Відгук про moneybox.net.ua з великою вдячністю! - Отзывы о Moneybox

Отзыв написан 7 декабря, 2020 год 64 просмотра
Moneybox - Відгук про moneybox.net.ua з великою вдячністю!
Будь-який чоловік розуміє, що для утримання сім'ї потрібні хороший капітал. Так, поки удвох, можливо і буде вистачати двох зарплат, але от коли мова іде про дітей, то кожен розуміє що це чималі витрати. А гроші ж треба звідкись брати! Коли ми вперше заговорили з дружиною про дітей, я відразу почав шукати іншу роботу, але те, що я знайшов, мене порадувало ще більше. Компанія moneybox.net.ua надавала простий і швидкий заробіток на платіжних терміналах, ще й з гарантією. Про компанію я дізнався з відгуків про moneybox.net.ua. Я навіть не думав, а відразу зробив замовлення. Все зробили добре - якісне обладнання на перший погляд (та й надалі з ним не виникло проблем), розумні і досвідчені співробітники, правильне оформлення угоди і всіх договорів (так сказав мій юрист). Зараз в моїй родині вже поповнення (син народився), грошей нам з moneybox.net.ua вистачає на все і навіть більше! Дякую команді за роботу і підтримку!

Бизнес: отзывы

iFin

IT
2.4
12283 просмотра
Не подключили оплаченный сервис Восемь писем о том, что сервис оплачен согласно присланного счета остались без ответа и вопрос не решен. Связи со специалистами нет. ВСЕ В "ОТПУСКЕ". Знала бы не оплачивала. Предложений подобного сервиса много. Телефонную связь ликвидировали. С претензиями не работают.
iFin Ответ представителя iFin
пятница, 23 июля
Добрий день! Телефонна підтримка сервісу iFin трансформована у текстову підтримку через пошту і чат, жодне звернення не залишається без відповіді. Перевірте...

Бизнес
Donum
Donum

nsplife.kiev.ua
nsplife.kiev.ua

Центр биржевых технологий (ЦБТ)
Центр биржевых технологий (ЦБТ)

ООО “ЦЕНТР ВОГНЕЗАХИСТУ”
ООО “ЦЕНТР ВОГНЕЗАХИСТУ”