Відгук про moneybox.net.ua з великою вдячністю! - Отзывы о Moneybox

Отзыв написан 3 декабря, 2020 год 59 просмотров
Moneybox - Відгук про moneybox.net.ua з великою вдячністю!
Всім привіт! ЯК бачите, мій вік дуже юний, але я вже маю деякий досвід у справах бізнесу. Справа в тому, що иій тато з малку мене виховував так, щоб я виросла самостійною дівчинкою, і обіцяв, що завжди мені допоможе, якщо мені це буде потрібно. Ось ця мить і настала. Така допомога мені знадобилася вже у 20 років. Мій тато захотів мені надати можливість спролбувати себе у сфері бізнесу, трохи піти на самостійну сторону. Ми почали шукати, чим б таким я могла б займатися, і знайшли саме moneybox.net.ua . Деякий час вивчали з татом що це таке, як працює, як приносить прибуток, прочитали відгуки про moneybox.net.ua. Залишилися вражені і вирішили спробувати. Десь тиждень-два, і мій термінал стояв на своєму місці. Хоча самі ми з невеликого міста Ніжин, та термінал в перший місяць приніс вже 6 тисяч чистого прибутку. Я вражена, і тато також. Так що, незважаючи на те де ви живете, платіжний термінал moneybox.net.ua буде вигідний скрізь!

Бизнес: отзывы

iFin

IT
2.4
12283 просмотра
Не подключили оплаченный сервис Восемь писем о том, что сервис оплачен согласно присланного счета остались без ответа и вопрос не решен. Связи со специалистами нет. ВСЕ В "ОТПУСКЕ". Знала бы не оплачивала. Предложений подобного сервиса много. Телефонную связь ликвидировали. С претензиями не работают.
iFin Ответ представителя iFin
пятница, 23 июля
Добрий день! Телефонна підтримка сервісу iFin трансформована у текстову підтримку через пошту і чат, жодне звернення не залишається без відповіді. Перевірте...

Бизнес
Donum
Donum

nsplife.kiev.ua
nsplife.kiev.ua

Центр биржевых технологий (ЦБТ)
Центр биржевых технологий (ЦБТ)

ООО “ЦЕНТР ВОГНЕЗАХИСТУ”
ООО “ЦЕНТР ВОГНЕЗАХИСТУ”