moneybox.net.ua відгук - Отзывы о Moneybox

Отзыв написан 8 января, 2021 год 64 просмотра
Одного разу з дружиною захотіли відкрити власну справу, щоб їй було чим зайнятися в декретній відпустці, бо без роботи вона сидіти не могла. Дружина шукала, розказувала мені ідею, та разом думали варто чи ні. Одного разу вона розповіла мені про відгуки moneybox.net.ua, які вразили її. Спочатку я розсміявся і сказав що не може все бути настільки просто. Та сам же вирішив почитати про цю франшизу платіжних терміналів. Так, написано все було дуже гарно та просто, дружина настояла саме на цій ідеї – ну хоче та й хоче, подумав я та погодився. Зателефонував, зробив замовлення, вніс платіж. Через 6 днів термінали були на місці. Дружина спочатку розбиралася як з ними працювати, та за місяць знала вже майже все. Таким чином, зараз ми маємо 4 таких термінали, які приносять нам стабільний прибуток. Дружина трохи відволікається від своїх мамських справ, ходить щаслива, та мене це теж радує. Плануємо не зупинятися на досягнутому, а розвивати цей бізнес далі.

Бизнес: отзывы

Бизнес
Форекс оптимум (Forex Optimum)
Форекс оптимум (Forex Optimum)

Центр биржевых технологий (ЦБТ)
Центр биржевых технологий (ЦБТ)

Donum
Donum

Canadian Universal Solutions Corp (CUSC)
Canadian Universal Solutions Corp (CUSC)

ООО Монтажхладосервис
ООО Монтажхладосервис