Магазин Моя техніка

1.0
Магазин Моя техніка

Ужас! НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!

Наталья Наталья 22 января, 2021 год
Купили ipad за 17.000грн! Через 20 дней он перестал работать, на что магазин МОЯ ТЕХНИКА ссылается , что гарантия у них 14 дней!!! В сервисе сказали, что уже не раз он был в ремонте, и сейчас это просто хламммм!!!!
НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!!
Недостатки:
  1. Продают бракованую технику по завышенным ценам!!!!!

Не рекомендую

Юля Юля 16 января, 2021 год
Заказала новой почтой ,менеджер перезвонил ,согласовали доставку,должны были скинуть номер декларации, но так ничего не скинули,не перезвонили и не отправили ,написала в чат там тоже не отвечают .Не рекомендую!
Недостатки:
  1. Не присылают товар ,ещё т игнорируют

ОТВЕТСТВЕННОСТЬ МЕНЕДЖЕРА АНАСТАСИЯ ИЗ МАГАЗИНА МОЯ ТЕХНИКА

Гость Гость 6 августа, 2020 год
Сделал заказ на сайте ночью, в обед перезвонила менеджер Анастасия +380676105162
По началу было всё нормально, девушка отвечала на все вопросы и даже отправила все фотографии товара, на который я оставил заявку, хоть и не все сразу, а пришлось просить сделать фото, где видно все изъяны. Договорились связаться с менеджером на следующий день, в это же время, но по итогу-менеджер в игноре второй день, вчера писал и звонил ей в телеграм в 17:47- она сбрасывала, а в 18:40 менеджер Анастасия соезволила наконец то ответить, написав что она, видители, работает до 18:00, Спасибо.....Спасибо??? В общем ответственность менеджера оставляет желать лучшего, товар я свой не получил до сих пор, а мне он нужен срочно для работы, так что СПАСИБО ВАМ ОГРОМНОЕ, МОЯ ТЕХНИКА И В ЧАСТНОСТИ МЕНЕДЖЕР АНАСТАСИЯ ЗА ПОТЕРЯНОЕ ВРЕМЯ В ПУСТУЮ!

Обман клієнтів в магазині комісійної електроніки "Моя техніка"

Шевченко Максим Шевченко Максим 8 июля, 2020 год
Першого липня я замовив планшет iPad Pro 9,7 256Gb (https://myt.com.ua/planshet-apple-ipad-pro-97-256gb-wi-fi-a1673/p59297) до магазину, що знаходиться за адресою м.Херсон, вул Маяковського, 4. Наступного дня пристрій прибув до магазину. Після перевірки на місці я оплатив 8125 гривень (вісім тисяч сто двадцять п’ять гривень) за товар. Згодом, приблизно через пів години проявився дефект, який полягає в тимчасовій нечутливості певних ділянок сенсорної панелі планшета та... Читать отзыв Першого липня я замовив планшет iPad Pro 9,7 256Gb (https://myt.com.ua/planshet-apple-ipad-pro-97-256gb-wi-fi-a1673/p59297) до магазину, що знаходиться за адресою м.Херсон, вул Маяковського, 4. Наступного дня пристрій прибув до магазину. Після перевірки на місці я оплатив 8125 гривень (вісім тисяч сто двадцять п’ять гривень) за товар. Згодом, приблизно через пів години проявився дефект, який полягає в тимчасовій нечутливості певних ділянок сенсорної панелі планшета та хибних натисканнях, які відбуваються навіть без дотика до екрану. Я пішов разом з дружиною до торгової точки, де купував пристрій, щоб повернути його і отримати сплачені за нього кошти, що передбачено умовами повернення і обміну товару, опублікованими на сайті "Моя техніка" (https://myt.com.ua/obmen-i-vozvrat). Оскільки дефект має непостійний характер, продавець відмовився робити повернення, ссилаючись на те, що він повністю робочий, хоча умовами, викладеними на сайті, повернення протягом 14 днів у такому випадку теж гарантується. Дружина запускала на планшеті стандартні додатки в присутності продавця, щоб дочекатися чергового прояву дефекту і продемонструвати його. Коли дефект проявився, продавець на ім'я Зорян почав стверджувати, що ми зламали планшет, хоча всі дії які з ним виконувались не протиречать умовам його експлуатації і були зняті на камеру відеоспостереження магазину. Також додатково дефект зафіксувала на камеру моя дружина в приміщенні магазину і в присутності продавця. Продавець, до речі, поводився вкрай неетично, словесно стверджував, що ми маємо проблеми з психічним чи розумовим здоров’ям, вдавався до хамства і грубощів, перекручував факти. Докази цього моя дружина зафіксувала на диктофон смартфону, не приховуючи цього і повідомивши продавця, що йде запис. Коли я зателефонував на гарячу лінію і описав проблему, операторка пообіцяла, що протягом десяти хвилин мені повернуть кошти. Продавцю перетелефонували, сказавши зробити повернення, але він відмовився, і заявив нам з дружиною, що «ця людина мені ніхто і я нічого не робитиму». Згодом йому зателефонувала регіональна менеджерка та за її інструкціями я написав заяву на повернення товару, яку теж додатково сфотографував на камеру свого смартфону. Після цього мене чітко кілька разів запевнили, що заява буде розглянута протягом трьох днів. Зважаючи на те, що сьогодні почався четвертий робочий день з дати подання заяви, я зателефонував на гарячу лінію магазину, щоб дізнатись про стан її розгляду. Операторка відповіла мені, що заяву передали на розгляд юристам і не змогла відповісти, коли буде рішення, хоча спочатку мені обіцяли що розгляд заяви займе три дні. До того ж, я не бачу причини затягувати її розгляд, оскільки в умовах обміну і повернення товару на сайті чітко вказано умови при яких відбувається обмін і повернення і мій випадок цілком підпадає під ці умови. Я вимагаю повернненя коштів у розмірі вісім тисяч сто двадцять п’ять гривень, сплачених за планшет, оскільки таке право мені гарантують умови, вказані на сайті myt.com.ua, з якого я і замовив пристрій. Усім зацікавленим можу надати фото-, аудіо-, та відеодокази усього викладеного вище.
Магазин Сладка Хата
Магазин Сладка Хата