Як це було – мій відгук про платіжний термінал moneybox.net.ua - Отзывы о Moneybox

Отзыв написан 26 марта, 2020 год 43 просмотра
Moneybox - Як це було – мій відгук про платіжний термінал moneybox.net.ua
Часто думаю про те, як би склалося моє життя, якби я не почав заробляти на платіжних терміналах moneybox. Напевно, я б все так же продовжував жити своїм звичайним розміреним життям, задовольнятися своєю роботою і стабільним стандартним заробітком. Як же добре, що мені не потрібно все це терпіти, і тепер завдяки франшизі moneybox.net.ua я повністю самостійно господар свого життя. Я дуже радий, що саме так моє життя склалося. На сьогоднішній день я маю стабільно високий дохід від роботи моїх платіжних терміналів від moneybox.net.ua. За весь час роботи з moneybox.net.ua дуже сподобалося їхнє ставлення до своєї роботи - все в обіцяний термін, в призначений час і обраному місці. Команда працює на результат. Перше моє замовлення було зроблено 3 роки тому. Наступні раз на пів року. На сьогодні я замовив у них 15 терміналів, які весь цей час працюють «як годинник», без поломок і перебоїв. Дохід в перші місяці в ті часи був близько 5-6 тис гривень. Зараз ця цифра набагато більше. Працювати з франшизою moneybox.net.ua буду і надалі, адже в них впевнений як у самому собі!

Бизнес: отзывы

Бизнес
Центр биржевых технологий (ЦБТ)
Центр биржевых технологий (ЦБТ)

Nominal
Nominal

Western Bid
Western Bid

Компания "Soft Way"
Компания "Soft Way"

Аргон Стил
Аргон Стил

Форекс оптимум (Forex Optimum)
Форекс оптимум (Forex Optimum)

TeleTRADE
TeleTRADE

Service4Seafarer. Сервис для моряков
Service4Seafarer. Сервис для моряков

Canadian Universal Solutions Corp (CUSC)
Canadian Universal Solutions Corp (CUSC)