарифных планов. Каталог отзывов: МТС, Киевстар, Интертелеком и другие

Тревелфон

Мобильная связь
Развод для Буратин.
МТС (MTS)
Компания МТС – пионер мобильной связи в Украине. Каждый второй украинец пользуется связью МТС. С 2003 года компания входит в состав международной группы МТС. Это компания-гигант мобильной связи, которая работает на рынках СНГ и входит в десятку крупнейших мировых операторов связи. Общее количество абонентов МТС в мире перевалило за 80... подробнее

Операторы мобильной связи

Life:)

2092 отзыва
LycaMobile
LycaMobile

Оператор связи ТриМоб (3Mob)
Оператор связи ТриМоб (3Mob)

Голден Телеком
Голден Телеком