Молоко ТМ Галичина отзывы

Молоко ТМ Галичина
15 отзывов / 6041 просмотр

700 г а не обіцяні 900!!!!!!!

Отзыв написан 13 июня, 2019 год
Ось так нас дурять! Тільки 700 г було сьогодні в тій упаковці яку я купила. Упаковка ціла без пошкоджень Ось так нас дурять! Тільки 700 г було сьогодні в тій упаковці яку я купила. Упаковка ціла без пошкоджень

Смачне, рекомендую!

Отзыв написан 18 февраля, 2019 год
Раніше не могла пити молоко з магазину, а Галичанське мені сподобалось своїми смаковими якостями. Раніше не могла пити молоко з магазину, а Галичанське мені сподобалось своїми смаковими якостями.

НОРМАС

(Украина, Житомир) Отзыв написан 21 августа, 2017 год
Молоко на вкус хорошее, не домашнее конечно, но и не безпаливный порошок. Молоко на вкус хорошее, не домашнее конечно, но и не безпаливный порошок.

Смакота!

(Соединенные Штаты Америки, Tempe) Отзыв написан 25 июля, 2017 год
Ділюся справді крутезно-вкусненним прецептиком! https://www.galychyna.com.ua/recipes/linyvi-varenyky-z-vivsyanymy-plastivtsyamy/ Ділюся справді крутезно-вкусненним прецептиком! https://www.galychyna.com.ua/recipes/linyvi-varenyky-z-vivsyanymy-plastivtsyamy/

Дуже подобається

(Украина, Київ) Отзыв написан 20 июля, 2017 год
Постійно купую молоко вашої марки, дуже смакує всьому сімейству! Постійно купую молоко вашої марки, дуже смакує всьому сімейству!

Якісно

(Украина, Чернігів) Отзыв написан 11 июля, 2017 год
Молоко спробував, то смачне. Навіть кефір із нього вийшов. Молоко спробував, то смачне. Навіть кефір із нього вийшов.

ЛЮКС

(Украина, Надвірна) Отзыв написан 10 июля, 2017 год
Добре п"ється. Добре п"ється.

Добре

(Соединенные Штаты Америки, Los Angeles) Отзыв написан 4 июля, 2017 год
Добре молоко як в каші так і просто пити. Добре молоко як в каші так і просто пити.

сподобалось

(Украина, Київ) Отзыв написан 4 июля, 2017 год
Спробував молоко, то сподобалось. І просто пити смачно і каші варити. Спробував молоко, то сподобалось. І просто пити смачно і каші варити.

Вкусно

(Украина, Київ) Отзыв написан 3 июля, 2017 год
Люблю варить какао с молока. Очень вкусно! Люблю варить какао с молока. Очень вкусно!

Смачно

(Украина, Київ) Отзыв написан 2 июля, 2017 год
Спробувала молоко - сподобалось. Каша вийшла смачна. Спробувала молоко - сподобалось. Каша вийшла смачна.

люкс

(Украина, Київ) Отзыв написан 2 июля, 2017 год
Справжнє, поживне смачне молоко Галичина. Справжнє, поживне смачне молоко Галичина.

Нічого так

(Украина, Чернігів) Отзыв написан 2 июля, 2017 год
Люблю на вечерю попити молочка, а сьогодні ще й з сирничками) молоко до вечора не дочекалося)))) навіть не замітив як випив. Як на мене нічим не поступається іншим виробникам, а від деяких навіть краще. Люблю на вечерю попити молочка, а сьогодні ще й з сирничками) молоко до вечора не дочекалося)))) навіть не замітив як випив. Як на мене нічим не поступається іншим виробникам, а від деяких навіть краще.

Якісне молоко

(Украина, Запоріжжя) Отзыв написан 30 июня, 2017 год
Завжди купую Галичанське молоко - дитині каші варю на ньому. Плюс у мене знайомий працює там на виробництві, то запевняє, що вся продукція без домішок та безпечна! Завжди купую Галичанське молоко - дитині каші варю на ньому. Плюс у мене знайомий працює там на виробництві, то запевняє, що вся продукція без домішок та безпечна!

Смачно та корисно

(Украина) Отзыв написан 28 июня, 2017 год
Зварив сьогодні манну кашу для дітвори з молока Галичини, бо на базарі не встиг домашнього купити, то ви знаєте нічим не поступається молоку від бабусі. Діти з'їли кашу із задоволенням. Зварив сьогодні манну кашу для дітвори з молока Галичини, бо на базарі не встиг домашнього купити, то ви знаєте нічим не поступається молоку від бабусі. Діти з'їли кашу із задоволенням.

Молоко ТМ Галичина

...