Як це було – мій відгук про платіжний термінал moneybox.net.ua - Отзывы о Moneybox

Отзыв написан четверг, 26 марта 6 просмотров
Moneybox - Як це було – мій відгук про платіжний термінал moneybox.net.ua
Часто думаю про те, як би склалося моє життя, якби я не почав заробляти на платіжних терміналах moneybox. Напевно, я б все так же продовжував жити своїм звичайним розміреним життям, задовольнятися своєю роботою і стабільним стандартним заробітком. Як же добре, що мені не потрібно все це терпіти, і тепер завдяки франшизі moneybox.net.ua я повністю самостійно господар свого життя. Я дуже радий, що саме так моє життя склалося. На сьогоднішній день я маю стабільно високий дохід від роботи моїх платіжних терміналів від moneybox.net.ua. За весь час роботи з moneybox.net.ua дуже сподобалося їхнє ставлення до своєї роботи - все в обіцяний термін, в призначений час і обраному місці. Команда працює на результат. Перше моє замовлення було зроблено 3 роки тому. Наступні раз на пів року. На сьогодні я замовив у них 15 терміналів, які весь цей час працюють «як годинник», без поломок і перебоїв. Дохід в перші місяці в ті часи був близько 5-6 тис гривень. Зараз ця цифра набагато більше. Працювати з франшизою moneybox.net.ua буду і надалі, адже в них впевнений як у самому собі!

Бизнес: отзывы

TeleTRADE
TeleTRADE

Smart Solutions
Smart Solutions

Центр биржевых технологий (ЦБТ)
Центр биржевых технологий (ЦБТ)