Відгук про moneybox.net.ua - Отзывы о Moneybox

Отзыв написан 1 ноября, 2020 год 78 просмотров
Я вже втомилася від такої своєму житті. Всі дні і ночі я працюю. Днями на основній роботі, у вихідні на додатковій. Крім того, у мене є купа домашньої роботи, яку теж потрібно виконувати. Мій хлопець в цей момент просто нічого не роблячи, живе собі на втіху. Ясна річ, що мені важко так жити, і так тривати далі вже не могло. Мені важко перебувати в чужому місті без підтримки. Всі мої друзі вже мають сім'ї, їм не до мене. Батьки живуть далеко. Я вирішила кардинально міняти своє життя - міняти все - роботу, квартиру, хлопця. Але залишатися самою мені дуже не хотілося. Щоб пережити цей етап життя я вирішила знайти щось нове для себе. У вихідний день я сиділа і дивилася вакансії роботи. Натрапила на відгуки про moneybox.net.ua. Мені дуже сподобалася ідея спільної роботи з moneybox.net.ua. Заробляти на платіжних термінал - це ж простіше простого! Тоді я і вирішила теж почати цим заробляти і не працювати на двох роботах. Я зробила у них замовлення, мої термінали приїхали через 4 дня. Майстри самі встановили, віддали мені ключ. Я почала дуже добре заробляти, не згадуючи своє колишнє життя. Спасибі moneybox.net.ua, що принесли такі зміни в моє життя! Moneybox - Відгук про moneybox.net.ua

Бизнес: отзывы

iFin

IT
2.4
Не подключили оплаченный сервис Восемь писем о том, что сервис оплачен согласно присланного счета остались без ответа и вопрос не решен. Связи со специалистами нет. ВСЕ В "ОТПУСКЕ". Знала бы не оплачивала. Предложений подобного сервиса много. Телефонную связь ликвидировали. С претензиями не работают.
iFin Ответ представителя iFin
пятница, 23 июля
Добрий день! Телефонна підтримка сервісу iFin трансформована у текстову підтримку через пошту і чат, жодне звернення не залишається без відповіді. Перевірте...

Бизнес
Donum
Donum

Canadian Universal Solutions Corp (CUSC)
Canadian Universal Solutions Corp (CUSC)

nsplife.kiev.ua
nsplife.kiev.ua