Мій відгук про moneybox.net.ua – як це було - Отзывы о Moneybox

Отзыв написан 16 ноября, 2020 год 61 просмотр
Moneybox - Мій відгук про moneybox.net.ua – як це було
Про компанію moneybox.net.ua я дізнався від знайомого. Він мені порадив звернутися сюди, мені це спочатку здалося чимось дуже незрозумілим, оскільки я не розумів, як тут можна заробити. Та ще й відгуки про moneybox.net.ua я почитав. Вирішив ризикнути і купив термінал, мені відразу сподобалося те, що мені встановили точне місце для його установки. Так і не довелося зайвий раз морочитися. А яке доступне використання - це просто мрія для кожної людини. Ось наприклад я, користуюся буквально кожен день якимись оплатами, або оплачую все через банківську карту. А ось з таким терміналом, це все проробляти набагато простіше. Багато відгуків про moneybox.net.ua я перечитав на просторах інтернету і в більшості випадків, вони були позитивні, в цілому, мені подобається, я задоволений. В цілому, компанія дуже хороша, видно, що націлена на плідну співпрацю. Заробіток, до речі, дуже навіть пристойний виходить і вкладати майже нічого не потрібно, це дуже класно.

Бизнес: отзывы

iFin

IT
2.4
Не подключили оплаченный сервис Восемь писем о том, что сервис оплачен согласно присланного счета остались без ответа и вопрос не решен. Связи со специалистами нет. ВСЕ В "ОТПУСКЕ". Знала бы не оплачивала. Предложений подобного сервиса много. Телефонную связь ликвидировали. С претензиями не работают.
iFin Ответ представителя iFin
пятница, 23 июля
Добрий день! Телефонна підтримка сервісу iFin трансформована у текстову підтримку через пошту і чат, жодне звернення не залишається без відповіді. Перевірте...

Бизнес
Donum
Donum

Canadian Universal Solutions Corp (CUSC)
Canadian Universal Solutions Corp (CUSC)

nsplife.kiev.ua
nsplife.kiev.ua